• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
@najorbitka ako sa vola ten blbec myslis martin schenk
20. apr 2016 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@11lucka22 Ahoj, aj ja mám už z toho pocit, že ti povedia, čo chceš počuť a splnenie nikdy.... hlavné, že zaplatíš :slight_smile:
Tiež o tom niečo viem a mohla by som donekonečna písať o tom - skúsenosti za cca 25 rokov
21. apr 2016 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Babule, uz starsi pan. Durdiak z Obyc, okr. Zlate Moravce - boli ste niektora u neho?
21. apr 2016 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook asi to tak bude. ja tieto veci totalne pustam z hlavy lebo na toto ja cas nemam. ako som stale pocuvala ze toto nie je ten pravy, ze to nie je pre mna dobry partner, ten pravy este len pride... este mi dodali odvahu aby som odisla od mojho ex... a teraz si tak hovorim ze ten vztah mozno nebol az taky zly... asi zacnem verit ze s tym vestenim sa naozaj netreba zahravat... je to nas zivot a nikto by nam nemal hovorit ci sme na spravnej ceste, nikto by nam nemal pomahat s rozhodovanim, treba pocuvat vnutorny hlas a nie vestice. vykladov som mala veeela, ani jedna netrafila nic. prinieslo mi to len nestastie.
21. apr 2016 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Ahojte odporučte nejaku vešticu čo veští aj takto cez net, alebo telefon
Ktora sa vam trafila do predpovede .
Dakujem
28. apr 2016 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môže byť aj cez skype ? Skús zavolať na 0905435408
29. apr 2016 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keď že som dostal veľa pošty tu na modrý konik na kontakt na Sofu /0900511020/ale prve chodte na jej stranku nech sa dozviete viacej/a nemôžem každemu odpisať,tak odpíšem sem všetkým .Sofa je človek zo skutočným darom od boha a naozaj pomaha.keby to tak nebolo nedoporučim ju.Ja mam osobne skusenosti s vešticami ktore ma podviedli oklamali ,,ona to napravila a verím len jej do poslednej bodky sa vsetko splnilo/vestenie-sofa.eu/
2. máj 2016 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den doporučuji velmi dobrou,milou a hlavně schopnou kartářku,se kterou mám velmi dobré zkušenosti,vše co mě předpověděla se do puntíku vyplnilo a hlavně mě zachránila manželství díky Rituálu,který mě dělala .Používá velmi vzácné bylinky,které Vám pomůžou ve všech oblastech.Na nic se Vás neptá a ani z Vás nevytahuje informace a řekne Vám úplně všechno.Kdo hledáte opravdu dobrou kartářku,tak se na ní obraťte,dělá to i na dálku,po tel. i Skype. Kontakt na ní je +420605821736
12. máj 2016 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loool.. vestica si pise vlastnu recenziu.. psychoooooooo
12. máj 2016 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tornado55 resp. Sofa, len taka mala rada, skus vymenit znak "/" napriklad za bodky alebo ciarky ... mozno sa uz dakto chyti ... lebo kazdy jeden inzerat kde propaguju Sofu je pisany presne tak isto a v kazdom jednom je presne tento isty symbol pri telefonnom cisle ,webstranke a pod :slight_smile:

Vela stastia s nahananim zakaznikov :slight_smile:
13. máj 2016 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Len ma tak napadlo. Celkom ma zaujíma, čo si myslíte...Ste fascinované Tarotom? Chceli by ste sa ho naučiť vykladať, ale neviete, ako? Čo si myslíte o tarotových kartách? :slight_smile:
13. máj 2016 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gilian - zijem v realnom svete a na nejake chore vymysli akosi nieco
peter61 - dobry postreh.. dalsi dokaz toho, ze KAZDA vestica je podvodnik ;)
14. máj 2016 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
*niesom.. oprava
14. máj 2016 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najprv treba skusit.Potom ich hanit.Schvalne idem po tej ktoru hanite.Nakoniec spokojnost u :slight_smile: agaven.Monro taha prasule.Tu pani ktpcek neuspech.
15. máj 2016 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Oprava Moneo.Tv Doma a komercne nekomentijem.
15. máj 2016 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna z najrozšírenejších techník, ktorú používajú sa nazýva chladné čítanie. Je to technika, ktorou sa veštec snaží odpozorovať vlastnosti subjektu na základe jeho vystupovania a ďalších fyzických indícií. Niekto zase tvrdí, že chladne čítanie je iba využívanie tzv. Barnumovno efektu. Ľudia majú sklon na seba vzťahovať platnosť všeobecne platných tvrdení, čo dokážu dokonale využiť.

Crystal_Ball_1_by_Trish2Často ti budú lichotiť a povedia ti, že si milá, zodpovedná, spoločenská a kreatívna osoba. Vychádzajú z toho, že ľudia si o sebe namýšľajú viac, ako je pravdou a ľahko si tieto výroky prisvoja. Povedia ti, že máš nejakú vlastnosť a následne na to ti priradia aj protichodnú. Proste nedá sa netrafiť. Napríklad: „Si rozvážna osoba, no na druhej strane občas reaguješ prchko a bez rozmyslu.“ alebo „Si pomerne lenivý človek, no keď treba vieš byť aj ambiciózny.“

Je to len malá ukážka ako nás títo ľudia klamú. Moja mama raz prišla od veštice s tým, že si mám dávať pozor na chrbát a kolena. Applaus. Dnes má bolesti chrbta snáď 90% ľudí a ak sa náhodou do kolien netrafila, tak ten druhý terč si dala poriadne veľký. Podobne ma dostala do úžasu veštica z TV. Vraj keď tam zavoláš, tak ti spraví obrad peňazí. Najlepší spôsob ako sa stať ešte viac chudobnejším. To, že tam zavoláš, vezmeš do ruky bankovku a budeš po nej opakovať nejaké nezmyselné poučky, s tvojimi peniazmi akurát pohne na účte za telefón.

Vyhýbaj sa týmto ľudom a never im. Jedným z ich veľkých kritikov je napríklad Darren Brown. Dá sa povedať, že on mi otvoril oči. Spravil mnoho pokusov, kde sa vydával za veštca, rozprával sa s mŕtvymi, čítal ľudom myšlienky. Vždy povedal, že všetko boli len triky a on osobne na nič také neverí.

Čítaj viac na: http://blog.porazskolu.sk/jasnovidci-horoskopy-povery/#ixzz48kzriwdU
15. máj 2016 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrej1234 , nehadz vsetkych do jedneho vreca. Na svete je vela blbcov, ale blbci nie su vsetci.
16. máj 2016 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ondrej1234 , pozor TROLL! :confused: :confused:
16. máj 2016 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisem k veci.. aky troll? nastuduj si definiciu slova troll.. trolling je zosmiesnovanie, ktore vobec nesuvisi s temou...... tato tema je o jasnovidcoch.. a ja pisem o jasnovidcoch..
poprosim, ak chce so mnou niekto komunikovat, je nevyhnutne zvladat schopnost chapat pisany text, zaklady komunikacie a podobne. dik
17. máj 2016 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Nemas za co, Troll :slight_smile:
17. máj 2016 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gilian Prepáč,ale si nepríjemná.
17. máj 2016 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
neschopnost chapania pisaneho textu a len nizka intelektova uroven diskutujucich je v dnesnej dobe normalna vec.. + velke ego samozrejme
17. máj 2016 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ondrej1234 Niektore "vestice"idu len po peniazoch, bezcharakterne klamu, je im jedno co tym sposobia, ludsky hyenizmus... Zastavila ma na ulici ciganka, ze mi vyvesti, ked som odmietla, tak mi rychlo povedala-mate problem s chrbticou- presne ako pises ty, miliony ludi ma problemy s chrbticou.

Asi pred 16-timi rokmi som bola u vestici, volala sa Zaira, dcera Somezedy, robili na Sancovej ul. v Bratislave a Zaira mi vyvestila veci do buducnosti, ja som sa len pousmiala ale vsetko sa mi splnilo, prvykrat v zivote mi niekto vyvestil pravdu. Predtym som bola u nejakych vestic len tak ako zvedave dievca a porozpravali mi vseliake blbosti, no uplne bezcharakterne.
A tak to je aj s ludmi, ktori si myslia, ze vedia liecit roznymi technikami, kolegyna bola u jednej na Sancovej ul. ze vie robit kineziologiu, robila to doma, plakalo jej tam male dieta, vysledok ziadny, potom bola u dalsej na Racianskej, ze vie hypnozu, ta by neuspala ani psa, dalsia podvodnicka. Liecitelov a vestic je cela kopa, ale len minimum su odbornici.
25. máj 2016 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim, az na jednu vec
kazdy ezoterik, jasnovidec a nejaky psycholiecitel je.. podvodnik.. ;) alebo sociopat, ci rozumovo jednoduchsi clovek..
25. máj 2016 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrej1234 v mnohom s Tebou súhlasím,v niečom aj nie.Ale to je dobre,pretože čo človek to názor,postreh.Bolo by zlé,keby sme boli všetci zmýšľaním rovnakí. Oslovila som niekoľko " veštíc".Človek ak má problém,hľadá riešenie,pomoc.Či im uverí,alebo nie,je na ňom.Vždy by sa mal držať aj tej vlastnej intuície,vlastného rozumu......Ja len by som mala na Teba otázku---ked tak všetko zatracuješ,odsudzuješ,prečo vlastne navštevuješ tak primitívnu stránku,ako je táto?
25. máj 2016 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
pretoze riesim jednu vesticu a vsetky jej podvodne praktiky a projekty, upozornoval som tu na nu - arin jasnovidka, arin drexler, 49lley a vsetky jej projekty
26. máj 2016 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ondrej1234 je vidieť že do toho nevidíš ani trochu..Nikomu nemám za zlé, že na niečo neverí a rešpektujem to, ale dá sa to podať aj inteligentne, takže keby si si trošku vstúpil/a do svedomia tak by si si uvedomil/a že v tvojom vyjadrovaní to s nejakým intelektom a egom, tiež nie je ružové. Stačí si po sebe prečítať s akou aroganciou sa tu ohadzuješ. Čo sa týka techník odpozorovania a podobných vecí áno aj tak sa to deje, dá sa to samozrejme, ale čo môžeš povedať na človeka ktorý vykladá karty len na diaľku bez toho aby tú osobu videl a aby ju poznal a mal o nej informácie? Z čoho má čítať? Z jeho emailovej adresy? :grinning: Takéto maily a správy aké ti tu prikladám mi chodia bežne po mojich výkladoch a sú ich desiatky a v živote som tých ľudí ani nevidela ani sa s nimi nestretla, takže sa trošku nad sebou zamysli o čom tu vlastne točíš..Chyba nie je vo vešticiach ale v tvojich plytkých názoroch bez reálneho chápania veci a bez skutočných skúsenosti a ak si naletel/a nejakým šarlatánom za to ti celý svet nemôže, tak sa uvedom..
2. jún 2016 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lindush1105 on ma asi potrebu stale si dokazovat, aky je "mudry", a ako to ma uzasne vydedukovane... :grinning: :grinning: On sa nemoze nad sebou zamysliet, na to by potreboval dostatok nervovych buniek v mozgu... :wink: Pekne si to napisala. Je to tak, ako pises. Vieme vylozit karty cez email - nikdy sme tych ludi nevideli, ani nestretli...takze tak...no obavam sa, ze ondrej1234 zacne pilit zase len o tom svojom... teraz si ho "nazlostila", tak cakaj nejaku "premudrelu" reakciu , haha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. jún 2016 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gilian no vies co ? ja to nebudem s nim riesit a vyhadovat sa..pracujem s tym 17 rokov takze viem o com pisem a to ze mal zle skusenosti za to mu cela planeta naozaj nemoze :wink: takze ja som svoje k tomu napisala a energiu venujem na uzitocnejsie veci
2. jún 2016 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lindush1105 no asi tak. Nema to cenu.
2. jún 2016 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok