• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

20. februára 2017 
debra, vsak si mna myslela? ja len cakam a cakam,vam odpisuje po 1-2dnoch a ja cakam uz skoro mesiac. este aj mojej mame napisala na druhy den.
12. jún 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulabb a nedáš mi kontakt na nu? :confused: Alebo link jej stránky dáky? :confused:
12. jún 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mne prišla odpoveď od p.angely a čítam,že ste skoro všetky nadšené,ako sa to plní....
ja som z tej veštby dosť rozladená,čakám na dieťatko už 9 rokov,chystám sa absolvovať 2.IVF ,p.angele som o tom nehovorila,len som sa opýtala kedy príde to dieťatko a ona,že to vidí na august 2011 :rolling_eyes: ..a to je pre mňa nepríjemné,lebo som už dopredu negatívne naladená,že to IVF a ani to ďalšie nevyjde :frowning2: ...a nemôžem tak dlho čakať keď mi už "ťahá" na 40-tku...
chcem sa ešte opýtať prečo sa vám vyjadrovala k minulosti? veď sa pýtate na budúcnosť či aj na minulosť? veď koho by už zaujímala minulosť? mne nenapadlo sa jej opýtať čo som kedysi robila....vysvetlite mi to niekto,dik.
12. jún 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambulabb a to ako čo jej mám napísat.Môj dátum narodenia a čo chcem vediet?Alebo ako to funguje. :confused: Možno blbá otázka ale predsa. :grinning:
12. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tadea nie kazda vesta musi byt pravdiva
zabudni na to

minulost sa pytaju kvoli tomu,ci uhadne nieco z minulosti,tak jej mozes potom verit,ze si nevymysla
ale tak ako tu bolo predtym napisane,kazdy si urcuje svoj osud sam,nikto ti ho presne nenalinkuje

mne vyvestili 4 vestice,ze budem mat 2 deti do 25-tky
mam 27 a prve dieta,takze klud,neber to tak vazne :wink:
12. jún 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik petruci,potrebovala som to počuť :wink:
12. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako som jej potom poslala tie udaje ....za necelu hodinu mi odpisa :grinning:
...clovek neuveri kym neskusi....ale musim ist konzultovat aj dalsie veci...
12. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minitopolito a čo si jej písala.Myslím aké údaje.Dátum narodenia? :confused: Stačí alebo čo ešte či jej mám aj číslo účtu napísat.(to bol žart) :grinning: :grinning: :grinning:
12. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera ano myslela som teba...a este jedna myslim ze jul spominala ze caka dlho :unamused: skus jej este raz napisat s tym,ze uz cakas na odpoved mesiac :slight_smile: uvidis,urcite sa potom bude venovat len tvojim otazkam :wink:
12. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak uz aj ja mam odpoved :wink:
12. jún 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka najprv som jej napisala iba moj datum narodenia a meno a priezvisko,ale pytala som sa na otazky ktore suveseli s inymi osabami tak mi poslala email ze mam poslat aj datumy osob ktore budu alebo na ktore sa pytam vo vyklade....a ohromne...tak som dnes pisala zase a rozoberala to podrobnejsie :wink:
12. jún 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul, ako? spokojnost?
12. jún 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markiza, no pani Angela ma moc nepotesila :confounded:
ale som strasne zvedava na jednu vec co mi vyvestila,a ked sa to stane,tak asi odpadnem :sweat_smile: ale budem velmi rada :wink:
13. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som dostala uz aj dalsie odpovede :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
p.Angelu vam vrele doporucujem nielen ako vesticu ale ako aj cloveka ktoremu nemusite vysvetlovat cele vase problemy odzaciatku lebo ich vlastne uz pozna,a vie vam poradit alebo vam povie co vas bude cakat....
som rada ze som sa dostala na toto forum....ohromna spokojnost z mojej strany
13. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minitopolino a to ona nemá ani stránku žiadnu?Už som jej napísala aj ja tak som zvedavá na odpoved. :confused:
13. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka no nema aj ja som hladala,ale asi to nepotrebuje :slight_smile:
tak cakaj a nezufaj ked to bude dlhsie trvat ja som sice cakala len 5 dni ale bola som ako na ihlach a normalne som chcela volat kde kade...myslim tym ine...dobre ze som nevolala
13. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to som zvedavá.Ale je mi divné,že to zadara.Ved zvyčajne berú zato velké peniaze.A ona nič? :confused: To ani potom sa neplatí? :confused:
13. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, posle ti cislo uctu a odmena za vestenie je lubovolna
13. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isto?Lubovolná?Alebo sranduješ. :grinning:
13. jún 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, vie mi niektora z vas odporucit aj inu vesticu, ktora vyklada cez email?
Prave sa nachadzam v zlozitej zivotnej situacii, neviem ako dalej, tak by som rada pocula este jeden nezavisly nazor na urcite okolnosti z mojej buducnosti, kedze p. Angela mi tiez vestila, ale to co ma najviac trapi, mi napisala skor o tom, ze si mozem vybrat z moznosti, takze nie som o moc mudrejsia. Som si vedoma, ze nemame presne nalinajkovanu buducnost, vela veci mozeme zmenit svojim spravanim v danom okamihu, ale asi potrebujem pocut od niekoho aj nejaku jednoznacnu odpoved na moj problem. :unamused:

Pripadne mate niekto skusenosti s vesticami, na ktore vam posielam link: ?
http://www.vestenie.estranky.sk/
http://www.vestenie1.wbl.sk/Uvod.html
13. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka, tak je... lubovolna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,tak som jej písala aj ja. Ja už s veštením skúsenosti mám,už mi bolo veštené teraz som chcela zasa ale tá veštica čo som k nej chodila náhle zomrela. Ona čo mi vyveštila bola pravda a aj sa stalo čo mi povedala.Napr.jedna pikoška:Pýtala sa ma či chcem ešte jedno dieť,ja že nie,tak si dávaj pozor! No a stalo sa dnes mám krásne ho už ročného syna.
Som zvedavá čo mi napíše táto.Poslala som len meno a dátum narodenia. Tak Vám ďakujem,zatiaľ sa majte krásne. :slight_smile:
14. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a tie ktoré ste jej už zaplatili kolko ste platili?Pýtam sa preto aby som nedala velmi málo alebo velmi vela.Vôbec nemám predstavu,že kolko asi.Ak nechcete verejne kludne aj IP-čko aby som si to mohla zhrnút asi kolko. :wink: Možno blbá otázka ale ja fakt netuším kolko by som jej potom mala poslat. :confused: No podla toho čo mi odpíše. :wink: :grinning:
14. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka je to uplne na tebe kolko zaplatis,tak napr ja som jej 12 euro,za kazdu otazku 1 euro,bo som jej poslala 12 otazok :sweat_smile: ale je to fakt individualne :wink: cize nemusis mat preto zle svedomie,ak jej nedajboze posles podla teba menej...

elavita...je este jedna vestica,ktora je rovnako dobra nez angela,a vesti tiez cez mail aj osobne...len je draha,ona si pyta dopredu peniaze na ucet,a to az 4 euro za jednu otazku,tak ak xces odpoved na 1 otazku,p.p.2 je to este celkom v pohode... :wink:
14. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra, dakujem za tip, ak mozes a mas na tu vesticu nejaky kontakt, poprosim ta napis mi to hoci aj v IP.
15. jún 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elavita jej meno je Livia,a kontakt sibylacz@azet.sk :wink:
15. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U Livii som si nechala veštiť asi pred rokom a privodila mi len horšiu náladu. Mala som pred štátnicami a pýtala som sa či dopadnú v pohode, na co mi odpisala že ich vôbec nespravím, lebo jej vysli same negativne karty, pritom som v pohode zoštatnicovala na Ačka. Aj co sa týka lasky mi predpovedala len same negatívne veci a že ked chcem aby som bola v živote stastna mam využit služby nejakej očistnej magie, aj stránku o tom mi poslala. Možno že občas sa jej podarí napísať aj niečo pravdivé a pozitívne ale písala som si s viacerými ľuďmi ktorým veštila a všetci mali rovnaký názor.
15. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anulique, vdaka ze si napisala tvoju skusenost s Liviou, aj ked je negativna :cry:
debra, cenim si tvoju ochotu pomoct, ale asi sa este obratim na pani Angelu, mam ju "odskusanu" a kedze uz presiel urcity cas , verim ze aj odpoved by mohla byt presnejsia :slight_smile:
15. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som napisala este raz pani Angele,uz sa neozvala,asi som poslala malo penazi predtym :confused: a tiez som napisala tej Livii,kt sa tiez neozvala,takze neviem co si mam o tom mysliet
16. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok