• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. septembra 2017 
@stastna11 ano mne vyczadza zatial vsetko :slight_smile:
23. feb 2015 o 16:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte a mne by ste koho doporučili tak, aby to vyšlo?
23. feb 2015 o 16:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 to neviem,ale na veci nič nemení ,že ma svoje kvality,,mna presvedčila a apropo inzeraty maju asi všetky ,,,či???
24. feb 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@doloren Kašli na to nemá to význam aj ja som tu Sofiu pochválil,lebo som bol spokojný/ja som si tiež myslel že keď niekoho dobrého doporučím tak pomôžem/ a vôbec mi nezáleží kto si o mne čo myslí ,pochopil som že všetky si tu robia reklamu ,každý sa tu na niečo hra a útočia lebo neznesú keď im niekto lezie do kapusty tak tu potom píšu nepravdy . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2015 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete náhodou o nejakej pani je to asi cigánka, ktorá chodí po Piešťanoch po parkovisku, len tak sa pristaví a vyveští? Dnes sa to stalo môjmu mužovi a začala mu rozpráva bez toho aby jej ničo povedal, neviete niekto o nej?
26. feb 2015 o 16:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren u mna sa netrafila absolutne do nicoho. .dokonca ked som jej odpisala ze je absolutne mimo a povedala som aka je skutocnost, tak mi poslala nove vypracovanie, ktore pre mna uz nebolo zaujimave. .aj tak sa do nicoho netrafila, to je moja skusenost. .a tych ponuk ma vsade, kde sa spomenie slovo vestica, preto som reagovala. .
26. feb 2015 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ja som sa nedávno dozvedela od jednej veštice veci, ktoré som poprvé ani nechcela vediet, sla som tam kvoli masáži atd, o výklad som nestála, ani ju o nic take neziadala. Zacala sama, a dost ma tym vystresovala, dokonca som tam plakala. Robila numerologiu a hovorila mi veci ako fakty, ktore sa proste stanu a ja s tym nic nespravim. Videla ze ma to vzalo a pokracovala. Ked som jej dala najavo, ze by som rada keby boli veci inak, len na mna divne pozrela a dala mi pocitit,ze aj tak sa stane to co mi povedala. Takze ja nemam nad svojou buducnostou ziadnu moc? Mam zit s tym, ze s partnerom neostanem,a dokonca ani na slovensku. Je mi z toho nanic a jej pristup sa mi zdal uplne neeticky. Co si o tom myslite? Desi ma aj to, ze vedela co som niekedy hovorievala... :pensive:
27. feb 2015 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pilar neviem, co je to za zensku, ale takto sa ,,vestica,, nesprava
ako tu uz bolo viac krat napisane, svoj zivot mas vo svojich rukach, ovplyvnujes ho svojimi rozhodnutiami, nik ti ho nenalinkuje iby ty sama, tak hlavu hore, jedine na co by som si dala pozor je, ze si to zafixujes v hlave, ten strach a obavy a zacnes si to podvedome naplnat, napr. ak sa po case rozides s partnerom ci uz kvoli vestici alebo napr. nevere, tak sa vratis myslienkami k vesteniu a pritakas si, ze je to pravda, tak pozor na myslienky :wink:
28. feb 2015 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pilar dobry den,to konanie od tej vestici nebol spravni,dobra vestica nikdy nema povolene rozpravat ked ju klien nepoziada.Chcela vas dostat informaciami,je to biznis ktorym sa ona obohacuje.Nedodavajte myslienkami strach ktory vas bude matat,vsetky tie info posielajte s laskou prec.Vy ste ta ktora si urcuje svoj nakloneny osud,karty-vyklady su dobre na vyriesenie prekazok,varovania a smerovania k lahsiemu zivotu.Starosti,prekazky,choroby,neveri vzdy budu ale to je len v pripade ked si clovek karmu neporiesil z minulosti...
28. feb 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vestici krpcek2 nadelila priroda toho vela..
28. feb 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dunajskastreda ahoj ta pani Anna je dobrá a nevieš vie aj na diaľku ?
2. mar 2015 o 15:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa skús jej zavolať a dohodnúť sa osobne, za to nič nedáš a uvidíš
6. mar 2015 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, nema z vas niekto kontakt na vesticu zo Senca?
9. mar 2015 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vestici krpcek2 davaju hodnotenia anonymky, ktore sa zaregistruju v ten den, resp.maju max 2-3 prispevky... bohvie, kolko kamosiek musi prosit, aby sa registrovali. Zatial len par bab S FOTKOU napisalo svoj nazor na nu. Pride mi to trapne... ale ak je dobra, nech sa jej dari :slight_smile:
9. mar 2015 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella ahoj vedela by si mi poslat kontakt na p.Zubkovu?dakujem pekne.
9. mar 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som obehala vela vestic a rozne su dobre Dida z Vrakune je super, Ines zo Zvolena, ale poslednu dobu som spokojna s Mirkou z BA, hlavne ked som potrebovala na telefon, tak mi prislo od nej fer, ze najskor mi vyvestila a potom mi dala cislo uctu a poslala som jej kolko som uznala za vhodne, ziadne, ze najskor vlozte peniaze na ucet a potom vam vyvestim.... Tak ak bz chcel niekto kontak tak Vam poslem do spravy
9. mar 2015 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby potrebujem sa nieco spytat myslim ze to suvisi s temou ..ide o to ze som bola u vestici narazopravala mi o buducnosti kadeco ..no a ked som sa spytala na moju sestru ze zdravie skola a tak .obratila mi karty ze preboha ona zomrie ...som z toho vazne na nervy :( nechcem jej verit ale ozaj sa to nepocuvalo dobre ostala som ako obarena ..myslite ze na tom nieco je? moze mi to vobec takto do oci povedat?
9. mar 2015 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viki1124 v prvom rade uvaz ci ti výklad sedel, ci to neboli vceobecne veci, kt. sadnu na kazdeho
co sa týka tej smrti, vestica to nesmie povedat, hoc by to vedela na milion percent, dalej karty su iba ,,cesta,, co sa moze stat ale nemusi, vzdy si to najviac ovplyvni clovek sam, svojim konanim, sestre nic nehovor, aby sa toho nezlakla a sama sa nezacala spravat podla vestby, dalej kazdý raz zomrie, tak vestica mala pravdu :grinning: plus aj ty zomries a dokonca aj ja, len nevieme kedy a este jedna rada na zaver pre vsetkých, nepýtajte sa otazky, ktorých odpoved nezvladnete, ci uz pravdivu alebo klamlivu
10. mar 2015 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ewwe Dakujem za odpoved ...sestre som nic nepovedala ..a ked som sa zamyslela spätne nad výkladom tak naozaj sa ma pytala ci este studujem a potom mi povedala ze po skole si najdem pracu ten vyklad bol naozaj dost vseobecny :/ ...dufam len ze sa sestre nic nestane lebo ak ano tak si to vazne budem vycitat ...a k tym otazkam ..jasne ze som sa nepytala veci ze kedy zomriem alebo ako ..vobec som nestala o taketo nieco ..skor naco si mam v zivote davat pozor ..preto mi to od nej prislo dost neprofesionalne ze to na mna takto vybafla
10. mar 2015 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viki1124 ano je to velmi neprofesionalne, ved taka sprava dokaze vykolajit ci uz od vestici ci od kohokolvek, :slight_smile:
co sa týka smrti sestry, je jasne napr. ak by zacala drogovat alebo pit, tak sa pokusis ,,zvratit,, jej osud a tak zvratit vestbu, cize vsetko je v nasich myslienkach a skutkoch :slight_smile:
10. mar 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@neznama2019 myslela som,že nezareagujem, ale nedá mi to. Mrzí ma, čo si o mne myslíš, žiadne kamošky neprosím o to, aby mi sem dávali príspevky. Nepotrebujem to a príde mi to hlúpe, píšu sem len dievčatá, ktoré majú so mnou osobnú skúsenosť. neskúmam ako dlho tu sú a ako dlho sú registrované, či koľko príspevkov majú, dávajú mi sem hodnotenia aj dievčatá, ktoré sa ku mne dostali cez moju stránku na fb. možno to je aj tým. Ďakujem, že mi praješ, aby sa mi darilo, zároveň by bolo celkom príjemné, keby si si skôr overila, ako to je a zamyslela sa nad tým, čo môžu Tvoje slová urobiť s človekom, na ktorého to smeruješ, hlavne keď sa mýliš a človeku krivdíš. Nehovorím, že sú tu iba svetice, sú tu také, čo si dokonca robia reklamu samé, ja to však nerobím a preto ma hlboko mrzí to, čo si o mne napísala..... Taký ľudia ako Ty berú pozitívny pohľad na mnoho ľudí, pretože ani nevieš, ako človeka raníš a na pár dní nemám chuť k pc ani sadnúť. potom príde mnoho prostých ľudí, ktorý radšej veria, ako neveria a napíšu mi..... a potom vidím, že pre nich to má zmysel robiť dalej....

Snáď som sa Ťa nijak nedotkla, aspoň nie tak, ako si sa Ty dotkla mňa, prajem Ti úprimne všetko dobré a aj do života sa pozri na to, že ak sa Ti dejú veci akoby dosť podobné, nie je to tým, že všetko tak asi je, ono sa to deje kvôli Tebe, nie Tebe. Skús sa skôr zamyslieť nad tým, čo Tvoje slová môžu spôsobiť iným, či sú osožné pre kohokoľvek, či sú tie slová o človeku dobré a či si si istá, že hovoríš pravdu, ak ani na jedno stopercentne nemôžeš povedať áno, pretože to nevieš, prečo to robíš a hovoríš????
ĎAKUJEM
10. mar 2015 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá, som sklamaná tým, ako sa tu ľudia upodozrievajú a ako na seba kydajú, nehnevala som sa za zlé referencie, tie, ktorým výklad nesedel som ani nekontaktovala nech to mažú, ani som sa nesnažila nikoho presviedčať, sú veci tak, ako sú.
Myslela som, že toto forum má byť o odporúčaní a o skúsenostiach, aby sme si navzájom pomohli a nie preto, aby sa tu písali veci, ktoré nikomu nič nedajú, aby ste sa tu upodozrievali kto si nahovára kamarátky alebo podobne, je to hlúpe a trápne..... vždy som v kontakte s dievčatami cez správy a budem rada, keď sa tie dievčatá ozvú. Mám čisté svedomie a nikdy som sem nedávala fiktívne hodnotenia..... nepotrebujem to...
Snáď to vedia tie, ktoré so mnou skúsenosť majú.... všetkým dievčatám ďakujem
10. mar 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2
ak si si vsimla, ukocila som príspevok tym, ze ak si dobra, prajem ti, nech sa ti dari... preco ma teda upodozrievas, ze to nemyslim vazne??? dala som zamerne tri otazniky ako si dala a napisala odpoved Ty smerovanu ku mne. nic viac, nic menej.
10. mar 2015 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznámka, že Ti príde dosť trápne, že mám komenty od dievčat, ktoré sú registrované málo alebo bez fotky, to je tiež úprimné, ďakujem, že mi praješ, to si naozaj cením, áno, ukončila si to pozitívne, ale čo Ťa viedlo konkrétne k napísaniu takého komentára??? prečo?? Z čoho vzniklo to podozrenie. dúfam,že ak tu dievčatá sú a prečítajú si to, samé sa možno zapoja.... mňa sa to dotklo veľmi, fakt veľmi
10. mar 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netreba sa trapit kvoli prispevku od cloveka, ktory tu odsudzuje, ze komentuju baby bez fotky a ona pri tom sama robi to iste :wink:
10. mar 2015 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2 vobec si nevsimaj taketo komenty,mozno je to tiez kamaratka niektorej ,,Vestice,, ktora tu rozhadzuje svoje tel.cisla ci email s najlepsimi referenciami :slight_smile: to ze je registrovana 2 roky neznamena ze to tak nieje,lebo prispevkov ma minimum,ziadne priatelky,...
@neznama2019 ja osobne som bola spokojna s vestbou a nevidim dovod preco by som mala klamat ak by to nebola pravda..ak by som nebola spokojna tak to okomentujem tiez,tak ako som to urobila u ostatnych..nesud ak nevies..
10. mar 2015 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem dievčatá. Vážim si to a som rada, ze ste svedomie mám ja čiste. Blbo to padne. Ale však vy viete. Dakujem vam :dizzy_face:
10. mar 2015 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne osobne od krpcek2 absolutne nic nevyslo, ani jedna vec... takze vyhodenych 15 eur... takze neviem cim to je, ze ostatnym to vyslo... este mi slubila ze dodatocne mi na otazku odpovie cez konika pretoze som s nou volala asi 20 minut a aj na to sa vybodla takze tot moja skusenost...
10. mar 2015 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem @danilescu aj za tvoj pohľad a názor. Cením si to. :wink:
10. mar 2015 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zahara007 a vies mi napisat na ňu kontakt prosím ta?
11. mar 2015 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok