• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@zuzik16 no totó sa tu vôbec nerozobera je to skoda :frowning2: mnohe by si usetrili peniaze. lebo kazda rada zaplati ak je dotycna dobra
15. feb o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lindush1105 linduska zdravim ta ....Som rada mozno si to ty ale isto.J Chcem ta iba pozdravit.To som ja captava na pisanie agaven..Tak si nakoniec isla inym smerom.Mna tu stopli pod agaven lebo ma zase niekto bonzol..ze tu vestim a ine blbosti,.Tak ja vestim blokli ma a krpcek tu vesti nahana ludi a ju neblokli.Ale je mi to jedno ..mne s a aj tak kolom do kola vracaju ty isty ludia.... :slight_smile:
15. feb o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka Ahoj. Popravde som trošku mimo :grinning: . Ak chceš pošli mi IP :wink:
15. feb o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myskim ze moj oostoj je spravny .a co postoj udajnej vestice??ktora si je vedoma ze tlacha a klame a zato mam platit???to nie..keby je naznak ze vie vestit tak je to o inom..to aj ja mozem povedat ze vesttim mam doma karty...a predsa ludia volaju a sa zdoveruju o svojom osobnom zivote...ked niekto chce tiez mu vyvestim s pokecam popytam sa a tak :slight_smile:)no a dalsia vestica je nejaka dida vraj aj ta len tara a prachy bere...dalej mirabel ta ma aj svoju stranku na nete a dalsie s blvy...pozrtite si na nete clanok vestice klamarky
15. feb o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj agaven ani s vami neboli baby spokojne tiez mate vela nega receenzii..co som cutala tu orisoevky na vas a jedna znama si dala u vas aj vestit a ze uplne nic sa jej nesolniko vobec nic oriam ze ooak sa stal
15. feb o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keby som bola zlka tak by ma nech celi a nevolali vetsit do www.vestiaren sk kto chce si to kukne .Ved stranka aj koli mne prestala fungovat.Mam dost svojich ludi , co sa ajtak kolom do kola vracaju ku mne.A tiez ich je dost aj tu od tialto.Tu ma hania zle psu o mne a nakonie co cas neksor zase si davaju pod inym meilom rozbor vestba vztahu.A este aj cakaju nakolko mam deti a rodinku.A ty si na prvom mieste. :grinning: a zabudnite ze som tu .Lebo aj tak ste ma bonzli a ja som sem inym smerom zacala pisat aby som si tu kukla to co zhanam.ie ako pisat o vesteni .magia 22 ved aj ty s si u mna davala vetsit co zase pises na mna ako ma iny hodnotia? hlavne v meili si bola spokojna v vestbou a dakovaka si mi.A zase pises o mojej zlej recenzii...Kto si dala bol spokojny zase pride lebo ..beha cas plus minus ale vzdy s atak stane plus cas sa moze natiatnut.
vestila som na zdravie.sk ,vestiaren, ..a hlavne sama cez seba idem.A kto chces najd esi tu s ktoru bol spokojny...Ale Ci ja alebo Krpcek..kadza odovzdava energiu ..presne ako aj línduska povedala...
Ok kto chce nech vesti...Riziko...ubera si osoba sama seba zdravie .preco ..lebo vestenim straca energiu a ked si neurobi silny obal iba slaby tak sa jej to otoci na nu.Preto zacne chorlavet, depresie, migreny nepisem strata casu kym s ainy napoji je 5az 10 minu ..alebo viac.....a kazda si pouvazuje ci bude niekomu vestit za 15alebo 20 eur s tym ze zacne chabnuy ohladom zdravia..kazda ma rodinu a co potom unava lekar zanedbavanie svojej rodiny ..ide vom tocenie hlavy , dusno odpadavanie..hrozne sa citi ano ..lebo si zobrala toce nechcela..tie zle energiu bud urcite percento zdravia ak ta ososba napriklad bolka na liekoch xanax a ine depresiva vestica slup na nnieco na sebe...clovek co nepovie a ma rakovinu..poprodsim o vetsbu zdravia.----dobre ppodobne ak si vestic aneurobi obal zase sa nieconalepi na nu...preto nie kadza rada pracujes tymto ..pretoja osobne zdravie vetsinou predjnem hruba nepotrebujem depky choroby, migreny a zamorit sa dymom od inych ..pisem iba zhruba ano , nie nemocnica a co sa riesi...Zaver stale ste , aj budete nespokojne tie iste ..ke dto tu cita uz niekto novy ako linduska sama ..zistila tie iste kolomdo kola par vastu je 5 a viac co neviete ist a cakate od vestic pomoc ohromna hrdost a potom bonzovanie a urazky...A viem ktora ma stopla tu anabonzovala tak ako dakujem som jasnovidka a prorok len na to si zabudla a inak bonzla sima ale hlavne si nezabudla informacie ohlane vetsby ziskat a pootm si bonzla lebo si nezniesla ze by som si pytala viac? ja ke drobim magie nie som blba kazdy berie 400az1000eru a zeberiem 200 a ludia sa vracaju asu stastny ze su s xx osobou.Ked su od seba 1rokurobia za 200 eur vsetko len aby som ich vratila k sebe.Im sa ta suma do konc aroka inak vrati.To robim kuzlo ritual na ziskanie finacii obratom otacam to..ale to je ine dlhe pisanie.Inak dakujem za vystavenie a nabonzovanie .Preto idem si hladat to co potrebujem peknu posielku pre deticky.
16. feb o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magia22 prestan viem ze si citala co ma zase tu spomynas ..mam tu hodit co si mi meilom péisala , vestila som ti mam aj cislo uctu vsetko nie som svina aby som tu zverejnovala vsetky co pisu hnusne o mne a potom do meilu take milucke..obycajne pretvarky ste..a ty rovnako.Ano citala si tu zle komentare na mna ..si normalna..mam tuknut meil a ine o tebe co som ti vestila?Preto a podobne na tie tu co tiez vyuziju ve dok aj zaplatili nemozem nic povedat , a potom sem pisete aj o mne aj o inych..nic len pretvarka obycajna ao mesiac akavenka prosim neviem ako dalej kuknes mi toho mojho co bude dalej ci ostaneme spolu..preto ja sa iba smejem precitam si to to a poviem aha z modreho konika ma zase ziada a potom tu pise zle veci na mna....ale je mi to jedno ked zaplati han si kolko chces.....kadzy savrati k tomu vestim roky a ludia sa postupne s odstupom 3 mesiac eaj tak vracaju..vestby minumum idu 2-3 mesiace dalej rozbor 1 rok je roziahlesi ale tiez iba hlavne vecia ja neobkecavam idem priamo a ty co si dali vetsit vedia o com pisem.Anomala som aj jednu taku co som isla mimo..preco? Neverikla mi skusala ma ..preto som jej dala vestbu mimo.Potom povedala aj tak som vam neverila a ja.Tak mi hod foto.Dala fotku.Ten rozbor co som jej zaslalasedel jako serbel.Do teraz si davam vestby kazde 3 mesiace.Ked ide podpisovat zmlvu a ine na rodinyproblem vzdy jej kuknem skusky , konkurz jednanie..a dokonca sme ostali kamosky.Sem tam mi napisem.Mam sa ok dcera toto a tamto.Ja napisem co mam nove a postazujem s ana reumu v prstoch z eje to hnusne ale co bylinky neslamali.
Zaver zte zenske jemne mile tak si stupte do .....doSVEDOMIA PRESTANTE TU STALE SPINIT VESTICE MNA KRPCEKA TIE CO TU BOLI AJ TIE CO PRIDU..ano nazor ..NAPISTE NA TO JE TU TA TEMA ale nezabudnite ..vy skusate nas neverite a potom ako cakate ze mi spracujeme vestbu a duchovne sa napojim ukaze sa skor blbost a somariny...preto ja vzdy poziadam..VER MI A ZVLADNEME VSETKO.
16. feb o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ANO PISEM AKO TATAR CEZ MOBIL.Ale kto che precita aj 5 krat apochopi co som chcela tym povedat.Preto som vynimocna pisanim rychllo a zle a s bolestou.Lebo s aznazim vetsenim vsetko rychlo napisat aby som ani na detail nezabudla napriklat tetovanie na ruke u toho xx muza? apreto vestice vela daju zo seba len to ako dokaze xx kilometrov silna neneria a ja opisemvsetko postavu tvar vlasy oci oblecenie a pri tom sme sa v zivote nestretliani foto ani udaje ani datum nic ..len tuknete ja som joja @poprosim o vetsbu o tom to je ..ziadne udaje nic a ja napriklad zaslem opis tej xx osoby ano aby uverila ke dje vestic akartarka dobra asopn nieco ti da napise xx mu& taky a taky opise co ste tam mali do zadu asi 14v dni toto a to preco ty aten ste toto ..je to o napojeni a energiach....preto skuste aj vy preco by nie. Aleto je to kto ma dar a vie si tie energie a vie s anapojit tak je to ok..mne staci pocut , vide ho a ja uz citim polovicu viem o tom cloveku iba kuknbemc guli co bud edo buducna la ena sucastnost mi staci viet , pocut dokonca aj meil..pretopoviem ano dam vestbu a iny sa cuduju sto vam staci iba meil a ja ano ved sa na dialku napojim na vas...
nejdem tu pisat iba ja..preto DAKUJEM TYM CO SI DALI VESTIT A DAKUJEM AJ TYM CO MA STOPLI TU a HANIA MA VZDY TYM LUDOM CO NEUVAZENE HANIA SA TO O CAS OTOCI INAK...vela ludi ma hganilo pisali nadavali..ale o cas kazdy pisal ty si mala prvadu posunul sa casa o pol roka vsetko sa stalo do ! roka ako si povedala.Ale na fore nnie on ma lubi on nie je taky nie my a rozchod nikdy...ZVAZUJTE co pisete najprv si to uvazte a potom napiste nazor no ano sekla sa nwenapojila s auplne pise hrozne ale vetsbu dala ok...to je jedno...ja len viem zeo cas neskor mi chodia prepac hnusna som bola na fore ja som aj zabudla kde a na akom fore ospravedlnujem sa ..ako to urobila jej odlahlo...a o cas aj vztah ....aj finacne vsetko sa jej zacalo darit....tie energie dusno a ine vedela ze robila rozbroje a ine a hrdost nedala nepriznala si chyby...anopovedala som ok berie omluvu.A o cas pisala ze ten xx muz uzs tym opisom co som jej dalaze je s nim..preto sami si brzdite buducnost zmente seba postoj hnev dajte prec nechajte cistotu klidecek uvolnenost a vieru..ODPUSTITE tym co ste urobili zle a ty z hora vam pomozu nachystajy krasnu cestu.Nezabudnite POPROSIT A DAKOVAT ...aj TEN KLAS DA VELA namahy A MAME BOZI DAR CHLEBIK:::ani jemu nik nepodakuje.kolko ludi sadne zA STOL A PODAUJE BOZEDAKUJEM SA JEDLO A ZE SOM STASTNE PREZIL TENTO DEN ?nie som fanaticka doi nabozenstva ale aspon minimum by s,me mohli robit aj nase telo mame seba radi?: nie.
16. feb o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hlavne aj gramatiku.
16. feb o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@doly7 Citas chod 56 stran do zadu kaslem na gramatiku pisanie , preklep a ine a telefon tie moderne sproste kraksne ako by si ty pisala?ale to je jedno mne je to jedno nie som ucitelka som jednoducha zena aj s gratamitou Y.I s,Z ..si dalsie trdlo prisla si sem preto aby si mi ty rovno napisala z ema gramaticke chyby? podaj si otazku zase napisala si a neuvazovala si...Myslis ze koli tomu co si ty napisal sem ja zacnem lepsie pisat? hLAVNE GRAMATIKU..OTAZKA svet sa toci okolo gramatiky?Nie jed budes umierat na posteli koho tam ches podla tvojho pisania Gramatiku ..ja ludi koho lubim..preto kazda ako ste tu ani jedna si nevstujuete do svedomi aa do seba ale hned prve pisete a sprostosti.
teraz co gramatika kukni si politikov este aj verejesavada hadaju a ty ides mna jednoduchu zenu tu poucas o gramatice...jedna veverka medzi 1000 ludmi ty ostatny su TOP oproti tebelebo vedia a len citaku uz to precitalo asi 10 ludiale ty jedine tiez si precitala aco si dala zo seba..mesto toho ok vstujem si svedoma zmenim seba pristup voci inym ..nnie napises hlavne gramatiku..preto predpokladam
dalsia zazrata ekonokma, ucitelka ..inak skolovana vs bakalar ing..titulna zenska ktora mesto hlavne gramatiku si nevstupije do seba aby napravala seba a svoje konanie aby s amala lepie to cely zivot riesis ..ludi a ich pisanie ..moja otazka bavi ta pisat po foroch a napomentludi za ich pisanie..ok ja ho mam hrozne to vie kazdy a co ty cumis na seba mozno teraz sedis za pocitacom neupravena, neoholena kruhy pod ocami ale hlavne ma poucujes o pisani..otazka kukni na seba aopravuj a hglad na seba a potom ries inym....hladaj chyby u seba a potm han okolo ludi..nik nie je dokkonali
16. feb o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete mi povedať niekto, pani zuzana na hraničnej ešte stále veští? máte na ňu niekto kontakt?
16. feb o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka mne ste nikdy nevestili to si ma s niekym mylite..tak najprv si overte komu co vestite a potom tu piste!!!a to ze vas bolali do telky tak hanba..vidime ale vestice su v telke hlavne na tv8...vy musiteprijat aj kritiku a vedtit vo velkom jak na bexiacom pase nieje mozne...
16. feb o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka vy ste dobre chora osoba ...mne ste nikdy nevedtili!!!uz tu je vidno co ste zacto komu sa idete vyhraxat ...no daj tu vestbu co ste mi poslali!!!a dajte moj mail!!!mne ste nikdy nevestili..ja som o vas tu len citala a same negativa nic dobre....ze kazdu pisete iste jak madar...
16. feb o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka mate zivnost na vestenie?o kolko ste sa obohatilina ludskom trapeni???vestica by nemala brat peniaze a este si aj urcovat ceny!!!a este tu idete osocovat ludi co vas kritizuju..mali by vas bloknit aj teraz..a gramatika sice nieje potrebna ale to svedci aky ten clovek je..chod vestit do telky...liecit starych ludi na grc z takych ludi
16. feb o 14:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ta iusta pesnica vid hore len ohovaraju ablokuju lebo pravdu neznesu...aj k tebe
riesis tehotenstvo gyndaca a roky bez uspechu ...a uz ti tak ubera mimo ze krpcek to dobre videla ze aj vztah mas????aj dieta co chces??? aj ine veci ???a nebudem tu vestit ti koli takym ako si ty a ostatne o kuso hore...preto mas otazky aj iny nech sa paci ......
...tu som agaven2@zoznam.sk toto nie je forum kde s avetsi ...iba prispieva tak v pohode sa tu hadajte nadalej a zetre a prenasajte si zlu negativnu enerrgiu a tu ani z teba nepotrebuem preto ustupujem a nechem dym a clonu z teba magia 22 pretomajte sa dost som napisala..
16. feb o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Magia ono sa ti to co vzdy zle prajes ak na mna aj teraz cakaj odpoved...vestici a inym ludom nejdem konkretne pisat by s anemalo tak pisat a priat ako ty pises na moju adresu.Inak ako ty mi hnusne pises a prajes .,Ja prajem tebe aby sa ti to otocilo a xx horsim sposobom aby si si uvedeomila to co tu stale pisem kolom do kola....preto ..ja s auz ani necudujem ze babenko krasne ciste ako lalia by malo ist do tvojho hnusneho dymoveho tela? aj ved aj Boh by nadaval co som to urobil komu ho tam posla? preto ja viem co robim ako robim...A ty co ma poznaju a hkavne nemocnice, ortopedie onkolog a ine vedia aj lekarky vedia co jan detom nocim , nakupujem a ine oni ma osobne poznaju....ja som cista a kludne spim..a zajtra s azase tesim lebo iudem detickam niest hracky na ortopediu ale co ty? ach skoda casu a pisania..jedno ......otacam to v neprospech teba a mozez aj 1000 eur davat na magov a inych aby ocistili teba a zacalo sa ti darit lebo agaven ma prekliala ? ..preto ty utocis aj ja viem utocit...viem aj magie a ine...
1..krpcek to dobre videla vztrah , babo a ine co ti ani krpeck nepovedal ale to viem zase ja..
Tak nech sa ti dari ..pokracuj s tym co pises a robis a prajem ti aby takym ako si ty a ine sa to pekne otacalo....stopli hanili ohovarali a ine oni nevedia ale uz vedia ked som to napisala a to potvrdi kazda vetsica zle prianie na vetsicu , knaza , a inych sa otaca a xx krat horsie....ano aj deti..ked vy ..ohovarate ta xx ma to decko take a take ..aj vtedy sa to otaca...preco neviete povedat ta Katka ma peknu dcerku a ine bezka sikovna je a ine nie len...ohovaranie, osocovanie a nadavanie po foroch ...je na zle ake ste tu ..a chapem preo tu nepisu muzi...
16. feb o 14:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Myslim že tato diskusia ma nazov "veštice, verite v ich predpovede?"
Takže maju tu pisať ludia svoje skusenosti a nie ohanať sa tu udajne veštice na ktore niekto napiše že im nič nesadlo. A potom si tu udajne veštice pišu na seba pod roznymi nickmi recenzie dobre....
Alebo tu same na seba pišu reklamy a ponukaju služby. Mile veštice založte si vlastnu stranku kde budete ponukať svoje služby. Toto je diskusia pre ludi ktorí maju pisať svoje skusenosti......
A myslim že dobra veštica sa nepotrebuje tu obhajovať a písať o sebe slohove prace :slight_smile:
16. feb o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
A este tu idete oreklnat to co ste za clovek sprosta bosorka...ze mne boh vrati xle ??ja zle nic nerobim gy robite proti bohu..bosaractvo a magia je proti bohu..a az tak zufala nie som aby som platila za ocisty..sprosta zenska..mali by vas bloknut a zavret do basy ako sa tu obohacujete sw pozrite co ste za cloveka...a ked sme pri dietiati vidno ze klamete nikdy ste mi nevestili..urcite sa nepokusam o dieta roky..ale len cca rok..a vobec nie som nestastna vo vztahu vy a krpcek padajte prec z tej diskusie a chodte di vestit do telky!!!bosorky zle!!!
16. feb o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@magia22 Len ju kludne nechajte, vidite ako sa tu prezentuje.... Sa divim že niekto si dá takemu človeku vyveštiť. Ved z tej pani srší zlá energia.... brrrr :zipper_mouth:
16. feb o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Strasne nieco nikdo jej to nepraje nic zle..len vyjadruju svoje nazory ..a ona hned prekkilina a prajem zle..
16. feb o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@magia22 ved prave, to nechapem čo su za ludia.....
16. feb o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka Draha pani, chcela by som Vas požiadať aby ste mi sukromne už nepisala. Viete že vyhražanie je trestne?
Nemam zaujem o Vaše negativne slohove prace. Jedina kto tu prska a praje zlo všetkym ste VY. Prečitajte si po sebe čo tu pišete. A netykajte mi. S Vami si nemam zaujem pisať.

Sprava od Vas:
podobne nezabudaj ze zlo sa otaca co som tebe urobila ked tak pises na moju adresu ? tak zla energia srci to este len bude dakujem za tvoj komentar na moju adresu podobne nic soím nepisala na teba ale ty na mna ano nezabudaj zle zlo co si dala na mna sa otaca ja so to precitala a otacam to dakujem xx krat silnejsie.a takto to budem robit kym kazda s toho sprosteho fora pochopi co som tym chela povedat..preco utocis na mna ani tuk nic ..len ty si zlo preniesla na moju adresu a na mna.pozor moze otocenie ist aj na nielen teba ..priklad ty prajes mne ale toto sa moze na kam to sadne neviem ....preto dakujem a maj na mysli dobru noc to co si pisala otcacam....da vestit takemu cloveku a zla energia srci zo mna ? ako si si to sama dala tak sa to otoci....mas ju tu krasnu zlu energiu a srcet budes ty..dobru noc..
16. feb o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a mate pravdu, zlo sa otoči voči tomu kto ho praje.... a to ste jedine VY :slight_smile:
16. feb o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ani ja dakujem..kazdy to zacne bez toho aby vedel priklad si ty preci si to napisala? ok bez toho aby si jniecovedela pytala sa a ine hned si prva utocila .Ja sa nevyhrazam vzdy sa to co ty prajes a ty si pisala na mna vzdy sa to vie do urciteho casu otocit...na teba som ja nic nepisala ani nevetsila nic a uz ma spinis preco? Ja ty si zacala ved ty tu pises o mne vid kedya kto prvy zacal ja davam iba odozvu ze ok ..mamta v mysli..
16. feb o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@haramiova bozinku to co uz je totok..a to si hovori vestica ktora pomaha ludom??ake ubohe...pani agaven ja vam oosielam kusok rozumu sa zobudte lebo poslem na vas danovakov ze ponukate sluzby a neodvadzate dane
16. feb o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
. Z akej sumy netreba platiť daň?

Od dane je oslobodený príjem do výšky polovice nezdaniteľnej časti základu dane, čo je 1 901,66 eura. Ľudia, ktorí mali aktívni príjem, či už zo zamestnania, alebo zo živnosti, si odpočítajú z príjmu nezdaniteľnú časť základu dane vo výške 3 803,33 eura. To znamená, že kto vlani zarobil spolu 10-tisíc eur, zaplatí 19-percentnú daň len zo sumy 5 974,30 eura. Pre ľudí, ktorí zarobili viac ako 100-násobok životného minima, sa nezdaniteľná časť základu dane postupne znižuje, až dosiahne nulu.
16. feb o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka a este ukazte zivnost na vestenie mate aj pokladnu davate aj hlocky ci fakturu ..
16. feb o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasnovidka to co si napisala je teda des :frowning2: ako moze clovek nieco take napisat ! vyhrazat sa a niekoho preklinat ? ze sa nehanbis, pockaj ked ta bude sudit ten hore
16. feb o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
toto tu je uz fakt chore, mali by tuto temu uzamknut
17. feb o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.
otras!!!
17. feb o 09:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok