• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
ok beriem aj tvoj nazor ale ver ze v zlom to myslene neni,asi tak... :slight_smile:))
21. okt 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denca12345 lenže pre niečo sa tí dvaja zišli a sú spolu :slight_smile: chápeš o čom píšem?
21. okt 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petraxy6 : prepac ale nema to zmysel dalej s tebou riesit, beriem ta na vedomie ale nakolko nepoznas situaciu a nechcem to tu rozoberat - tak moja otazka trva nadalej pre vsetkych , dakujem :slight_smile:))
21. okt 2015 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denca12345 Ahoj, nechcem byt zla ale ked ti dvaja su spolu tak asi kvoli niecomu, aj keby to nieco malo byt zle,ale proste tak to bolo dane. A tym, ze ty do toho zasiahnes a nasilu ich "oddelis" hoci by si s toho ty osobne nemala uzitok ale im dvom tym ublizis a ver alebo never sa ti to vrati. Viem o com hovorim, mne ista osoba urobila to iste a teraz sa jej to v zlom vracia....Kazdy si je strojcom svojho stastia, takze ak sa ta to bytostne netyka nechaj to radsej tak....zahravat sa s magiou nie je sranda.
21. okt 2015 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denca12345 ked su spolu su asi pre nieco spolu, uplne suhlasim s @mimaa211 @petraxy6
@denca12345 ty sa nestaraj do druhych ak je to tovj milenec a hovori ti aku ma zlu zenu a bla bla tak ti mozno keca a kazdy tyden spolu mozno aj 3 krat tyzdenne sexuju a chodia spolu na nákupy len potrebuje si nieco dokazat a ty mu to naivne zeries. Nezabudaj kazdy ma svoju pravdu a otaca ju ako potrebuje, ak by bol nestastny vo vztahu tak davno odide
21. okt 2015 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denca12345 skús pozrieť Santeria, oni robia mágiu.
22. okt 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby bolo jasne ziaden moj milenec to nie je a hlavne reci typu sladke davno poznam z tho ssomuz vyrastla
22. okt 2015 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či má niektorá z vás skúsenosti s pánom Jozefom zo Žiliny.. Ja som u neho pred mesiacom a pol bola. mali sme vtedy s priateľom trochu krízu. Bála som sa čo mi povie. Ide o to že ja som sa nepýtala žiadne otázky, len som si vyberala karty a on vykladal. Povedal mi také veci, že priatel ma nemiluje, že je to len z jednej strany tá láska (pričom viem isto že to nieje pravda, pretože by pre mňa nerobil to , čo robí) no a že sa rozídeme, že ja z toho vzťahu odídem, že je to falošná láska a dokonca že má inú. Ja som sa o tom s priateľom bavila a inú určite nemá. Nemá na to čas a keby inú aj mal, tak by pre mňa nerobil to ,čo robí. Mali sme také dosť blbé obdobie vtedy, ale ja som zmenila svoje postoje a prestala som na neho tolko žiarliť a vyčítať mu veci ktoré netreba.. Lebo prehodnotila som svoj vztah a dosť som ho komandovala a vnucovala mu svoje názory a tď. Tera je tomu asi mesiac a náš vzťah sa zlepšil o 120%. Len mám stále v kútiku duše taký hrozný strach že sa tá jeho predpoveď splní... Dosť ma to trápi a neviem sa toho zbaviť... :frowning2: Ten pán mi povedal, že sa rozídeme a že ja si nájdem iného atď. ale ja nechcem iného. Mám rada svojho priateľa a necchem aby sme sa rozišli lebo je skvelý... čo si o tom myslíte? ...
22. okt 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanuska14292 prosim ta neblazni :grinning: , kuknes recenzie tak ti staci ani to neber vazne
Ja som dlho vyberala bud v MT alebo ZA ze pojdem asi pol roka tak som si prelustrovala aj recenzie na roznych. Keby bol taky super ako niekto tu opisuje teda asi mozno dve stale dokola tak nemusi si robit reklamu. Spokojny klien t je ta naj reklama
Nakoniec som bola tento mesiac u Jany Matasovej dufam ze som nedrbkala meno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a poviem ti spokojnost urcite pojdem za nou po novom roku mozno v marci
22. okt 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubena fakt? lebo ja som už z toho mimo a mám normálne depresívne stavy, že čo sa stane atď. Lebo čítala som na neho aj nejaké dobré recenzie. Ale už to, že povedal, že priatel je so mnou iba kvoli sexu a ja som povedala, ze to urcite nieje pravda, tak on povedal, ze som velmi naivná :D A to, ze má inú je ptákovina, lebo ho poznám a takisto moj chlap nieje ten, co by potreboval sex nutne. Práveže som bola vždy vyvalená, že on ho potrebuje ešte menej ako ja. Len som mala obavy z toho, že vlastne vykladal mi tie karty, čo som si ja vytiahla, tak preto mám stresy z toho... Aj keď je pravda, že mohol využiť, to, že máme krízu a poriešiť také katastrofické scenáre...
22. okt 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanuska14292 ale prosim ta ber to jednym uchom dnu druhym von tie jeho keci :wink: nezatazuj sa tym
on to iba zneuzival danu situaciu ja som preto dlho nechcela ist k vestici co by ma vedela odpozorovat lebo oni z toho dost vycitaju aj z otázok ktore davas
22. okt 2015 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanuska14292 presne kubena ma pravdu, neber ho vazne, prelustruj par stranok dozadu a aj na inych forach a zistis ze ho stale ospevuje akasi "ewa", to je iba cista reklama, rovnako agaven a podobne "vestice", skutocna vestica nepotrebuje reklamu lebo ludia si ju najdu aj sami.
tiez som bola tento mesiac u tej jany matasovej v ziline a velka spokojnost, plati sa 15 eur, vesti z kariet a v januari pojdem urcite znova, nedokazala mi velmi do buducna vyvestit, lebo musim urcitu kapitolu vo svojom zivote poriesit, tak sa to akosi blokovalo, ale to co povedala o mojich pocitoch a pritomnosti sedelo uplne do bodky.
23. okt 2015 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
23. okt 2015 o 18:02 • stvorlistok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
23. okt 2015 o 20:47 • stvorlistok
@stvorlistok ty si schizofrenička :grinning:
tebe vobec nerozumem co pises ale ze vôbec
23. okt 2015 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. okt 2015 o 07:08 • stvorlistok
@stvorlistok nie, ja nechcem robit reklamu, vobec nie, len pozitivne hodnotim pani, ktora mi skutocne vyvestila pravdu, to je vsetko.....
a co sa teba tyka, cudujem sa ze na toto forum este chodis, kedze uz sa to tu nedavno riesilo, ze si asi agavena stale nemas hanbu
a o tom ze si bola u janky matasovej velmi pochybujem, lebo neustale pises iba o agaven aka je uzasna, rovnako ako aj ine nicky podobne tebe, ale uz sa nebudem opakovat, raz som to tu uz pisala par stranok dozadu
24. okt 2015 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
24. okt 2015 o 13:00 • stvorlistok
24. okt 2015 o 13:28 • stvorlistok
@stvorlistok ja sa nechcem s tebou hadat, ale ak pozorne pozries par stranok dozadu, tak zistis, ze som hladala dobru vesticu, a potom som aj u jednej bola, nebolo to tak, ze by som nehala od jednej k druhej...a chvalim ju preto lebo som ozaj bola spokojna, tak isto ako kazdy z nas ma pravo byt spokojny s niecim inym
@agavenka dakujem pekne za radu, ja viem, ze odstup je aspon 3 mesiace, tak pojdem zas v januari, alebo tak nejako zaciatkom roka,
a to s tymi problemami zdravotnymi,- je to pravda, dokonca este horsie...
25. okt 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agavenka ďakujem, a prečo potom myslíte, že my vyšli také karty, ktoré mi vyložil ten pán Jozef? Mohlo to byť spôsobené mojím podvedomím? že som vtedy mala nejaké zlé pocity z otoh alebo tak?
25. okt 2015 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agavenka dakujem za povzbudenie:slight_smile:, ale my uz sme ozaj v koncoch, kadeco sme poskusali - vitaminy, bylinky, kadejake prirodne veci, rady a nic absolutne nic sa nezlepsuje...
25. okt 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agavenka ano, je moznost operacie u neho, len je skoro nulova sanca podla lekarov, ze by sa nieco naslo,...
co zhanas dlho?nejaku bylinku?
25. okt 2015 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agavenka Ďakujem Vám pekne
25. okt 2015 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok