• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@kubena ahoj skus dat do google agaven2, tak najdes kontakt, neviem presne si spomenuť ako znel ten email...ale skus ak chces, ... ta pani pise horsie ale myslim že pravdu, ale uvidim ako to vyjde to čo napisala...ale vela ludi tu na fore o nej hovorilo aj negativne, ale mnohi aj pozitivne...tak si treba vybrat čomu veriš :grinning:
31. júl 2015 o 22:59  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@hviezdickananebi prosím ťa ako to prebiehalo? lebo ja nechcem niekoho čo sa bude vypytovat ale povie ti sám od seba čo vidí
31. júl 2015 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apoloma ahoj, mas prosim este kontakt na tu vesticu, je dobra?
1. aug 2015 o 03:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hviezdickananebi nenalet na tu upinku, citaj dozadu dievcata co si dali u nej robit výklad pisali ze nic nevyslo, odporucania na upinku pisu uzivatelky povacsine s novou registráciou a jedným príspevkom, pravdepodobne je to jedna osoba sama upinka
1. aug 2015 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@kubena normalne jej len napis email..nič nepotrebuje vedieť...a sama ti začne pisať čo vidi...
1. aug 2015 o 11:35  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe ved prave, aj mna to napadlo že vacsinou to je nova uzivatelka a ma max 5 prispevkov...to bude asi ona sama
1. aug 2015 o 11:35  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1. aug 2015 o 14:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubena rado sa stalo, ale neviem teda či predpovedala pravdu, to sa ešte len uvidi, ale povedala mi obidva razy viac menej podobne veci, ale je možne že to pise vsetkym :grinning:
1. aug 2015 o 15:25  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
1. aug 2015 o 19:21 • stvorlistok
a splnilo sa aj časovo vsetko čo povedala, či tie časy ti až tak nesedeli...?
skusala si aj nejake kuzla od nej?
1. aug 2015 o 19:34  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hviezdickananebi mne vestila agaven zhruba pred rokom a pol... trafila sa vo vela veciach, urcite ma nejaky dar... v minulosti a pritomnosti bola presna, buducnost uvidim.... z buducnosti mi vela nepovedala, lebo ja som sa pyttala len na jednu konkretnu vec....v case tiez nebola konkretna, ale o to mi neslo....ja som s nou bola spokojna, verim jej, urcite vestit vie, nevymysla si
1. aug 2015 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
1. aug 2015 o 22:00 • stvorlistok
1. aug 2015 o 22:10 • hroch
@stvorlistok a kolko si zan platila? ja rozmyslam že si kupim jedno kuzlo u nej, aby som mohla otehotniet, len neviem či to skutočne pomaha....
2. aug 2015 o 11:37  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hroch a za aky čas to zabralo? kolko si platil?
2. aug 2015 o 11:38  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. aug 2015 o 12:02 • hroch
@hroch a nebolo to len placebo? mal si nejake konkretne zdravotne problemy, ktore po tom zmizli, či ako to bolo?
pytam sa lebo uvažujem nad jednym kuzlom od agaven, ale zatial si nie som ista...
2. aug 2015 o 12:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. aug 2015 o 12:33 • hroch
@hroch vdaka :slight_smile: musim jej ešte napísať
2. aug 2015 o 12:46  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá ak by ste mali záujem o veštenie, robím si termíny na týžden, dajte o sebe vedieť. Krásny deň
2. aug 2015 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mariro Ahoj mozem Ta poprosit o kontakt na p. Drahomiru? Odkial presne prosim Ta je? Ja som z PN
dakujem
9. aug 2015 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@minyke
@minyke A našla si niekoho? Vydarilo sa Ti? Trvalo to dlho? Alebo nič sa nestalo doposiaľ!
12. aug 2015 o 00:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leannes táto e-mail neexistuje!
12. aug 2015 o 12:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

nepoznate vestkynu v Ockove pri Piestanoch?
Kamaratka u nej bola a vraj je velmi dobra, ale nema kontakt na nu...
Vdaka
12. aug 2015 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hroch mohla by som sa Ťa spýtať čo všetko robí a mohol by si mi dať,prosím, kontakt. Ďakujem
Robí aj cez telefón?
13. aug 2015 o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Prosim vas nechodte k vestcom. Ani netusite, ako si tym mozete uskodit.
Premyslajte trosku. Nie vsetko, co sa zda byt lakave a na dosah je aj dobre.
13. aug 2015 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň prajem Vám. Pridám , sa do diskusie ak môžem. Pani Agaven je úžasná žena. Pomohla mi som, jej
vďačný. Vrátila mi manželku pomocou mágie. U iných veštcov ako Kaitan napr. bola cena 400eur+viac. Agaven sľúbila veril som jej.Nakoniec mi ju vrátila. Urobil som chybu . Klobúk dole. Nielen vedela čo mám za problém. Písal som , aby nevedela či som žena, alebo muž.Písala čo videla. :slight_smile: Cena bola polovičná . Len škoda , že som naletel u iného .
13. aug 2015 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “zmaže sa na žiadosť užívateľa s nickom medved”
13. aug 2015 o 16:58 • shella7
@shella7 prosim ta hroch ma tri prispevky na mk a vsetky v tejto skupine,

@medved myslis, ze je v poriadku prinavracat niekoho, i ked manzelku pomocou magie? nieje to uz cierna magia a ovplyvnovanie osoby proti jej voli? no neviem, ale vies, ze vsetko sa ti vrati?
14. aug 2015 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes mi na fb poslala žiadosť o priateľstvo veštica Mabel, to je kto? viete? :slight_smile:
14. aug 2015 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok