• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@hairnegra Tak aj ja som sa dostala k pani Zúbkovej včera. Bolo to fajn, sama rozprávala a aj som sa opýtala. Ale neviem, či niekto tam je viac ako 30-35 minút. Pretože aj osobu predo mnou išiel ten pán upozorniť, že je už pol hodinu a aj keď som tam bola ja, tak prišiel, že už je pol hodina. Takže si musela mať nejakú veľkú protekciu, že si tam bola 50 minúť.
2. sep 2015 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook bola som posledna v ten den a kamosku zobrala len pre to, lebo ju ocikal ich hafan-usmevna prihoda :grinning: Som sa spytala, ci ju vezme ked sme uz tam, lebo objednana som bola len ja.. A ze za tu "nehodu" zobere uz aj ju :grinning:
2. sep 2015 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka1222 mohla by si mi prosím tiež napísat kontakt na vešticu ku ktorej chodíš ?Ďakujem
3. sep 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
3. sep 2015 o 14:29 • lepidlo
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
3. sep 2015 o 14:31 • lepidlo
@lepidlo ake s nou mas prosim ta skusenosti? nevysla vestba?
3. sep 2015 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Má niekto skúsenosť s veštcom, ktorý si hovorí Saziel? Veští aj cez EZO tv a na stránke má dobré referencie....Ale či tu niekto s ním nemá osobnú skúsenosť, či je to aj pravda:slight_smile:
3. sep 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariska1 no vieš ako je to s tými referenciami na stránkach. Nič zlé sa tam neobjaví, pretože "veštci" takéto komentáre rýchlo zmažú. Takže tak k tým referenciám. Ale nemám s ním skúsenosť. Skôr by som dala na nejaké osobné skúsenosti známych. Pretože aj ja som sa dala navnadiť nejakými čo ich tu spomínali a chválili a veru o ničom boli (pritom aj referencie mali dobré, ale nič som sa nedozvedela, alebo sa nesplnilo:slight_smile: )
4. sep 2015 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook ano, to mas uplnu pravdu....ved to mi bolo podozrive, ze vsetci cestci do jedneho tam maju vyborne referencie, aki su vsetci uzasni a neviem este aki:slight_smile:....preto sa pytam na tohto Saziela, lebo tam ma napisane, ze je aj jasnovidec a to ma zaujalo
4. sep 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma tu niekto skusenost s Tatianou Zatkovou z Bucian?
4. sep 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111klaudia ahoj ja mam bola som u nej dva krat s rozpätím cc rok a pol. Bohuzial nicom nej nevyslo.
5. sep 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda nic :grinning:
5. sep 2015 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111klaudia Ja som u nej tiez bola, dvakrat, a bola som spokojna....vie, o com hovori, nehada....sice v niektorych detailoch sa jej vestby lisili, ale v podstate mi obidvakrat povedala to iste.... myslim, ze vela zavisi aj od toho, v akom je ona rozpolozeni, ci je unavena alebo ine....prvykrat som unej bola vecer a bolo vidno, ze je unavena a mozno sa nenapojila tak dobre... neviem, ale myslim si to
5. sep 2015 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa @klariska1
Ok dakujem. Aj ti uz nieco vyslo ohladom buducnosti?
5. sep 2015 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@111klaudia Ja som za nou bola len kvoli jednej konkretnej veci, a tam mi predpovedala buducnost, ze sa to stane o par rokov neskor, nie teraz.... takze cakam:slight_smile:... inak ona mi tvrdila, ze cas nevie presne predpovedat, len priblizne, presne cisla nedava
5. sep 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. sep 2015 o 09:20 • lepidlo
@stastna11 Dobrý deń,mohla by ste mi preposlať to tel.číslo na pani Evu v Rači,ak tam ešte sídli ?
15. sep 2015 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lepidlo
ty si teda zena alebo muz? pisali sme si a tam sa vyjadrujes v zenskom rode a tu teraz zas ako muz, tak ako je to, dalsi vymysleny nick?
15. sep 2015 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzik16 asi transka :slight_smile: podla nalady :slight_smile:
15. sep 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastenka42 :grinning: tak toto si trafila:grinning: a zase raz chvali agaven .... ja neviem, asi ju fakt vyskusam, nech sa presvedcim ci je taka dobra :sweat_smile:
15. sep 2015 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 poviem ti, zbytocne vyhodene poniaze ...
16. sep 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@karlidka dobry, na pani Evu ja nemam cislo.
16. sep 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stastna11 skusala si ju? fakt sa v nicom netrafila?
16. sep 2015 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
16. sep 2015 o 17:39 • lepidlo
Ja som bola u p. Márii Kotlárovej v LV, tu je link:
https://www.facebook.com/Ve%C5%A1tenie-u-M%C3%A1rii-Kotl%C3%A1rovej-0903-318-021-599148363497386/timeline/
Povedala mi presne tie veci, ktoré sme plánovali, že urobíme, sťahovanie, presne povedala, že kam, okrem toho ešte v niekoľkých veciach sa trafila. Iba v jednej veci nie - v peniazoch. No asi mi priala tie peniaze skôr, ale majú mi prísť až budúci rok :grinning:
Platí sa asi 20€, odporúčam.
19. sep 2015 o 12:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte máte niekto skusenosti s vešticou Luciou ,email-lucia.vestenie@gmail.com
21. sep 2015 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neverim na vestice, len tahaju od naivnych ludi peniaze, ale ak ta to laka, skus si kupit napr. Karty aj s navodom na vestenie a vesti si sama ... Je to lacnejsie :slight_smile:
22. sep 2015 o 18:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@googlinqa je to lacnejsie ale sama sebe dobre nevyvestis lebo si to prisposobujes svojmu chceniu
22. sep 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte baby, máte skusenosti niektora s vesticou Janou Matasovou zo ziliny?
mala aj tu nick jana.matasova ale uz je neaktivny. Dakujem vam velmi pekne
Rozmyslam ze by som k nej sla, ale rada by som pocula ohlasy od co najviac ludi.
Dakujem :slight_smile:
23. sep 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luLucka, napíšete aj mne kontakt ? Ďakujem
27. sep 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok