• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@agavenka o takej som este ani nepocula...pomaha to vytvaraniu spermii?
25. okt 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
25. okt 2015 o 19:04 • stvorlistok
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Podvodný profil, skrytá reklama na vlastné služby.”
25. okt 2015 o 19:07 • stvorlistok
@stvorlistok teraz si sa mila moja sama prezradila, zabudla si si prepnut nick, ...... a odpisala si ako agaven...cize moje dojmy boli pravdive....
25. okt 2015 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
25. okt 2015 o 19:40 • stvorlistok
25. okt 2015 o 19:43 • stvorlistok
@stvorlistok no nenormalny je tu niekto iny:slight_smile:
takto sa hnusne vnucovat zenam, ktore maju kadejake problemy, hlavne s otehotnenim a vyuzivat to na svoje obohacovanie, fuj hnus a hanba. ked si predstavim kolke ti naleteli a poslali nekrestanske peniaze za to ze im vraj pomozes, zufali ludia robia zufale ciny a pristupia na vsetko
ale neboj sa kazdemu sa vseetko raz vrati.....tak sa mas asi na co tesit
25. okt 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@agavenka pekne napisane, ako to vies vsetko vycitat? aj o ludoch ktorych si nikdy nevidela?
26. okt 2015 o 15:41  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agavenka Zdravim Vas, chcem sa opytat isto to bolo pisane pre mna?? tu na modromkoniku sme neboli v kontakte , iba cez moj sukromny mail sme akurat vcera pisali spolu :slight_smile: lebo vcera ste mi nieco ine pisala :wink:
26. okt 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agavenka - tak milá agavenka jasnovidka, prosím ťa pekne napíš aj mne niečo, čo vidíš o mne :slight_smile: Ďakujem pekne
27. okt 2015 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. okt 2015 o 12:03 • stvorlistok
@agavenka Ďakujem, Ďakujem pekne.....
27. okt 2015 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “na žiadosť pisateľky komentára sa komentár zmaže”
27. okt 2015 o 15:33 • zuzik16
@stvorlistok, to ano nemalo patrit tebe, prepac...
27. okt 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok