• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@kvocka123 suhlas, pisala som jej a zatial spokojnost, uvidime, co dalej
2. nov 2015 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, rada by som vás pozvala do skupiny Medzi nebom a zemou, kde rozoberáme viaceré témy s tématikou týkajúcou sa aj výkladov kariet a anjelov http://www.modrykonik.sk/group/2096/
V úvode týždňa tam pridávam Predpoveď tarotu na konkrétny týždeň. Možno niektoré z vás naša skupina zaujme.
5. nov 2015 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
6. nov 2015 o 08:53 • karmma
Má niekto z vás skúsenosť s vešticou pani Oľgou Ujfalušiovou z Levíc?
7. nov 2015 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
10. nov 2015 o 18:07 • nutelko
@bianka1 môžem poprosiť kontakt? Ďakujem
10. nov 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosim viete mi dat kontakt na vesticu sisi, ale nie audiotext. surne ho potrebujem. dakujem.
10. nov 2015 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam svoju skúsenosť , vyskúšala som neúrekom veštcov od Zúbkovej, cez Thomasa, Šimekovú, jednu pani v okrese Dudince, v Šali, Isabellu Csabaiovú, a všetkých, ktorých sa dá navštíviť, ale najlepšie skúsenosti mám s jednou vešticou v ČR, je síce drahšia, ale vykladá bez toho, aby o Vás vedela čo i len dátum narodenia, nepýta sa a vykladá, tam mi vyšli úplne všetky veci od apríla tohto roku, veľmi konkrétne. Potom mi sedí pani Sisi a ešte mi vykladá občas jedna kamoška na konkrétne situácie.
16. nov 2015 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ma niektora z vas skusenost s jasnovidkou Maria Marcia Mandikova z BA
16. nov 2015 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávajte si pozor na Agaven! Nie je to za čo sa tu vydáva.
19. nov 2015 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.
ja som tiez chcela ist k vestici, ale bojim sa ze mi povie aj nejake veci ktore vediet nechcem.
19. nov 2015 o 11:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alessia77 napíš niečo bližšie :slight_smile:
19. nov 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alessia77 prosim ta staci si precitat par stran spat a to uz vsetci vieme :grinning:
19. nov 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanet63 tak nechod, nemozes mat strach a ist tam. Lebo aj karty budu ukazovat hovadiny. A druha vec je najst niekoho fakt dobrého to je zaklad
19. nov 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook mám negatívne skúsenosti s ňou.Musíte sa sám pýtať,nezrozumiteľne píše,potom píše zase niečo úplne iné,u nej ide s veľkou pravdepodobnosťou len o to aby ste čím viac platili.A pri najhoršom sa ešte aj vyhráža.Veľmi smutné využiť ľudí.
19. nov 2015 o 14:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena prišla som na to,ale už bolo,trochu neskoro :grinning:
19. nov 2015 o 14:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alessia77 no tak co uz :grinning: clovek sa uci na vlastnych chybách najlepsie :grinning:
19. nov 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena tak je, čo už :grinning:
19. nov 2015 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alessia77 dnes si sa prihlásila len kvôli tomu aby si toto napísala? :astonished:
19. nov 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 to nemá s tým dočinenia kedy sa prihlásim a kedy nie.Je to pravda a chcela som sa len podeliť s mojími skúsenosti u Agaven.
19. nov 2015 o 16:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vsechny, kdo jste kdy navstivili vestce Thomasa, at uz v Nitre, v BA, nebo v ČR o Vaše názory at už negativní, či pozitivní. Nenašla jsem mnoho recenzí, když ano, byly hlavně pozitivní, ale je jich moc málo.. nic konkrétního nevím. Věřím tomu, že kdyby tento vychvalovaný člověk neměl tyto schopnosti, negací se najde mnoho, neboť pozitivní zkušenosti lidé moc nepíší.
Těším se na Vaše příspěvky.

děkuji :slight_smile:
22. nov 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleee Thomas je jeden z top vestcov! Odporucam
22. nov 2015 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dekuji za reakci. Vychazi predpoved? Slysela jsem ze minulost na 200%. Pritomnost taktez. Budoucnost 50/50. Pritom je velice konkretni na udalosti i cas..
22. nov 2015 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosim vas poradte mi - teoreticky ak tusim,ze mi niekto nepraje a dost mu to vychadza,pomohla by konzultacia s vesticou ? Ci kto hy vedel pomoct v tomto smere? Chcem vediet,kedy to uz konecne skonci .....
22. nov 2015 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky182 ako vies ze ti nepraje ? vestec ti nepomoze
22. nov 2015 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena no viem,hm, myslela som,ci vestec vidi kedy to zacalo a kedy to skonci .... jto by to vedel odstranit ?
22. nov 2015 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky182 co zmeni dany stav ze budes vediet napríklad ze sa to stalo 22.8.2013 ? nic sa nezmeni
a ci sa zmeni ta dotycna k tebe vdaka vestcovi ? urcite nie
ten ti nariklad povie ze ano je tu zena a skodi ti. to je vsetko a pripadne ine keci okolo toho ale ved ty to vies.
Tak normalne prerus kontakt s nou a je to, ona o tebe nebude vediet a ty o nej a mas pokoj
22. nov 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleee ja som u neho bola viac krat a vzdy mi povedal to iste takmer ako cez kopirak.. cize verim tomu, ze mu buducnost vyjde.. a ked mi citoval anjelov, presne vyrazy, ktore pouzivam ja aj moj drahy, skoro som odpadla.. opisal mi saty ake budem mat na svadbe aj uces, z coho som bola sokovana, lebo mam presne vybrate co a ako chcem, plus ma dorazil, ked povedal, ze sa nebudem vydavat v kostole, z coho som bola nemilo prekvapena, ze sa sekol a par tyzdniv na to mi drahy oznamil, ze fararov neuznava a svadbu v kostole mat nechce..
22. nov 2015 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hairnegra
Presne toto s nim zazivam jiz po 4te ja. Pred nekolika lety mi predpovedel muze, rekl kde budeme bydlet, dokazal ho presne i popsat. Opravdu jsem takovy vztah mela. V te dobe mi i rekl presne to co vam, svatba, saty, uces.. Velmi me to sokovalo. Nicmene pri dalsi navsteve mi rekl ze se rozejdeme, ale jenom na.chvili. V te dobe jsem opravdu nad rozchodem uvazovala a taky se tak stalo. O pul roku pozdeji mi rekl, ze nas vztah je osudovy, ze s timto clovekem me stale ceka svatba a vidi tam dite. Cili pokazde jsem si jela pro ty same informace. K tomu i dodal ze na vanocni svatky jsme spolu. Vcera jsem mela tu cest ho navstivit po 4te. Ptal se zda se jeho predpovedi plni. Rekla jsem ze zatim nic. Ze je vse stejne jako behem mych predchozich navstev. Kdyz jsem mu rekla ze mi predpovedel vanocni svatky spolecne s mym ex rekl ze vidi zlom 27. ledna. Byl takto konkretni. O vanocich ale nemluvil. S ex ale nemam vubec zadny kontakt, nehybe se absolutne nic. Uz ani nemluvil hned ze zacaku o tom ze je to osudovy partner, rekl to az na konci vykladu po tom co jsem mu rekla ze v podstate cekam na navrat a bojim se zda to uz neni spis fixace na jeho vyklady. Zeptal se me jestli si myslim ze bych davno nebyla cista kdyby to nebyl osud. Rikam po roce od rozchodu asi ano..(naposledy to nazval chvili a ano je to rok) To uz bych mela zapomenout. Zkratka finale bylo takove ze spolu opet budeme, ale v podstate me ujistil az po tom co jsem mu plno veci rekla sama. No pevne verim ze pokud by me nebo jeho videl s jinym muzem/zenou, ze by to rekl. Proto jsem z toho takova zmatena a nezbyva nez cekat co mi zivot nadeli. Nicmene asi neni dobre se uplne spolehat na terminy a radsi je ignorovat a rikat si "nekdy"...
22. nov 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok