Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
lenja25
14. júl 2015
prosím vás je tu niekto kto vie veštiť alebo nepoznáte niekoho kto veští v emaily chcem vedieť len jednu vec
annaella
15. júl 2015
@lenja25 iste sa ti nejaká ponúkne.... ale tie, čo sa ti tu ponúknu sú väčšinou "od veci" - moja skúsenosť🙂
ivanocka123
20. júl 2015
Ahojte, vie niekto kontakt na vesticu karin z BB?
monika35a
21. júl 2015
Ahojte.Mate niekto skusenost s kartarom Jozefom zo Ziliny? Myslum tym, ci sa jeho vyklad splnil?Dakujem za odpovede
cucus
21. júl 2015
@monika35a nič sa nesplnilo, rozprával samé blbosti
monika35a
21. júl 2015
Aj ja som mala pocit, ze len cita karty, kus po kuse.a nevie to spojit dohromady.take amaterske mi to prislo.ja by som asi lepsie vylozila haha.Mozem sa ta opytat, pred akym casom si bola u neho? Ja len nedavno.
cucus
21. júl 2015
@monika35a daake 4 mesiace dozadu, ale strašne divný bol, rozprával samé nezmysli, iba zlý pocit z neho.
indiga123
22. júl 2015
Dievcata mate skusenosti s liecitelkou Annou urou,vyklada aj karty
monika35a
22. júl 2015
@cucus ani ja som dobry pocit z toho vsetkeho nemala.
kubena
23. júl 2015
baby boli ste u tejto ?
http://raziela.sk
miriamka444166
24. júl 2015
@adrika73 dobry den date mi natu vesticu kontakt a kolko bere ?
bebba
25. júl 2015
@szuzana ahoj, vedela by si mi posunut kontakt na didu? Vdaka
ketere
25. júl 2015
@bebba ak sa teda môžem vyjadriť... ja som u didy bola veľmi dávno, no nesplnilo sa nič,čo povedala...
stastenka42
26. júl 2015
@ketere ani mne
bebba
26. júl 2015
Aj tak by som na nu chcela kontakt.. ja som zas na nu pocula.d bre veci..vdaka
krpcek2
27. júl 2015
Ahojte dievčatá, ak by ste mali záujem, robím si termíny na veštenie, pošlite správu. Krásny dník vam prajem
vrtulienko
27. júl 2015
Ahojte! Chcela by som sa opytat koli kamaratke, ktora si davala robit numerologicky rozbor u Slavky Peskovej z BB! Mate s nou niektora skusenosti? Ak ano, aku? http://www.ezoterikaaden.sk/ Dakujem!
krpcek2
28. júl 2015
Moje slniečko 😘
kocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kuriatko66
28. júl 2015
Ahojte dievcata, mate niektora skusenost s vesticou Valikou z BA? Vyslo niekedy niekomu od nej nieco??? Dakujem!
klariska1
28. júl 2015
@kocka Aj ja som bola s Agaven spokojna.
27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdickananebi
31. júl 2015
aj ja som bola spokojná s Agaven, neviem či sa splni čo povedala, ale povedala mi jednu vec, ktoru nemala šancu odkial vedieť a to je pravda...dufam že aj to čo napisala ostatne sa splni a tiež mi odpovedala aj na doplnujuce otazky a ked nevidela, tak normalne napisala že to nevidi, nevymyslala si hluposti...
tak dufam že sa splni aj to čo napisala dalej....velmi v to dufam
za nejaky čas by som ju skusila možno zas...budem vidieť ako sa môj život vyvinie...
hviezdickananebi
31. júl 2015
@27sunny prosim ta, za aky čas sa ti upinka ozvala...ja som jej pisala email dnes a neviem kedy mam tak čakať odpoved....bola by som rada čim skôr...
hviezdickananebi
31. júl 2015
lenn ešte čo sa tyka agaven, velmi ťažko jej rozumieť...často som nevedela sa vysomariť v tom čo napisala... 😃 možno som si to aj nejako zle pospajala tie suvislosti...
hviezdickananebi
31. júl 2015
@kocka
@klariska1 baby kedy ste si davali veštit u agaven?
splnilo sa vam čo povedala?
27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hviezdickananebi
31. júl 2015
@kocka ano pise hrozne ale asi pravdivo...pisala som s nou dva krat, davala som si vestit dva razy a z dvoch rôznych emailov a vestby sa takmer uplne zhodovali, to mi stači...jednoducho ma dar... 🙂
kubena
31. júl 2015
@hviezdickananebi odkiaľ je? máš prípadne kontakt? ďakujem

Začni písať odpoveď...

Odošli