• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

14. decembra 2017 
@11lucka22 moj nazor je taky, ze psychika robi svoje, a nieco nas ovplyvni len na tolko kolko dovolime....to jej hocikto moze povedat, ze proste co ma prist bude atd..ja poznam vela bab co chlapa nemaju a neni to nejakym porobenim plus netreba nieco prilis silit..podriadit zivot, aby si niekoho nasla.....vies co ked jej vestica povie, ze si nikdy nikoho nenajde alebo zas naopak, ze ma k nej chodit a najde si niekoho alebo jej povie, ze ma robit toto a toto, aby nasla niekoho...proste to treba nechat na zivot..vsetko bude tak jak ma...
21. feb 2016 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11lucka22 nemyslim si zeby mala porobene ked si nemoze najst chlapa. Mozno este nie je ten spravny cas. Netreba tlacit na pilu. Laska si ju najde aj sama. A nepotrebuje k tomu ziadny elixir ani vesticu. :grinning:
21. feb 2016 o 21:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dik baby, tiez som toho nazoru. Proste musi prist ten pravy cas. Ona to ak aj stale brala ale teraz uz caka fakt dlho tak ju zacinaju napadat aj take veci. A z hlavy sa to pustit neda lebo je to jedine co ju trapi. A kadzy dobre vie ze samota je hrozna. Pozerat na ludi okolo, ako kazdy niekoho ma a ona nie. Poradila som jej zajst za vešticou ale s tym, ze dufam ze jej povie nieco pozitivne... a ak nie tak to moze byt horsie :confounded:
21. feb 2016 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 Mám pocit, že sestra nemá v sebe ešte uzavreté niečo z minulosti, čo jej bráni k tomu aby si vzťah našla. Nemusí to byť vedome. Akoby to bol veľmi ťažký vzťah ktorý zle skončil. Možno vzťah na diaľku,alebo niekto od nej odišiel, neviem vravím je to len môj pocit, jasnovidná nie som :grinning: každopádne netreba nasilu riešiť. Ono niekedy nám vzťahy neprichádzajú, lebo sme ešte naladení a staré rany, napr. že sa niečo skončilo a tým vysielame takúto energiu a preto neprichádza začiatok :wink:
21. feb 2016 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@11lucka22 aj keby som mala byt sama vestice by som zdaleka obisla len zato ze mi povie raz urcite najdes svojho princa pyta nehorazne love a pritom len klamu. Takze urcite. Nie. Laska si nas urcite najde niekedy chodi okolo nas ani otom nevieme:grinning:
21. feb 2016 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misel0806 netreba vsetky hadzat do jedneho vreca.. Nie kazda klame alebo to robi len pre peniaze.. :wink:
21. feb 2016 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 mozno mas pravdu. Ja ich vsak nemusim neni su pre mna riesenim..:grinning:
21. feb 2016 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misel0806 to je v poriadku..len to neni dovod tvrdit ze klamu :confused: niektore isto ano ale najdu sa aj dobre..je to kazdeho osobna volba ci k nejakej pojde alebo nie a ak nejake zamerne klamu len kvoli peniazom, tak karma urcite existuje, takze robia zle len same sebe.. :wink:
21. feb 2016 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 dakujem za pochopenie. Ty si vestica vsak?:grinning:
21. feb 2016 o 22:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 mozno mas pravdu s tou minulostou.Ale ona mi tvrdi, ze ma cistu hlavu a nema pocit ze je poznacena minulostou. Mozno to naozaj nie je vedome len to chce este chvilu cas.
A musim sa priznat ze ja na vestenie celkom verim, ale napriek tomu nerobila by som to co mi vestica odporuci. Jedna mi vestila v oktobri a povedala ze pride pracovna ponuka, ale ze ju nemam vziat...ze to nebude dobre. V Januari prisla pracovna ponuka (pre mna praca snov, na tuto prilezitost som cakala 2roky) a co teraz? Mala som ju odmietnut? ani nahodou...pracu som vzala a som stastna... proste netreba tie vestby brat moc vazne... mozno sa nieco stane, mozno to olutujem (ale nemyslim), ale prist na to musim sama :grinning: podla mna je super zajst raz, max vsak 2x do roka za dobrou vesticou...dobra vestica nepovie nic velmi zle a tym dobrym ta pozbudi k tomu aby si vydrzala a verila ze bude lepsie :slight_smile: aspon u mna to tak funguje :sweat_smile:
21. feb 2016 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misel0806 haha cakala som tuto otazku.. Ano som 17 rokov, ale viac menej malujem obrazy takze vestenie je na druhom mieste, len vies, mala som teraz pauzu lebo som sa zacala venovat tym obrazom naplno, ale poviem ti mala som klientelu ktora sa vracala pravidelne a skutocne som nikdy nemala zly ohlas a to mi ludia pisavali maily co sa stalo, co sa zemnilo atd. S vela ludmi som ostala kamaratka a tym chcem povedat to, ze ano su aj klamarky ale su skutocne aj kartarky ktore to proste nemyslia zle a vedia to, lenze je aj na cloveku ako s tym nalozi a samozrejme aj o vestici ci je ozaj dobra alebo len zaraba na zufalosti ludi a trepe hovadiny..Ozvala som sa preto, ano, lebo som vestica a samozrejme tym padom sa tvoj nazor tyka aj mna :slight_smile: ale samozrejme 100 ludi 100 nazorov, nikomu ho neberiem, nikomu som sa nikdy nevnucovala s nicim..Len sa nepovazujem za klamarku :wink:
21. feb 2016 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 tvrdit moze ale blok ostava zasunuty v pozadi. Ja dam na to krk ze je v tom minulost, byva to tak vo vacsine pripadov. Ja som tiez bola z minulosti kedysi davno "vyliecena" a nakoniec som nebola :slight_smile: Ale najde si urcite najde, len nesmie nasilu hladat, lebo tym ze hlada sa sustredi na to ze hlada a teda ze nema a tym padom je naladena na tu vlnu ze nema a ani nepride..Ak si vsimnes v zivote je to vacsinou tak ze najdes ked necakas..A je to preto lebo sa nesustredis na nedostatok toho co v zivote hladas a tym padom to ma cestu k tebe volnu lebo nevysielas energiu nedostatku a moze to prist :wink:

S tou pracou si urobila dobre, v prvom rade sa riad samozrejme sama sebou :wink:
21. feb 2016 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 klobuk dole za tvoju uprimnost. Ale zostavam pri svojom nazore. Nech sa ti dari v tom co ta bavi vela stastia:grinning:
21. feb 2016 o 22:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misel0806 nápodobne :wink:
21. feb 2016 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 a ako sa teda da tento blok odstranit? da sa pre to nieco urobit? alebo len cakat? no o tom som uz tiez pocula ze to pride v tedy kde to najmenej cakas :grinning: len ako vravim.... ked je to jedine co ta trapi je to tazke pustit to z hlavy :slight_smile:
21. feb 2016 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 podla man je najepsie riesenie nehladat a neriesit.. ano chapem ze ked nieco trapi tak je tazke to neriesit, to pozna asi kazdy z nas, ale proste nasilu to aj tak nepride
21. feb 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 presne tak to je,pokial nie je clovek vysporiadany so starym vztahom,novy sa vzdialuje.Hovorim s vlastnej skusenosti.Tiez chodievam k jednej vestkyni,ktora mi stale tvrdi,ze mi ide novy muz,no ja som nebola este pripravena(stale som trpela a ex).No ked sa mi konecne podarilo od neho uputat,tak sa aj energia uvolnila a pritiahla noveho muza :wink:Asi tolko,len nie kazdej vestkyni sa da verit
22. feb 2016 o 04:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Oprava-odputat :wink:
22. feb 2016 o 04:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11lucka22 samoxrejme ze su tu klamstva a zbytocne zato vyhodis peniaze a vies co sa vravi laska carovana neni milovana....ked to dojde dojdrte to sj samo a v situacii ked tobude najmenej cakat...r
22. feb 2016 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Nemate niekto skusenost s Belou a so Zatkovou? Splnilo sa Vam s dlhsim casovym odstupom? Verite, ze moze byt niekto jasnozrivy, myslum na dlhsie casove obdobie 20 rokov?
22. feb 2016 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika35a Isté veci sú dané a môžu sa kartárke ukázať aj také čo sa stanú o 20 rokov, pokiaľ sa stať majú a sú pevne zapísané v osude, ale aby ti kartárka robila vyslovene výklad na také dlhé obdobie je nezmysel. Stále sú v živote človeka zmena a je postavený pred rozhodnutia, ktoré keď urobí, povedú ho zakaždým iným smerom aj keď možno k rovnakému cieľu, ale v živote je vždy tak veľa premenných že žiadna kartárka ti jednoducho nemôže tvrdiť ako bude tvoj život vyzerať o 20 rokov alebo ďalších 20 rokov. Keď ti to nejaká tvrdí, tak klame..

K skúsenostiam s Belou- nepoznám
22. feb 2016 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 Ďakujem za odpoved :slight_smile:
22. feb 2016 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 uplny suhlas...netreba veci silit..netreba mysliet na to, ze chlapa nemam /lebo je to v podvedomi a vysiela energiu, ze nema chlapa a tym padom ho naozaj nema, nebude mat/ ..treba sa odputat a venovat sa inym cinnostiam, praci, zabave, konickom...niekedy je fakt najlepsie problem nechat "zasusit" a vyriesi sa sam...
22. feb 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fabco11 no s tym vysporiadanim zo starym vztahom no neviem, pozri kolko je ludi ledva uzatovoria jeden a uz su v druhom vztahu. alebo su v 2 naraz . Takze s tymto ja zas nesuhlasim...
22. feb 2016 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 vies ono povdzme si rovno skor si najde baba chlapa ktora je ,,mlada a blba,, ako zena co uz ma nad 25. aj ked super vyzera, je vtipna a neviem kolko este plusov. Muz ked vidí taku zenu uz v nej spozoruje biologicke hodiny a to ich odradza.. tych co chcu staly a pevny vztah je menej a tym padom mensia sanca niekoho najst ale nie vsak nemozna... ono ako sa hovori ,,pride to ked to bude najmenej cakat,,
22. feb 2016 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena no mas pravdu, tiez s tym celkom nesuhlasim. Niektore baby idu fakt zo vztahu do vztahu a aj ked to nie je ten pravy, novy vztah im pomoze zabudnut na predosleho. Ja som sama 10mesiacov, rozisla som sa s priatelom po 7rokoch. Este v decembri by som povedala, ze nie som ok a ze som stale psychicky rozkyvana. Ale teraz sa uz citim ok. Rozhodla som sa raz do tyzdna ist na rande a zistila som ze tym chlapom ide len o sex :confounded: . Bude to tazke. Mam 28, dobru pracu len cakam na zivotneho partnera. Moja sestra je na tom podobne. A cista pravda.... skor si chlapa najde taka co sa o seba ani nevie postarat... ako keby sa ti chlapi trochu bali uspesnych zien. Divne.... obom nam vestice stale hovoria ze toho praveho mame uz za rohom, ze coskoro vstupi do naseho zivota...a prejde pol roka a nic...a zas pol roka a nic.... tak neviem.... ale na nieco to dobre bolo! ako keby mi dali dovod tesit sa na nieco a verit ze to bude dobre....
22. feb 2016 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 neda sa pausalizovat...pozri, ja som sa po 9 rokoch rozisla s chlapom, nikoho som nehladala, sama som si povedala, ze si dam aspon rok pauzu od vsetkych chlapov..len som brazdila po nete , aby som si pokecala s muzmi aj so zenami...proste po veceroch mi chybal socialny kontakt...az som sa raz zakecala, so zakecania prisla kava, z kavy vecera..pomalicky postupne...a teraz budeme slavit 6 spolocnych rokov...a bolo to 5 mesiacov po rozchode...
..a nemyslim, ze som blba, som sebestacna a dokazem si na seba zarobit, mam vlastny byt, priatelov...pohoda...

..stale si myslim, ze to netreba silit, ze idem si teraz niekoho hladat...idem si pokecat, zabavit sa, dat si kavu s niekym prijemnym...a clovek uvidi, ci z toho nieco vzide alebo nie...
22. feb 2016 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@victory1 no tak podla toho co hovoris sa znova vraciam k mojej prvej variante.... Podla mna kocky su uz davno hodene... ze to nema nic s mojim vnutrom, pocitmy, ziadne bloky, hladanie ci nehladanie... proste datum a cas su uz dane.... a sorry to som tak nemyslela ze si hlupa... beriem tu vetu s5 :grinning: asi skor zavidim tym, ktorym to ide hned... ja by som to vobec nesilila...ale!!mam 28,chcem sa vydat,mat deti, ked budem dalsich 5rokov sama tak neviem ci to stiham :grinning: a cim som starsia tym tahsie sa to bude hladat :confounded: asi zas navstivim dajaku dobru vesticu aby mi povedala nieco pozitivne a ja budem zas na par mesiacov happy :grinning:
22. feb 2016 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 sorry...pisala som to skor z toho psychologickeho hladiska...vestice som nezohladnila ...ani som sa nad tym nezamyslela...proste som ti prispela do uplne inej diskusie :slight_smile:j
22. feb 2016 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika35a ja som o belle pocula ze je to alkacka ze mala krcmu a ma dlhy tak sa dalana vestenie...a teraz vesti v telke raz bola v trencine a tam vestila jednej znamej vestila a nic sa jej nesplnilo ani jej nic nesedeloa od toho su uz tri roky...a jedna holka co mi tu pisala tak tiez skusala bellu a vravela ze to ani vestica neni ze hovori to tak odveci ..aj na dakej inej stranke mas recenziu na bellu a dost zle..a hlavne toze to neni vestica ale stata alkacka
22. feb 2016 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok