• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
@xxxonexxx ja som takého istého názoru. Na základe toho, že je tu veľa pozitívnych reakcií, som neodolala a zavolala. Presne tak, pani je psychologička, ale to je asi tak všetko...a zrejme ani nie dobrá, keď sa teraz takto cítiš...
28. jún 2015 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere ďakujem za info
29. jún 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewwe prosim ta ako to prebiehalo s warlgrenis ? dakujem
29. jún 2015 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena najprv urobis prevod cca 30e na nase a potom ti ona zavola na skype a pisete alebo si volate celu hodinu, ak je to potrebne pojde aj do minul. zivotov
30. jún 2015 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe na aký dlhý čas dopredu ti robila výklad? takže to je úplne ale úplne iné ako tu tie na MK hej?
1. júl 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena na ako dlho neviem, lebo ja som sa pýtala na konkretnu situaciu, a stalo sa tak ako povedala, len ja som to vtedy nepochopila az po case, ona sa na teba napoji a vsetko ti povie kde teraz si co riesis bez toho aby si jej nieco hovorila, potom sa pýtas ty konkretne veci,
skus si nieco zistit o nej na jej strankach, ja ju nikomu nasilu nenutim, len podla mojej skusenosti hovorim, a bolo to uplne ine ako tu dve dievcata z MK
1. júl 2015 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe ja som citala uz jej knihu :slight_smile: , presne toto ocakavam od vestenia ze ona ti hovori a nie ze ty davas otazky
1. júl 2015 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mate niekto skúsenosť s vesticou Erikou? Je postihnutá na vozíčku. Kedysi bývala v Šamoríne teraz v Bratislave v Karlovke.
1. júl 2015 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenja25 Ked je to este aktualne, mozem ti poradit jednu pani, ktora mne velmi pomohla a poradila, ja som bola u nej osobne, ale vesti aj cez mail.
1. júl 2015 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ccathrine kto je to?
2. júl 2015 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 Pisala som ss :slight_smile:
2. júl 2015 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Ja mam taku skusenost, ze cim viac sa budete viacero vestic pytat, tym viac to bude mimo. Neviem ako to funguje, ale vela zalezi na rozpolozeni osoby, ktora si dava vestit v tom momente. Ked som sa bala a mala som nervy na priatela mi vysli somariny a ked som bola kludna, vtedy to zodpovedalo realite. Ja osobne mam vesticu, ale kedze vesti len znamym koli chorobe tak kontakt davat nebudem. Od nej mavam numerologicky vyklad a potom ked treba dolozi kartami a vychadza mi vsetko. prve pravidlo je, nepodsuvat vesticiam scenare - "nerozumieme si s priatelom" atd. treba sa opytat aky je vztah mdzi mnou a xy a vtedy dostanete lepsi vyklad. Ja som mala skusenost tu s "vesticou" z tohto fora a neviem este ohodnoti, lebo na splnenie mam este cas. Co sa mi nepacilo je, ze ked to vyzeralo v istom momente, ze by sa jej vestba nesplnila tak mi povedala, ze citi, ze sa to nesplni lebo xyz. Popritom sa veci dali doporiadku a splnilo sa. Potom este ked som povedala pri prvej vestbe ze som nedavno ukoncila vztah tak mi povedala, aha ano to tu vidim v kartach hej.... takze asi tak. Vela krat sami stalo, ze to co sa malo stat podla vykladu sa stat islo, ale napriklad nieco do toho skocilo a nebolo to tak. Ale kazdopadne ta sanca, ze sa to stane tam bola. Napriklad, povedala mi, ze sa stretnem s rodicmi mojho priatela a naozaj som bola pozvana ale nakoniec sa to neuskotocnilo. taaakze tak :slight_smile:
4. júl 2015 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Dá sa spojijť s kartárkou Belou z TV 8 aj mimo obrazovky? Máte niekto na ňu kontakt, prosím?
7. júl 2015 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tia77 Na Belu sa vykasli .... vyhodene peniaze, to tvrdia skoro vsetky baby, co jej volali.
7. júl 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
8. júl 2015 o 15:38 • motyl
No to isto agaven v ziadnom pripade same bludy cloveka len zmagori a vyzmyka z penazi...urcite nie!!!
8. júl 2015 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
neverím...ale raz dávno mi brat kúpil zo srandy lístoček od veštice,kde bolo písané,čo čaká ženu môjho znamenia....všetko nepravdepodobné- nový chlap,zákerná žena v pozadí,dlhá cesta...a všetko sa mi do pol roka splnilo :wink:
8. júl 2015 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana2504 Svätá pravda, vyskúšala som.... trepe, závidí, pomotá vás ale úplne..... Ale zas musím na jej obranu povedať, že som sa viacerých veštíc (dosť známych, aj jasnovidiek) pýtala na jednu dosť závažnú vec (nezáviselo to od môjho rozhodnutia, ale sa ma to týkalo) no a všetky odpovedali rovnako a iba Agaven inak a predstavte si ona mala pravdu.
9. júl 2015 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
9. júl 2015 o 09:18 • nanuk
@jeannna pozerám ju už dlhšie na TV osem a nezdá sa mi, že by trepala. Ani tu nemá dokonca toľko reklamy ako napr. Sofa, ktorá je vlastne milá psychologička, ale o ničom... takže vyskúšam a uvidím, lebo sa mi zdá, že keď je naozaj niekto dobrý tak ho tu hneď zvozia pod čiernu zem tzv. veštknyne, ktoré si tu robia reklamu samé...
9. júl 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa zase stalo uz aj, ze ma na ulici oslovil jeden pan, pred par rokmi, len tak pokecat nebol dotieravy. A zacal mi hovorit veci o mne a "vestit" a splnilo sa mu to. Neboli to veci, ktore mohol uhadnut alebo nahodne trafit. Ale ked som si dala spravit vyklad u vestici Valiky tak som bola velmi zle sklamana. Ani len osobnostne ma neodhadla a nevyslo jej nic. Chvalabohu nie, ale vyhodene peniaze to boli.
9. júl 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tia77 nič v zlom ale mne sa taketo ohovaranie vypomstilo,tiež som bola nespokojna a teraz sa priznam krivdila som človeku ktorí ma dar a vratilo sa mi to v hroznej podobe.Nemyslím si že sofa nema dar vieš jej babka je jedna najslavnejšia Rumunska jasnovidka/teda bola ,lebo už nežije/bala by som sa vyjadreniam proti nej aj ked je to tvoj pocit.Myslim si že to potvrdia všetky veštice čo maju dar -oni vedia že su chranene,Ja som to nevedela a doplatila som na to a sakra doplatila.
9. júl 2015 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tia77 ved jasne ... kazdy si spravi svoj nazor, ja len tolko, ze mne narozpravala pekne sprostosti, volala som jej celkovo 2x.
9. júl 2015 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren Sofa urcite ziadny "dar" nema ... mozem potvrdit, ze je len psychologicka ....
9. júl 2015 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@doloren a už je to tu ZASE, kto tu komu krivdi a ohovára, píšem si svoj názor, že je hlavne dobrá psychologička... a na to mám predsa právo, prečo by som za to mala byť potrestaná... niekto tu zámerne sa snaží robiť bubu, aby práve ten na to najviac nedoplatil...
9. júl 2015 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jeannna volala si Bele dvakrát a nič z toho nevyšlo?
9. júl 2015 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tia77 ano, dvakrat s odstupom asi pol roka. Stala sa len jedna vec, na ktoru som sa mimochodom vobec nepytala, len to spomenula a bol to jeden zdravotny problem, ktory sa splnil do bodky. Ale dve hlavne oblasti, ktore ma zaujímali a kvoli ktorym som jej volala, tak bohuzial uplne vedla. Bolo to cca pred 3 rokmi. Ale ved uvidis ....
9. júl 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, boli ste niekto u zany? je to zaujimava zena a vsetko vyzera dost doveryhodne :slight_smile: mate skusenost?
9. júl 2015 o 21:50  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jeannna ďakujem za info :slight_smile:
10. júl 2015 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ccathrine ahoj mne nedas prosím kontakt na tu vesticu?
10. júl 2015 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok