• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Caute, mate dakto skusenost s Tatianou Zatkovou ? ... bola aj v relacii zahady.sk ... v 20 casti .. dakujem :slight_smile:
18. máj 2015 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja s nou mam skusenost... Je to jasnovidka, bola som s nou velmi spokojna. Odporucam.
18. máj 2015 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ti od nej vsetko vyslo ?
18. máj 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peter61 minulost a pritomnost trafila takmer stopercentne....ja som sa z buducnosti pytala len na jednu konkretnu vec a tu mi povedala aj s dkhsim casovym rozpatim.... takze este cakam... ele vnutorne som jej verila, presne tak som to citila aj ja, ako ona hovorila... ona dokaze aj citat informacie z energetickeho pola cloveka, dokaze sa na cloveka napojit
18. máj 2015 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne teda od Tatiany nevyšlo a to som u nej bola cca 2 roky dozadu ;(
18. máj 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa vazne? to som zvedava, ci mne ta vzdialenejsia buducnost vyjde...... ja som u nej bola dvakrat a mala som pocit, ze vela zavisi aj od momentalneho rozpolozenia vestice, od stupna unavy, prepracovanosti, atd.
18. máj 2015 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ste ma moc nepotesili ... A este so Zaniny ma dakto skusenost ? ... ta sa da najst na ezo.tv
18. máj 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariska1 vazne,,, držím teda palce,, zrejme nie každá vestica každému sadne :slight_smile:))
18. máj 2015 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa ano, to je pravda..... treba vyskusat, ktora sadne... vela zavisi aj od vzajomnych sympatii,to mam overene.... tebe vestila blizku alebo aj vzdialenu buducnost?
18. máj 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariska1 mne len do roka uz prešlo viac ako dva
18. máj 2015 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa som zvedava, ci mne to vyjde
18. máj 2015 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa Ta Tana Ti vestila z kariet alebo pomocou jasnovidnosti?
18. máj 2015 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najskôr jasnozrivosť potom tarot
19. máj 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je tu vobec daka dobra vestica ? ... lebo som presiel forum a vzdy boli ludia ktorym vyslo aj nevyslo u kazdej
19. máj 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peter61 ako som pisala asi si treba najst tu správnu ktorá človeku sadne :slight_smile:)) to si myslim ja. Ja mam tri od ktorých mi vychadza teda viac ako 90% a poznam ludi ktorým id nich nevyšlo :slight_smile:)
19. máj 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadinka9
A ty ju odporucas v kazdej diskusii na konikovi?!!!!! :angry:
Lebo som to prave citala aj na inej!!!
Tymto straca u mna na doveryhodnosti...... :unamused:
19. máj 2015 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Už niekoľko dni čítam toto forum /vestice veríte v ich predpovede?,/Ak je otazka položena takto jasne tak nerozumiem prečo je tu toľke ohovaranie a boj.Ak niekto odpoveda na otazku FORA?? a zapojí sa??a dá svojú skúsenosť ?Ako sa inak dozvieš kto je ten pravý ?. Mam skusenosti z veľa veštcami ,veľa mien som
tu našla ako ich tu niekto ospevuje,, alebo to robia samy??/lebo veľa riadkov ma rovnaky podpis/Opakujem mam skusenost a kludne tie skusenosti na každe meno dam aj kolko ma to stalo aj prepis mailu a dokonca aj priateľkin ktorí je od nemenovanej veštice na začiatočne pismená Ar,,,,,na vlas rovnaký!!!! Ja tiež som tu vela krat spomínané meno SOFA/ vestenie -sofa.eu/ vyskúšala ,!!! povedala som si že bude posledná,,,a VERTE bude!!! lebo ako jedíná ponukla to na čo sa tu ostatne len HRATE!!!! Ta pani tak otvorí oči človeku že vam na ruke chlpy stoja .Prečo by si neveril človeku čo ti automaticky povie niečo čo nema od kial vedieť,, JE TO NAOZAJ ČLOVEK Z VEĽKYM DAROM a preto odpoviem na otazku fora,,ano verím v predpovede ,,ale iba pani Sofe.A apropo ak by sa tu našiel zasa nejaký zbytočný komentator,,nech si prečíta recenzie na iných stránkach a odozvy koľkým ta žena pomohla.Hlavu hore priatelia jasnozrivosť EXISTUJE!!!
23. máj 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@waisova jeden veľký súúúúúhlas !!! Klobúk dole.Som klientkou pani Sofii cca 2 roky nikdy nesklamala a naozaj mi veľmi pomohla, aj som to sem napísala ,ale vyslúžila som si len ponosovanie a v súkromných spr,, urážanie.Nevďak vládne svetom.
23. máj 2015 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bobekova4 a kto je to?
23. máj 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 jedna jasnovidka
23. máj 2015 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@waisova To sem zbytočne píšeš ich to nezaujíma ty nevidíš že je to tu jeden bíznis ??medzi vešteckými spoločnosťami ?Kvalitu Pani Sofii poznám a naozaj nemá konkurenciu,ale tato-(0900511020)a ver túto reklamu nepotrebuje,lebo sa to obráti proti nej že si to píše sama.Ak si čítala pozorne forum tak vieš s kým máš to dočinenie.Ved keď ju tu niekto pochváli tak hneď útok lebo si to tu strážia ,alebo vyrastie nova Sofia ako huba a tvári sa že ona je ta pravá.No HNUS
23. máj 2015 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tornado55
@waisova
@bobekova4 SUHLAS JEDEN VELKY SUHLAS !!!!! Je to tu jeden biznis.Mne SOFA zachranila život--a ja ked som-- alebo sa považujem za dobreho človeka tak som ju chcel dalej odporučit a doslova začalo peklo na zemi STRAŽIA SI TO TU VERU STRAŽIA,ale pravda je že ona reklamu nepotrebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. máj 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stella35 je zaujimave AKO ty to tu riadiš,REAGUJEM NA TO CO SI NAPISALA/ nadinka9 / že mne si to iste napísala do spravy na Sofu a dokonca si ma oslovovala Sofa,,čo si teraz napisala- nadinka9 -na niekoho ineho ,,sa daj do poriadku a prestan tu buzerovať ludí a sprosto ohovarať!!!!!.A presne vdaka takým ako ty straca toto forum na dôvere.To že tu niekto niekoho odporučí ty môžeš aj ignorovať tomu sa vraví ITELIGENCIA !!!!!

A WAISOVA -SUHLASIM !!!!!
23. máj 2015 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A apropo stala dopisovateľka Stastenka42!!! V počte príspevkov 3600...toto je jedno velke klamstvo na ktore si mi ty odpisala PRETOŽE PANI SOFA nikdy nevešti cez meil ona ma svoje pravidla keby si s nou niekedy komunikovala tak by si ich vedela lebo hned na ne upozorní!!!! TAKŽE SI JEDNA VEĽKA KLAMARKA!!!! A RAZ SA TI TO VRATI,,ked klameš na ludí ktorí su pod ochranou.Na teba by si ludia mali dať pozor

stastenka42 @doloren u mna sa netrafila absolutne do nicoho. .dokonca ked som jej odpisala ze je absolutne mimo a povedala som aka je skutocnost, tak mi poslala nove vypracovanie, ktore pre mna uz nebolo zaujimave. .aj tak sa do nicoho netrafila, to je moja skusenost. .a tych ponuk ma vsade, kde sa spomenie slovo vestica, preto som reagovala. .
24. máj 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@doloren
:slight_smile: aj toto beriem ako podporu Ďakujem že sa našli ľudia ktorí vidia čo vidím ja
@tornado55
24. máj 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
24. máj 2015 o 15:38 • pavla350
@waisova
@bobekova4
@tornado55
@dariuso
@doloren
ludia je velmi zaujimave, ze ste sa tu dnes vsetci zisli v tejto teme, kedze mate podobne registracie a par prispevkov za par rokov a pozrimeze, vsetci nezavisle od seba ste sa tu zisli a ospevujete Sofu krasna ,,nahoda,, :grinning: :grinning: :grinning:

@pavla350 a ze teba to este bavi :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz to nieje ani vtipne, nauc sa lepsie vestit, ak sa to ovsem da, a reklama sa ti urobi aj sama, ale podla skusenosti tých, co ti naleteli to lahke nebude :grinning:
24. máj 2015 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ja som tu nechcela ani nikoho riadit, ani buzerovat, ani ohovorat....
Len sa mi zdaju podozrive spravy takehoto typu...
A tiez by som chcela mat doveryhodne informacie....
Ja nehovorim, ze tie vestice su zle, ale tento sposob propagacie sa mne nepaci a ako som uz povedala ubera to u mna na dovere. Kazdy ma pravo tu povedat svoj nazor, aj ja....
26. máj 2015 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewwe ja som napísala ,len svoj postreh a skúsenosť,nikoho neospevujem ja som s tým stotožnena,veď aj ty si vieš ako vidím povedať svoj nazor.Prihlasim sa v tedy ked to pokladam za potrebne ved nemusím sa prihlasovat na nejaku stranku ked v tom nevidím účel.Tu som účel videla ,lebo ma to tu na jednej strane zaujalo ale zároven pobúrilo.
26. máj 2015 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto máte skúsenosti s pani Simonkou pôvodne zo Žiliny? Prítomnosť a minulosť mi dosť sedela, tak sa chcem opýtať či Vám vyšlo aj to čo Vám predpovedala do budúcnosti?
26. máj 2015 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok