• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. augusta 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Dôvod: “spam vo fóre”
18. apr 2015 o 21:19 • 27sunny
@27sunny tu ide o to ze reklama sa nerobi. ...pozri si niekolko stranok a vsade najdes len ponuky od upinky!! Ak by mal niekto zaujem tak si to najde. ..ak nema tak to tu upinka nemusi donekonecna spamovat. ..a ty to tak neprezivaj, prezijes to :slight_smile:
20. apr 2015 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Veľký pozor na negatívne správy! Podľa mňa ovplyvnia myseľ a človek sa potom sústredí na dané veci, resp. si ich energiou pritiahne, pretože na to stále myslí.
20. apr 2015 o 07:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
rada čítam recenzie,ohlasy na veštcov z monea,ktoré aj pobádajú k písaniu otázok .... na moneu už ale dlhšiu dobu stagnujú...vedel by mi niekto poradiť meilovú adresu monea,kde by som sa na toto mohla opýtať?
20. apr 2015 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne 3x vestila Maruska 3 a vsetko sa do bodky splnilo, som maximalne spokojny,...za prijatelnu cenu som sa dozvedel co som chcel, aj kamoske vestila a ta tiez spokojna,..., treba skusit, ale davajte pozor, dost vestic odrbava
21. apr 2015 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem pán martin, verím, že sa ešte niekedy budeme počuť a nech sa Vám darí...
21. apr 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Urcite Maruska3,.....moc ste mi pomohli aj s riesenim mojich problemov,....dakujem a krasny den vam prajem,...ste svetova!!!!!!..... :slight_smile:
21. apr 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...ja odporucam vesticu Sisi,este som sa v nej nesklamala,niekedy som si musela na urcite veci pockat,ale zatial to vzdy vyslo-mozno som mala stastie :grinning:
21. apr 2015 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vesela66
A kde Sisi najdem a ako kontaktujem prosim? Dakujem
22. apr 2015 o 05:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciaabu....poslala som to v poste :slight_smile:
22. apr 2015 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
UPOZORNUJEM NA VESTENIE PATRIK.SK , MA velku klientelu na fb ...same chvalospevy pisu o nom. ale o vesteni nema ani sajnu!!! berie 35 eur na cely rok, ale pise same bludy!! tiež som sa dala zlanarit ako o nom pisali že vsetkooo im vyslo aky je super...sklusila som to , ale som veeelmi sklamana. tak upozornujem aj vas.
pýtala som sa ho na fiktivne vztahy ktore ani neexistuju..a odpisal mi že budu mat super buducnost...tak to je vestec PATRIK
27. apr 2015 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Kedže ja som neustály skusac vestic. Dnes som vyskúšala ďalšiu Karin, z BB :grinning: musím povedať, ze slabšia, ale do niečoho sa trafila. Patrika neodporúčam. Ale odporúčam Dida Vrakuňa a Mirka Ba. Obe super, presne. Aj dátumovo.
28. apr 2015 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liliana1986
Mozes poslat kontaktujem na tych dvoch odporucanych?
Dakujem
29. apr 2015 o 05:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom kto píše patrikovi tie parádne hodnotenia? :wink: ja som s ním inak tiež nebola spokojná :slight_smile:
29. apr 2015 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja som s tm Patrikom tiez nebola spokojna, davala som si vestit na zaciatku roka. pisal mi jako super sa mi bude dařit, vraj moje zdravie bude bezproblemove ale zial od zaciatku roka iba same problémy a o svojom zdravi ani nehovorim :( kym som sa od neho dozvěděla odpovede trvalo to nieco vyse tyzdna pretoze na 3 krat som mu musela posielat otázky. Nebol si ich ani schopny precitat s konverzacie
29. apr 2015 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Presne takto som to aj ja mala :slight_smile:
29. apr 2015 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@december85 nechapem potom odkial berie tie pozitivne hodnotenia na facebooku :unamused:
29. apr 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zrejme si to pise sam..
29. apr 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto vie no :unamused: ja mam dobru skusesnost tuto s jednou mamickou s MK, vobec ma nepoznala netusila kto som nic som jej o sebe nenapisala, a napisala mi také věci ktore jednoducho nemala odkial vediet, zatial sa aj splnilo to co mi napisala. tak uvidim jako to bude pokracovat
29. apr 2015 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@malinka158 aaký ma nick?
30. apr 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana1986 a prosím ťa na tých kontakt kde najdem?
30. apr 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 napisem ti do IP :slight_smile:
30. apr 2015 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved presne ani ja nechapem odkial patrik berie tie hodnotenie...pisala som mu to aj na fb...ale po par minutach moj prispevok zmyzol. hned si ma dal zablokovať, takže ani nemám ako upozorniť iných aby si nanho dali pozor a neplatili mu zbytočne
30. apr 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Malinka poprosim napis aj mne dakujem aka je taxa??
30. apr 2015 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja ked som mu napisala zle, tak to nezverejnil a vymazal
30. apr 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@malinka158
Napises mi prosim na Tu mamicku kontakt? A co to viac? Kde he, ako vesti, kolko berie, ako ju mozno kontaktovat.
Dakujem ti a prajem vsetko dobre.
1. máj 2015 o 04:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veštenie nie je Ok, take niečo ti nepomože,len uškodi
8. máj 2015 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá... mnoho z vás mi píše, či vykladám tarot.... ten nerobím... vypracujem len odborný horoskop a doložím cigánskymi kartami....
11. máj 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ak vám možem poradiť my cela rodina kamaratky mame jednu vola sa Dagmar komunikujeme bud cez tel ak ma cas alebo nam robi vyklad cez e-mail ma velku klientelu chodi po zahranici ale posobi v michalovciach ,,, je to vestica pracuje z reikami + lieci neplodnost vdaka nej mam aj male potvorky sme jej dlhorocny klienti a este nesklamala :slight_smile:
14. máj 2015 o 01:57  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Odporúčam vešticu Alicu. Splnilo sa mi všetko do bodky, a okrem toho vedela poradiť aj akým smerom sa mám uberať, teda ma dosť nakopla. Kontakt na ňu: alica.soukopova@zoznam.sk
17. máj 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok