• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
@chyrra Ahoj jedna sa vola Jasnovydka ona je dobra som pocula.je aj tu na MK Duchovno......
18. apr 2016 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naozaj??? Skusim jej napisat..dakujem;)
18. apr 2016 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilianka414 ..dufam, ze naozaj nema nick, ze JasnovYdka... :wink:
18. apr 2016 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Victory1 ale ma:slight_smile:
18. apr 2016 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra Fakt? ..by som neverila... :wink:
18. apr 2016 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidis:slight_smile:) aspon ju rychlo najdeme:slight_smile:)
18. apr 2016 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj sa vam nieco splnilo z toho co vestica vyvestila?
18. apr 2016 o 16:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra ale ja nehladam... :wink:
18. apr 2016 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dobrotka55 no jedna vestkyna povedala mame ze sestta bude este studovat co sme neverili lebo ona sa neako moc ucit nechcela a ani sa dobre neucila a predsa isla na skolu...:slight_smile: a o mne jej povedala ze budem este s byvalim(otcom mojho syna) a zatial nic ale to mi povedali asi este 2 vestkyne a stale nic.:slight_smile: takze neviem..ale ked som bola minuly rok,kamoskam povedala dost presne..a mne no..ex bol s priatelkou vterajsou dost,dlho a ja som sa opytala ci budu spolu a ona ze nie ze sa rozidu..nikto sme neverili a predsa sa rozisli:slight_smile:) tak tazko no:slight_smile:
18. apr 2016 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 lucka ja mam smolu na muzov uz 7 rokov..bola som asi u 3 vestkyn a az teraz mi napisala jedna ze mam porobene..a teraz otazka je mam ci nemam?? A ked mam preco mi to tie predtym nepovedali??..a co ak ta jedna chce lwn peniaze..hm? Takze sama neviem ci mam ci nemam..
19. apr 2016 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra Nie každá veštica sa špecializuje na energetické výklady typu porobené - neporobené a nie každé karty sa aj na to hodia :wink: Preto ti to nepovedali všetky tri..Jedna to mohla v tvojom živote vidieť ako karmu, iná ako smolu alebo nesprávny čas a ďalšia ako porobenie. ťažko povedať
19. apr 2016 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chyrra moja sestra vyzera dobre, normalna baba...8 rokov si nikoho nemohla najst. ta bola už totalne zufala. pred 2mesiacmi niekho stretla a vyzera to, že to bude ok :slight_smile: tak verim, ze aj tebe niekto pride do zivota coskoro (a teda dufam ze aj mne :grinning: ) ! ja neviem či verim na tie porobenia... ale clovek ked je zufaly vyskusa vsetko. a ak by som zas dalsi rok mala byt sama tak aj do toho by som sla...mozno. Ja neviem. Ja skor verim na karmu... ublizila som niekomu a teraz za to pikam... ale uz dost dlho... dufam ze to tak nebude cely zivot lebo taky zivot moc nema zmysel.

@lindush1105 a myslis ze sa s tymi porobeniami a karmou da nieco robit? myslis ze tie veci so svieckami a ritualy funguju? a co karma? neda sa zmenit? je to moj osud ze sa mi nic nebude darit... lebo u mna to trva uz 5rokov. nie je to sranda... uz som v takom stadiu ze jedna malickost ktora by sa mi zas nepodarila ma zabije.

@chyrra ja si myslim že sposob a cas stretnutia s tym pravym uz je predurceny... len si treba pockat... niekto ma stastie a je stastny cely zivot, niekto caka dllllho ale potom si viac vazi to co dostane :slight_smile: netreba zufat.... mna trochu mrzi, ze 3 vestice mi povedali ze uz od januara tohto roku bude vsetko inak, lepsie... ale nezda sa mi...dokonca si trufam povedat ze sa to horsi :confused:
ja som uz hladanie chlapa vzdala... totalne. ale bola by som rada keby sa mi v inych veciach zacalo darit ked uz s tou laskou nic nemozem urobit...ale ani to nie...
19. apr 2016 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 No s porobeninami ja mám na to svoj názor a to taký, že pokiaľ niekto niekoho presvedčí že porobený je a on tomu uverí sám si na seba tú negatívnu energiu naťahuje. Karma sa samozrejme zmeniť dá tým že si ju odžiješ. Nić sa nedej náhodne a veci ktoré prežívaš si si ty sama naplánovala pred narodením aj keď sa ti to nemusí páčiť a môžeš si povedať, že tak padnutá na hlavu by si nebola aby si si toto naplánovala :grinning: Ja som si to povedala neraz, ale proste tak to je. Na základe minulých životov si utvárame tie súčasné. Druhá vec je to ako sa už v danom živote ku tej karme staviaš a ako žiješ či aké rozhodnutia robíš a to ťa buď posúva dopredu alebo dozadu.
19. apr 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra a este nieco.... pride to ked to najmenej cakas. moja sestra sa vykaslala na hladanie chlapa a povedala si ze to prazdne obdobie naplni studiom. tak sa rozhodla dorobit si ing titul. prave v tom jahorsom skuskovom obdobi stretla toho svojho....
aj ked nechapem preco je to tak... ved na cakani nie je nic zle nie ? :grinning:
19. apr 2016 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@11lucka22
Vies o com toto je? Ja ti to presne poviem a mas pravdu. V prvom rade je to o tom, ze zivot a aj vztahy su nejako naplanovane a to aj obdobia kedy sa dvaja ludia maju stretnut. Ale.. Kedze sa kazda dusa rodi so slobodnou volou moze nou tie veci oddialovat alebo priblizovat. Slobodna vola je energia, energia myslienok, tvoriva energia a energia rozhodovani. Ked sa clovek dlhodobo upne na tie myslienky a na tu energiu, ze caka a caka a partner nechodi tvori si presne tuto situaciu. Proste ten partne nechodi pretoze slobodne vlastnou volou vlastnymi myslienkami si to tak nastavila a tak si to tvori vo svojom zivote. Preto ten partner aj keby neviem ako chcel tak prist nemoze pretoze toto nastavenie ho ku nej nepusti lebo si nastavila okolnosti cakania a zaporu ze nechodi. Preto sa stava to ze clovek ked sa od toho odputa, tym to nastavenie zrusi a energeticka cesta sa vycisti lebo uz netvori tu situaciu cakania a tym padom pridu take situacie, konecne, ktore toho partnera uz privedu.
19. apr 2016 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@11lucka22 no moze byt lucka len vies ked ja si myslim ze ked mi doteraz vztahy nevysli predsa asi mam byt s tym byvalim ..a nie len kvoli tomu ze mame syna..ale niekedy ai to myslim inokedy nie...neviem...zasa preco by mi 3 vestkine povedali to iste...ale zasa uz je to 7 rokov co netvorime par ..do kedy mam cakat..a co ked cakam zbytocne??..mala som po nom 2 vztahy on tiez po mne ..teraz ma dalsi a tiez mu trvali dlhsie ale padli mu tak ako mne..ale co ked proste jeho caka prava laska inde aj mna inde..len si namyslam ze je to on...Sama neviem..uz som dva roky sama lebo po poslednom,vztahu som si povedala dost..a nic..:( ako boli zaujemcovia ale nakolko mam syna uz musim ine priority hladat ako len krasu ci peniaze..:(( a stale nic..a teraz mi povedala pded tyzdnom jedna vestica na fb menom Ginka ze mam porobene..a teraz mam ci nie?..mam smoli v laske kvoli porobeniu,alebo kvoli tomu ze neprisiel pravy alebo ten pravy potrebuje cas??:///
A tesimm sa s tvojou sestrou:slight_smile:))) dufam ze im to vyjdeee :slight_smile: a dufam ze aj nam:slight_smile:)))
19. apr 2016 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 tak co mam robit?,podla teba mam porobene alebo nie?,..ja teraz neviem..nestastie v laske nemusi znamenat porobenie ale moze..:/
19. apr 2016 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra ja som ti už na porobenie odpovedala. Ak si myslíš že máš porobené tak máš ak nie tak nemáš. Ja na porobenie neverím verím na to že pravý partner príde v pravý čas
19. apr 2016 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lindush1105 ako nedivila by som sa a hned ma napadnu osoby asi 2 od koho by som to cakala..bohuzial nemam stastie na ,,svokry' cize matky ex priatelov
.meviem preco a presne dve boli take co na take verili a boli by schopne nieco mi spravit touto formou...asi nevedeli sa zmierit ze ich synovia dali prednost mne..ale tak..dajakym zazrakom sa postarali o rozchod..tak..moze byt..len potrebujem fakt vediet na isto
19. apr 2016 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lindush1105 nemyslim si to aj ked vylucit to nemozem..lebo ma napadaju osoby ktore by boli schopne:/
19. apr 2016 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra na isto ti nikto nič nepovie pretože svoj źivot máš v rukách len ty a odvíja sa len od toho ako rozmýšľaš, konáš a ako sa rozhoduješ
19. apr 2016 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No neviem poznam pripad porobenie .a myslim ze existuje..ale toto nola silna kava..co pozna...tak logicky sa to vysvetlit asi neda..:slight_smile: existuje nieco medzi nebom a zemou..
19. apr 2016 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porobenie neexistuje.. je to len placebo efekt.. zhoda nahod.. zivot.. osud.. akokolvek :slight_smile:
19. apr 2016 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nemyslim si:slight_smile:..moj znamy sa chcel zabit...mal vidiny...nevedel spat....stale myslel na jednu zenu...a nechapal preco...ked sa modlil ju videl...musel sa volat exorcista.. potom sa mu manzelka priznala ze mu dala porobit ...on chcel skoct z okna...proste nevedel zit...a drogy nebral...ma svojvek ma pracu ktora ho bavi..poznam ho cely zivot.a toto nikdy nezazil
20. apr 2016 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra Ta Ginka na fb je podvodnička, na FB je o nej dosť toho popisaneho ake klamstva Vam natara aby ste jej poslali kopu penazi. A zaujimave že každemu hovori že ma porobene :slight_smile:)) Takže neverte jej. Su to hluposti len aby ste jej poslala 50 alebo 70 eur za to že Vam da rady na nejake ritualy ktore Vam maju akože pomocť.
20. apr 2016 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra neeviem nie som na to expert ale ja by som to na tvojom mieste pustila z hlavy! podla mna porobene nemas a nic take ani neexistuje. vela som o tom citala. a ked uz teda myslis ze porobene mas tak si skus vygooglit ako to zmenit sama. na internete su dajake tie postupy na ocistenie. neviem ci to funguje ale ked to urobis a svoju hlavu po tom tvojom ritualy nastavis tak ze uz porobene nemas tak sa mozu veci zmenit :slight_smile: za tie odrabania chcu kopu penazi a ani tam nie je zaruka ze to bude fungovat alebo je to len saskaren...neviem. nesla by som do toho.

Vela ludi sa trapi ze ziju bez lasky :frowning2: mam par ludi okolo seba, som to aj ja, bola to aj moja sestra.... kazdeho uprimne lutujem a prajem nech cim skor najdu svoju polovicku :slight_smile: clovek moze mat aj dobru pracu, peniaze, dobre zdravie ale bez lasky je ten zivot taky prazdny :confounded: ja to co som vymenovala vsetko mam ale so zivotom spokojna nie som... dokonca si trufam povedat ze ani taky zivot pre mna nema zmysel.... ta samota je hrozna" a hrabalo mi s vestenim dva roky, dala som si urobit celkom dost vykladov.... a nic. proste sa tie dobre veci co mi vsetke povedali nestali. a preco? nemoze to byt nahodou preto ze som sa s tym vestenim zahravala? je na tom nieco zle? neviem. cakam. posledna hlaska bola ze ten pravy pride v juni. tak vam dam dievcata vediet ci prisiel :grinning:
20. apr 2016 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@haramiova fuu dakujem ..este ze ste mi napisali..lebo spm hladala na google. Neake i nfo o nej a nikde nic..a kde na fb je o nej popisane? Dakujem za info
20. apr 2016 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 noo ja som minuly rok pocuva pride v maji a nic potom ze prava laska pride v july a nic:slight_smile:)) tak uvidime drzim palce;)))
20. apr 2016 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chyrra napisala som Vam to do sukromnej pošty.
20. apr 2016 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa opytať ake mate skusenosti s martinom schenkom magom
20. apr 2016 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok