• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@terezka1947 ani ja tebe.. Ja nie som typ ktory musi mat za kazdu cenu pravdu ale ked viem ze tu pravdu mam aj ked je mozno pre niekoho iba subjektivna tak si za nou stojim to je cele..je mi luto ludi ktori neziju vlastnou dusou a skusenostami ale bibliou alebo roznymi sektami a podobne..Lebo ked clovek nema vlastny nazor tak je to to iste ci biblia ci sekta je to jedno.
17. mar 2016 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Babulky pozna niekto VESTENIE VERONIKA z FB??
18. mar 2016 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,prosim o kontakt na vesticu v BB, tu som citala,ze za starym priorom,dakujem.
18. mar 2016 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luisis1 pls ak si nasla daj mi vediet..dakuejm
21. mar 2016 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gerberka84 hm..zatial nie:frowning2:
22. mar 2016 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Poznate nejaku dobru vesticu z KE popripade okolie, ktora je dobra?
Dakujem
22. mar 2016 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
daj si s tym pokoj ............ :cry: :cry: :cry:
22. mar 2016 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. mar 2016 o 22:02 • gilian
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
23. mar 2016 o 22:06 • gilian
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
23. mar 2016 o 22:10 • gilian
@doloren mas viac info?
26. mar 2016 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozna niekto arin jasnovidku?

arinjasnovidka.sk
26. mar 2016 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ahojte, viete mi popisat vase osobne skusenosti so sofou - sofa.eu
Volala som s nou mam z toho dobry pocit, chcela by som vsak vediet aj Vase skusenosti. Dakujem:slight_smile:
28. mar 2016 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewelinka21 na zaciatok si od nej daj vestit nieco vymyslene, napriklad: tvoja sestra odisla do zahranicia a uz sa nevrati.. ak je jasnozriva, okamzite ta opomenie, ze nemas sestru a ze si vymyslas.. skratka jej daj falosnu stopu a sleduj..
28. mar 2016 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý den všem! Moc doporučuji skvělou, vlastně nejlepší kartářku, která pracuje i na dálku po telefonu nebo skype! Dokáže se na člověka napojit a vidět do jeho budoucnosti, minulosti i přítomnosti. Kromě toho poradí se zdravotními problémy a na co si dávat pozor a doporučí i bylinky k léčbě, když je potřeba. Dělá také Rituál na očištění Karmy, dává dohromady partnery a vztahy,léčí, přivolá Vám partnera, a pokud jste prokletí,nebo máte neustále smůlu jako já,zbaví Vás toho. Já jsem si nechala dělat i rituál na očištění karmy a hned se můj život začal dávat do pořádku. Neváhejte a ozvěte se jí, je navíc strašně milá fajn ženská :slight_smile: Nebudete určitě litovat. kontakt na ní je: +420605 8231736 nebo email: upinka@seznam.cz

Napište zprávu...
1. apr 2016 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě jednou dobrý den všem :slight_smile: Moc doporučuji skvělou, vlastně nejlepší kartářku, která pracuje i na dálku po telefonu nebo skype! Dokáže se na člověka napojit a vidět do jeho budoucnosti, minulosti i přítomnosti. Kromě toho poradí se zdravotními problémy a na co si dávat pozor a doporučí i bylinky k léčbě, když je potřeba. Dělá také Rituál na očištění Karmy, dává dohromady partnery a vztahy,léčí, přivolá Vám partnera, a pokud jste prokletí,nebo máte neustále smůlu jako já,zbaví Vás toho. Já jsem si nechala dělat i rituál na očištění karmy a hned se můj život začal dávat do pořádku. Neváhejte a ozvěte se jí, je navíc strašně milá fajn ženská emoticon Nebudete určitě litovat. kontakt na ní je: +420605 821 736 nebo email: upinka@seznam.cz
1. apr 2016 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucy365 ze si nedas pokoj :grinning:
1. apr 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@kubena hahaha :grinning: :grinning: no ale neda si...vidis :grinning:
1. apr 2016 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gilian no veru :grinning: , novy nick a zas reklama :grinning:
1. apr 2016 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte baby mate niektora skusenost z vesticou Olinkou z Poltara????
1. apr 2016 o 22:48  •  3 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka1222 mozem ta poprosit o kontakt na tu vesticu teda ak ho este mas diky :wink:
2. apr 2016 o 13:21  •  3 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepozná niektorá nejakú dobrú kartárku, ktorá vešti aj cez mail? Písala som kartárke Andrei, poslala jej 6e, ale výklady mi neposlala. Ďakujem
4. apr 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nestrácajte čas hladaním, overená a naozaj Top!!!! jasnovidka je sofa/vestenie-sofa.eu/pomohla mi niekoľko krat,vrelo doporučujem
4. apr 2016 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE MATE SKUSENOSTI S MAGOM MARTINOM SCHENKOM DOKAZE PRIVOLAT LASKU A JE DRAHY ALEBO SA DA DOHODNUT DAKUJEM
5. apr 2016 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dunajskastreda privolat lasku? Na lasku treba slobodnu volu ak sa teda jedna o privolanie lasky u konkretneho cloveka. Je to znasilnovnaie a zla karma..ak lasku privolat len tak tiez to neni len tak pretoze existuej aj plan duse..takze s tymto by som sa moc nezaravala
5. apr 2016 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Na lasku treba dvoch. Ak je v laske len jeden, tak vztah nebude uspesny a rozpadne sa. Na vztah treba dvoch ludi a obaja sa musia o vztah starat rovnakym dielom. Ak je tam nerovnovaha akehokolvek druhu, vztah nevydrzi. Je tu tiez rozdiel medzi laskou a zalubenostou...
5. apr 2016 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
5. apr 2016 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 sú takí, čo to urobia, bez problémov. normálne čiernu magiu na rozbitie vzťahu. stačí zaplatiť a povedať koho chceš :grinning:
5. apr 2016 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ako som uz napisal............. kazdy normalny clovek pri prvom kontakte s jasnovidcom urobi co? da mu falosnu stopu a sleduje, ci sa jasnovidec chyti.... co urobi hlupy clovek? dookola sa bude na internete pytat ludi na tu a tu vesticu..
5. apr 2016 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 no vsak ano len akurat im nezavidim tie dalsie zivoty :grinning:
5. apr 2016 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok