• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
@ewwe a čo to má s tým spoločné, že má len tri príspevky a v tejto skupine? Ja som momentálne tiež len V tejto skupine A mám tiež len pár komentárov?!?! Nerozumiem čo tým chceš povedať ewe
14. aug 2015 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shella7 mysli zrejme to, že často sa na tejto stranke vyskytuju komentare od uzivatelov, ktori prispeju iba 1-2 prispevkami a velmi pozitivne sa vyjadruju k nejakej vestici, hlavne k agaven, pozri si par stranok dozadu, uzivatelia: nanuk, motyl, stvorlistok, hroch, tove, kocka....registrovany niekedy aj 10 rokov a pridany jediny jeden prispevok + si vsimni styl pisania tychto dam a pochopis ze to je ta ista osoba, nevravim ze priamo agaven, mozno len niekto kto ma potrebu ju stale chvalit (vsimni si ako dava ciarky, uplne odveci v tych prispevkoch)
zeny, to iba ja som si toto vsimla? :grinning:
inak btw, aj ja som ju chcela oslovit, lebo aj ine baby tu pisali ze boli spokojne, ale ked som si dala toto vsetko dokopy, tak nie, radsej usetrim tych 20 eur.
14. aug 2015 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
14. aug 2015 o 12:48 • nanuk
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
14. aug 2015 o 13:34 • motyl
v prvom prípade chcem povedat, že nerobím nikomu reklamu....ja som si dala vyložiť u agaven...čo sa týka minulosti tak je pravda, to čo mi napísala a nemala to odkial vedieť...a čo sa týka buducnosti nato si počkam ist é veci by sa mali odohrať do troch mes...tak potom kludne napíšem či to vyšlo, alebo nie....a tiež sa mi páčilo že odpovedala ihned aj na dalšie otázky..ja som bola spokojna :slight_smile:
14. aug 2015 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k Agaven len tolko ze ja som unej bola tiez teda veštila mi cez email a trafila sa do dost vela veci a dalšie uvidime co sa stane :slight_smile: ale naozaj nemala s kade vediet nic a vedela presne do detailu všetko :slight_smile:
14. aug 2015 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuk no dovol. ja som tu pod tymto jednym pouzivatelskym nickom uz viac ako 3 roky, a chodim sem len 2-3x denne skontrolovat postu, to je tak vsetko
14. aug 2015 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@motyl takze ty si agaven?
14. aug 2015 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2015 o 08:35 • motyl
@motyl ok beriem, nejdem a nechcem sa hadat, ale ty aj tie ostatne nicky pisete ako agaven a vyjadrujete sa ako agaven + neviete kde patria ciarky :wink:

@ljonocka
@zuzanka198911 ja vam to baby neberiem, bolo tu na nu vela dobrych recenzii, skutocne moze byt dobra, ja sama to posudit neviem, pretoze mi nevestila, ale ja poukazujem iba na to, ze preco ma potom potrebu si pisat pozitivne recenzie sama, pripadne mozno niekto iny, ale je evidentne ze to pise jedna a ta ista osoba, staci si precitat tie prispevky a je to uplne jasne.

dala som si tu robotu a prezrela som vela stran dozadu, niekedy v roku myslim ze 2011 alebo 2013 sa roesila podobna vec, baby tu odhalili agaven, ze pise z dalsieho nicku, nejaka monicka35 alebo nieco podobne, a zacala im mila agaven posielat vyhrazne emaily za to, ze iba povedali pravdu.....
tot vsjo, k tejto vestici, este raz opakujem, ze moze byt dobra, ale o tom aki sme ludia svedci aj to, aky mame charakter.....................................................
15. aug 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzik16 tak mate pravdu
15. aug 2015 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamka444166 dakujem, aspon niekto zdiela moj nazor
15. aug 2015 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. aug 2015 o 07:08 • motyl
@motyl tak je,máte pravdu
16. aug 2015 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shella7
@motyl
samozrejme, to beriem, len tu cely cas poukazujem na to, ze sa vyjadrujete ako agaven a pisete presne ako agaven, aby si toto clovek vsimol, nemusi mat ziadne extra znalosti, iba zdravy rozum a usudok...
je velmi zaujimave, ze ked niektore baby zacali pisat o agaven, hned sa ozvan nejaky novy nick, zalozeny aj 8-10 rokov a pridal svoj prvy prispevok, v ktorom pozitivne hodnotil tuto vesticu
+ vsimnite si ze vsetky tie nicky ktore som vymenovala, ju podstatne mena bez cisla, cize rovnaka retorika pri vymyslani prezyvky

jednoducho si stojim za tym ze to pise vsetko jedna osoba, ale moze mi to uz byt jedno, ved ja som jej ziadne peniaze neposlala...................................................uz to nejdem riesit
caute, prijemny den :slight_smile:
16. aug 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzik16 tak ja určite žiadna Agaven nie som. Neposudzujte a nehovorte niečo v čom sa nevyznáte. Je mi to ale blbé sa s takýmito vecami sa zaobchádzať a riešiť, je to horšie ako v materskej škôlke.
16. aug 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shella7 ospravedlnujem sa, vas som označila omylom.
ved prave, je to ako v materskej skolke, pretoze vytvorit si niekolko roznych nickou a potom chvalit jednu vesticu, to je ako medzi malymi detmi.
skuste si prejst starsie stranky tejto diskusie, raz ju uz baby odhalili a potom sa im vyhrazala
16. aug 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To co som tu pisala, som napisala len preto, aby si baby pred tym ako poslu niekomu svoje tazko zarobene peniazky poriadne overili ci je vsetko pravda co sa pise na tomto fore, viem ze vestice vseobecne si zvyknu pisat same pozitivne recenzie, vratana agaven, ale potom na co to potrebuju, ked su take dobre????
ved predsa dobra vestica nepotrebuje reklamu, ludia si ju najdu aj sami, no nie?
16. aug 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. aug 2015 o 15:29 • motyl
16. aug 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, čítam túto diskusiu dlho, aj občas prispejem. Zuzik16 má asi pravdu. Boli tu príspevky, ktoré sa až priveľmi podobali na spôsob, akým píše Agaven. A mám aj skúsenosť z minulosti, že Agaven písala výhražné maily asi všetkým, ktorí ku akýmkoľvek spôsobom v minulosti oslovili. Tým nepopieram, že niekomu môže jej výklad a jasnovidecké schopnosti vyhovovať. Tiež sa objavujú chvály na "upinku" - no tie sú už asi každému tu na smiech.
17. aug 2015 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Mám skúsenosť od mojej kamarátky, ktorá bola minulý týždeň u Ines. No poviem vám, že bola veľmi sklamaná. Ines bola veľmi rozptýlená, stále smskovala s niekým počas výkladu a rozprávala viac nejaké svoje názory a skúsenosti a zopakovala, čo jej ona povedala. Neviem, neviem, boli ste niekto ešte teraz niekedy u nej, aké máte názory?
17. aug 2015 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 tu nejde o čiarky,nečiarky,tu nejde o pravopis,to nie je slovenčina v škole a diktáty alebo niekde list písať,tu ide o to aby si ľudia prečítali a samy rozhodli čo a ako.
Bože,niektorí ste takí nudní a trapní,...čo už
20. aug 2015 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 no keď sprostosti sú písané. Ktohovie čo všetko za tými nickami stojí,nad tým si určite hlavu nebudem lámať.Takže,ešte veľa zábavy prajem
20. aug 2015 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook kde máš tu istotu, že to je tá alebo tá dotyčná osoba? Bože,fakt ako v materskej škôlke.
20. aug 2015 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sa vám niečo nepáči, odhláste sa skôr než také hlúposti tuná píšete.
20. aug 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shella7 A ty čo si nejaká tu podráždená na všetkých. Píšeme svoje názory a dojmy. Neviem ako ty, ale ja som s Agaven mala dočinenia a tie iné príspevky sa veľmi podobajú na jej štýl písania. Aj to je pravda, že rozposielala výhražné emaily. Ale možno niekomu vyhovuje a to je zas jeho vec, však nech tiež napíše svoj názor.Odhlás sa ty, však aj tak si sa len nedávno prihlásila :slight_smile:
20. aug 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@shella7 A keď sme už pri tom, každý priemerne vzdelaný človek by mal ovládať základy pravopisu v svojom jazyku a aj ich používať. Niekedy sa dívať na to, ako niektorí ľudia píšu, je až zdraviu škodlivé.
20. aug 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@notebook jo,tak nepozeraj a bude dobre. Tu nie sme ani v škole, ani na prednáške,ani v kancelárii,takže...keď sa Ti niečo nepáči,nečítaj,nepozeraj a ak chceš tak sa vyloguj. Bye
20. aug 2015 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook a Teba do toho nič či som sa teraz prihlásila alebo pred nejakým časom. Ak sa Ti niečo nepáči, neozývaj sa,jednoducho je to trapné, horšie než v materskej škôlke. Neznamená, že u Teba to tak bolo tak aj druhým sa tak musí stať.Vieš,je mi to veľmi hlúpe si tunák s Tebou o hlúpostiach písať. Škoda strateného času.
20. aug 2015 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok