• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
@ewwe preco temu ? tema je fajn ale dana uzivatelka nie :frowning2:
17. feb 2016 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kubena danu pani už zrejme zablokovali. Včera som nahlasila adminom tie jej vyhražne spravy. Takže možno tu zas začne vypisovať tie jej negativne slohove prace pod inym nickom. Ona tu obsmrdala už davnejšie (zopár stran dozadu) a tiež len utočila a preklinala uživatelky. Niekto si to tu asi mýli s psychiatriou.....
Ale zrejme som trafila klinec po hlavičke s tou vetou ked mi musela napisať aj sukromne :slight_smile:
17. feb 2016 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haramiova hej pamatam si ze tu bolo točo :grinning:
17. feb 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za spätnú väzbu, @magia22, mrzí ma, že si mi nepovedala ani slovom, že sa ti niečo nepáči. pretože si povedala hned že zdravie som ti trafila úplne presne, čo máš a aké máš problémy, tiež som ti povedala s priateľom, že váš vzťaz začal akoby na novo pred trištvrte rokom, prteože až vtedy to začal byť naozaj vzťah. sama si mi potvrdila, že ste mali vážnu ale vážnu krízu a mám pravdu, že pred cca trištvrte rokom ste to tak nejak ustáli a si dali pravidlá. prečo teraz teda iba haníš moju prácu? mýliš sa, ja sa tým neživím, nie je to moja obživa, ja som si za to iba začala pýtať peniaze a možno ťa to prekvapí, ale robím to dlho. a nie vždy veštba môže sedieť. može to byť aj tým, že ten človek nie je sústredený. niekedy to proste nesadne. aj ja som mala problém ti občas rozumieť, ťažko sa veští niekomu, kto stojí na železničnej stanici a neustále vyrušujú pípania a upozornovania na smery vlakov ktoré hlási teta v rozhlase a potom prechádzajúce trubiace vlaky a ty ktorá po mne kričíš že teraz nepočuješ a pri tom fajčíš.... mne to nebolo príjemné, omnoho viac by som to ale brala dobre, keby si mi to povedala na rovinu a prepáč, ale ty máš uniformu a rovnošatu, pretože robíš sprievodcu vo vlaku. to bol omyl? nerozumiem, ala je to ok..... a taktiež som ti povedala že vidím že prácu máš zmenu alebo povýšenie, určite niečo, čím si zarobíš viac a príde to do troch mesiacov..... a tu sama píšeš, že ťa čaká zmena. prikyvovala si vo veľkom a vo všetkom súhlasila a potom to urobíš takto???

Ale ok.. podstatné je, že ja mám svoju klientelu a je normálne, že niekomu to sadne a niekomu nie...no ja som človek otvorený. skús byť taká k ľudom aj ty
17. feb 2016 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa Zuzi, Tebe ďakujem za to, že si si ma zastala, som rada, pretože viem, že po tom, čo sme si my povedali to nebeolo celkom ružové, máš to u mňa ale tiež si asi pamätáš, že možno sa ti nepáčilo všetko, čo som ti povedala, no to, čo sa týkalo zdravotného stavu si tiež ostala prekvapená, že práve odo mňa ti to vyšlo, keď ťa nikto iný nevaroval. spomínaš si? ja áno, i keď to bolo dávno, ja si to pamätám úplne presne. mnoho z vás si tu pamätám...

a @magia22 neviem prečo riešiš že sa ti niečo nesplnilo, keď som ti veštila iba v piatok... zo všetkého čo som ti povedala na prítomnosť, si hovorila že mám pravdu. tak teraz neviem, či si klamala mne, alebo pod vplyvom emocii a toho, že možno sa ti niektoré veci nepáčili klameš teraz tu aby si od hnevu nemusela platiť..
17. feb 2016 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co sa ma prosim vas sponit?????pisala som ze zdravotny stav ste z casti trafili.ale to podstane nie mam problem so srdcom a preto meni pracu..to ste tiez nevideli len to ze ma povysia no asi nie kedze davam vypoved...aj to ste sa ma spytali kde pracujem ani ste nevideli ze som v uniforme..taktiez ste sa pytali kde pracuje priatel povedala som tam kde ja a cy nato ze bolo vam cudne ze aj on ma uniformu som vam povedala ze on nema ze robi na udrzbe a nato ze povedali ze aj monterky su ako uniforma..
17. feb 2016 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 na vztah ste mi povedali citujem no ale vidim ze vas vztah je kratko ccs tristvrte roka hned som vam povedala ze nie ze sme 4roky spolu a vy nato ze vidr ze sme kratko spolu ..nato som vam povedala ze sme mali krizu..ale ta kriza bola dva roky dozadu..snad ste po mne nechceli aby sok vam vsetko povedala keby vam nepoviem ze sme spolu 4 roky tak neviem co hy ste mi narozpravali...ani vy sama ste nevideli krizu ...vy ako vestica sa mate pytay co i len minimu sama mate rozravat bez toho aby som vam vravela o sebe..a my trraz riesime dom babo veci do buducna a idto nie neveru ..priatel nema ani kedy nato mysliet tiez ma togo dosy.
17. feb 2016 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 a ked som sa spytala na matku tak tam ste mi nic nepovedali ze nemate ziaden pocit tak to co uz je ..som sa pytala na zdravie a to ste povedali ze je zdravs..tak len pre info mama mala 4 infarkty ma cukrovku...a preto som sa pytala na mamu lebo v poslednej dobe ju trapia zdrav.problemy....tak nabuduce mi povedzte aby som vam o sebe povedala a poto mozte vestit..a si uvedomte jedno zr vasa vestba ked sa nezaklada na pravde moze vela ludom ublizit!!tak dobre zvazte do coho sa pustate krd sama vidite a viete ze vam to proste nejde!!!
17. feb 2016 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 keby ty neklames!!!!!ty si ma spytala kde pracujem povedala ze v doprave a ty nato ze co tam robim povedala som ze vo vlaku sama od seba si mi
nepovedala...az ked som ti ja povedala co konkretne robim...ty si tu zmenu videla ze ma povysia este si sa pytala ci je taka moznost povysenia povedala som ze nie nieje...povedala si ze uvidim sama ze cca tri 4 mesiace...ako si zacala vestit o praci si najprv vyzvedala ci pracujem kde co...mala si hovorit sama od seba a nie sa ma pytat...to ozaj som ti mala vsetko povedat????keby tam vidis enu ze menim pracu tak mi o tom povies ale nic si nezmienila nic..ani slovko o tom preco tu pracu menim!!!
17. feb 2016 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka.... Nezaplatila sa ani za čas čo som s tebou stratila počúvaním hlásení vlakov a hukotu... Aj zlá reklama je reklama.. Asi nie som prvá, s ktorou si urobila toto.? Držím ti palce.. Možnosť na mňa ešte spomenies.... Ahoj a nech sa ti darí
17. feb 2016 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 mali ste povedat ze van to vadi!!preco ma teraz urazate ze nie ste prva??ste prva a dufam ze aj posledna!!!!ked si spomeniem tak len na zlu skusenost..zatial som sa tu nedocitala pozitivne ná vas...pisali mi aj sukromne spravy a ze cele zle ani si len neviete ptedstavit co ste vsetko napachala¡!!!
17. feb 2016 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 nechcem sa starat co ste tam riesili kto co povedal (neviem kde je 100% pravda nebola som pri tom ) ale to co si jej vestila a co ti povedala by si nemala vytahovat na svetlo a do fora :frowning2:
18. feb 2016 o 00:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Keď to píše otvorene ona,písala som otvorene aj ja,pretože som písala to isté čo pani dve strany späť.... Nemusím sa tu hádať ani nič riešiť. I ja som sa niečo naučila.. A našťastie ja nie som odkázaná na toto fórum. Pretože mám klientov ktorí mi posúvajú ďalších a vracajú sa späť.. Asi pre niečo...
18. feb 2016 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena presne tak, je to ubohe a detske takto sa tu hasterit a vytahovat na verejne forum sukromie danej pani. Myslim ze nikoho ani to nezaujima. Take veci patria do sukromnej posty. Krasne sa tu prezentuju tie dane vestkyne. Neviem kto chce potom riesit svoje problemy s vestkynou ktora to neskor cele "vykydne" na verejne forum kde to cita hocikto .....
18. feb 2016 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pozrite si, prosím dve stránky späť nenapísala som nič iné iba to, čo sama pani sama prezentuje a nepísala somto prvá,iba som upravila čo tu dala ona.... ona teda toho napísala o sebe naozaj dosť skôr ako som stihla niečo napísať ja... ale nie som na tieto žabomyšie vojny. pre mňa je podstatné, že je normálne,že nie všetkým sedí veštba. podstatné je tiež, že nie iba ten, čo veští má byť v kľudnom priestore ale aj ten, komu sa veští. a možno teraz na mňa pustíte kopu kritiky ale ako tak pozerám, ta sa tu zvyknú opakovať tie isté mená nespokojných dám, ktoré skúšajú všetky možné veštice aby potom skritizovali čo im kto povedal...
a samozrejme, tiež pani nepodá všetko tak, ako to bolo prezentované, pretože jej to tak nevyhovuje. a ja tu dokazovať nič nejdem, je to tvrdenie proti tvrdeniu :wink:

damy hádajte sa ďalej, ja toto skupenstvo opúšťam
18. feb 2016 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@krpcek2 nechapem kto sa tu hada? pišeme tu len nazor svoj. A nechapem s kym som ja bola nespokojna???? ja nechodim k vešticiam ....
To ako každy kto napiše nazor tak je podla Vas nespokojny a meni veštice? Ved toto je forum a čita si to tu každy.
Jedina do koho som sa tu pustila je ta Vaša asi kamaratka Agaven ktora tu každého preklinala... To je podla Vas zdrava žena? Ved to je chore.... A nepotrebujem si davať u niekoho veštiť aby som si o nom urobila nazor. A myslim že aj pani s nickom Magia si nedavala u nikoho iného veštiť len u Vas. Tak nechapem o akých večne nespokojných ženach to tu hovorite??? Je to až smiešne....
A mala by ste vedieť že vždy budu aj nespokojne zakazničky tak sa treba nad tym povzniesť a nie tu povypisovať na forume čo ste jej veštila. Pišete že nie ste odkazana na toto forum tak na Vašom mieste by som kašlala na to. Ved pišete že klientiek mate dosť tak načo sa tu obhajujete......
18. feb 2016 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@krpcek2 ale len ty tu ostaň, si prínosom. To, že niekedy veštba nevyjde, to je skrátka tak. Záleží aj od toho, ako to človek prijme, ako si to vysvetlí a ako žije. Veď tomu zlému, nepríjemnému, čo je v predpovedi sa dá niekedy správnym konaním zabrániť. Veď aj preto si ľudia dávajú veštiť. A ak si niekto dáva veštiť, mal by s tým rátať, teda: že nie všetko sa splní, lebo to závisí od mnoho okolností a od iných ľudí a ešte že nám veštica-kartárka povie aj nepríjemné veci, ktoré si možno nechceme a nevieme pripustiť.
A ešte: každému vyhovuje niekto iný, iný prístup a aj ako si veštica a objednávateľ sadnú. Ja mám tiež rôzne skúsenosti, aj som ich napísala viac krát. Ale nakoniec je to o nás samých, akým smerom sa vyberieme a ako budeme žiť svoj život.
18. feb 2016 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte,

sme na diskusnom fóre, kde sa vaše názory môžu líšiť. Prosím všetkých diskutujúcich, aby rešpektovali a prijímali názory druhých, neurážali sa. Pôvodný názov diskusie znie "Veštice. Veríte v ich predpovede? " Prosím o písanie skutočných skúsenosti, čo ste zažili, čo sa vám splnilo a čo nie............ Ak sa diskusia bude vyvíjať nesprávnym smerom, budem nútená ju uzamknúť.
Pekný deň
Adminka fóra
18. feb 2016 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@xxxxxnnnnn Ved presne o tom to je, už som to tu pisala zopar stran dozadu že je to téma o skúsenostiach s vešticami. Ale ako vidite vždy ked napiše niekto negativny nazor na danu vešticu tak hned sa ta veštica do neho pustí a bud ho preklina alebo tu vypiše na forum rovno jeho životopis alebo čo mu vyveštila. Je to nedôstojne a mile veštice by sa mali uvedomiť že tymto si tu kazia recenzie na seba ako sa prezentuju.....
18. feb 2016 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@haramiova len by som chcela ešte raz upozorniť, aby ste nezavádzali ľudí, tak dôležitý fakt....

DANÁ PANI TU SVOJ ŽIVOTOPIS ROZPISALA NA DVE STRANY!!!! ja som iba upravila fakty k tomu, ako som to povedala ja, nie ako to ona podala!!!!!

prosím, prestaňte sa stále oháňať tým istým. ja som na nikoho nevyletela a na rozdiel od Vás, sa snažím vyjadrovať a správať stále kultivovane a nepopudiť proti nikomu nikoho. Bolo by fajn, keby ste to rešpektovali tiež.
Každá minca má dve strany. Vy ste mali rozpísanú jednu stranu veľmi negatívne za dve stránky. je bežné, že ak človek vie, že to, čo sa tu o ňom píše nie je založené celkom na pravde, tak sa obháji. ja som to obsiahla v jednej správe....
Takže som nepovedala žiadny životopis. Ak sme sa stále neporozumeli, vráťte sa v diskusii tri stránky späť, možno ste už takto na večer oddýchnutá a vstrebete to, čo sa snažím povedať. Ja som upresnila tu poskytnuté informáciou samou pani, ktorá sa tu rozhorčovala. až taký dar reči nemám, žeby som dala do 10 riadkov to, čo ona dala na dve strany....

O CHARAKTERE SA TU BAVIŤ NEBUDEM!!!! ten tu je postrádaný podobne ako vo svete ľudskosť a empatia.

Krásny večer dámy
18. feb 2016 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2 prosim vas a gy zaco chcete peniaze???? Vy by ste este mali cratit vsetkym tym co ste natarali a nic ale absolutne nic sa im nesolnilo ..pisali mi baby ktoeym ste vestil aj dca roky dozadu a nic a mozem vam oocedat ze mam tu sedem sprav resp.sedem bab sa ozvalo..
18. feb 2016 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za spresnenie mojej štatistiky. Veštila som odtiaľto 127 ľuďom... Dajme tomu, že vám sa ozvalo 7, nech aj desať.... Zvyšné tu už nie sú. Viete prečo? Majú na mňa kontakt, stali sa mi kamarátkami na základe spokojnosti.... Takže štatistika je super... Ďakujem za prieskum
18. feb 2016 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@krpcek2 no zial tu na fore su take co maju zlu skusenost s vami..a co vy mate osobnu klientelu tak majte ale to sa mi tu nedozvieme ci su spokojne..jed sa smiem spytat koloo uz vestite??a mate dar od boh cu ste sa ucili?
18. feb 2016 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook lenze ja nevravim ze mi cestila,zle veci a nechcem tomu uverit. Ale to ze nic z toho nebola pravda..ako keba ja vam idem vestit a poviem ze sre chlao a pritom ste zena ale karty ukazali ze ste chlap:slight_smile:))))skoda ze som to nenahrala ...ale kolegyna co to pocula len krutila hlavou a aj mi vravela nech polozim ze nemam zaujem....a vlastne uz sa mii to tu nechce o tom pisat furt dokola to iste..krpcek to vidi tak ze mala pravdu...
18. feb 2016 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 ved prave. To sa neoplati. Niektori ludia proste nerespektuju nazor druheho. Nema to tu zmysel. Ona si stale bude tvrdit to svoje. Treba ale respektovat pravidla co tu napisala aj pani adminka. Je to diskusia o skusenostiach ludi. Tak nechapem preco tu pani vestkyna stale utoci na nas.....
18. feb 2016 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zahara007 ahoj,vieš že si písala uz veľmi dávno ale aj ja by som ta chcela poprosiť o kontakt na pani z banskej štiavnice :slight_smile: ďakuje
20. feb 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Lidušce za velmi nádherný rituál, který byl na 1* a výklad karet. Byla jsem ohromena její přesností v odpovědích. Je moc milá, ochotná. Byla jsem už u spoustu kartářek, ale ani jedna se netrefila s takovou přesností. Nikdy jsme se neviděli. Je to až neskutečné co všechno dokáže. Už jinou kartářku hledat nebudu, jelikož jsem našla tu pravou, ano je to p. Liduška!!! Doporučuji všem jí napsat nebo zavolat. Děkuji moc paní Liduško, smekám klobouk před Vámi! Kontakt na paní Lidušku je +420605821736 a email: upinka@seznam.cz
21. feb 2016 o 03:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slunce123 ak chces aby tomu niekto aj uveril, prosim zamysli sa a skus sa neopakovat slovo po slovu :slight_smile:
21. feb 2016 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ewwe prečo, ? radsej nech to robi takto okato, aby nik zbytočne nenaletel:slight_smile:
je to už ubohosť takto si vymyslat anonymne nicky a pisat vymyslene recenzie sama na seba:slight_smile:
21. feb 2016 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, chcela by som vediet co si myslíte o tych ocistach a odrobeniach. Myslite, ze to môže fungovat? Moja sestra si dlhodobo nevie najsť chlapa...vyzera dobre, ma dobru pracu a dost preto robi aby niekoho stretla. Napriek tomu sa jej nedari. Myslite si, ze tak nieco by jej mohlo pomoct? Podla mna veci ako napoj lasky je uz prehnane,viem ze to tu niektore ponukaju... ale nie je to cele klamstvo? oni len vedia, že zufaly clovek urobi cokolvek aby si niekoho nasiel. Tak by som rada vedela vas nazor. Dakujem :grinning:
21. feb 2016 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok