• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
@lindush1105 ved jasne. a nejako neverim tym vesticam moze a nemusi sa to stat co ti budu predpovedat :slight_smile: a zbytocne vyhodene peniaze :grinning:
8. mar 2016 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lilianka414 ked je vestica dobra nie je to zbytocne vyhodeny peniaze, lenze tu je aj ten problem ze ludia nechapu o com vestby su. Oni si myslia ze vsetko co vestica povie sa musi stat ale to je blbost. Nechapu ze nie vsetko je dane a nemenne Su iste veci osudom dane a tie sa stat maju ale vela veci ktore vestica povie su veci ktore ona vidi ako sa odvijaju od momentalne situacie a tym padom ako na zaklade tejto situacie dopadnu v buducnosti a je iba na cloveku ake kroky podnikne. Clovek to moze zmenit a tym padom uz zemni ten vysledok v buducnosti. Vestica ti ma poradit cestu a ukazat moznosti ako dopadnu veci za takeho a takeho predpokladu ze to a to urobis, ale mysliet si ze vsetko sa ma splnit je hlupost
8. mar 2016 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 mas zaujimave odpovede.nevenujes sa tomu :slight_smile:
8. mar 2016 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilianka414 ja sa tomu venujem uz dlhe roky , 17 rokov, ale tiez nie zadarmo a tiez som nad tvoj limit financny ktory sa ti nepaci :slight_smile: a teraz to nepisem v zlom ale aby si sa nehnevala :slight_smile:
8. mar 2016 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 nie nie v pohode.pisem ti spravu :slight_smile: :wink:
8. mar 2016 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fabco11 ano nepisala si presne ale to skor jasnovidec moze napríklad niekho najst vtedy to je v podstate v pohode ale ani liecitel ani vestec by nemal zasahovat do druhych zivota. iba co ma spojenie s tebou . Co sa tyka liecenia to uz vôbec nie alebo iných praktik to nie je dobre a ked to niekto robi od neho ruky prec
8. mar 2016 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte baby chcem sa spytat bola som na predpobedi tarot kariet v anglicku vyklad mi robila anglicanka dost sa trafila aj v tom aku mam teraz situaciu co sa deje v mojom zivote celkovo,,mala som na nu par otazok a na jednu otazku,,ci sa vratim spat k sebe so svojim expartnerom,,mi vysla karta ,,soulmates,, spriaznene duse ale obratena vie mi niekto povedat co tato karta znamena? Dakujem
12. mar 2016 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby odpoved aku som hladala uz som dostala.
12. mar 2016 o 16:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. mar 2016 o 17:42  •  čaká bábätko, termín má v máji 2018 (13. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne v tazkej situacii pomohla Alenka a na nu nedam dopustit...skusala som aj na vychode aj na zapade aj na strednom Slovensku a nakoniec som spoznala tuto milu osobku kt.je stale ustretova...ak by niekto chcel kontak kludne napiste rada posuniem :slight_smile:
12. mar 2016 o 22:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , nema niekto náhodou číslo na vešticu Júliu z okolia Senca. Ďakujem.
14. mar 2016 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lilianka414 preboha, snad tomu neveris, ti čo sa zaoberaju veštenim ,nezaoberaju sa čistými silami, ci tomu veria, ci neveria, tieto sily, nie su ciste sily
15. mar 2016 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinkaboz nehnevaj sa ale to je dobrá kravina. Vies vobec o com pises? Vies vobec co je vestenie a ako funguje? Stredovek uz davno skoncil spamataj sa prosim ta
15. mar 2016 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 velmi dobre viem o čom píšem, možno viac než ty. Veriaci ludia, nie fanatici, ludia ktorí veria v Ježiša a občas si prečitaju bibliu , vedia že sa nemaju zaoberať veštenim, tarotom , magiou, špiritimom. všetko spada pod magiu, či si to niekto prizná, alebo nie. Sila viery je ovela silnejsia a cistejsia. Práve toto, čo mnohi robia, je stredovek. Viac to rozoberať ani debatovať o tom nebudem. A ak za to niekto berie peniaze. :pensive:
nepotrebujete ziadne veštenie aby ste si dali zivot do poriadku.
15. mar 2016 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinkaboz No asi nevies lebo ty urcite nevykladas 17 rokov karty ako ja takze o tom nevies absolutne nic.
Prosim ta urob sama sebe laskavost v tychto par krokoch:
1. Obmedz kostoly a Bibliu lebo taketo hovadiny ludom tlaci do hlavy jedine cirkev a ak o tom nevies, tak kvoli nabozenstvam boli a su najvacsie vojny na svete takze pouvazuj kto s akymi silami pracuje
2. Nastuduj si aj vo vedeckych kruchoch co je energeticke informacne pole planety a ludi, elektromagneticke pole, vibracie a ako to funguje
3. Nastuduj si nieco o videniach buducnosti a o tom ako cas a jeho linearita funguje a co vsetko je mozne a ako funguje paralelny vesmir a caspriestor lebo aj to s tym uzko suvisi
4. Nastuduj si ako funguje vestenie a co to vlastne je a co je magia lebo v tom mas dost bordel a vobec tomu nerozumies ked to davas dokopy
5. Nastuduj si odkial skutocne pochadzaju rozne schopnosti ludi ktore su uz aj podotykam vedecky dokazane vratane vestenia lebo inak taketo schopnosti ma kazdy aj ty takze pozor aby si neskoncila v pekle :grinning:
6. Vystup z vlastneho zmanipulovaneho pekla v ktorom zijes a nebud ovca. Je rok 2016 nie stredovek. Najprv ta poprosim aby si o tom skutocne nieco vedela, nastudovala si to a skumala kym si dodovolis o takychto ludoch tvrdit takto zavazne veci, pretoze ked toto tvrdis tak nevies absolutne nic..Len to co ti niekto nabulikal do hlavy, pretoze keby si bola aspon minimalne znala toho ako to funguje toto by ta v zivote ani nenapadlo napisat. Nazor mozes mat aky chces je to tvoje pravo ale sudit nemas pravo a ani odsudzovat a davat taketo stanoviska a uz duplom nie ked do toho ani trochu nevidis.

Keby si mala vlastny rozum a bola taka znala vedela by si uz davno ze biblia nie je original a cirkev si ju prisposobila a to sa vie uz velmi davno. Je prisposobena presne na toto, na vymyvanie mozgov a na to aby ludi drzala v nevedomosti. Na vojny na vrazdy na manipulaciu. To ze vestenie nepotrebujes je v poriadku ale to ze o nom nic nevies a si zmanipulovana cirkvou lebo si to citala v bilbii a pritom nemas vlastne skusenosti s touto energetickou pracou to uz v poriadku nie je, ale je to tvoj zivot..Tak spi dalej..Tvoja vec. Ale nepis hluposti ked nevies..
16. mar 2016 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ondiska ahoj pls mas este kontakt na vešticu juliu dakujem
16. mar 2016 o 03:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johny20 ahoj aj ja by som potrebovala ak nahodou mas kontakt mozes mi posunut dakujem krasne
16. mar 2016 o 03:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 trosku ta opravim biblia nie je hovadina, ani koran, ani tora. Na zaklade toho mame vo svete zakony ktorými sa riadia veriaci aj neveriaci ( nezabijes, nepokradnes....)

Nabozenstvo nie je zle ale cirkev a ty ktorí ju spravuju to je trosku rozdiel. Napr. Krestanstvo stavia na laske blizneho a pomoci druhým bez toho aby to nieco stalo. A detto ostatne nabozenstva nie su o tom zabijani a vyvrazdovani, kradnuti,...

ale inak s tebou suhlasim ze vestenie od naozaj dobrej vestice nie je nieco zle
16. mar 2016 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kubena napísala som že hovadiny tlačí ľuďom do hlavy cirkev ale chápem v pohode. Ide o to že Biblia je pozmenená rovnako ako korán ktorý sa stal dôvodom na zabíjanie v mene Alaha. Náboženstvo nie je zlé, to netvrdím, ale cirkev ano.
Nepíšem o tom že podstata náboženstva je zlá ale o tom, čo z náboženstva vytvorila cirkev a myslím presne to čo si napísala ty - ľudia ktorí ju spravujú.
Každá duša a teda každý človek je iskrou Boha, Stvoriteľa, Zdroja, jeho časťou...To je jedno... a každý človek má k dispozícii všetky Božie schopnosti ktoré si ľudia mylne považujú za dary..A medzi ne patrí aj videnie budúcnosti pretože v stvorení linearita neexistuje je iba tu na Zemi. Vidieť veci dopredu je úplne prirodzená časť ľudskej duše rovnako ako , telepatia, hýbaní predmetmi a pod pretože to všetko je iba o energii ktorú buď niekto dokáže využiť alebo nie. A či to dokáže závisí od plánu jeho duše a od toho ako silno je vedome napojený na Boží zdroj. Keď je niekto zacucaný do Bilbie a verí všetkému čo sa tam píše tak je mimo napojenia, pretože nevyužíva svoj potenciál ale riadi sa tým čo s jeho potenciálom nemá nič spoločné.

Cirkev si to zariadila tak aby mohla ľudí ovládať. Najväčšou zbraňou na ovládanie ľudí je strach, preto sa tam píšu také veci ako to že vykladanie kariet je temno a duše idú do pekla..A ovečky to baštia aj s navijákom. Cirkev to robí preto, lebo keby ľudia aktivovali svoje schopnosti vidieť a vedieť, keby sa napojili na Zdroj a spoznali skutočnú pravdu o tom čo je to svet a ako funguje vesmír už by ich nikto ničím nemohol zastrašiť a manipulovať. Dokázali by si tvoriť inú realitu a skončili by vojny a hlad a choroby. Bohatí by stratili.

Napríklad taký Ježiš. Konal zázraky, vstal z mŕtvych..Tiež temné sily? Alebo schopnosti ktoré mal ako vyššia bytosť otvorené a mohol ľuďom manifestovať skrz seba že sme niečo viac? Že je to Boží syn? Podľa náboženstva sme všetci Božie deti a Boh nás predsa miluje rovnako a nerobí rozdieli..

Toto je to nad čím by a mali takýto ľudia zamyslieť :wink:
16. mar 2016 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 no koran vôbec nie je dôvodom na zabijanie ako ani biblia ani tora.

to ako si to kazdí vysvetli ze co ma robit ked ma vymyti mozocek to je druha vec. pises iba o cirkvi ale strach rozsieva aj politicky angazovaní ludia.
Ale myslim ze to litánie nemalo byt preco pre mna urcene lebo ja verim v naozajstne vestice a ich schopnosti a inak toto je to uplne mimo temu :grinning: , zbytocne to tu rozsieva zlu naladu

TREBA TO ZAS NECHAT AKO JE TEMA NASTAVENA
17. mar 2016 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena asi si nepochopila pointu čo sa týka koránu a biblie a pod o ktorej som písala..a nemám pocit že to bola litánia..takže áno nechajme tému nastavenú
17. mar 2016 o 01:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 citala som si trosku tuto temu...ale nehnevaj sa...jediny,kt sa tu presadzuje a vyzdvihuje svoje "nazory a skusenosti" si tu iba ty.
vsetko je zle a vsetko je zle pochopene..uz dlhe roky a samozrejme,nikto,kto vveri v akukolvek cirkev nie je uzivatelom rozumu-je slepa ovca

a nezamyslela si sa taknahodou ty nad tym,ci nou nie si ty?
ty si si nastudovala vestenie a vykladanie kariet a samozrejme tomu vsetkemu uz rozumies,mas prehlad o celom diani vo svete a aj v tom,ako to vsetko vlastne bolo a je?

fuuuu,fakt uprimne klobuk dole pred tebou

lebo boli a su velki vedci,velki ludia aj teraz.....a nepocula som este ani jeden podobny koment z ich ust ako je ten tvoj
ja by som sa napr.trosku obavala povedat niekomu,ze to,co hovori su blbosti...a ze mojim studiom som na nieco prisla....

ale uprimne,klobuk dole,ked ty si na tak vysokej urovni

ja sa sklanam a budem sa sklanat nad skromnou pokorou mudrych ludi

vsetky velke spolocenstva,nech su uz akekolvek stoja a padaju na ludoch a ich dobrote

kazdy clovek ma slobodnu volu,comu verit bude,comu nie...a raz,ked prezijeme zoapr tazkych zivotnych prepleskov,ked okusime,co je to blizkost smrti...mooozno zmenime pohald na vela veci...velmi vela.
17. mar 2016 o 06:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka1947 prosim ta precitaj si celu diskusiu poriadne ..diky
17. mar 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 praveze som toho citala dost...
17. mar 2016 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka1947 no asi nie a pouvazuj preco sa ta to takto dotklo...a neviem kto tu pisal ze som na vysokej urovni..asi nieco zrkadlime ze ano?
17. mar 2016 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 respektujem tvoj nazor a pohlad

a ano,kazdy nieco odzrkadlujeme...
17. mar 2016 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terezka1947 keby si ho respektovala nevyletela by si takto na mna a nevypisovala ironicky ze som vysoko. Nerespektujes..a dalsia vec nepochopila si nic z toho co som pisala..takze asi tak
17. mar 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 nevyletela som na teba a keby som nerespektovala tvoj pohlad na tuto problematiku,presviedcala by som ta na nieco,co sa paci mne,resp.by som ti vyvraciala tvoje nazory

iba ma strasne zarazila jedna vec a kvoli tej som ti napisala...
nepaci sa mi,ked niekto nazyva nazory inych hlupostami....

napisala som ti iba svoj nazor a nikde som ta nicim ani neponizila,ani neozancila nijako zle

ano,ironia bola=v tom,ze ma prekvapila ta silna sebadovera
a za tu ironiu sa ti ospravedlnujem
pekny den
17. mar 2016 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@terezka1947 no napisem ti to takto. Tvrdit ze ti co maju nejake schopnosti pracuju z diablom hlupost je a poriadna..asi tolko..Ci sa to niekomu paci alebo nie, je to hlupost najhrubsieho zrna a cirkevny fanatizmus. Viera je fajn ale zdrava viera nie tento fanatizmus. Boh nam nedal rozum a intuiciu preto aby sme to nepouzivali a aby sme zili len tym co si niekde precitame., lebo to nie je realna skusenost.. Moje nazory si zacala vyvracat :wink:

pracujem s kartami 17 rokov, energie vidim a citim a viem ako funguju a to neni o vysokej ci nizkej urovni ale o praxi a uceni sa. Ano mam sebadoveru lebo viem o com pisem a je mi luto ludi ktori nemaju vlastny rozum..to je cele..Ked mi niekto napise ze na to neveri, alebo nema rad taketo veci plne to respektujem a nemam s tym problem, ale ked napise toto :grinning: sorry ale to je moc..
17. mar 2016 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105
vobec nie,nic ti nevyvraciam.....vsetko je ok
17. mar 2016 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok