• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. mája 2017 
@december85 Mohla by si niekoho dobreho odporucit?
10. dec 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@december85 Thomas je z Nitry. Mozna mluvite o nekom jinem. Ale pravda je, ze kdo poznal, vi.. Neni treba vytvaret o tom diskuze:slight_smile: pekny vecer:blush:
10. dec 2015 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. na TV8 ma zaujali veštice Tamara a Airam. Nemáte s nimi nejaké skúsenosti? Karty používaju skôr ako doplnok. a robia aj čistenia z minulých životov. hľadám takú nejakú čo nerobí len výklad kariet ale rôzne odblokovania, očisty, nasmerovania energií. Viete poradiť niekoho odskúšaného? A pomohlo už niekomu nejaké takéto očistenie od veštice?
12. dec 2015 o 13:30  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusynda1 tak ja mám s Tamarou osobnú skúsenosť, ona chodí do nášho mesta veštiť osobne. Je milá, pýta si dátum, ako numerologička dosť vystihne osobnosti. Pýtala som sa na konkrétny zdravotný problém, s veľkou istotou odpovedala - ale úplne zle, od veci. O pár dní som zistila, že úplné bludy povedala. No a teraz neviem,či ostatnému, čo s takou istotou povedala by som mala veriť. No ale uvidíme čo prinesie budúcnosť. Teda záver - nie, zbytočne vyhodené peniaze.
14. dec 2015 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zarka123 prosím pošli aj mne - hodilo by sa my ubrať z pása :wink:
15. dec 2015 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.
ja casom tiez prichadzam na to, ze su to zbytocne vyhodene peniaze nic ine
15. dec 2015 o 09:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@civavava čísielko prosíím :D
15. dec 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
19. dec 2015 o 17:23 • olina44
@olina44 teto zenske nikdy nevolejte. Prave proto ze je hned dostupna ma porad cas "vyvesti" po skype telefonu i mailu je uuplny nesmysl. Nehledne na to ze si na sebe pise reklamy sama. Vsechny prispevky u ni na strankach i na netu jsou z jedne a te same ip adresy a vsechny v podobnem zneni!!!!!!
19. dec 2015 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleee Vy jste ale nějaká chytrolínka že ? Proč bych zde nemohla napsat ,že je někdo dobrý ? Pomohla už spousta lidem,a všichni jsou spokojeni.Já sama jsem na ní dostala doporučení.Běžte se léčit,jste zakomplexovaná ..........
19. dec 2015 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olina44 prosim, uz je to trapne, pisete stale to iste, rovnake znenie, cesky jazyk, od uzivatelov s najviac 5 príspevkami, kazdy to tu o vas uz vie a stale vas to bavi, ked niekto naleti a napise negativne hodnotenie, hned sa prihlasite s novým nickom, je to veeeelmi trapne a nefer, verim ze sa vam tieto podvody vratia, ked sa zahrávate s dôverou ludi a s vecami okolo vestenia, ale jedno sa vam upriet neda, trpezlivost a vytrvalost s akou tu pridavate prispevky a kreativitu na vymyslanie nickov ale vazne uz STACILO :rolling_eyes:
20. dec 2015 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Prosim vas ma niekto skusenosti s Laskavenkou ohladne harmonizacie vztahov? Dakujem
20. dec 2015 o 13:02  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. dec 2015 o 08:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím nemá niektorá skúsenosť s vešticou Kiarou od Žiliny ? Našla som ju na nete . Bola niektorá z Vás u nej ?
21. dec 2015 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.
aj sa vam uz stalo to co vam predpovedali?
22. dec 2015 o 10:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mate niekto overenu vesticu okres poprad ?
22. dec 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivanka_kralikova.
@danculik ahoj. ja som bola u vestice raz.. sla som od nej ulne vyplasena kvoli veciam, ktore mi povedala- spravne hovorila o bratovi, mojej rodine, problemoch ktore mame..miestami som mala dokonca pocit ze hovori veci, ktore skutocne nemala odkial mat. predpoved bola na 3 roky. NIC z toho co mi predpovedala sa nakoniec nestalo.. predpovedala umrtie v rodine- zena. zomrel dedko, prepovedala ze si najdem priatela do pol roka. nenasla. predpovedala ze s mojou laskou nebudem. sme a sme stastni. takze napriek tomu, ze vtedy bolo vsetko velmi uveritelne, teraz viem, ze pravdu nemala uplne v nicom.. skor mi vychadza ked si sama vylozim karty. vyskusaj :slight_smile: mozno tiez bude fungovat a najdes odpovede na otazky ktore hladas. drzim palce :slight_smile:
25. dec 2015 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím vás ma niekto skúsenosti s Martinom Schenkom z BA?
28. dec 2015 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ichi fahoj prosim mohla by som poprosit kontakt na tu vesticu z lm dakujem
31. dec 2015 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 ona je este aj pod inym nazvom teraz neviem ale pod akym :frowning2: , ja som bola u janky matasovej je za starym tescom ako je poistovna dovera a teda super spokojnost.
urcite tam pojdem tak vo februari zas
31. dec 2015 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena prosím ťa v akom meste je ta janka matasova?
31. dec 2015 o 22:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka22115 v Ziline :slight_smile:
31. dec 2015 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. dec 2015 o 22:35  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj,mate skusenosti s Marion Malenky a Pavol Malenky http://www.biela-magia.eu/ ..dakujem
1. jan 2016 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka22115 aj ja ju odporučam, tuto pani janku matasovu v ziline, bola som v oktobri a pekne vedela vystihnut moju situaciu, hned po prvych vetach čo povedala mi padla sanka.
a teraz v pondelok sa chystam objednať zas.
nechcem robit reklamu, aby ste ma zle nepochopili. vobec sa s nou osobne nepoznam.
1. jan 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denca12345 nemam uplnu skusenost ci vedia pomoct len viem zo svojej skusenosti ze su dost drahy..vyklad okolo 75eur a magia sa pohybuje v tisickach ..tie ceny ma odradili ist dalej
2. jan 2016 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 cau ides zas :slight_smile: ja asi pojdem vo februari
2. jan 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena idem idem. a som zvedava či budem rovnako spokojna:slight_smile:
v pondelok jej zavolam a uvidim ako sa dohodneme, rada by som sla o dva tyzdne, to mam poobednu a dalo by sa mi doobeda zbehnut do ziliny.
inač splnilo sa ti to čo ti predpovedala?
2. jan 2016 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krivkalm ahoj,pisala som to sem uz dost davno.kontakt uz zial nie je aktualny
2. jan 2016 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
v pondelok mam dohodnute s monikou s FB,vyssie spominaa..dam vediet co aj jak
2. jan 2016 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok