• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
@magia22 no daj recenziu ktora :grinning:
prosim ta ved sama si sa presvedcila ze nevedela kolko ste spolu ani
12. feb 2016 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubena krpcek ma nick ale nechcem urazat ani nic podobne len mi nesadla vobec ta vestba...pytala som sa na pracu a to preto lebo idem menit pracu chcela som vediet ci je to spravne rozhodnutie..ona videla zmenu ale v tom ze ma povysia xe ci je kde robim moznost postupu ..cos nieje ....ked somsa pytala na vztah..tak som chcela pocut nieco o byvani..s priatelom planujeme kupit dom po dedkovi a aj sa snazime o babo ale zatial neuspesne..nic o tom mi nespomenula len ze ma ine inu zenu potom ze nemusi to byt nevera ale daka tretia osoba co by bola rada keby niesme spolu ze moze to byt aj svokra...a ze sa rozideme.ze ja dlho nevydrzimvo vztahu co je pravy opak..a ze sme spolu tristvrte roka ze kratko..a pritom sme spolu 4 roky...a moj priatel je mladsi a to tiez nepovedala ani zmienka o tom...
14. feb 2016 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 aj mne ked vestila, cca pred 3/4 rokom, tak vestba velmi nesedela, vela veci akokeby vyzvedala. taky pocit som mala. chcela som vlastne iba na par veci odpoedat, ale cena je 15 eur, či už volate 10 minut alebo hodinu. tak nakoniec sme pokecali asi 50 minut, ale niektore veci som mala pocit že netrafila vobec, niektore čiastočne.
samozrejme že nechcem urazat, kazdemu pasuje niekto iny:slight_smile: a mnohe baby su tu s nou spokojne a opakovane si davaju vestit.
14. feb 2016 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 presne, ani mne a ani mojej kamaratke sa to tiež nesplnilo čo povedala. A to bolo rok a pol dozau. Takže len strata času :unamused:
14. feb 2016 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haramiova a este aj strata penazi....
14. feb 2016 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja by som jej 15 eur poslala ale len vtedy ak by sama odseba tvrdila co je pravda..mne sa v nicom netrafila..mozno kustek od zdravia...ako som pisala hore nic nespomenula ohladom byvania prace a vztahu..urcite mohj partner mi nieje neverny ked riesime jeho pracu kde neni spokojny aj aj peniaze na dom
14. feb 2016 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 no ja som jej vtedy poslala, ale nebolo to hodno tych penazi
a kolko si platila ty?
lebo mne vtedy tvrdila že s cenou sa neda robit nič
14. feb 2016 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 ja este nic nechcela vopred peniaze az po vesteni mi poslala sms s cislom uctu a15 eur mam poslat i ked neposlem..lebo sa to nezakladalona pravde nemam dovod posielat penaze len tak kto tvrdi ze vesti a pritom sa vobec netrafi a ani si neuvedomuje co s tym moze sposobit..za 15 Eur by som cakala isto viac
14. feb 2016 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magia22 aj mne vtedy tak, az po vesteni poslala sms s cislom uctu, ale vtedy som poslala celych 15 eur, aj ked som tiez nemusela. a kolko jej posles? či nič?
ved prave, može to človeka velmi zasiahnut:frowning2:
14. feb 2016 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neviem zaco jjej mam poslat???nic z toho co povedala nebolo pravdive...a posielat peniaze za take sluzby to nie...Nechty mposobit tak ze nechcem poslat ..ale na zaklade co mi vravela tak to neni hodne ani eura. .mozno by som zaplatila zato co so mnou volala...
14. feb 2016 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 ved to mas pravdu:slight_smile:
14. feb 2016 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 no neviem. Tiez nepatrím k jej spokojným zákazníkom. Nic mi nevyšlo a ani uz nevyjde:slight_smile:). Ale aby si jej nezaplatila? Minimálne za to ze s tebou strácala čas. Pokial viem ma rodinu a na úkor nej s tebou volala. To keby si za ňou išla osobne a nic netrafi sa zdvihnes a odídeš bez platenia?
14. feb 2016 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 k tomu by som tiez rada daco dodala. Netreba to vestenie brat moc vazne. Ja som si parkrat dala vestit ale berem to s rezervou. Mne jedna vestica povedala pred 4rokmi, ze : ten moj vztah je tragedia,katastrofa,ked sa rozidem teraz usetrim si vela bolesti...v tej dobe som nechapala...zalubena po usi a aj tak som na jej radu nedala...rok na to sa prejavili prve priznaky nevery a nakoniec po 2rokoch sa ukazalo ze je to tak.ale prist som na to musela sama.urcite by som neurobila co mi kazala. ale mala pravdu.dufam ze vo vsetkom... ak si teda chcete dat vestit musite byt pripravene na to ze mozno budete pocut aj to co nechcete... :unamused:
14. feb 2016 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 ale myslim ze krpcek jej vravela o momentalnej situacii, ktora prave v jej zivote prebieha, a nie o buducnosti. ak som to teda spravne pochopila. - a v tom sa netrafila....
ina situacia je ako si ty pisala, že asi si tym mala jednoducho prejsť, vsetko sa deje pre niečo a ak mame niečo napísane vo svojom osude, zrejme sa tomu nevyhneme:slight_smile:
14. feb 2016 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11lucka22 co sa tyka lasky tak to je jasne tam je clovek zaslepeny . Ale co sa tyka iných veci a netrafi sa do nicoho ?
@zuzik16 ta nasa Janka to je iny kaliber teda oprti tomu ze zaplatim nekomu 15€ za to ze mi nieco natliacha
@magia22 hej citala som uz aj tu na MK ze tu je vela bab co prisli na to ze maju schopnosti a teraz rabuju, ale ci to je pravda neviem osobne
@zuzafa stracam cas s mnohými ludmi a urcite aj ty, a myslim ze kazda by rada zaplatila keby naozaj napisala ako to je
14. feb 2016 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena veru, presne ma to dnes napadlo. ked si porovnam jednu a druhu, cena rovnaka, ale ked si porovnam že niektora sa trafila takmer do vsetkeho a niektora takmer do ničoho:grinning: a predsa osobny kontakt je osobny kontakt.:slight_smile:
14. feb 2016 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik16 to neni o osobnom kontakte :slight_smile: Keď sa vie človek skutočne na druhého napojiť, žiadna diaľka nie je problém :wink:
14. feb 2016 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzik16 aj to ze osobne ale vies ze nedrista koniny aj keby ti to robila cez telefon
14. feb 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa hej bez zaplatenia by som povedala svoje..ako za 30min 15 eur je trosku dost...to niekto zarobi za den...a ona to nerobi na ukor ake koli peniazom...keby sa trafi tak mi nerobi problem poslat peniaze..aj to ze moja praca je v unifotme ani to nevidela hned sa ma spytala kde pracujem a co robim...potom sa pytala kde robi oriatel a ja ze tam kde ja a ona ze ano ano aj u neho vidim uniformu...sice moj priatel robi tam de ja ake robi udrzbu cize uniformu nema..a ona nato ale ma monterjy ze aj to je uniforma....tak zatotok 15 eur isto nie
15. feb 2016 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magia22 tato tema je tu super aspon je uzasna na recenzie... skoda ze sa tu nepise o dalsich tu z MK
15. feb 2016 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 no tie uniformi su u nej oblubene :grin: to aj u mna pouzivala vo velkom.
15. feb 2016 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magia22 Ok ja som len povedala svoj názor k tvojmu postoju. Ako som pisalab tiez som snou nebola spokojná a zaplatila som.
15. feb 2016 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa mne to príde trošku nefer takymto spôsobom si zarabať. To už skoro každa druha tu ponuka taketo služby ako tak čitam tuto diskusiu. Zaujimavy sposob ako najlahšie si zarobiť. Podla mna dobra veštica sa nepotrebuje vypytovať ale sama povie čo vidi. A minulosť a prítomnosť by mala vedieť.
15. feb 2016 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haramiova pozri je to vec ponuky a dopytu. Ak sú ľudia ochotní zacvakať za takéto somariny, tak môžu veštice z toho len profitovať. Koľko báb zaplatí za "na mieru robený" jedálny lístok, aby schudli a potom tu na MK zistia, že rovnaký má desať iných....
15. feb 2016 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timea7 to nemozes porovnavat s jedalnickom :grinning: , tu si dane ,,vestice,, neuvedomuju ze mnohe baby to mozu brat smrtelne vazne a niekto moze vdaka tej danej vestici co si vymysla ako na pase skoncit zo zivotom alebo ze sa rozvedie ,...

Baby napiste aj o ostatných lebo je ich tu vela ale recenzie na dane damy ziadna a to je chyba !
15. feb 2016 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubena to máš pravdu, ale tým jedálničkom si tiež môžu ublížiť, veď ten človek vôbec nepozná ich zdravotný stav...
15. feb 2016 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena presne toto som myslela. Lebo vela žien práveže využiva tieto služby ked su zufale a potrebuju poradiť ako dalej. A to si tie takzvane "veštice" zrejme neuvedomuju že možu tymto pokaziť ludom vzťahy a životy :cry:
15. feb 2016 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haramiova im je to jedno, hlavne, že skasírujú :confounded: :confounded: :confounded:
15. feb 2016 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haramiova presne neuvedomuju si ze clovek sa na ne neobracia ked je mu dobre ale ked ma nejaku krizu
15. feb 2016 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubena svata pravda...vo vsetkom.
a čo sa tyka dalsich vestic, tu na mk, tak mam skusenosti ešte s twinflame, cca pred rokom, alebo tak nejak...a nula bodov, este horsie ako krpcek...ked sa pozriem na to s odstupom času tak twinflame uplne nula bodov.....
15. feb 2016 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok