• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. marca 2017 
Hladam dobru vesticu v Kosiciach, kto ma niejake skusenosti a bol spokojny s nou. Asi pred 10 rokmi som bola u jednej pani, ale stratila som na nu kontakt. Byvala na Soltesovej ulici, ak by nahodou niekto vedel o koho ide a dal mi na nu kontakt bola by som velmi rada. Dakujem
26. nov 2015 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez vyskusala pani laskavenku, co baby spominali vyssie a okrem toho, ze mi velmi pomohla s krizou vo vztahu, mi pomohla aj schudnut.
26. nov 2015 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarka123 A od kedy a koľko si schudla?
26. nov 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella trvalo to cca 6 mesiacov mam dole 20kg...ak chces viac detailov, mozem napisat do spravy
26. nov 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zarka123 nemas na nu kontakt? Nechce sa mi hladat na 160 stranach jej meno ci cislo. Dakujem :slight_smile:
26. nov 2015 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettd poslem do spravy
26. nov 2015 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annaella ja som sa len preto pýtala, že sledujem túto diskusiu a ona sa tu spomínala len nedávno :slight_smile:
27. nov 2015 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drotenka.
ja teraz uvazujem ze by som k nejakej zasla ale mam velke obavy
27. nov 2015 o 12:54  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drotenka k ziadnej by si nemala ist, pokial si tehotna, kazda by ti mala vyklad odmietnut.
28. nov 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
uplne suhlasim s @december85 nemala by si chodit teraz @drotenka nikde chodit. mozno natrafis na nejaku co ti urobi vyklad lebo prachy su pre nu dolezite a ty budes este zvysne tydne zit v obave co ti za koniny natara.
pozor nie kazda je dobra :wink: a vzdy hovori pravdu a naozaj vie to
29. nov 2015 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Doporučuju Lidušku kartářku, protože s ní mám jen ty nejlepší zkušenosti! Karty vycházejí do detailu, věděla i o mé zdravotní stránce a věci z minulosti, poradí Vám, pomůže a pokud si nesete problémy z minulých životů, dělá rituál očisty Karmy,na zdraví,prokletí,smůly,finance,manželství,partnerské vztahy,dává je dohromady,nebo od sebe, dokonce pomohla otěhotnět lidem,kteří nemohli mít děti. a změní Váš život tak, ať se Vám daří ve všem! I já si nechala rituál udělat a den ode dne se mi daří víc a víc a jsem naplněna štěstím. Je to až neuvěřitelné, ale ona to dokáže. Tyto změny se mohou dít každému .
Pracuje i na dálku a tudíž můžete volat odkudkoliv z celé SK nebo ČR. Kdo z Vás potřebuje nahlédnout do budoucnosti, poradit v těžké životní situaci a pomoci, neváhejte Lidušku kontaktovat! upinka@seznam.cz nebo +420 605821736 nebo Skype upinka
29. nov 2015 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas ma niekto skusenosti s Martiniusom alebo s Laskavenkou? Mam problemy v manzelstve a nechcem prist o shojho manzela...nie je tam ziadna tretia osoba. Skusal uz niekto magiu lasky? Dakujem
29. nov 2015 o 14:27  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne veľmi pomohol myslím že sa volá pavol. Nájdete ho na www.tvojterapeut.sk. Okrem toho že mu vyšla predpoveď že sa dám znova dokopy s bývalým tak mi dal aj isté rady vo vzťahu k rodičom. Každá veta čo povie je pravda ked sa nad tým zamyslím. Má dosť veľa objednaných ľudí ale na mail odpovedal vždy do dvoch dní.
1. dec 2015 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarka123 a kontakt na nu?
1. dec 2015 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim Vas teto zene nikdy nevolejte!! Nic vic nez podvodnice, ktera si pise recenze sama. Varuji pred takovymi!
1. dec 2015 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ann007 poslala som do IP
1. dec 2015 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamila41 Prosim Vas teto zene nikdy nevolejte!! Nic vic nez podvodnice, ktera si pise recenze sama. Varuji pred takovymi
1. dec 2015 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simi05
ahoj, zaujali ma tvoje skúsenosti....a môžeš poslať alebo napísať kontakt na vešticu v ČR? a veští aj cez telefón alebo skype? keďže sa nedostanem do ČR tak skoro
2. dec 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsechny.Mate prosim nekdo kontakt na Marciu,vesticu,co je na slov.tv OSEM??? Dekuji
3. dec 2015 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mate niekto s nimi skusenost? dakujem vopred za info : http://www.biela-magia.eu/
8. dec 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky moje už viackrát som sa zapojila do for s veštcami, bola som u thomasa..ten ani nevedel že mam deti, tvrdil že som vydata a nie som, tvrdil veci ktre neboli a nebudu pravda..uplne cele zle....potom som bola u janekovej ta len rozprávala a nič konkretne nepovedala ked som jej povedala, že mam obavy či po materskej najdem hned prácu povedala počkajte na jaguar tam bude roboty dosť..to čo je? :D teraz som prešla na poslednú volbu, od jednej pani som dostala kontakt na moniku, žiena ktoré veští už dlhšie , veštila aj osobne ale je chorá tak to robí už len cez internet a nie je draha, poviem vám, vela som zisťovala( čo robí s človekom ked je v zlej situácii) hladala som veštice na nete a niektoré pýtali 20 či 30 a jedna dokonca aj omnoho viac penazí, potom mi známa hovorila o monike, na FB ma komunitu veštenie monica, je to milá pani, urobí výklad za lacne prachy a hlavne, pomože vám, poradí vám, u mna sa trafila do 90 percent a aj to čo povedala do buducna sa už začína plniť...naučila ma komunikovať s anjelmi, všímať si ich znamenia, zlepšila moj vztah k bohu, naviedla ma na správnu cestu...tolko k tomuto..
8. dec 2015 o 21:39  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka22115 ahoj a kolko sa u nej plati?
nie je to len nejaka reklama?
8. dec 2015 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 tak mne robila partnerský najprv len ten stojí 10 a všetko do bodky trafila tak som si dala aj na konkretne otázky dala som jej tri otázky na prácu, na vzťah s mojou sestrou , na školu aaaaaaaaaaa všetko trafila aj to čo malo byt do vzialenejšj buducnosti sa už zAčina črtať...neni to reklama, len moja skúsenosť, ja som tej pani povedala že sa jej ešte dakedy určite ozvem
9. dec 2015 o 06:49  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka22115 mozes na nu dat kontakt?
9. dec 2015 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.
ja by som ziadnej takejto tetuske neverila..
9. dec 2015 o 11:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denca12345 na FB ma komunitu veštenie monica
9. dec 2015 o 15:53  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. dec 2015 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
O thomasovi som pocula len tolko, ze je trestne stihany pre podvody, tak tolko asi staci k nemu...
9. dec 2015 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@december85 treba rozlisovat dve zcela odlisne osoby. Thomase a Jozefa Bukaie. Druhy jmenovany je ten kdo je stihany a koho maji lide tendence zamenovat s opravdovou kapacitou. Tolik asi k tomu.
9. dec 2015 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim si, ze som si ich nepomylila, o Bukaiovi viem. A ak je thomas z Bratislavy, tak je to tak ako som pisala. Mbe je to v podstste jedno, mam svoju jezibabu s ktorou som spokojna, len som pridala co viem :wink:
10. dec 2015 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok