• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

11. decembra 2016 
Ahojte baby ak by ste chceli tak som opäť viac časovo voľna, komu som ešte nepísala na termín, postupne budem písať všetkým. Takze ak by niečo, píšte mi. Pa
2. jún 2015 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tu niekto kto vesti ? potrebovala by som vyvestit prosím ip ďakujem
3. jún 2015 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krpcek2
Dnes som mala velmi prijemeny hovor. PETKA je uzasny pozitivny clovek. Velmi ma prekvapila jej vypoved, povedala mi veci z minulosti ktore vedia len moji blizky a Ja.
Velmi sa tesim a verim ze sa naplni jej vestba tak ako do bodky sedel jej vyklad o mojom zdravi.
Este raz dakujem :-* a tesim sa do buducna...
4. jún 2015 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikaaaaa veštím
4. jún 2015 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby je tu aj niekto kto ma z vestiaren patrik dobré skúsenosti? som tiez plná rozporov ci mu verit, ci nie? na jednej strane ma odradza ta prehnaná reklama, prečo to robí? keby bol dobrý a ludia o nom vedeli, nemusí niekolkokrát denne dávat svoje reklamy na internet. na druhej strane, kto mu pise tie pozitívne referencie a prečo by sa poplatok 35 eur celý rok niekomu stale vypisoval a odpovedal? ved 35 eur v dnešnej dobe nie je takmer nič a za takúto sumu by sa viazal ze bude kope ľudom každý den odpovedať dookola a v podstate potom uz "zadarmo" ? aký je vas nazor?
7. jún 2015 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misumi uz som tu o nom pisala, dočkat sa od neho odpovede je zazrak!!!! pisal mi ze budem zdrava ako repa, hlavne ze od zaciatku mam stále zdravotne problémy s ktorych sa nijako neviem dostat :frowning2: ked mi uz ,,vyklad,, poslal po nejakom case tak to bolo ze : zdravotne na tom budete velmi dobře, v praci sa vam bude velmi dařit a budete mat partnera ktorho budete lubit. Toto bolo vsetko. Takze asi taketo vyklady robi. Ja ho urcite neodporucam.
7. jún 2015 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malinka158 ahoj mne od neho odpovede chodia pravidelne, normalne, ako mu dam otazku, tak do dna mam naspat odpoved. ale povedal mi také veci, no neviem ci tomu verit
7. jún 2015 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misumi neviem no, ja som mu otázky posielala na 3 krat lebo si ich na FB ani nemohol precitat v predchadzajucich konverzaciach. A na odpověď som cakala tiez pekne dlho
7. jún 2015 o 17:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@malinka158 myslís ze tie pozitívne recenzie by mohli byt nejako fiktívne, vymyslené, sfalšované?
7. jún 2015 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misumi urcite, jedna mamicka tu pisala ze mu pisala negativne hodnotenie a zmazal ho.
7. jún 2015 o 17:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano negatívne môze zmazat, no je normalne, ale ako získal tie pozitívne, ved to písu "realny" ludia, je tam ich meno, najdes si ich na FB, co by boli podplatený alebo co??? :slight_smile:
7. jún 2015 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkadca kto je petka?
7. jún 2015 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mne vestila krpcek2 bola som spokojna hlavne s jej pristupom a tym,ze veci nazyva pravymi menami. Takze odporucam :slight_smile:
7. jún 2015 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkadca takze krpcek je petka?
8. jún 2015 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aojte chcela by som aj ja cislo na dajaku dobru vešticu,,, potrebovala by som vediet nacom som :(
11. jún 2015 o 12:56  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krpcek2 ty si veštica??
11. jún 2015 o 12:58  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano ja som Peťa s nickom krpcek2 a vestim ano.
11. jún 2015 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@krpcek2 ako dlho sa tomu venujes?
11. jún 2015 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krpcek2 ja som vám písala, poslala peniažky pred troma dňami a stále nič....
12. jún 2015 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@krpcek2 aj ja som chcela, aby ste mi vyveštili....
12. jún 2015 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka99
pokial viem, tak Petke sa plati az po vesteni a mozno neodpise hned, ale nakoniec urcite odpise, treba byt trpezliva
12. jún 2015 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka0000 No mne povedala, že vyveští až po pripísaní peniažkov na účet. Ja viem, že má toho iste veľa, ale aspoň mohla odpovedať na maily, že kedy sa jej bude približne dať.
12. jún 2015 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka99 mozno zmenila strategiu, lebo jej zakaznicky neplatili. ja som s nou volala minuly tyzden a nebol problem
12. jún 2015 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka0000 Dúfam, že sa ozve, som z mojej situácie dosť mimo, musím niečo podniknúť. Budem čakať! Ďakujem
12. jún 2015 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka99 A čo tak zavolať inde ? Doporučujem 0905435408 . A dohodni sa .
12. jún 2015 o 16:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Je to vestica? Skúsenosti s ňou máte? Alebo na koho je to číslo? Len keď už som poslala peniažky tej pani... A skadial je tá osoba, na ktorú ste mi dali číslo? Ďakujem
12. jún 2015 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katulka99 hlavne uz nikde nevolaj na ine cisla, ak si poslala peniaze @krpcek2 ona sa ti iste ozve, budes mat jeden výklad a potom uvidis, cim si viac budes davat vestit od roznych tým budes mat v tých výkladoch vacsi chaos, lebo výklady ti iste nevzjdu rovnake, viem podla vlastnej skusenosti a skoda penazi
13. jún 2015 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý večer
.som zahrnutá správami a dali mi školenie má pozícii ktorú som vyfasovala.. Takže mi zmenili program zo dňa na deň.iba zajtra prídem home.. Isto sa všetkym ozvem a Kati vám urobím v pondelok, ráno vám budem volať v pondelok..som tu cez mobil tak sa mi ťažšie kontrolujú správy a všetko. Na nikoho nezabúdam :wink: moja značka je moje meno. Takže prosím o pochopenie, zavolám v pondelok
13. jún 2015 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@krpcek2 o.k. ďakujem, že ste sa ozvali, určite máte toho veľa, verím vám, len som mala trochu obavy... Dúfam, že sa nám uz v pondelok podarí skontaktovať sa... Pekný večer prajem!
13. jún 2015 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok