• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

24. januára 2017 
@magia22 Ďakujem za informaciu. Ja len jasnovidku hladam, lebo kartarky na kratku dobu povedia.Uz som ich vyskusala dost.
22. feb 2016 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@11lucka22 netlac na pilu a co ked mas 28 tak budes mat dieta ked budes mat 31 napríklad , a mozno o rok budes uz mat brusko :wink: , moja sestreka stihla byt v maji tehotna potratit rozist sa najst si druhého a porodit do druhého roka v maji :wink: tomu sa hovori turbo premena
no vies ked to nejakej vestici nevide povie no ty to blokujes a bla bla ..

raz mi jedna kocka pisala ze aj tu aj inde je vela vestic asi take hlavne ze na MD zistili ze su vestice a kupili si karty. Potom si rozne robia reklamu a su nenapadne ako ... v trave :grinning:
aj tu na MK
22. feb 2016 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kubena svata pravda, kedysi bolo vestic ako safranu, lebo to robili asi iba take ktore to ozaj vedeli.
dnes v čase internetu a vsade dostupnych informacii, nie je problem zohnat karty, zohnat si vysvetlivky, vsetko sa da stiahnut cez net a moze začať "podnikat"
tu na mk je to už narodny sport, stači si pozistovat kolko bab tu vesti z kariet:grinning: a takmer vsetky na materskej
nechcem sa nikoho dotknut, mozno to niektore z nich ozaj vedia, ale to kolko ich tu je to je fakt sila....ale ako zarobok popri md je to fajn, že?
23. feb 2016 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@zuzik16 no to mas pravdu kedysi ked bola vestica dobra tak sa za nou cestvalo aj 50 kilometrov a teraz v kazdom meste aspon 10
23. feb 2016 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Teraz je už nova moda že Vam vyvešti každa druha už cez telefon :slight_smile:)) stači poslať peniaze na učet ......
23. feb 2016 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím o kontakt na dobrú a overenú vešticu z okolia Martina . Je to dosť súrne.
Ďakujem.
PS: napíšte aj koľko berie
23. feb 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myslena ja chodim do Ziliny , janka matasova a je pri starom tescu a berie 15€ a trva to cca 50- 90 min
23. feb 2016 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja mam agaven jasnobifku,nech pisu co chcu...mnr sedi...som spokojna.
23. feb 2016 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@haramiova tak toto tiež veľmi dobré poznám,tie jej Vyhrážky....čo už, to je ona....
23. feb 2016 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@magia22 ona si hovorí, že je jasnovidkou.No s jasnovidectvom to vôbec nemá dočinenia. Správne ste to napísali "vestkyňa čo pomáha ľuďom "...kde to je?Veľmi ďaleko a s tými odvodmi, to by bolo fakt dobré ak by konečne niekto s tým "poriadok" spravil!Ona ťahá len peniaze Z ľudí a nič z toho ľudia nemajú.Využíva ich situáciu na svoj úkor.Čo už...
23. feb 2016 o 21:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kubena tak je.Zaujímavé je,že ak sa ona ozýva má stále iný nick...???!!!
23. feb 2016 o 21:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 podla mna ziaden hlok z minulosti...niekto ma stastie ze si najde hned inej to trva aj cely zivot...ja som bola 5 rokov sama a nemalo som blok proste som len nestretla muza s ktorym som mala byt...a ziadna vestica ani sarlatanka vam lasku nrprivola
24. feb 2016 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@magia22 viem preco som to napisala..okrem toho ja som nikde nenapisala ze niekto niekomu lasku privola..pisala som o niecom uplne inom
24. feb 2016 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myslena ja a moje známe máme odskúšaného v Žiline p. Jozefa (0905435408) , síce výklad trvá dlhšie aj 2 hod ale je dobrý.
24. feb 2016 o 04:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myslena precitaj si recenzie na daného pana :wink:
24. feb 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubena rada si prečítam ale kde ? Prosím daj link . Ďakujem
24. feb 2016 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myslena aj na nete najdes a hlavne zaujimave ze ho preferuje furt 99ewa
24. feb 2016 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kubena tak ak je s nim spokojná tak možno preto ho preferuje. Ja mam tiez jednu ktorú odporúčam každému lebo som spokojná :slight_smile: myslím ze všetky baby tu nie su take, ze by len robili skrytú reklamu. Určite sa nájdu aj take, co su naozaj spokojne a preto tu odporúčajú toho/tu istu
24. feb 2016 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzafa ja ked som hladala v okoli niekoho tam som si preverovala kade take :wink:
24. feb 2016 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
predtým tu preferovalo Jozefa ewa99 :wink:
24. feb 2016 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nikdy neverila a ani neverím...Kedysi mi vyveštila takú rozprávku a realita je uplne iná :angry:
24. feb 2016 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena Sak ona zas o ňom napísala:slight_smile:
25. feb 2016 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzafa ja som si tiez vsimla ze vsade na vsetkych strankach ho preferuje iba tato pani ewa...nenasla som recenzie od inych ludi
25. feb 2016 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzik16
@zuzafa
@kubena skúsim obom zavolať a uvidím . Potom dám Vedieť.
A ďakujem za pomoc.
25. feb 2016 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@myslena za malo:slight_smile:
ja som tiez bola u pani janky matasovej, a fajn, bola som spokojna.
premysli si to a uvidis:slight_smile:
25. feb 2016 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik16 neviem koho myslíš :slight_smile: ja som kontakt na nikoho verejne nedala :slight_smile:
25. feb 2016 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzafa
@myslena teda mali to byt pre teba nie pre zuzik16:slight_smile:
25. feb 2016 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poprosila by som Vas velmi pekne o kontakt na niekoho kto vie pomoct ohladom vztahov. Ozaj by som bola vdacna za akekolkovek informacie a skusenosti. Dakujem :blush:
26. feb 2016 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika35a Tu nejde o to či je nejaká jasnovidka alebo kartárka. Správne sa má vykladať budúcnosť na krátku resp. kratšiu dobu a aj dobrá kartárka to môže vedieť ta ďaleko. Darmo ti jasnovidka povie niečo, čo uvidí za 10 rokov, keď to čo vidí teraz u teba čo by sa malo o tých 10 rokov stať, vychádza z tvojej momentálnej situácie a z toho ako sú veci u teba teraz. Ona vidí v podstate lento, čo sa udeje za tých 10 rokov ZA PREDPOKLADU, že sa veci budú vyvíjať takým smerom v akom smere ideš životom TERAZ, lenže tebe sa môže život za rok tak rapídne zmeniť, že to čo videla jasnovidka, že sa udeje u teba za tých 10 rokov už nemá platnosť, pretože už nastali nové iné situácie, nové okolnosti, nové cesty a tie povedú k inému výsledku a k iným udalostiam. Preto sú veštby na takéto obdobia absolútne zbytočné a bezpredmetné. Iste že máme vždy niečo dané a nemalo by sa to zmeniť, tie hlavné osudové a inkarnačné veci, ale k tým dôjdeme skôr či neskôr určite. Dôležitejšie ale je, akým spôsobom a akými cestami k tomu dôjdeme a podľa toto si život uľahčujeme alebo komplikujeme a práve na toto sú to veštby. Takže veštiť na 10 alebo koľko rokov dopredu je úplná zbytočnosť, ktorá k ničomu nevedie.
26. feb 2016 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby nejaka vestica v TT alebo okolie
27. feb 2016 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok