• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

30. marca 2017 
prave som sa chcela opytat, ci ste niektora cakali 11dni ako ja? ale vidim, ze zuzana caka este dlhsie. asi sme na tom obe tak dobre, ze nam ani vestit netreba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechcem byť pesimista,no len baby aby toto celé nebol jeden veľký podvod a niekomu chodia na účet peniažky o stošesť, veď nikto z nás nevie s kým vlastne komunikuje. Nikto sme tú pani nevideli, ani nepočuli. Či hádam niektorá z vás áno? To je moja taká úvaha, každý má na to iný názor. :cry:
28. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivette, tiez som nad tym uvazovala, ale... co napisala na mna sedi jak rit na serbel, na nas sucasny zivot... poznat ma nepozna, ani ja ju, pisala som z novozalozenej e-adresy... ma to nieco de seba. kto nechce, peniaze jej neposle. v tom je ten for, ze ich nepyta vopred...
28. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasim s markiza, a to že kto nechce, peniaze jej nepošle, môj názor je, že to nie je podvod, pani Angela pôsobí na mňa seriózne, aj mne veštila a dokonca, keď mi poslala výklad tak mi tam ani neuviedla číslo účtu, kde by som jej mala poslať peniažky, takže som jej znova napísala, poďakovala a poprosila o to číslo. Ináč skôr mám zlý dojem a skúsenosti z takých tých akože "veštíc" čo majú svoj cenník. Pani Angela je veľmi milá osôbka, nech to je už ktokoľvek, vie ako napísať aj tie nie celkom pozitívne udalosti, súčasnosť mi vystihla presne a na budúcnosť si musím nejaký čas počkať .... :slight_smile:
28. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivette, ani ja i nemyslím, že je to podvod a okrem toho, ja úplne chápem, že sa pani Angela nezviditeľnuje. Vieš si predstaviť, čo by jej zo života urobili ľudia, keby vedeli okoho ide? Mala by po súkromí, to mi ver. Je to dobre tak ako to je a myslím, že aj ona to vie. :wink:
28. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A okrem toho baby, musím vám napísať, že som skúsila ešte jednu vešticu, na ktorú som našla pozitívne ohlasy a povedala som si, že ju vyskúšam.Volá sa Sofa, má síce audiotextové číslo(36 Sk/min), ale hovor nenaťahuje a to vám teda poviem, že chcela odo mňa len meno a rok narodenia-nie celý dátum-povedala som jej, čo ma trápi a spadli by ste na zadok aké veci mi hovorila-o mne dokonca aj o mojom manželovi-hoci som jej nehovorila ani jeho meno ani nič. A čo sa týka budúcnosti, povedala mi to isté ako pani Angela, takže si myslím, že jej môžte veriť.
28. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,pošlite mi prosim čislo učtu na pani Angelu do IP.Vymazala som emai omylom.Dakujem
28. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez nemyslim ze je to podvod...dopredu peniaze nepyta a mozte jej poslat kolko xcete :slight_smile: nema ziadny cennik,peniaze mozte poslat podla vasho uvazenia...ja verim tomu,co povedala,lebo mi povedala o mojej minulosti,a trafila sa na 100%,aj sucasnost trafila...takze si to urcite nevymyslela,ja jej verim a kto nie,je to jeho vec...a ak sa splni aj buducnost tak budem moooc rada :slight_smile:
bubinko ak xces este jej c.uctu napis mi ip poslem ti ho
28. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, tak som jej napísala aj ja a som zvedavá, čo mi odpíše.

Prednedávnom som bola aj ja u jednej pani. Vedela analyzovať z dátumu. Bola výborná, veľmi som s ňou bola spokojná, povedala veci na rovinu a povedala mi, bohužiaľ, aj krutú pravdu o mne, aká som voči sebe, voči druhým. Vedela neskutočné veci, a dodávala mi odvahu a pozitívnej energie. Teraz som tej pani Angele napísala rovnaký problém, tak uvidím, či majú na veci rovnaký názor :wink:
29. máj 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá!
No pani Angela mi odpísala, a úplne všetko je čistá pravda, som fakt prekvapená. Tomu sa fakt hovorí, kto nezažije, neuverí. Teda tá má toto dar od Pána Boha. Po tejto skúsenosti už nepochybujem o nej ani na minútu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. máj 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
neviete mi niekto dať kontakt na Angelu nejako to neviem tu nájsť
ďakujem
29. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
29. máj 2009 o 10:08 • sylvia75
baby dnes som dostala odpoved od pani Angely a chcela by som sa opytat ako a kolko penazi jej mam poslat.ak by ste boli niektora ochotna napisat mi do i do IP.dakujem vam velmi pekne i zato ze som jej mohla ndaka Vam napisat.dakujem.
29. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte akosi ste sa odmlčali, tak čo tie, ktoré ste čakali na veštbu-méte ju už? :unamused:
31. máj 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes su to dva tyzdne a stale nic :unamused:
31. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Segra caka tri tyzdne a napisala jej ze koncom tyzdna..tak sme zvedave :slight_smile: inak mne sa 100% trafila!
1. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pani Angelu prosila o výklad cca pred mesiacom.Pýtala som sa jej či sa mám obávať rozvodu lebo náš vzťah nefunguje ako by mal.Napísala mi,že sa rozvodu absolútne nemám obávať,že vidí vylepšenie vzťahu cca do roka,že objavime znovu lásku a ak aj napriek tomu sa rozvedieme tak to bude len z mojej strany,že manžel ma nikdy neopusí.Včera mi manžel oznámil,že podáva žiadosť o rozvod.Na druhý mail mi neodpovedala doteraz.
2. jún 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sylvia a nie je sanca ze sa to este urovna:frowning2:? Mne predpovedala velky konflikt so svokrou,ze manzel sa prida na matkinu stranu,nechapala som,lebo so svokrou sme mali super vztah a potom som sa dozvedela ze stala za urcitymi klebetami v nasom meste,muz to este kryl atd a doma bol taky ohen na streche ako nikdy,takze ja som bola uplne v soku ako sa to splnilo! Teraz som jej pisala kedy sa to cca urovna a zatial nenapisala..asi ma vela...
2. jún 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna s pani Angelou 100 % spokojnost :slight_smile:, este cakam na jednu zasadnu spravu ci sa splni ale ostatne sa splnilo ..... :slight_smile:
2. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Date mi pls kontakt na tu vesticu angelu....dakujem :slight_smile:
2. jún 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
2. jún 2009 o 14:51 • sndrinesan
Sylvia, to že Ti manžel oznámil, že podáva žiadosť ešte neznamená, že to aj naozaj urobil a ak áno, situácia sa ešte môže zvrátiť. Každopádne daj vedieť ako si dopadla, nechce sa mi veriť, že by sa pani Angela tak sekla-ale čo je zlé dnes, nemusí byť zlé aj o rok. Myslím, že sa Ti ozve koncom týždňa, tak daj vedieť, čo napíše.
2. jún 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak som jej napisala,som moooc zvedava, potom vam dam vediet :slight_smile:!
2. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvi tak to mi je luto :frowning2: mne sa tiez zatial plni to co pred vyse mesiacom mi predpovedala...hlavne co sa tyka dcerky a jej zdravia...ja som s nou spokojna,lebo mi trafila aj minulost...ako zname prislovie vravi aj majster tesar sa raz utne,tak mozno to plati aj u p.Angely a mozno sa netrafila :unamused: ja neviem,alebo mozno sa ti to len teraz tak zda...
2. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leannes, ďakujem, že si mi odpovedala a myslím, že v prípade Silvie sa to nejako vyrieši a nakoniec to bude o.k., veď nám potom daj vedieť, všetky ti držíme palce. Hlavne som zvedavá, čo ti pani Angela napíše.
2. jún 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, práve mi odpovedala pani Angela a musím Vám povedať, že po mne chodili až zimomriavky... všetko mi vravela do budúcnosti, ale ja som predtým bola ešte u jednej pani, tiež vykladala z dátumu a trafili sa obidve do bodky, do jedinej bodky.. skoro som odpadla z toho.. :wink:
6. jún 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ..... prečítala som si celúúúúúúú diskusiu :wink: a pred cca 2 minútkami som pani Angele napisala aj ja :grinning: a som straaaašne zvedavá, čo mi napíše :wink: :wink: :wink:
6. jún 2009 o 12:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Tak čo sylvia75, už máš odpoveď? Som taká zvedavá ako to dopadne. :confounded:
8. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ja som po tom ako som Vás prečítala tiež písala pani Angele. Odpísala mi cca po týždni a dačo, ale čo ja viem. Nejako mi to nesedí. :confounded: Povedala, že čo sa minulosti vo vzťahu týka, že nevidí nejaké závažné problémy a to teda boli !! Dokonca som mala napísanú žiadosť o rozvod aj. :rolling_eyes: Po tej vete som už nejako brala ostatné s rezervou. Myslím že veštba, ktorú som dostala, by sedela na každú druhú z nás. také neurčité dačo. Možno sa mýlim, možno som čakala niečo viacej a konkrétnejšie. :fearful: Ale držím palce ostatným. :wink:
9. jún 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som dnes dostala po taaaazkom cakani odpoved od Angely a musim povedat,ze som spokojna na 1000 percent,dokonca aj manzel bol v soku ako mu uhadla veci z minulosti z prace....tak uz len cakat co sa splni,ale podla mna je uplne super! :slight_smile:
9. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok