• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
ahojte baby, tiez sa zaujímam o vesstenie, a nejaké uz mam aj za sebou :slight_smile: mate skúsenosti s vešticou Gerti?
15. feb 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslis gerta z ba??ano mam mne vestila dvakrat .Prvy raz super vsetko sa trafila druhy uplne nic...tak neviem kde nastala chyba....
15. feb 2015 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne vestila gertik, nasla som ju na mimibazare a vestila mi z kristalovej gule - teda ak myslime tuto.... bola dobra, u mna sa celkom trafila, vsetky podstatne veci jej vysli, az na jednu - ta nebola celkom presna..... inak som s nou bola spokojna
15. feb 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky prosim vas liečitel alebo veštec Poprad a okolie?ak poznate prosim napiste je to surne
16. feb 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jf33 ďakujem za pochvalu. Budem rada, keď mi potom napíšeš ako výklad vyšiel.
16. feb 2015 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 ...no mne si vestila a nevyslo absolutne nic :frowning2:
16. feb 2015 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja teda neviem... tvrdit, ze ked vestenie nevychadza, tak to je chyba toho co si dava vestit... tak to mi pride ako cisty s prepacenim o.eb...

ale tak na materskej je tazko, a treba si s niecim privyrabat.
16. feb 2015 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krpcek2 uz si aj liecitelka? nielen vestica? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused:

zda sa Vam to ok?
16. feb 2015 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ifkael nie som na materskej, pracujem...... a keby si sledovala moje prvé reakcie a komentáre vložené sem, písala som to dávno že cítim choroby a bolesti iných ľudí.... a spätne niekoľko stránok honey17 písala reakciu sama..... ale ďakujem za každý postreh... vždy je spokojnosť a je aj nespokojnosť......
17. feb 2015 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2: Mne tvoje vestenie vobec nevyslo a tie zdravotne problemy co si spomenula som nikdy nemala a zatial ani nemam, a to som si ti aj pri nasom rozhovore povedala. Nemala by si sa so zdravotnymi problemami inych ludi zahravat. A okrem toho, ta vyhovorka je dost slaba, ze karty ukazu to, co si clovek velmi praje.
17. feb 2015 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne Peťa veštila asi v októbri, zdravotné problémy, ktoré mi vtedy opísala som si myslela, že hodím za hlavu, ked som prestala cítiť vône a chute, tak som to začala riešiť, bolela ma hlava asi 4 mesiace v kuse, nakoniec z toho vyšiel chronický zápal prínosových dutín. Ostatné veci z výkladu sa pomaly plnia, na niektoré ešte čakám, takže uvidíme. Peťu neobhajujem, mám svoju kartárku, Peťu som vyskúšala zo zvedavosti, a môžem povedať, že určite ju ešte vyskúšam. Teraz si dám chvíľu pauzu s veštením, nech sa stihne aj niečo vyplniť a potom ju skúsim osloviť. A dovtedy som žiadne zdravotné problémy tak isto nemala, ešte som sa aj čudovala, že ale bohvie čo to bude :slight_smile: A že veštenie vôbec nevyšlo, záleží aj od toho, ako k vešteniu pristúpiš, pretože karty väčšinou ukážu cestu, a je len na človeku, ktorou cestou sa vydá :slight_smile:
17. feb 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinkajasminka
@majkadca
kocky, ako dlho cakate na odpovede od Patrika? Ja som mu napisala v pondelok a stale nic... uz to cital, sle neodpisal...
18. feb 2015 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na margo toho ako komu vyklady vychadzaju, nevychadzaju, skusenost mojej kamaratky: Chodi k svoje osvedcenej vestici uz dlhsie a pred rokom jej predpovedala, ze do isteho casu stretne muza s ktory mt obude mat dlhodobu buducnost. A aj ho stretla. Tent orok je potvrdila, ze koncom roka je tam moznost svadby.... Lenze aj ked toho muza naozaj stretla, ona neciti, ze to bude svadba, kedze ma pochybnosti o dost vysokom vekovom rozdiely. Cize co z toho plynie? Karty predpovedaju prilezitosti, co s nimi urobite je na vas. Este jeden postreh od vestice z Ameriky. Karty vam predpovedaju aka cesta vas caka v istom casovom useku, ak ste vsak nie pripravene na to aby sa vestba vyplnila, cas sa moze predlzit. Pokial vam vestba vyjde aj ked oneskorene/predcasne, nie je to len vo vsetici. :slight_smile:
18. feb 2015 o 12:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maella ja som u patrika raz čakala asi 6 dní
18. feb 2015 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@december85 tak nechapem, preco vsade pise, ze di 24hod. Odpise na 100%
18. feb 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maella no ale to ja neviem :slight_smile: ešte sa mi ani raz nestalo, že by odpísal, do 24 hod, najčastejšie tak do dvoch dní.
18. feb 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa ospravedlňujem, dnes mi odpísal na správu zo včera :slight_smile:
18. feb 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko66 samotny nazov tarot, znamena cesta..
18. feb 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maella mne vzdy odpisal hned na druhy den. pockaj do vecera, mozno vcera daco mal ale dnes podla mna napise...niekedy mava vypadky netu ale odpisal vzdy bezproblemov
18. feb 2015 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím Vás,kto má skúsenosti s veštcami z MONEA? napr.veštica Stella,alebo Darja..Stella mi robila vklad pred dvoma rokmi,absolutne nič podľa jej predpovedí nevyšlo,ale za to charakteristiku osôb zvládla bravúrne bez toho,aby sa pýtala čo len na mená a dátumy narodenia.Veľmi rada si prečítam vašu skúsenosť--dakujem--pekný večer želám všetkým:slight_smile:
18. feb 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinkajasminka --prepáč,to hovoríš o nejakom veštcovi? Môžeš mi dať na neho kontakt--teda ak je dobrý vo svojom "fachu"Dakujem Ti.
18. feb 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifkael premýšľala som, či ísť do polemiky k tvojmu názoru. Rada by som ale napísala aspoň svoj pohľad niekoho, kto sa výkladu tarotu venuje roky.

Nehádžem vinu za to, že výklad nevyjde na toho, komu vykladám, ale moje skúsenosti hovoria tiež o tom, že mnoho závisí od prístupu toho komu sa výklad robí. Dôležitý je pozitívny a nazvime to zdravý prístup k výkladu. Na výklad sa nie je dobré upínať a pasívne čakať, že sa naplní. Toto je jedno z veľkých rizík výkladu. Výklad kariet nie je univerzálna linajka pre nasmerovanie budúcnosti. Je to predikcia pravdepodobného vývoja situácie za podmienok platných v danom čase. Keď robím výklad aj sama sebe, beriem to ako konzultáciu, nie vývoj, ktorý je nemenný a fatálny. Povedala by som, že najlepšie čo od kariet môžme očakávať je to, že nám dajú nádej a ponúknu možné cesty ako von z problému. Výklad si dá robiť po väčšine ten, kto prežíva nejaké ťažkosti. Kto je spokojný, na výklad sa zvyčajne neobracia.

Napr. vyjde, že dotyčný príde o prácu, pozriem sa na to čo je potrebné urobiť preto aby sa tak nestalo. Karty môžu ponúknuť riešenie, upozornia na to, že so súčasným prístupom k práci o prácu príde, no stačí zmeniť prístup k práci a prácu si môže udržať. Samozrejme, karty môžu odhaliť aj to, že ani zmena prístupu nepomôže, pretože zamestnávateľ je vo finančných problémoch a dotyčný o prácu príde z dôvodu, ktorý sám nevie ovplyvniť. Karty vedia dobre varovať pred negatívnym smerovaním a vedia poradiť čo je možné zmeniť aby k negatívnemu vývoju nedošlo.

Aj v tejto téme som už viackrát čítala príspevky báb, ktoré si dali urobiť výklad u mňa a tu vidím, že na tie isté otázky sa pýtali aj u iných. Nevadí mi to preto, že by som sa cítila dotknutá. Je to ale kontraproduktívne pre tú, ktorá si výklad dá robiť. Môže to priniesť veľa zmätku, predpovede sa často zamiešajú a potom mi dotyčná posiela otázky, pri ktorých vidím, že sú sugestívne a ľahko sa z nich dá prečítať, že jej niekto niečo predpovedal a overuje si u mňa, či to naozaj bude až také zlé. Čo jej to prinesie? Myslím, že zmätok.

Otázky ohľadom prípadnej nevery partnera sú samostatná kategória. Napíše mi, že má tušenie, že ju partner podvádza a priamo sa opýta, čo na to karty. Kto mi položí takúto priamu otázku, mám za to, že zodpovedne počíta s tým, že karty môžu predpoklad potvrdiť. Keď odpíšem, že karty pripúšťajú inú osobu vedľa partnera, rozhodí ju to a privedie na veľmi negatívne myšlienky. Tým chcem povedať to, že kariet sa radšej pýtajme len otázky, na ktoré sme pripravené v prípade nepriaznivej predpovede. Nazvala by som to istá zodpovednosť za otázku, ktorú kartám kladiem. Treba počítať s tým, že karty vidia aj tam, kde ľudské oko nedovidí, ja to nazývam sa oponu.

Dalo by sa o tom písať veľa :slight_smile: zhrnula by som to asi tak, že na karty sa je dobré obracať s dôverou a počítať aj s tým, že predpoveď môže potvrdiť moje strachy.
19. feb 2015 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@twinflame velmi pekne napisane :slight_smile: ja sa trochu bojim, že som môj vyklad vzala až moc vážne... Možno všetko to dobre čo mi bolo povedane sa vôbec nestane a budem ľutovať, že som na zaklade vykladu z kariet urobila tak važne rozhodnutie. Ale možno by som sa tak rozhodla aj bez toho... :grinning: teraz mi už len zostava dufať, že sa mi to všetko splni :grinning:
19. feb 2015 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe aj ja som si to všimla ,,a ano urobila som tiež reklamu človeku ,ktorý mi pomohol,ale robim to uprimne ,vieš ako inak sa ľudia dozvedia že niečo funguje??ja som uplne bola na prášky ,ked som zaživala same trepanice od Tomas ,airin,šimkovičova,zanna,sato atd viem že som neni normalna ale stym čo som po doporučení na pani sofu zažila som sa chcela podeliť.A prisaham na čo chceš ja som neklamala
20. feb 2015 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahrada6a prosim ta tam nevolaj ja som tam minula strašne peniaze,a sama trepanica
20. feb 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2015 o 06:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren prosim ta bola si u tomasa?aky je tvoj nazor?
22. feb 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Suhlasim, ze nie kazda medializovana vestica etc su dobre. Ja som si davala robit u astrologicky Valiky a uplne ale uplne mimo. A vykladm mi poslala az po tom ako som ja musela poslat peniaze.... som si mohla radsej kupit welness :D
23. feb 2015 o 14:17  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, máte nejaké skúsenosti s Lenkou Vdovjakovou z Dubnice n/Váhom?
23. feb 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bublinkajasminka ahoj, naozaj od Patrika vychadza predpoved?
23. feb 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok