• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
@zuzik16 áno :slight_smile: preto chcem ísť zas
2. jan 2016 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena ved aj ja:slight_smile:
3. jan 2016 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 ku komu to chodite? Venuje sa len vykladu alebo aj nejakym ritualom? Ja hladam niekoho kto fakt dokaze zharmonizovat vztah...mame pred rozvodom...no manzel sa zatal a nechce dat sancu mysli si,ze chyby sa budu opakovat...no nie je v tom ziadna tretia osoba.
3. jan 2016 o 14:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika7 no ritual nepomôže nemôžeš nútiť niekoho do niečoho. Skúste skôr. Mediatora. ona je inak V Žiline
3. jan 2016 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ichi dakujem :frowning2:
3. jan 2016 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 a kontakt na nu nemáš ?
4. jan 2016 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznate vesticu ku ktorej netreba ist?
4. jan 2016 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lydia302.
vsak takych internetovych vestic alebo cez telefon je vela
4. jan 2016 o 10:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale taku co viete ze dobra.
4. jan 2016 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimina00 na FB je super vestenie monica už sa tu o nej moc písalo
4. jan 2016 o 11:20  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewa99 ahoj mam, pozrem čislo a napisem ti ak chces:slight_smile:
4. jan 2016 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ika7 myslim že sa venuje iba vykladu. ako pise kubena, ozaj radsej vyskusajte nejakeho mediatora alebo manželsku poradnu. držim palce :wink:
4. jan 2016 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewa99 ale na mail ona moc nechodí
4. jan 2016 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dámy, písalo mi mnoho z vás do správ, no pomedzi to všelijaké reklamy a tak... ak som sa prosím nejakej neozvala, prepáčte mi, lebo som pozerala správy spätne.....
Ak máte záujem o veštenie, dokážem si zatriediť už lepšie čas, takže ak máte záujem, píšte, rada sa vám budem venovať.
Všetko dobré v novom roku vám prajem, nech sa plnia sny a ste šťastné a nech vám všetký, v rodinách zdravie dobre slúži

ĎAKUJEM za dôveru aj v minulom aj v tomto roku
5. jan 2016 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena Ďakujem . A ozvem sa ako to dopadlo
5. jan 2016 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ewa99 myslím že budeš spokojna :slight_smile:
5. jan 2016 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.
ja ani nie ze neverim skor mam z takychto veci strach
5. jan 2016 o 13:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den... Prosim Vas pekne mate niekto skusenosti s jasnovidkou Katarinou Zsoldosovou z Bratislavy? Vestila v centre Ba v pasazi oproti mestskemu divadlu P.O.Hviezdoslava... A teraz je na medenej ulici v jednej kaviarnicke. Mate s nou niektora skusenosti? Budem vdacna, za kazdy ohlas. Pekny vecer :blush:
5. jan 2016 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadoo5879 mne dali cenu za spojenie lasky 1400€.. podakovala som nechala to na osud :grinning:
6. jan 2016 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
táto je dobrá :slight_smile:
10. jan 2016 o 11:42  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.
bala by som sa toho co by mi povedala
10. jan 2016 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tu na fóre nová, ale chcem sa s vami podeliť o moje skúsenosti s vešticami. Vyskúšala som ich naozaj dosť. Najviac ma oslovila INES zo Zvolena, ktorej to vyšlo na 50% a pani ZÚBKOVÁ so Štiavnických Baní. Tá je naozaj dobrá. Ale obidve sa mi zdajú príliš drahé. Pred nedávnom som objavila ďaľšiu vešticu na internete SIGRID. Pošlete jej na email svoje údaje a otázky na ktoré potrebujete poznať odpoveď a ona vám zašle odpovede na váš mail do 3 dní. Nemusíte nikde cestovať a všetko urobíte z domu. Je celkom dobrá, má vynikajúce referencie a na moje otázky odpovedala promtne a zatiaľ sa dve z piatich jej predpovedí splnilo na 100%... :fearful: A vôbec nie je drahá, za komplet výklad som zaplatila iba 10 Eur... :grinning: . Ak chcete dám vám sem link na jej stránku:
http://vestica-sigrid.webnode.sk
11. jan 2016 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj!Prosím dávajte si pozor na Marion alias Alžbeta Dunová, je to len klamstvo a podvod.Pekný deň.
11. jan 2016 o 15:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alessia77 no veľa je takých, čo len tárajú a tvária sa ako veľké veštice, jasnovidky :slight_smile:
12. jan 2016 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.
a take len hrabu peniaze a nic z toho
12. jan 2016 o 11:21  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Opravujem sa:ide tu o tzv. ladymarion alias Alžbeta Dunová z Budkoviec. Klame a okráda ľudí.
Pekný deň :slight_smile:
14. jan 2016 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá. Rada by som sa vyjadrila ku kartičkám. Prvé karty som vzala do rúk, keď som mala 16 rokov a odvtedy som vykladala až donedávna, lebo som sa začala viac venovať niečomu inému. Takže je to už dobrých 17 rokov. Teda nie že by som sa rada chválila, že som zostarla :grinning: . Vykladala som veľmi veľa ľuďom dokonca aj spoza hraníc, takže som nazbierala svoje skúsenosti o tom ako funguje výklad z kariet. Ono to nie je len priamočiare výjde nevýjde. Má to hlbšiu podstatu. V prvom rade pri vykladaní ide o to ako sa veštica dokáže napojiť na energetické pole človeka, pretože v ňom sú uložené potrebné informácie, pretože práve tie energie nám priťahujú potrebné skúsenosti a zážitky a aj ľudí. Niekto sa napája úplne v pohode a nemusí vyvíjať úsilie a ani o tom vedieť, tak to bolo a je u mňa a ani neviem ako a prečo a ani som to nikdy neskúmala, niekto sa musí snažiť napojiť sa a niekto sa napojiť nevie a nenapojí sa a to je rozhodujúce v tom, ako "vychádzajú" veštby a či vôbec vychádzajú. V prvom rade je dôležité pochopiť ako výklad funguje. Veľa ľudí si myslí, že ide k veštici a ona mu všetko povie na 100% a potom dedukuje čo vyšlo a čo nie. Ono to ale takto vôbec nefunguje. Od žiadnej kartárky vám nikdy nemôže výjsť výklad na 100% a to z úplne jednoduchého dôvodu. Výklad nie je daná predikcia, že toto a toto bude a hotovo, ale prehľad života a smerovanie vecí podľa toho, aká je hlavná životná línia či úloha danej osoby a aká je momentálna situácia toho človeka a čím si už prešiel v minulosti a aké rozhodnutia urobil, ktoré ho priviedli tam, kde je teraz. Ono je to omnoho komplexnejšie a zložitejšie ako sa zdá. Človek má istú životnú cestu, plán, ktorý má nemenný, pretože práve preto žije tento život, preto sa narodil tam kde sa narodil, preto má životné okolnosti také aké má. Ten životný plán dobrá kartárka vidieť môže a nemal by sa zmeniť aj keď ani to nie je nemožné, ale je tam minimálna šanca, pretože duša sama človeka k tomu plánu aj tak nakoniec dovedie, ale k tomu aby túto cestu ten človek prešiel a plán naplnil, má tiež rôzne cestičky a možnosti, ktorými sa môže vydať a podľa toho akú cestičku si vyberie, bude sa vyvíjať jeho cesta nasledujúca. To rozhodne o tom či počas cesty ku plánu bude človek napr. padať na držku a budú tam prekážky, alebo mu to pôjde ľahko. To všetko závisí od slobodnej vôle a rozhodnutí toho človeka. V živote neexistujú náhody ani nič čo sa nemalo stať aj keď si to veľakrát ľudia myslia, ale existujú nespočetné možnosti ako život prejsť tak, aby sa každý dostal tam kam má. A v tom tkvie učenie duše na zemi. Karty povedia plán života, môžu ukázať napríklad "súdený" vzťah, počet detí, lebo tieto veci sú dané, je to predplánované, ale to ako sa človek k tomu prepracuje, môžu karty maximálne iba poradiť, prinajlepšom môžu človeku ukázať kam smeruje do blízkej budúcnosti, keď koná tak ako koná v momentálnej situácii. Ale žiadna dobrá kartárka vám nikdy všetko nemôže tvrdiť na 100 percent, lebo je to nemožné. :slight_smile:
16. jan 2016 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lindush1105 ahoj tento komentar je pre mna poucny a zaroven som to aj vedela :slight_smile: ale rada som sa to utvrdila
len ma zaujima ak teda clovek ma veci predurcene ako si pisala toho partnera, deti, ... preco to mnohe nevedia vycitat s kariet..
napríklad keny som sa ta opytala kedy budem mat dieta ... a ty na to momentalne tu zadne nevidim.. je toto mozne ze ti to napise alebo povie vestec ?
chapala by som to ohladom prace tam clovek moze zabojovat a zvladne danu situaciu
18. jan 2016 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 Ked sa tomu venujes, teda venovala si sa, chcem sa ta opytat...je mozne, ze to, ci si v danej chvili pri výklade kariet mysli klient, ako je v danej chvili naladeny, sa zobrazi aj kartarke v kartach? Bez toho, aby sa ta predpoved nakoniec ukazala ako pravdiva?
18. jan 2016 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena Ahoj.
Prečo sa to nedá vyčítať z kariet? Dôvodov môže byť mnoho. Napríklad, že dotyčná osoba to ešte nemá vedieť pretože by ju to mohlo nejakým spôsobom ovplyvniť čo by mohlo ovplyvniť vývoj ďalších vecí ktoré by sa ešte pred dieťatkom mali stať, alebo preto že to nemá ešte riešiť, alebo možno preto že dieťatko ktoré sa má narodiť si ešte len svoj plán života vyberá aj s tým som sa stretla, že ešte nebolo isté kedy má prísť na svet a či bude žiť ako chlapec, alebo ako dievča a podobne. :slight_smile:

Ak veštec žiadne dieťa nevidí je aj dosť možné že si si do života vybrala možnosť ho mať alebo nemať a ešte nie je rozhodnuté. Vieš ono sa to ťažko vysvetľuje lebo možnosti je nekonečno a my tu na zemi ešte toho tiež veľa nevieme :wink:
18. jan 2016 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok