• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@victory1 V kartách sa môžu odhaliť myšlienky človeka a to by mal kartár rozoznať, ale ja som sa ešte nestretla nikdy s tým, že by to ovplyvnilo výklad. Keby si si napr. vykladala sama, sama pracovala s tými kartami, bolo by to možné, ale práve z toho dôvodu že ich za teba vykladá niekto iný, niekto kto ti do hlavy nevidí a je objektívny a objektívne ti hovorí čo vidí tak by som sa týmto netrápila. Tak ako nič v živote nie je náhoda, tak ani karty ktoré si vytiahneš nie sú náhodné.
18. jan 2016 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 ja som dlho hľadala človeka a mnohé mi dajú za pravdu že je problém nieho nájsť že naozaj ti povie konkrétne veci. Veľa vykladov je alibustickych :frowning2: a takých čo zahmlievaju a veľa ľudí má zle skúsenosti. Potom sa mnohí nemôžu čudovať že ich dávajú do jedného vreca a veru ich ako biznusmenov
18. jan 2016 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena Chápem ťa. veľa veštcov sú iba psychológovia ktorí chodia okolo horúcej kaše ale nič konkrétne človeku nepovedia. Mne napríklad nikdy od nikoho nič nevyšlo a to doslova :grinning: Nevyšlo až do doby kým som nestretla 2 už teraz moje dobré priateľky, ale tie išli do konkrétnych veci ako aj ja keď som vykladala. Preto som aj vykladala tak dlho pretože som im hovorila konkrétne veci. Keby ľudia neboli spokojní nevykladala by som tak dlhé roky a nevracali by sa ku mne. A to nie len ku mne. Keď je kartárka fakt dobrá tak nemá problém robiť to aj 20 rokov to je jasné :slight_smile:
18. jan 2016 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 škoda že už nemakas :frowning2:
18. jan 2016 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 Inak prečo si s tým prestala? Ak smiem vedieť
18. jan 2016 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubena Vieš čo? Možno to neskôr obnovím. Mám aj web tam som to ponúkala, ale začala som maľovať aj mandaly a obrazy a nejako som to už nezvládala a obrazom som mala prednosť lebo sa mi rozbehli.. Možno v budúcnosti :slight_smile: :slight_smile:
18. jan 2016 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
obrazom som dala prednosť tak :grinning: *
18. jan 2016 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 tak držím palce pri rozhodovaní :slight_smile:ak mozes kľudne mi pošli webku :slight_smile: rada sa pozriem
No čo sa týka toho vestenia ja som sa pýtala iba na jednu otázku čo som chcela vedieť teraz max 3 ktoré má,, trápia,, ale veru odpoveď som dostala neutrálne že to by som aj ja dokázala :grinning:
18. jan 2016 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem :wink:
Vieš čo, niekedy je ale lepšie nevedieť, lebo niekedy keď sa dozvieš veci ktoré sa majú napríklad stať o 10 rokov, ktoré si si vybrala, resp. sú ti dané tak ťa to ovplyvní. Napríklad dozvieš sa že za 10 rokov máš byť s tým a tým mužom, ste si súdení, ale dovtedy ešte musí mať iné vzťahy aby si sa niečo naučila a bla bla.No a teraz si zober že už vieš ze ťa niečo iné čaká a teraz ako dokážeš mať ešte tie vzťahy ktorými si musíš prejsť, keď aj tak vieš že skončia? že nemajú budúcnosť? Tým pádom už si ovplyvnená a už veci nejdu tak ako by mali a už je prúser. Naopak keby si to nevedela, tak by si tie vzťahy prežívala normálne a všetko by bolo tak ako malo byť.
takže je lepšie nevedieť :slight_smile:
18. jan 2016 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lindush1105 to mas pravdu :grinning: , nastastie na to som sa nikdy nepytala lebo v tom mam jasno :hearts:
18. jan 2016 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kubena človek je zvedavý od prírody, ja tiež a opýtať sa niekedy nie je na škodu, ale niekedy je lepšie nevedieť, aby si človek zbytočne ešte viac neskomplikoval život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2016 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 tak to veru ano :slight_smile: , mna posledne roky zaujimala iba jedna otazka a teraz teda este 2 k tomu lebo to je momentalny stav
18. jan 2016 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena To je normálne..Každý máme otázky, nie som na tom inak ako ty :grinning:
18. jan 2016 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 konečne v tejto diskusii sa objavil rozumny pohlad na vestenie, nie iba reklamy na rozne "vestice a vestcov"
dakujeme:slight_smile:
a tie tvoje priatelky vykladajú aj cudzim ludom?
18. jan 2016 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:
Jedna nie, a tá druhá neviem...
18. jan 2016 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 škoda, ale škoda je tiež že ty už neveštíš :frowning2:
18. jan 2016 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som šťastná,že po dlhom čase som mohla čítať niečo,čo má úroveň. ďakujem lindush 1105.
18. jan 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzik16 Vieš Zuzi, tak ti poviem a budem úprimná. Aj keby som ešte stále veštila, veštila by som iba na objednávky a bola by to platená služba. Keď som začínala, tak dlhé roky som peniaze nebrala to áno, je fakt, že som to robila dlho zadarmo, ale proste už potom to dlhšie nešlo. Pretože ľuďom podáš prst, potom chcú celú ruku a otázka za otázkou a samozrejme zadarmo a najlepšie stále a ja som nič iné nerobila len na úkor svojho času a svojich starostí, mala plnú hlavu problémov iných ľudí a venovala som čas im. A nič som z toho okrem únavy nemala. Ľudia si niekedy povedia, ona chce za to prachy a nechce pomôcť a neviem čo a ja mám problém, lenže každý má svoje problémy a nemôže každý všetko iba len tak chcieť, to proste nejde. Ten človek čo sa pýta s tým nemá inú robotu len sa opýtať a potom čaká na odpoveď a nič iné preto nemusí urobiť, ale ten kartár s tým prácu má. A keďže ja som to kvôli obrazom prestala stíhať úplne, prestala som to robiť. Jednak to dosť unavuje a za druhé, niekedy zmenu naozaj treba :slight_smile:
18. jan 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@zahrada6a aj ja ďakujem :*
18. jan 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 ale za to treba brat peniaze...to je rovnovaha..brat a davat..
18. jan 2016 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victory1 Presne tak , buď peniaze alebo proste nejakú protislužbu, rovnováha, správne :slight_smile:
18. jan 2016 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 presne tak, beriem, venovala si tomu svoj volny čas, a určite to bolo vela vela času, takže samozrejme že ako protislužbu si si za to niečo brala:slight_smile:
18. jan 2016 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik16 Určite áno a mal by to tak robiť každý. Každý kto má skutočne tie schopnosti. :slight_smile: Ono veľa ľudí sa mylne domnieva, že ide o akýsi dar, ktorý človek dostal od Boha a mal by pomáhať preto zadarmo, lenže tieto schopnosti nie sú dary. Tieto schopnosti si duša a človek rozvíja počas svojich životov a nie je to dar ale je to schopnosť ktorú si dokázal natoľko vypestovať, že ju môže používať v živote. Ďalšia vec je, že každá duša si môže vybrať či tú schopnosť môže mať v živote prístupnú alebo nie, či si chce toto rozvíjať, alebo sa bude v živote venovať iným veciam, takže také nezmysli ako dar, také niečo neexistuje. Je to odmakaná záležitosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2016 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivettd mám niekoľko pozitívnych skúsenosti s Danielou 0905223115, sedí priamo na Hlavnej. Je naozaj dobrá, ale ako tu už bolo povedané, 100 percentný nie je nikto, to sa ani nedá. Držím palce nech si spokojna
18. jan 2016 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@habiba vestica Silvia? Da sa jej aj napisat?? ;)
19. jan 2016 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milekust hlavna presov?? :slight_smile: da sa jej napisat??
19. jan 2016 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim,nemate niekdo kontakt na nejaku vesticu v ba?vdaka
19. jan 2016 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindusg1105 po dlhšom čase čítam a som rada, že si dala taký reálny a správny pohľad na veštenie a kartárinu.. Tiež veštím dlhšiu dobu, robím to 5 rokov. Tiež som robila tak, že zdarma, len ako pomoc ľuďom ,ale presne ako vravíš, človek chce potom stále viac. Ked sa začali ľudia vracať, začala som si aj ja peniaze za to pýtať, pretože už som vedela, že spätná väzba je dobrá a podstatné je, že tiež tomu venujeme čas. omnho viac času ako človek, ktorý by iba tak napísal, čo chce vedieť a potom čaká čo príde.

Veštila som už do všetkých možných kútov sveta a som rada, že je niekto, kto súhlasí, že buď energia za energiu, alebo ten čas proste zaplatiť :wink: je to služba ako všetky ostatné.
Ak sa tomu venovať máš, určite sa k tomu vrátiš. Pretože keď to raz v sebe máme, nenechá nás to len tak. :wink:
19. jan 2016 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby tu nikto netvrdil že to máte robiť zadarmo tak neviem prečo sa tu uberá tým smerom!
19. jan 2016 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@andreamamka nie, Kosice. Neviem, skus. Ja som vzdy volala a isla osobne
19. jan 2016 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok