• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@doloren nerozumiem. ..o ziadnej "sofe brufen "nic neviem a urcite som na mu nereagovala!! Nechapem -akoze co sa mi ma vratit???? Apropo, ako pises, 90 percent z tych co maju reklamy, ponukaju sa krizom krazom su podvodnici!!!! Ti potrebuju len zarobit preto sa nukaju!!! Vestec s darom si nedava inzerat, o jeho dare sa to rozsiri aj bez reklamy!!! To je moj nazor, lebo na slovensku jeaasi najvyssi pocet vestcov na meter stvorcovy. ...
6. apr 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte, ja odporucam kartarku Klaudiu. Vyklad od nej je presny a pravdivy. Na poziadanie a podla obsahu vykladu spravi aj ocistenie karmy. Vzdy najde sposob, ako cloveku pomoct so situaciou, ktoru riesi.
v 90-tych rokoch posobila na Obchodnej v Bratislave.
Cisielko na nu je: +421944 419 084.
6. apr 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@italian_rose
Rada ju navstivim. Vdaka.
Kolko berie za vyklad? A ako dlho to trva?
Vdaka.
10. apr 2015 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@getti
Kde ta pani byva? Dakujem.
10. apr 2015 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaabu
Taxa je zavisla podla toho co sa riesi.
Standardny vyklad trva1-1,5 hodiny.
Zavolaj ju a dohodnete sa presne.
Drzim palce.
11. apr 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vdaka. Kde byva?
12. apr 2015 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaabu
na Trnavke.
12. apr 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaabu
Trnavka, Bratislava (som zabudla uviest). :slight_smile:
12. apr 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem.
13. apr 2015 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate niekto skusenost s vestcom Patrikom VESTIAREN PATRIK
13. apr 2015 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra56 ano, moja kamoska mu zaplatila,ze teraz jej bude vestit cely rok a ked sa pýtala na mna, tak jej napisal o mne same bludy... :slight_smile: co sa týka nej, iba jej v podstate pozitivne radi, za tie prachy viem poradit aj ja...... a vesti jej do buducna take veci,ako napríklad " vás syn sa o vas v starobe postara" podla mna je to strasna kravina :grinning: nepovzaujem to za vestenie
14. apr 2015 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
aj mne pripadá, že trepe dve na tri :slight_smile:
14. apr 2015 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. apr 2015 o 13:58 • mmollyy
Dnes som si znovu prešla celú túto diskusiu o vešticiach a uvedomila som si, že som ich vyskúšala naozaj dosť... Posledné štyri roky som si síce dala pokoj, ale teraz ma to zase pokúša...Prispelo k tomu aj objavenie TV8, ktorú som donedávna na anténu "nechytala"... Keď sa pozriem tých osem rokov dozadu nedá mi napísať, že od p. Zubkovej sa mi splnilo, čo predpovedala a ďakujem jej, že mi neprezradila nič z toho zlého, čo ma postretlo za tie roky a vždy to nejako zaobalila napr. že cesta za šťastím je tŕnistá... Z Ines mám zmiešané pocity... bola som u nej dvakrát a prvýkrat jej čo, to vyšlo a druhýkrát mi povedala opak toho, čo prvýkrat a pritom z toho prvého sa niektoré veci sa splnili, tak sa z toho vyznajte... Ešte u jednej som bola vo ZV zabudla som ako sa volá, ale zato ju stretávam skoro každé ráno, keď idem do práce, povedala mi dosť nepriaznivé veci a okrem toho nemám dobrý pocit, že som jej povedala osobné veci (no to je moja hlúposť) Príde mi, že tiež vie veľa vecí z ľudí vie vytiahnuť aj keď to nechcete a vlastne tak Vám vyveští...no možno jej krivdím. Volanie a email - veštenie, z toho som mala ešte zmiešanejšie pocity... Bola by som rada, keby som tomu raz a navždy odolala, tak mi držte palce :slight_smile:
14. apr 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
mmollyy. Kde byva ta kartarka?
14. apr 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Poznám jednu užasnú ženu - vešticu, ja s nou komunikujem pre veľkú vzdialenosť cez telefón, žiadny audiotex. Viem, že pracuje aj doma takže osobný kontakt je možny. Nemá žiadne reklamy ani nič podobne, jej práca hovorí za všetko. Okrem toho, že je na 100% vo výklade presna, poradí, pomôže, povie príčiny prečo sa to deje, vysvetli smer kam sa uberať aby to bolo správne. U mňa je to maximálna spokojnosť. Ak by mal niekto záujem číslo dám v súkromnej správe.
15. apr 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciaabu molly sa registrovala len teraz a pridala 16 príspevkov do rôznych diskusií...... nejaké podozrivé asi si upinka zmenila mailovú adresu :slight_smile:)
15. apr 2015 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tia77 aj ja mám s tými dvomi podobné skúsenosti ako ty..... zúbková celkom fajn, i keď niekedy až neskôr som pochopila, čo mi chcela povedať. No Ines tiež na prvý krát celkom fajn (to ale bolo pred cca 15 rokmi) a potom už len blá blá blá a drby z mesta :slight_smile:
15. apr 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika73 Ahoj napísala by si mi prosím kontakt na nu
15. apr 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika73
Ano prosim, ak je to mozne, posli mi viac info prosim na tu pani. Vdaka Adrika.
15. apr 2015 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
16. apr 2015 o 09:04 • 27sunny
@27sunny bozeee. ..zasee? ????
16. apr 2015 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Poznámka admina: “spam vo fóre”
17. apr 2015 o 13:51 • 27sunny
Ja verím hlavne v seba :slight_smile: http://bitly.com/1b3UGVO
17. apr 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto skúsenosť s jasnovidkou Líviou? Myslím, že je z BA.
17. apr 2015 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@27sunny uz som sa pototo. ..dodrzuj pravidla :slight_smile:
17. apr 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Poznámka admina: “spam vo fóre”
18. apr 2015 o 08:27 • 27sunny
@berus85 ahoj ta tvoja znama je aj tu na mk?
18. apr 2015 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika691 to netuším. Takú info mi netreba, keď je na fb
18. apr 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@27sunny je to kkamarka, preto. .viem to z vlastnej skusenosti a nie som sama!!! Precitaj si recenzie. . Ale bav sa, prajem dobru zabavu :slight_smile:
18. apr 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok