• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
uz 20dni cakam a stale nic :unamused:
9. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky uznetusim kolko si poslala angele za vestbu,napis prosim do IP
dakujem
9. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nadhera, ak Ti nepríde odpoveď dnes, tak skús napísať, či ju vôbec dostala. Niekedy sa stane, že mail nedôjde, možno je v tom problém. Alebo má toho veľa a mohla to prehliadnuť :unamused:
9. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem kto je pani Angela, ale poznám veľa veštkýň a môžem povedať, že sú medzi nimi aj také, ktoré sa na veštice hrajú a robia tým dobrým zlé meno. Nie je to len psychológia, a správny výklad. Sama sa veštením zaoberám už niekoľko rokov a verte alebo nie,než som začala /jedna veštica mi povedala, že mám na to vlohy a mala by som sa tomu venovať/ sama som tomu neverila. Len tak zo srandy som začala vykladať kamoškám, bola som prekvapená ako im to vychádzalo. Zo začiatku som to brala ako dobrú zábavu. Neskôr som si uvedomila, že môžem tým ľuďom pomôcť v ukázaní smeru ako ďalej. Pamätajte si, že každý človek má svoj osud vo svojich rukách. Žiadne karty, káva, guľa Vám presne nepovedia čo sa bude diať. Môže Vám len napovedať a ukázať smer Vašej cesty. Zaoberám sa tým, veštím ale vždy každému hovorím, že on je ten čo to drží a môže zmeniť.
9. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 1407 precitaj si par prispevkouv dozadu a dozvies sa kto je Angela :wink: je to skvela osobka,vela ludom co vyvestila,sa predpovede plnia,resp.zacinaju plnit,napr.aj mne,ja si myslim ze je dobra :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môj názor ohľadne veštenia je taký, že so schopnosťami sa človek musí narodiť, nerozumiem tomu, čo znamená mať na to vlohy. Ja osobne mám skúsenosť s vešticou od nás, ktorej poradili, že má vlohy a mala by sa rozvíjať, ale tá čo povedala mne aj mojim známym bolo fakt od veci-sazka-športka. Takže sú veštice a veštice, ale osobne by som uprednostnila takú, ktorá má určité schopnosti dané.
10. jún 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna pani Angela ma schopnosti dane,ja som jej ani datum neposielala nic,moc mi uhadla a prva vec sa uz aj plni...
10. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pisete jej len raz alebo viac x?
10. jún 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ja som nenapísala, že pani Angela je zlá, len, že ju nepoznám. Súhlasím s majajamkou, že sa s tým človek musí narodiť a rozvíjať. Lenže je veľa takých čo to majú v sebe a nevedia o to - takže na sebe nepracujú.
11. jún 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja1407 ved ja som ta ani neobvinila,len som ti navrhla,kedze ju nepoznas aby si si pozrela/ak xces a ta to zaujima/par stran dozadu,kde sme o nej pisali :wink:

ja1407 a vyvestila by si aj mne?ja by som len xcela vediet,ci by si sa trafila a povedalo to iste co Angela,lebo ja som pisala este jednej Livii a ta mi povedala presne to iste :astonished: tak som len oci pucila :grinning: :sweat_smile:
11. jún 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra :wink: máš ešte kontakt na tú vešticu Líviu???? poslala by si mi cez IP??? :grinning: ďakujem ..... tiež si chcem porovnať s jednou vešticou
11. jún 2009 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak čo tie, ktoré ste čakateľky, máte už vyveštené? Silvia75, ozvi sa, máš už veštbu, a čo Tvoj manžel, ako to všetko pokračuje? Strašne Ti držím palce, ja sa tiež rozvádzam, takže nie je to nič príjemné, ale v Tvojom prípade sa to ešte môže zmeniť.
11. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosím Vás ja sa chcem spýtať,keď ste písali p Angele tak ste nejako rozoberali Váš konkrétny problém ak ste chceli poradiť?Alebo ona sama sa Vám k nemu vyjadrila iba po zadaní dátumu narodenia?
11. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na odpoved od Angely uz 3 tyzdne :unamused:
11. jún 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala odpoved do 2dni a bolo to už dost davno a vela veci sedi presne co napisala tak sa aj deje no uvidime čo dalej ........... :wink:
11. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne od Angely sadlo perfektne, ale pytala som sa len na jednu vec konkretnu, no co sa toho tyka, uhadla aj minulost..

Jul skus jej to este raz preposlat :slight_smile:
11. jún 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som jej,odpisala hned,ze mi spravi vyklad a odvtedy cakam 3t :frowning2:
11. jún 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som jej písala v pondelok,ale neviem či som sa ako dobre vyjadrila....alebo jej mam napísať znova???.....asi som nedočkavá... :slight_smile:
11. jún 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minitopolino, skus este pockat, moja kamaratka cakala dva tyzdne, aj ked je pravda ze mne vtedy odpisala behom dvoch dni necelych,takze fakt netusim od coho to u nej zavisi :slight_smile:
12. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som jej písala tiež

pred mesiacom a teraz,

vtedy napr. bolo že do pol roka cesta, sťahovanie
teraz je tam napísané že o rok ale zato pribudlo že do pol roka vidí zlodeja čo ma chce okradnúť a súd,
vtedy že mám vzťah ok a teraz že je tam nezdravá situácia a niečo nedoriešené, schované

ked si ich porovnám je to v rozpätí mesiaca a už je to iné
12. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som ešte som chcela,

niekedy vo februári mi tu niekto poradil číslo na vešticu v BA, pri novom moste a tak som tam bola a môžem povedať že to čo hovorila aj z minulosti bolo trefné, aj budúcnosť reálne vyzerala

máte s ňou niekto skúsenosti ak ste u nej boli ako vám to vychádza????
12. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronkaj, pani Angela pise v metaforach, tak to nemozes brat az tak doslovne, ved uvidis ako sa Ti bude plnit, mne to sadlo a aj sa plni, drzim palceky :slight_smile:. Ja poznam perfektnu vesticu, je z vrakune, ide sa tam osobne, ale plati sa 30 euro...
12. jún 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby hlavne nezabudajte ze svoju buducnost mate sami vo svojich rukach!Ze vestica vas moze naviest,ukazat vam nejake skryte veci,pomoct rozhodnut atd,ale vsetko mozeme sami ovplyvnit :sunglasses:
12. jún 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,mam otaku,tej vestici Angele sa plati vopred :slight_smile:?
12. jún 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to hej,
len to napr. o zlodejovi, čo ma bude chcieť obrať a tak no niektoré veci ma postrašili.
12. jún 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa chem opýtat a to ona veští cez net? :confused: Alebo iba osobne. :slight_smile:
12. jún 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veronkaj, ja by som jej napisala nech Ti to konkretizuje, ak mas mat blby pocit...

Vinka, hej vesti cez net, staci jej napisat a neplati sa u nej vopred.
12. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,zaujala ma téma,nes som poslala dátumy narodenia a už sa neviem dočkať odpovede.Ako dlho ste čakali na odpoveď? :slight_smile:
12. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evonka jedna tu caka uz mesiac :unamused: na odpoved...mne odpisala hned na druhy den...podla mna ma toho strasne vela,ak by ti do 5tix dni neodpisala tak jej napis zas :wink:

inak ona aj vymazava maili,tym ktorym uz vyvestila,takze sa moze stat ze niektore omylom vymaze a potom vy cakate...lebo kamoske tak omylom vymazala a ona xuda cakala,ale potm jej napisala a ona,ze aby jej to este raz lebo ze to pravdepodobne omylom vymazala :wink:
12. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak žienky mne už odpisala,ale musela som poslať ešte nejake dátumy,ale nevadí....ked neprší aspoň kvapká ale si ani neviete predstaviť čo sa vo mne dialo keď som to otvárala
12. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok