• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. júla 2017 
@petraxy6 ty koxo
5. apr 2016 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gilian to nevieš? :astonished:
5. apr 2016 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 no, ja si myslím že už v tomto živote to bude zrátané tak tomu čo to robí, ako aj tomu čo si to urobiť dá :slight_smile:
5. apr 2016 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@petraxy6 no nie vzdy je to hned v danom zivote ale nikoho urcite nikdy nic neminie :wink:
5. apr 2016 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 :slight_smile: no a kvôli prachom sa to robí, ja toto nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2016 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@petraxy6 niekto je človek niekto hyena :grinning:
5. apr 2016 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 ja sa čudujem obidvom stranám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale viac tej osobe, čo to robí, keďže vie ako dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2016 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@petraxy6 osoba ktorá to chce hlavne tu lásku je poväčšine len nešťastná a robí hlúposť, ako sa hovorí chytá sa slamky, osoba ktorá to robí je viac menej si myslím za to všetko zodpovednejšia.. každopádne obaja si to vyžerú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2016 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
5. apr 2016 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gilian sa smej :grinning:
5. apr 2016 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ondrej1234 No tak teraz mám pre teba asi novinku. Každá myšlienka ktorá existuje sa niekde v paralélnom vesmíre zhmotní. Čo z toho vyplýva? Že aj na "falošnú" otázku dostaneš odpoveď, pretože myšlienka aj keď v danom momente pre teba falošná sa už niekde stala realitou a odpoveď na ňu existuje. Takže týmto uškodíš jedine sama sebe. Pretože na otázku, ktorá nesúvisí s touto realitou dostaneš odpoveď, ktorá nesúvisí s touto realitou. Týmto nič nezískaš ani nezistíš. Iné je keď dáš veštici reálnu otázku a odpovie ti bludy, tam máš zaručené že jej to nejde.
5. apr 2016 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@petraxy6 no inak, ja s tebou suhlasim...nechapem, ako to niekto moze robit...tuto ciernu magiu...ono sa to inak kludne moze vratit naspat tomu, co to zaklinadlo vytvoril, takze....tak....
5. apr 2016 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 Ahoj, tiež ma zaujal Tvoj postoj.. Môžem sa opýtať, ako to u Teba funguje s vykladom kariet? Postup, cena atď.
Ďakujem krásne
6. apr 2016 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucsy28 Ahoj, ďakujem ..Ak ťa môžem poprosiť tak IP :wink:
6. apr 2016 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminka12345 ja som u nej bola 2x, povedala mi vela pravdivych veci, ale co sa vztahu tyka, tak asi trosku mimo..
6. apr 2016 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 No ja si myslim, ze ak vestici polozim falosnu otazku a ona mi da falosnu odpoved, bude to len a len falosna odpoved. Ak vestici falosnu otazku a ona ma zastavi so slovami: pockajte.. pytate sa ma nieco vymyslene, preco? - tak potom je jasnozriva.. :slight_smile: treba zit v realite.. nie niekde.. vo vesmire.. :D
6. apr 2016 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrej1234 ja v realite žijem veštím už 17 rokov mimo iné takže asi viem o čom píšem :wink: a ďalšia vec je rozdiel medzi kartárkou a jasnovidkou..keď už sme pri tom. a to dosť veľký :slight_smile:
6. apr 2016 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrej1234 ono to takto jednoducho celkom nefunguje. Ze falosna otazka = falosna odpoved. Je tam vela inych faktorov , ktore vyklad ovplyvnuju, takze sa kludne moze stat, ze ty sa opytas falosnu otazku, ale dostanes pravdivu odpoved o svojom citovom rozpolozeni, alebo situacii, s ktorou sa potykas a podobne. Alebo bude vestica z teba citit, ze nie si uprimny a chces ju len skusat - to z cloveka vyzaruje, ak nema uprimne umysly - a jednoducho ti odmietne vylozit.
6. apr 2016 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ondrej1234 nemiesto toho, ze ludi budes testovat, by si mohlo zaujat takyto postof: nechaj ich , nech ti vylozia bez toho, aby si sa ich nieco pytal... :slight_smile:
6. apr 2016 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ak si vymyslim, ze mam 190kilove brata a ze ten odisiel niekam do skandinavie so slovami, ze sa uz nevrati a opytam sa jasnovidky, ci sa vrati, ona mi musi dat jedinu moznu odpoved: klamete ma.. nemate ziadneho 190kg brata..

vsetko ostatne su vyhovorky.. treba zit v realite.. v realite plati 1 alebo 0. A alebo B. nic medzi tym :slight_smile:
6. apr 2016 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrej1234 a co by si robila kebyže ti povie ze toho brata mas :wink:
Komu by si verila?
Dalsia vec, nie kazdy jasnovidec moze hovorit. Teba by mozno aj odmietli podla tvojho postoja :wink:
6. apr 2016 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.. no a potom, ked testom prejde, budem jej platit 30 nasobne vyssiu sumu za to, ze je fakt jasnovidka... ono netreba zit vo vesmire alebo v snoch, ale v realite.. a nebyt naivny :slight_smile: urcite by som nenechal vesticu vestit len tak na zaciatok, ze samu od seba.. 90% z nich pouziva kadejake techniky chladneho citania, maju milion otazok, na ktore im clovek nevedome odpovie a z toho robia vestby..
6. apr 2016 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ondrej1234 Ty si zrejme u profesionalnej vestici, zrejme este nebol?
6. apr 2016 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
manipulator ..... nikdy nereaguje k veci.................................. :slight_smile:
6. apr 2016 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gilian v tomto z casti suhlasim s @ondrej1234 vela je takých co sa vypytuju alebo hovoria neutralne ako Ilko v pocasi :grinning:

nie vsetci ale je ich dost
7. apr 2016 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Mám dilemu. Na stránke veštenie.sk som našla, že SMS veštba, bez volania. Podľa pokynov som napísala svoju otázku. Čakala som nejakú hlúposť, ale to čo mi prišlo - nie. Prišla mi za 1,2 Eura SMS s textom - zavolajte vestici. Dobrý podvod
7. apr 2016 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubena tiez mam tu skusenost az na jednu babu, jedna zas OK vestenie ale mne nevedela trafit ani prd
7. apr 2016 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sasenka Ahoj ,mama take problem surieknutim,vies mi v tom parasite.Daka.
10. apr 2016 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den ..neviete mi niekto odporucit neaku fakt dobru vestkinu? Nakolko som bola kedysi davno pri 2 a ani jedna nepovedala ze mam porobene..a napisala som jednej vola sa Ginka ma fb a ona mi povedala ze mam porobene..tak chcem vediet ci mam alebo nemam..ako nedivila by som sa ked fakt sa mi uz 7 rokov v laske vobec nedari..ale 50€ je dost..hm..nemate niekto s nou skusenost alebo s neakou co mi lem vie povedat ze ci mam alebo nemam?? Dakujem
18. apr 2016 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok