• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

18. novembra 2017 
@kubena Uberá sa to týmto smerom len v rámci diskusie :slight_smile: neni to a nikoho nič osobné
20. jan 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 veď to každá vie že má zaplatiť. Toto je hlavne o recenziach diskusia
20. jan 2016 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena diskusia je o tom či sa verí v predpovede a platenie vzišlo z náväznosti na diskusiu pretože to k tomu patrí. Keď si chceš dať od niekoho veštiť tak tiež ťa bude zaujímať či za ot niečo berie a koľko, takže to v podstate tiež patrí teda k recenziám nie? :wink:
20. jan 2016 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lindush1105
@krpcek2 Dievcata, zaoberate sa aj inymi duchovnymi vecami, ako kartami?
20. jan 2016 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victory1 zaoberala som sa veľa vecami, ale nakoniec som ostala pri maľovaní mandál a obrazov :slight_smile: . Ku kartám sa môžno vrátim ale ak, tak neskôr. Skúšala som aj kyvadlo ale cítila som že to nie je pre mňa. Často nachádzam odpovede skôr v snoch a niekedy veci vycítim. Ale to je zas niečo čo prichádza samo, neviem to ovládať.
20. jan 2016 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 Dakujem...
20. jan 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa zaoberám viac vecami ,karty sú také usmerňovače, ale choroby cítim hneď po spojení sa s človekom, dokonca mi k tomu stačí telefonický kontakt a ide to samé. ak by si chcela vedieť viac a konkrétne veci, kľudne sa opýtaj. Mala som však minule návštevu zo Senca, pretože bola veľmi spokojná na veštenie cez telefon a nakoniec mi povedala, že vraj som jasnovidec nie kartárka :D takže neviem presne, ja to tak nejak nevnímam, je to súčasť mňa
20. jan 2016 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
A od veci, ale vrátim sa k @lindush1105 a tíme platby, pretože to súvisí s veštením. Pretože pri prvej správe sa baby pýtajú, koľko budú platiť a sú i také, ktoré rovno napíšu mená, dátumy narodenia, celú genézu, a čakajú na odpoveď. Keď však napíšem, že toto nie je môj spôsob a robím to inak a nie zdarma, pretože do týždňa sa mi tu ozvú dvaja, traja ľudia, okrem mojich klientov, takže selektujem a platí sa za to, sú sklamané a viac sa neozvú :slight_smile: ale je to o tom, že ak to človek chce a verí tomu, že potrebuje tie odpovede počuť, že chce tú nestrannú osobu, nájde si na to i čas, ako my a tiež peniaze. :wink:

Ale čo si vždy vážim, je tá dôvera, ktorú vkladáte do rúk.
21. jan 2016 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krpcek2 je to presne ako píšeš. Ja som to kedysi mala zahrnuté v službách na mojom webe aj s cenami a potom sa mi ľudia už iba automaticky ozývali na výklady. Ktorí to chceli zadarmo sa samozrejme neozvali :grinning: Mala som klientov ktorým som robila aj 10 a viac výkladov. Ale nikdy som nebola ten typ, že som im robila veľké výklady 3 alebo koľkokrát do roka. Síce by som zarobila lepšie, to je jasné ako facka, ale podľa môjho názoru veľký výklad, taký podrobnejší, raz do roka bohate stačí a kto ľudí nahovára aby si veľké výklady dávali robiť každé dva tri mesiace, tak ten na tom iba "kešuje" ako sa povie, lebo už aj s tým som sa stretla. A potom je druhá skupinka, skupinka klientov, ktorí majú tendenciu dávať si robiť výklady aj každý týždeň, neviem asi dúfajú že o týždeň im poviem niečo iné čo počuť chcú. :grinning: Všetko záleží od ľudí. Ja som napríklad robievala kompletný rozbor, ktorý pozostával z 3 menších výkladov Lenormand, jednej veľkej tabuli Lenormand a veľkého Archanjeskeho výkladu kde som sa venovala človeku po jeho duchovnej a inkarnačnej stránke a jeho čakrám. A napríklad tento Archanjelsky som robievala človeku len raz za život, lebo viac krát to nemalo zmysel.No ale to som už asi odbočila od témy, tým som len chcela povedať, že je s tým toľko práce, že sa to ani zadarmo robiť nedá a keď ten človek naozaj chce a vie že ten druhý človek to naozaj vie, tak nemá problém mu to zaplatiť.
21. jan 2016 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
radšej nechod len ťahajú z ľudí peniaze takých dôverčivých ale veľa krát a to je dosť smutné aj s takých ktorý sú naozaj zúfalý a sú ochotný zaplatiť poriadne aby im čosi povedala lenže také čo tento dar majú to robia nezištne a zadarmo nie aby na to ryžovali
23. jan 2016 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bloger tí čo to robia len preto aby z niekoho ťahali peniaze, väčšinou nedopadnú dobre, pretože ľudia skôr či neskôr zistia, že ten človek iba ťahá peniaze. K tomu daru, toto nie je dar. A v tomto omyle žije veľa ľudí. Je to schopnosť, ktorú si človek svojim snažením otvoril, alebo si ju do života zámerne aktivoval a na ktorej pracoval a pracuje. Nevidím dôvod aby človek, ktorý pre niekoho problémy sedel hodiny pri kartách a vydával zo seba energiu a čas na úkor seba, aby to robil len tak, zadarmo, lebo niekto si to tak predstavuje. Lenže to človek ktorý sa tomu nevenuje a nikdy nevenoval nepochopí. Aj chlieb je "dar" a nerozdáva sa zadarmo. Aj život je "dar" a splácame si každý to svoje. Každý jeden človek má rovnaké schopnosti a každý jeden má na to schopnosti a možnosti aby dokázal veštiť ale to že to niekto nemá prístupné, alebo na tom nepracoval či nepracuje, za to iní ľudia ktorí s tým pracovať dokážu, nemôžu. Keď niekto chce nezištne pomôcť, je to pekné a správne, ale keď niekto chce niečo zadarmo len preto, lebo si myslí podľa jeho subjektívneho názoru, že by mal, tak to správne nie je. Pomáhať je jedna vec ale nechať sa zneužívať je vec druhá a medzi tým je veľmi tenká hranica a pokiaľ je v tom niekto skutočne dobrý a robí to hodiny a hodiny denno denne a skutočne tým ľuďom pomáha a prakticky za nich rieši ich problémy, ktoré by si mali riešiť oni sami vlastnými silami, lebo aj ten človek má svoj život a svoje problémy, tak potom mi príde chcieť to zadarmo dosť smutné. :slight_smile:
23. jan 2016 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krpcek2 a kolko berete za cestenie mam zaujem dakejen
23. jan 2016 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby predsa nemozete porovnavat chlieb, nieco hmatatelne, výrobok, potrava za co si zaplatim a viem co z toho budem mat a vestenie, co je nieco ,kde nemate zaruku ci sa to splni a ci vestec trepe od buka do buka
a dalej preco vestci beru peniaze? myslite ak pisete ze energia za energiu, ak by som vam ponukla ze vy mi vyvestite a ja vam na oplatku ponuknem, ze sa za vas pomodlim atd. ze za vas budem na oplatku vydavat energiu, zapalim sviecku, atd kolko vestic by to prijalo? ? a to je moj nazor :wink:
24. jan 2016 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@arowa ahoj, mam jej napisat na mail alebo cez FB, poslala si jej peniaze vopred alebo ako
24. jan 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zeleee draha, je nieco nove? Termin sa blizi, tak daj vediet, som zvedava. Ja idem 8.februara, tiez mi to teraz nejako hapruje v tych predpovediach :frowning2:
24. jan 2016 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe a ja si zas myslim, ze je to takisto dusevna praca ako ina dusevna praca...aj k pravnikovi ides, aby ta zastupoval a tiez nevies vopred, ci spor vyhrate alebo nie....napriek tomu mu zaplatis a este k tomu aj vopred... :wink:
..btw. a tiez mu nepovies, ze nepredal si mi konkretny vlastnorucny vyrobok a ani chlieb, tak nemas pravo odo mna pytat peniaze..ci? :wink:
25. jan 2016 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@victory1 nemozes predsa porovnat pravnika s vesticou , dobre nechajme to tak
25. jan 2016 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....ak mate zaujem o presny vyklad spojeny aj s užasnym pristupom a prijemnou komunikacou,tak možem odporučiť Mirabell.......najdete ju na Fb,,,,,je to skvela žena.....aspon ja dakujem anjelom že som ju stretla.......:slight_smile:
25. jan 2016 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, ťažko zrovnavat čokoľvek s niečím duchovným. Jedno je však isté. Od vekov, pokiaľ ľudia nevedia nájsť tú svoju cestu, nevedia ako ďalej, hľadajú možnosti alebo výstrahy všetkých ich možných ciest. Vždy sa obrátia na niekoho, kto nestranne povie určité veci. A pomodliť sa za veštenie, to je milé, no keby Tebe denne písali tri,štyri baby, že by potrebovali pomoc, asi by si im nepovedala ok,pomodlite sa za mňa a za moju rodinu, keď máš doma dieťa, ktorému berieš seba aby si pomohla iným a tiež ideš od manžela, lebo potrebuješ úplný kľud. A zobrať z rodiny a svojho času denne tri,štyri hodiny, radšej by si sedela s vyloženými nohami pri rodine, ako by sa mali za Teba modliť :wink: u mňa to skôr funguje inak,baba robila pedikúru, za to chcela vestit, energia za energiu. Nechty za veštenie, mihalnice 3d za veštenie. Aj ich to stojí čas a energiu a sústredenie ok.... Ale pomodliť sa, asi by si sama do toho nešla :grinning:
29. jan 2016 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj, mate niekto kontakt na dobru vesticu z bratislavy? pocula som o pani edite z ruzinova. Poslite mi na nu niekto kontakt prosim vas?
4. feb 2016 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 ja by som do toho sla, sice asi nie vzdy, ale sama si napisala, ze radsej za to chces ,,hmotnu sluzbu,,
5. feb 2016 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja sa magii venujem uz cez 10r. Vykladat karty moze kazdy, staci odhodlanie, viera.....karty vam ukazu minulost, pritomnost, buducnost.....ale co ak sa vam nedari? Vy predsa vuete, co ste zazili, zazivate, mozno mate predstavu ako chcete zit ale co ak sa vam nedari?? Na to ste nemysleli? Momentalne sa zaujimam o obrannu magiu. Ochrana pred psychickym upirom, ochrana pribytku....ak je tu rovnako zamerana osobka, bola by som rada, ak by sa ozvala. Som osamela, samostatna wicca, no zvazujem zalozit slovensky coven. Ten nam tu chyba....pekny vecer :wink:
7. feb 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď sa tu tak na to pozerám asi začnem znova vykladať aj ja :sweat_smile: Robila som to fakt dlhé roky, ale na istú dobu som cítila, že mám toho po krk ... lenže poslednú dobu sa stále stretávam s dopytom všade kde sa pozriem..neviem..na náhody neverím :confused:
8. feb 2016 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, len pre info. Mailovka pani Katky (pisalo sa o nej asi v polke tejto diskusie) je opat aktivna.
11. feb 2016 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.
chcela by som tomu verit :slight_smile:
11. feb 2016 o 17:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim ludia. Chvem Vas velmi pekne poprosit ak mate kontakt na vesticu Didu z Bratislavy, bola by som Vam velmi vdacna. Poculi sme o nej s kamoskou vela,no za mesiac sme sa nijak ku kontaktu nedopatrali. Dakujem :slight_smile:
11. feb 2016 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 vestila si iba osobne, alebo aj cez internet?
12. feb 2016 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 len cez email, nakoľko veštila som ľuďom z rôznych kútov a nie len z SK takže iná možnosť nebola, ale mne to tak vyhovuje pretože sa mi tak lepšie vykladá
12. feb 2016 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2016 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dnes mi vestila tuna z diskusie Krocek po tekefone..nechala som sa nahovoriit sice ma nic netrapi tak som sa opytala na vztah...vztah mam 4 roky ...no zual ona videla se sme spolu len kratko cca tristvrte roka...a ze sa rozideme co ma dost vzalo nakolko asik dva roky sme mali krizu a zas som tam kde som bola..mate niekto skusenostt???
12. feb 2016 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok