• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

14. decembra 2017 
@lindush1105 Najspravnejsie by bolo k nijakym vestcom nwchodit a riadit sa svojim pocitom. Lebo kazda vestba cloveka ovplyvni. Vestice vlastne profituju z ludi, ktori bohuzial su v urcitej zavislosti od vykladov. A nepomoze im to aj tak. Prave naopak...este viac zamota a skomplikuje sa im zivot. Ja by som sa bala niekomu vykladat, a povedat nieco negativne, ale aj pozitivne, to tiez moze cloveka zviest zo spravnej cesty. Ale kazdy je zodpovedny za svoje ciny, aj ten kto vyklada aj ten, kto si dava vykladat.
28. feb 2016 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@monika35a Niekto proste ale tu pomoc potrebuje. Chyba ani nie je v tom ze by si ludia nemali davat vykladat ale v tom ze nechapu o com vyklady su a v neposlednom rade v kadejakych falosnych vesticiach, ale ako su aj falosne, tak su aj dobre a nie u kazdej sa to da nazvat profit. Pokial je vestica naozaj dobra a tomu cloveku skutocne pomoze, tak ozajstny profit z toho ma prave ten clovek, pretoze bez tej vestice by mozno stratil vela. Ale to je diskutabilne, to je len priklad. Ked clovek spravne chape vestbu o com vlastne je a ako to funguje a je si vedomy toho ze sa ma v prvom rade rozhodovat sam za seba a pocuvat svoju intuiciu tak nemoze vzniknut ziadny problem. Pokial je to clovek ktory caka ze sa nieco vyriesi za neho lebo mu to niekto povie a teraz bude cakat a zazrak lebo jedna teta to povedala, tam uz problem je. Kazda minca ma dve strany rovnako ako aj toto. A samozrejme zodpovednost je druha vec, je jasne ze vestica je zodpovedna za to co cloveku povie ale rovnako aj ten clovek je zodpovedny za to ako to pochopi a ako sa zachova..Takze je to o oboch zucastnenych.
28. feb 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 V tom s tobou suhlasim, ze ked sa clovek obrati na vesticu, lebo je zufaly a potrebuje pomoc, tak vestec je v takom pripade clovek, ktory môze pomôcť - ako psycholog, alebo terapeut. Tomu tiez treba zaplatit za take sluzby
28. feb 2016 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 mne tiež pomohli veľakrat. Ale budem rada, ak sa mi podari veci riešit na zaklade mojej intuicie. Astrologicky vyklad je dobre si dat urobit.
28. feb 2016 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika35a ano presne tak mozu pomoct. Co sa tyka astrologie viem, ze je dobra a presna, ale ja som si raz dala urobit astrologicky rozbor a nic moc teda a vela veci ani nebola pravda. Dala som si to urobit len zo zvedavosti, robila ho ista pani Daniela, isty cas ju casto davali aj v televizii urcite ju bude niekto poznat taka kratkovlasa herecka. Ako ja takymto vesticiam nevolam ani som nikdy nevolala, ale hovorim si bude sranda, astrologia nemoze ublizit ani klamat lebo su to vypocty a tie nepustia. Tak som jej zavolala, bola extremne neprijemna, hovorila ako musi platiti hypoteku, bola histericka a citila som z jej hlasu ze ju obtazujem a neviem co a ked som jej povedala, ze ved ja to nechcem zadarmo,zrazu zmenila pristup.. :grinning: Pytala si moje meno a vravim jej a datuma narodenia miesto a hodinu nepotrebujete? (ved v astrologii su to bezne a dolezite udaje) ona ze nie..Uz vtedy som vedela ze to bude chujovina a ze iba zaraba ale zaplatila som jej to :grinning: Nech nezerem :grinning: To co mi poslala :grinning: ....no proste nic moc a dost hluposti. Ale ani sa necudujem ked jej ani udaje neboli treba, potom nechapem odkial si ten rozbor mne na mieru vycucala..ale keby som nasla naozaj seriozneho odbornika na astrologiu, kludne by som si rozbor dala s radostou urobit..
28. feb 2016 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 Keď astrológ urobí nejaký výklad bez dátumu narodenia a bez času narodenia, čo najpresnejšieho - tak to nie je astrológia, lebo tam bez týchto údajov to nejde. Sú aj také stránky, že si zadáš tieto údaje a môžeš si niečo sama prečítať, napr. najdise.cz, ja sa zaoberám astrológiou dlhú dobu, vypomáhala som si ňou v práci, ale nerobila som to na objednávku, zistila som, že je dobre tú osobu aj osobne vidieť, porozprávať sa s ňou a overiť si ako to celé sedí.
28. feb 2016 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Na Tv8 je astrologicka Hajnalka. Neviete, ci je dobra?
28. feb 2016 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mpg ano najdise poznam som tam..ano vsak ako pisem bolo mi hned jasne ze nerobi skutocnu astrologiu
28. feb 2016 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky viete co je na tom najhorsie ze kazda vestica si mysli aka je uzasna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,za dalsie je ich ako hub po dazdi..
@monika35a mnohe ani ludom nepomozu a vôbec nie su psychologicky pre nic ale prave kolkokrat to este zaklincuju a ty ked prides k vestici tak si vacsinou nervozna ale ona vidi ako reagujes na to co ti rozprava a co sa pytas ake otazky hned vie kde si a kde ma udriet po hlavicke. Preveze su mnohe sprepacenim hovada a ludi dostanu este do vacsej krizi v akej boli.
a tie co vestia cez net tiez podla otázok vedia v akej kasi si.. a kazda z nas je na tom tak ze kto sa citi ze ma dost penazi, ze je zdrava ako ryba a ze ma idealny vztah ako z cervenej kniznice ? ziadna
28. feb 2016 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kubena Ak pomozu, tak len preto, ze ak ti povedia nieco dobre, tak na kratku chvilju sa ti ulavi a citis nadej.....ale mbe nevyslo nic, aj tu na konikovi mi vestili, ale nic z toho nebolo. Myslim, ze to ma vyznam ak si das vylozit karty na dve pracovne ponuky, ak sa nevies rozhodnut. Ale keby sa dal vratit cas....tak nikdy k ziadnej vestici nejdem. Je to urcita forma zavislosti. Treba sa vyliecit z toho. Tym nikoho neodsudzujem ani nikym neopovrhujem.
29. feb 2016 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika35a uplne chapem ... len treba pisat o tom kto je taky ze vie a nevie vestis keby si mala recenzie tak by si asi k nej nesla alebo k nim
1. mar 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena Nehnevajte sa, ale ja nebudem menovat nikoho. Vyjadrila som svoj nazor na tuto temu.
3. mar 2016 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika35a Ved to je na tebe nikto ti nedáva nôž na krk :grinning:
Ale presne sa necuduj keď nemáš reakcie a recenzie tak potom sa stáva to čo tebe že vyhodis prachy za nič. Ale potom sa nesťažuj
4. mar 2016 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby , potrebujem kontakt na nejaku dobru vesticu ,jsnovidku ,ktora vie lokalizovat nezvestnu osobu ..... ale nie nejakeho sarlatana ktory bude chciet stretnutie za peniaze ,taky nech sa strcia do fazule . proste dobreho cloveka ktory bude chciet naozaj srdecne pomoct ...aby pomohol v utrpeni cloveka ... najde sa taky dobry clovek s takymi schopnostami ? nemam problem odvdacit sa peniazmi ak ten clovek bude mat pravdu .. ale urcite nie si sadnut aby mi niekto tliachal blbosti za peniaze ..a potom sa aj tak nenajde . dakujem .. budem vdacna ..
7. mar 2016 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ingola21 dobry mozes mi napisat na moj meil natalia09@centrum.sk cislo na pani hruskovu abo nejaky kontak a do kolko sa ti to splnilo vemi by si mi pomohla
7. mar 2016 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mam jednu otazku:Moze sa"vestkyna"napojit na cudzieho neznameho cloveka?Pride mi to nejake cudne :grinning:
7. mar 2016 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 ano moze ved v podstate ked ti pozera tvoj vztah tak sa napaja aj na partnera, inak co jeho caka by ti nemala pozerat
7. mar 2016 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena myslela som tym,ze ked neuvedies ani meno a datum nar.toho cloveka.A dakujem za odpoved :wink:
8. mar 2016 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena a nie partner,ale neznamy clovek :slight_smile:
8. mar 2016 o 06:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 veštica pokiaľ je dobrá sa môže napojiť na akéhokoľvek človeka aj na druhej strane zemegule, lenže žiadna dobrá to neurobí pre niekoho len tak, pretože je to zásah do súkromia tej osoby a je to neetické. Dobrá veštica sa napojí len po výslovnom súhlase a požiadaní tej cudzej osoby a nie preto, že niekto chce niečo o nej vedieť. To keď veštica robí, ide proti slobodnej vôli toho človeka a zasahuje do jeho súkromia bez jeho vedomia a to sa nerobí.
8. mar 2016 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.
A tomu naozaj verite?
8. mar 2016 o 11:48  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 hm..ale vestica niekedy posiela energiu aj cudzim a chorym ludom bez toho, aby si pytala ich suhlas...myslim, ze to neznamena, ze nie je dobra, ci?
8. mar 2016 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victory1 Neviem o tom, že by veštice posielali energiu. Energiu posielajú liečitelia a pokiaľ ju posielajú bez vedomia a súhlasu tej osoby, tiež je to prehrešok, pretože tá osoba musí s liečením súhlasiť pretože aj choroby v živote majú svoj zmysel, nedejú sa len tak.
8. mar 2016 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 dost tychto osob funguje dva v jednom, aj ako liecitel aj ako vestec...
..a to mi teraz nedoslo, mas pravdu...aj choroby maju svoj vyznam, mozu ta posunut dalej, pokial zistis povod a emocionalnu pricinu choroby.... nemala by liecit bez suhlasu... :pensive:
8. mar 2016 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@victory1 tak áno môže byť že niekto aj veští a aj lieči, to je jasné :slight_smile:. Presne tak nič by sa nemalo robiť bez súhlasu
8. mar 2016 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A nechapem preco ked zena ma ten dar ze dokaze vestit preco berie aj zato peniaze...
kazda co som hladala na Nete tak berie od 20eur a vyssie.
8. mar 2016 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este dnes mi jedna pisala vestica ze ak chcem viem mi vyvestit a nemusim hned platit ze to dame na fakturu a ze do 14mesiacov jej mozem postupne spracat!do vetdy by sa mi malo vsetko splnit..
8. mar 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilianka414 Pretože:
1, nie je to dar, to je casty omyl ludi. je to schopnost ktoru ma K DISPOZICII KAZDY jeden clovek ale nie kazdy si to vypracoval, nie kazdy si to priniesol do zivota, bola to kazdeho osobna volba a kazdeho snaha aj v minulych zivotoch a aj v tomto sucasnom ci tie schopnosti ma otvorene alebo nie a ci ich ma k dispozicii alebo nie
2. kazdy si tu ma riesit problemy sam, na to sa narodil, preto zije, lebo si ma nieco odzit a poriesit. Preco by som to ja mala robit niekomu zadarmo? Preco ja mam riesit niekoho problemy za neho zadarmo? Ja som si sem prisla zit svoj zivot a riesit svoje problemy tak isto ako kazdy jeden z nas. Tym ze si das urobit vyklad, chces si to ulahcit a tym padom hodit svoje problemy napr na mna aby som sa ja na ne pozrela a poskytla ti riesenie na ktore by si mal prist sama, takze chciet to zadarmo je podla mna sproste :slight_smile: Pretoze uvedom si ze ty na cudzieho cloveka ktory ma svoj zivot nakladies ten svoj a ty neurobis nic ine, ziadnu inu robotu, len si pockas na riesenie. Chces to stale zadarmo? :grinning:

3. Venuje ti clovek svoj cas. NTen vyklad nejaku chvilu trva aj par hodin, ktore ten clovek moze vyuzit lepsie ako tak, ze bude riesit tvoje problemy za teba, takze vies..Preco sa beru peniaze? Trochu dost sebecka otazka podla mna, bez urazky
8. mar 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 no ved ano tak jasne za peniaze ale 20eur a vyssie to nieje moc??
a co ked sa to nesplni ??a preco tych 14 mesiacov??to prvy krat pocujem...
cize ak do 14mesiacov sa to nesplni tak peniaze vracaju.xixix srandujem :grinning:
8. mar 2016 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilianka414 Kazdy si urci takzu cenu aku povazuje za spravnu, toto ja neriesim pretoze nikto nie je nuteny to niekomu zaplatit..
No a tych 14 mesiacov ako s tym som sa teda este nestretla pride mi to divne ale to uz je o inom :grinning:
8. mar 2016 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok