• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
Bože baby klííídek :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: a pekný dnííík :sunglasses:
20. aug 2015 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@shella7 samozrejme že nejde o ciarky, neciarky, ale ide o to, ze sposobom pisania a gramatikou sa tato osoba prezradila sama. mna je nic do toho aku ma gramatiku, to o osobnosti vela nenapovie, ale to ze tu taha za nos nestastne zeny, ktore by chceli skutocnu radu od vestice, to uz co-to o cloveku povedia..........
20. aug 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Neda mi zareagovat na to, co sa z tejto skupiny stalo. Osocujete jedna druhu, ine si tu robia reklamu a dobre meno, priamo komunikuju s klientkami, ine zas ziadne info na sklo davat nechcu, odpoved je : poslem do ip, nehovoriac o tom, ze niekto tu kaze o tom ake zle a protibozie je vestenie a cituju tu evanjelija.. Pointa tejto akupiny zisla z cesty, malo to byt o tom, ze: Bola som u vestice menom xy v meste xy, trafila sa v tom a v tom, mala som taky onaky pocit, berie x penazi.. Bohuzial, prevladla tu skor ludska zloba..
22. aug 2015 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Ja som vyskúšala viacero veštíc a nakoniec som bola vždy sklamaná, lebo aj keď minulosť a prítomnosť jak - tak trafili, z budúcnosti sa nesplnilo skoro nič. Ale nakoniec som našla tú "svoju" :slight_smile: Už ju mám preverenú časom /poznám ju vyše 2 rokov/ a od nej sa mi splnilo skoro všetko, dokonca aj také veci, čo som jej tvrdila, že sa určite mýli :slight_smile: Takže som spokojná :slight_smile: Treba len hľadať a ja verím, že kto vešticu naozaj potrebuje, ten si cestu k tej správnej nájde :slight_smile:
23. aug 2015 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka1222 a kto je ta vestica, ak mozes napisat? :slight_smile:
23. aug 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 ak by si chcela kontakt, napíšem do IP
23. aug 2015 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 oki, budem rada
23. aug 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 napísala som, ak by si chcela ešte niečo vedieť, kľudne napíš :slight_smile:
23. aug 2015 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka1222 môžem ťa poprosiť aj ja o kontakt? ďakujem
23. aug 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simi05 napíšem do IP :slight_smile:
23. aug 2015 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 ahoj, možem tiez poprosiť o kontakt? Dakujem.
23. aug 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 napísala som do IP
23. aug 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka mohla by si aj mne napisat ten kontakt?
23. aug 2015 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uf..celkom som sa pobavila pri citani tejto diskusie ale priklanam sa k babam,ze najviac pochvalnych prispevkov maju agaven a upinka...a presne tak aj ja patrim medzi tie ktorym sa vyhrazala az som ju musela zablokovat a myslim ze toto ziadna vestica ktora je pri zmysloch nemoze urobit!!! Vyhrazat sa a priat zlo sa moze zrodit len v chorej hlave..a povedzme si na rovinu ,potrebuje dobra vestica takuto reklamu? A naozaj je pravda ze si tu aj sama pisala chvaly a dokonca niekedy to nevydrzala a napisala sem do diskusie par milych viet!!! Staci si precitat diskusiu spatne..
23. aug 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@shella7 bud taka laskava a ak nevies o com je diskusia jak sa do ziadnej nezapajaj!!!! Za to ze ty si bola spokojna tak bud,ale su tu aj nazory ktore s tebou nesuhlasia a ty hned vypisujes AGAVEN kto pise proti nej!!!! Ty si chora na hlavu alebo si myslis ze ti za to lepsie vyvesti?!?!?!? Laskavo sa staraj o seba a neries ostatnych!!!! Takuto chuderu som este nezazila,fuj!!!! A utekaj jej pisat! Vlastne nemusis bonzovat uz som jej pisala!!!
24. aug 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stastenka42 fakt materská škôlka. Ako sa povie: múdrejší ustúpi! A o takýchto hlúpostiach sa nemienim tuná a niekým zaobchádzať. Je mi to primitívne a na nízkej úrovni. Ak sa chcete ísť zahrať,nech sa páči, materská škôlka otvára ráno o 7 hod.
24. aug 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shella7 tak ty si zo skolky,ja nikomu nevypisujem!!!!!
24. aug 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby bez ohladu na to ci vam pisala nejake IP agaven neskor

ako ste boli s nou spokojne ohladom vestenia ?
24. aug 2015 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena Ohľadom veštenia, niečo sa aj splnilo, niečo aj nie. Ale už si ani presne nepamätám, lebo ona hrozne chaosne písala, takže veľa som z toho nevedela. V jednej vete napísala tak a o pár riadkov v tej istej veci si odporovala. Neviem teda aby som jej nekrivdila, ale mne nevyhovovala. Raz som skúsila a viac nie a ani nebudem.
25. aug 2015 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annaella skusala si inu ? s ktorou si spokojna ?
25. aug 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena áno skúšala som ich viac, počas veľa rokov teda myslím. Ale z tých, čo sa ti tu ponúknu, by som skoro žiadnu neodporúčala. Každému vyhovuje niekto iný. Niet však nad osobnú skúsenosť (možno nejaká známa nech ti poradí). Mne dosť dlho trvalo, kým som si našla tú, čo mi vyhovuje. Veľa šťastia
25. aug 2015 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
K Agaven.Ja som bola s jej vestbami spokojná .Stale mi aj poradila,dobre poradila.Ochotna.Ja ju možem len odporučiť .A ze nevyšlo všetko na 100%?Ktora z Vás je Dokonala?
Samozrejme,rozhodnutie je len na nás ku ktorej pôjdeme .Len načo tu potom osočovať vesticu ,o ktorej nic neviete a ani ste nevyužili jej služby.?!
Môj osobný názor:ja si ju nedám a budem aj naďalej využívať jej služby.
100 ľudí 100 chuti :stuck_out_tongue_winking_eye:
25. aug 2015 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@annaella myslim ze urcite su lepsie take a to bude asi kazdej vyhovovat, ze najprv povie co vidí ona a potom sa pytas ty. Ja mam na to taky pohlad, lebo davat niekomu otazky je dost zle. Mozes polozit zle otazku a uz mas odpoved uplne inu.
Co sa tyka toho ze dotycna vestica sa ta pyta na otazky, tak uz vela jej napovie co sa pytas a v com si neista a mas problem a podla toho ti povie aj recicky okolo toho
25. aug 2015 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Vcera som bola u Zubkovej v Stiav.Baniach, vsetko sedelo do bodky-minulost, pritomnost a buducnost povedala to iste ako aj pred 1,5 rokom ked som u nej bola. Z niektorych info mi az padala sanka..Bola aj kamoska hned po mne a tiez max.spokojnost :wink:
26. aug 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@hairnegra Zúbková je už asi aj rokmi overená, len som počula, že ťa veľmi rýchlo teraz vybaví. Ako dlho si u nej bola? aj si sa pýtala, alebo ti len sama hovorila?
26. aug 2015 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook bola som vo vnutri 40 min a kamoska 50 min. Tam ani nie je o com moc kecat, ona ti povie vsetko podstatne, ty do toho hovorit nemusis. Ked ma niekto potrebu vyrozpravat sa, treba vyhladat psychologa :grinning: Myslim to humorne, nie, ze ma za tento komentar niekto ukamenuje :wink:
26. aug 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hairnegra Ďakujem za odpoveď. Pýtala som sa preto, lebo keď som tam ja bola naposledy cca 1,5-2 roky dozadu, tak nás vypoklonkovala po 25-30 minútach. A otázky, myslela som, že napr. ak niečo riešiš a náhodou ti to nepovedala ona, či si sa mohla opýtať. Veru najlepšie je, keď sama rozpráva, pretože ty nevieš, čo ťa čaká, tak sa na to ani opýtať nedá. :slight_smile:
26. aug 2015 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@notebook ked som este chcela nieco vediet, tak som sa spytala ku koncu, skor mi islo o nazor a nejake nasmerovanie.. Vsetko podstatne mi vlastne povedala sama.
26. aug 2015 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hairnegra Presne tak by som si to aj ja predstavovala. Sama povie, čo vidí v kartách a potom sa prípadne opýtaš ešte, čo a ako.
27. aug 2015 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok