• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

20. januára 2017 
0907297913 dlhšia čakacia doba ale nie je to audiotext
11. mar 2015 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odporúčam, stali sa z nás priateľky. Dám za ňu ruku do ohňa. Pomôže, nie je z tých, ktorá si vypýta neviem aké prachy, len aby vám niečo povedala. Verím jej, aj veľa ďalších ľudí. Preto ju tu píšem.
https://www.facebook.com/pages/V%C3%BDklad-Kariet/1409692646009355?fref=ts
12. mar 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danilescu Tak mne zase naopak vyšlo úplne všetko,čo mi Peťka (krpcek2) predpovedala :slight_smile: Som veľmi spokojná a nedám na ňu dopustiť ! Vždy sa už budem obracať len na ňu :slight_smile:
13. mar 2015 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mirik dakujem a veľmi sa s vami tesim, užívajte s láskou a v zdraví a pochvál sa ako postupujete
13. mar 2015 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 Jasne,Peťka :slight_smile: ozveme sa :wink: A ešte raz Ďakujem.
14. mar 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den mate niekto skusenost s vestcom patrikom?
19. mar 2015 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra56 Ahoj sliečko ak ti môžem odporučiť, nevolaj na audiotexty, ani nič podobné. Mám veľmi dobré skúsenosti s pani Monikou, ktorá komunikuje s anjelmi, robí karty,kyvadlo, len čo sa na teba napojí, hneď o tebe všetko vie a hovorí pravdu. Čo je skvelé ak chceš niečo vedieť, tak ona ti povie spôsob ako sa k tomu máš dopracovať.
https://www.facebook.com/pages/V%C3%BDklad-Kariet/1409692646009355?fref=ts
19. mar 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berus85 A ako dlho to tá tvoja kamarátka už robí? A aké sú ceny?
19. mar 2015 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako dlho sa caka u patrika
19. mar 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook stačí, že jej napíšeš, ona sa na teba napojí, povie ti, čo je pre teba naj - či anjelské alebo tarotové karty, kyvadlo........a na ostatnom sa už dohodnete. Je veľmi veľa ľudí, ktorím pomohla a píšu o nej recenzie
19. mar 2015 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berus85 Ale pýtala som sa ťa na ceny, nikde som to nenašla. Teda na tej jej fb stránke nič také nie je. Ani na to si mi neodpovedala, že ako dlho sa s tým zaoberá. Ty ju iba odporúčaš, to je pekné :slight_smile: A recenzie o nej kde nájdem?
20. mar 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tina78 A odkial ste ? Nedáš kontakt na kámošku ?
21. mar 2015 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň,prosím vás nemáte niektorá skúsenosť s vesticou z Handlovej aj kontakt?viem ze v staršej diskusii bola spominana len neviem ci je to aktuálne.dakujem
22. mar 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v Handlovej viem o dvoch, jedna je kartárka Andrea, o tej neviem nič, ja chodím ku kartárke Sáre a tá je úžasná :slight_smile: neviem, ktorú myslíš
23. mar 2015 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opytat, kto ma este skusenost s vesticou Jankou z Nitry?
23. mar 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berus85 asi sa už nič nedozviem od teba.... ani stránka na fb nejako nefunguje?
24. mar 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook veď prečo sa neopýtaš sama? ja som jej napísala, anjelské karty robí zadarmo, prípadne podľa uváženia, a tarot vykladá za 15.
24. mar 2015 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@december85 zadarmo nie, podla uvazenia ... su anjelske karty
25. mar 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napísala som to tak, ako napísala mne, že sú zadarmo, alebo podľa uváženia, ved som to tak aj napísala, neviem, čo riešiš, lebo si podľa mna napísala presne to isté čo ja :wink:
25. mar 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď kto dnes už urobí niečo pre niekoho zadarmo ? A pýtala som sa,pretože som reagovala na chválu. Bežne sa tu ľudia pýtajú toho,kto ponúka a berus 85 ponúkala svoju kamarátku. Jednoducho som chcela byť informovaná. Ak by som mala záujem dať si vykladať karty niekomu,kto sa pred nedávnom na fb,tak sa jej opytam. Ja len zbieram informácie. Mám svoju duchovnú poradkyňu ale ju tu nepropagujem.
25. mar 2015 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najradšej mám také ponuky a stránky, kde nie sú uvedené žiadne ceny a nedajbože ešte pravé meno a priezvisko osoby. Ako takýmto môžeme potom dôverovať. Keď už chce niekto zarábať na veštení (i keď túto schopnosť majú len vyvolení), prečo sa neprezentuje ako osoba. Že by to bolo o tom, že nechcú platiť dane? Poznám aj také, ktoré sa za seba nehanbia a majú aj foto a riadnu adresu, nielen nejaký telefón, ktorý ani nemajú na seba registrovaný.
26. mar 2015 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, registrovala sa nejaká osoba s veľmi podobným nickom ako ja, nemá foto, je to krpceek2. Neviem čo tým sleduje, písala som aj adminovi. Bojím sa toho, aby nezneužila moju identitu a vás za účelom zarobenia, tak si dajte na to pozor, snáď to admina zruší, len aby ste niekomu nenaleteli a neposielali peniaze, ked budete chcieť tak píšte iba tam, kde je foto, snáď mi nekradne aj tu. Registrovala sa v marci 2015. Je to divne neviem o čo komu ide. Ešte ma požiadala o priateľstvo :astonished:
30. mar 2015 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj krpcek2 mohla by som ťa poprosiť o kontakt na Teba? ďakujem
31. mar 2015 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobry den rada bych doporucila pani kartarku Lidusku vykladem me uplne prekvapila jak byl presny a pravdivy a hlavne dela po vykladu i ocisteni karmy a ritualky je opravdu jednicka v oboru o karty se zajimam uz od 17 let ale todle byl v mich 44 letech opravdu nejlepsi vyklad predavam cisilko 722216675....
1. apr 2015 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@getti dobrý pokus :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2015 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@getti precitaj si par recenzii na ,,vynikajici pani Lidusku,, a potom sem davaj jej cislo...zabudla si na email..upinka...
2. apr 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2 to uz co je za chuderu...
2. apr 2015 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 vidíš mojko ja už neviem, čo sú to za ľudia a ako mimoriadne sa misia nudiť s táto osoba obzvlášť . Každý mame iný zmysel života a ked niekto ma skôr nezmysel života tak žije z takýchto veci
3. apr 2015 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 hm???tak to nehovoríme o tej istej osobe,,,Sofa Brunen nikdy nepracuje cez mail nič nevypracovava.Ona len cez telefon .Ja ked som sa s nou spojila na sofa7@pobox.sk tak to bolo prve na ćo mi napisala ja podvod nerobím,Piše to aj na svojej stranke.A apropo bojim sa krivdiť ludom s Darom ,oni su pod ochranou a tebe sa to vrati
5. apr 2015 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok