Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
klariska1
10. dec 2015
@december85 Mohla by si niekoho dobreho odporucit?
zeleee
10. dec 2015
@december85 Thomas je z Nitry. Mozna mluvite o nekom jinem. Ale pravda je, ze kdo poznal, vi.. Neni treba vytvaret o tom diskuze🙂 pekny vecer😊
lusynda1
12. dec 2015
Ahojte. na TV8 ma zaujali veštice Tamara a Airam. Nemáte s nimi nejaké skúsenosti? Karty používaju skôr ako doplnok. a robia aj čistenia z minulých životov. hľadám takú nejakú čo nerobí len výklad kariet ale rôzne odblokovania, očisty, nasmerovania energií. Viete poradiť niekoho odskúšaného? A pomohlo už niekomu nejaké takéto očistenie od veštice?
notebook
14. dec 2015
@lusynda1 tak ja mám s Tamarou osobnú skúsenosť, ona chodí do nášho mesta veštiť osobne. Je milá, pýta si dátum, ako numerologička dosť vystihne osobnosti. Pýtala som sa na konkrétny zdravotný problém, s veľkou istotou odpovedala - ale úplne zle, od veci. O pár dní som zistila, že úplné bludy povedala. No a teraz neviem,či ostatnému, čo s takou istotou povedala by som mala veriť. No ale uvidíme čo prinesie budúcnosť. Teda záver - nie, zbytočne vyhodené peniaze.
ewa99
15. dec 2015
@zarka123 prosím pošli aj mne - hodilo by sa my ubrať z pása 😉
veronikazadana
15. dec 2015
ja casom tiez prichadzam na to, ze su to zbytocne vyhodene peniaze nic ine
bianka1804
15. dec 2015
@civavava čísielko prosíím 😃
olina44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zeleee
19. dec 2015
@olina44 teto zenske nikdy nevolejte. Prave proto ze je hned dostupna ma porad cas "vyvesti" po skype telefonu i mailu je uuplny nesmysl. Nehledne na to ze si na sebe pise reklamy sama. Vsechny prispevky u ni na strankach i na netu jsou z jedne a te same ip adresy a vsechny v podobnem zneni!!!!!!
olina44
19. dec 2015
@zeleee Vy jste ale nějaká chytrolínka že ? Proč bych zde nemohla napsat ,že je někdo dobrý ? Pomohla už spousta lidem,a všichni jsou spokojeni.Já sama jsem na ní dostala doporučení.Běžte se léčit,jste zakomplexovaná ..........
ewwe
20. dec 2015
@olina44 prosim, uz je to trapne, pisete stale to iste, rovnake znenie, cesky jazyk, od uzivatelov s najviac 5 príspevkami, kazdy to tu o vas uz vie a stale vas to bavi, ked niekto naleti a napise negativne hodnotenie, hned sa prihlasite s novým nickom, je to veeeelmi trapne a nefer, verim ze sa vam tieto podvody vratia, ked sa zahrávate s dôverou ludi a s vecami okolo vestenia, ale jedno sa vam upriet neda, trpezlivost a vytrvalost s akou tu pridavate prispevky a kreativitu na vymyslanie nickov ale vazne uz STACILO 8-(
ika7
20. dec 2015
Prosim vas ma niekto skusenosti s Laskavenkou ohladne harmonizacie vztahov? Dakujem
alessia77
21. dec 2015
@ewwe 🙂
ewa99
21. dec 2015
Prosím nemá niektorá skúsenosť s vešticou Kiarou od Žiliny ? Našla som ju na nete . Bola niektorá z Vás u nej ?
milica313
22. dec 2015
aj sa vam uz stalo to co vam predpovedali?
sallyy
22. dec 2015
Baby mate niekto overenu vesticu okres poprad ?
ivanka_kralikova
25. dec 2015
@danculik ahoj. ja som bola u vestice raz.. sla som od nej ulne vyplasena kvoli veciam, ktore mi povedala- spravne hovorila o bratovi, mojej rodine, problemoch ktore mame..miestami som mala dokonca pocit ze hovori veci, ktore skutocne nemala odkial mat. predpoved bola na 3 roky. NIC z toho co mi predpovedala sa nakoniec nestalo.. predpovedala umrtie v rodine- zena. zomrel dedko, prepovedala ze si najdem priatela do pol roka. nenasla. predpovedala ze s mojou laskou nebudem. sme a sme stastni. takze napriek tomu, ze vtedy bolo vsetko velmi uveritelne, teraz viem, ze pravdu nemala uplne v nicom.. skor mi vychadza ked si sama vylozim karty. vyskusaj 🙂 mozno tiez bude fungovat a najdes odpovede na otazky ktore hladas. drzim palce 🙂
michaaal
28. dec 2015
Zdravím vás ma niekto skúsenosti s Martinom Schenkom z BA?
krivkalm
31. dec 2015
@ichi fahoj prosim mohla by som poprosit kontakt na tu vesticu z lm dakujem
kubena
31. dec 2015
@ewa99 ona je este aj pod inym nazvom teraz neviem ale pod akym 😞 , ja som bola u janky matasovej je za starym tescom ako je poistovna dovera a teda super spokojnost.
urcite tam pojdem tak vo februari zas
lenka22115
31. dec 2015
@kubena prosím ťa v akom meste je ta janka matasova?
kubena
31. dec 2015
@lenka22115 v Ziline 🙂
lenka22115
31. dec 2015
@kubena dakujem 🙂
dadoo5879
1. jan 2016
ahoj,mate skusenosti s Marion Malenky a Pavol Malenky http://www.biela-magia.eu/ ..dakujem
zuzik16
1. jan 2016
@lenka22115 aj ja ju odporučam, tuto pani janku matasovu v ziline, bola som v oktobri a pekne vedela vystihnut moju situaciu, hned po prvych vetach čo povedala mi padla sanka.
a teraz v pondelok sa chystam objednať zas.
nechcem robit reklamu, aby ste ma zle nepochopili. vobec sa s nou osobne nepoznam.
dadoo5879
2. jan 2016
@denca12345 nemam uplnu skusenost ci vedia pomoct len viem zo svojej skusenosti ze su dost drahy..vyklad okolo 75eur a magia sa pohybuje v tisickach ..tie ceny ma odradili ist dalej
kubena
2. jan 2016
@zuzik16 cau ides zas 🙂 ja asi pojdem vo februari
zuzik16
2. jan 2016
@kubena idem idem. a som zvedava či budem rovnako spokojna🙂
v pondelok jej zavolam a uvidim ako sa dohodneme, rada by som sla o dva tyzdne, to mam poobednu a dalo by sa mi doobeda zbehnut do ziliny.
inač splnilo sa ti to čo ti predpovedala?
ichi
2. jan 2016
@krivkalm ahoj,pisala som to sem uz dost davno.kontakt uz zial nie je aktualny
dadoo5879
2. jan 2016
v pondelok mam dohodnute s monikou s FB,vyssie spominaa..dam vediet co aj jak

Začni písať odpoveď...

Odošli