• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

22. júla 2017 
...chladne citanie.. google uz napovie viac :slight_smile:
+nahody
veci sa proste deju
nechce sa mi tu davat desiatky odkazov na stranky, ktore vysvetluju ako vestice funguju..
2. jún 2016 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. jún 2016 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pozdravujem Vás všetkých.Naozaj by som bola šťastná,ak by mi niekto poradil spoľahlivú vešticu.Vyskúšal som ich už niekoľko.Prišla o nie málo peňazí.Predsa osud je jeden a karty by mali hovoriť u každej veštici to isté na opýtaný problém--alebo sa mýlim? PROSIM---niekoho spoľahlivého,kto veští aj cez meil. Ďakujem.
8. jún 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
VESTICE neexistuju..:slight_smile:

uz to ludia pochopte.. vsetko co hladate mate kazdy v sebe.
8. jún 2016 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanka59 ak niesi spokojna a ako pises, ze si prisla len o peniaze tak si daj s vesticami pokoj, riad sa podla seba :slight_smile:
9. jún 2016 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe aj to je možnosť. Poznám pár ľudí no ani nie pár možno tak dve osoby, ktorým nikto nedokáže vyveštiť. Buď majú nejakú silnú ochranu ale jednoducho veci vedieť nemajú a nemôžu.
9. jún 2016 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
9. jún 2016 o 14:32 • ewa99
Zravím, som mamka na materskej a pred rokom a pol som narazila na veľmi dobrú vešticu, ktorá mi vyveštila, že budem tehotná a budem mať cérku čo sa aj splnilo. Mala som vtedy nejaké problémy s ktorými mi pomohla tak môžem len odporučiť (kontakt na jej mail: stastna.buducnost@gmail.com
12. jún 2016 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý..tiež mam skúsenost s vesticou,dlho som hladala a nakoniec aj našla.Dnes som s ňou hovorila telefonicky.Musím ju fakt pochvalit...vedela toho veľa.Hovorili sme asi hodinu.Mala som ťažké depresie,bola som na ne liečená.Povedala mi prečo mam tie depky a čo mám začať čistiť aby som sa toho zbavila.Bola som fakt prekvapená.Mám s nej dobrý pocit.K samotnému vešteniu pristupovala s takou detskou radosťou.Naozaj super.Úprimný a čistý clovek.
Ak by niekto potreboval- codie@zoznam.sk Prajem vam krasny deň :slight_smile:
12. jún 2016 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
13. jún 2016 o 18:21  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
13. jún 2016 o 18:28  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka1357 ahoj mna by zaujimalo co ta viedlo k tomu ze jeden komentar si napisala snad do vsetkych tem ohladom vestic? urobilo ti to radost?:slight_smile:))
13. jún 2016 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mala som chuť sa podeliť:slight_smile: momentálne nemám ským
13. jún 2016 o 18:35  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka1357 myslim ze podelit sa da aj inym sposobom ako zahltit pomaly kazdu temu, ci?
13. jún 2016 o 18:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicollettka Prepáč ale prečo by nemohla hodiť jeden názor do viacerých diskusií pokiaľ je to k veci? Prećo do nej rýpeš? Ja by som sa skôr opýtala inú vec. Prečo ťa to až takto trápi? Ona nemá právo napísať si kam chce?
13. jún 2016 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrzí ma to som tu nová
13. jún 2016 o 18:41  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Netrápi ma to je ma to dosť zaujalo ja som veľká skeptička a aj tak troška pochybujem aj keď sa to všetko splnilo:slight_smile:
13. jún 2016 o 18:42  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka1357 nemá ťa čo mrzieť. ja som tiež prispela rovnakými príspevkami k danej téme v troch rôznych diskusiách a čo má ako byť? To niekto si chce zas len rýpnuť vieš. Ty si prispievaj kam chceš a koľko chceš, je to tvoja osobná vec a keď to niekomu vadí problém je u neho nie u teba
13. jún 2016 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:
13. jún 2016 o 18:44  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby zas to tu začína spamovat niekto. Zamknu diskusiu a bude. Prečítajte si názov O čom to je o skúsenostiach nie že si tu budete robiť reklamu. Ak je neskto dobrý nemá čas tu spamovat lebo reklamu si robí tým že je dobrý V tom čo robí a ľudia za ním chodia aj bez spamovania a niekomu vysvetlovania a obhajovania sa
13. jún 2016 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. jún 2016 o 19:13  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka1357 áno toto si tu už písala dva krát
13. jún 2016 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaráTka....lebo je kamarátiť sa,nie kamarádiť.....veci !! nie vecy :frowning2:........moja aj pravopis je v živote veľmi dôležitý.......
13. jún 2016 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majka1357 ----a teraz rýchlo napíš na seba kontakt,nech môžeš veštiť :wink:
13. jún 2016 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja neveštím aj keď tebe by som vedala :slight_smile:
14. jún 2016 o 20:38  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka1357 mozem poprosit kontakt?dakujem
20. jún 2016 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volá sa madam Helen a kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com
21. jún 2016 o 21:19  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám stouto dobrú skúsenosť. Volá sa madam Helen a kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com
21. jún 2016 o 21:28  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadoo5879 ahojky, ja spolupracuje s Pavlom Malenkym uz od konca septembra 2015. Nie su lacny, to je fakt, ale zmenili moj zivot uplne a este stale pracujeme na dosiahnuti ciela. Su super, ale nie je to tak, ze ty nic nerobis, aj s tvojej strany musi byt spolupraca. Ja som na nich hladala recenzie a nenasla, len na ich stranke a sla som do toho. Ja komunikujem s Pavlom a Monikou. Su dobrí. Ked chces vediet viac, kludne mi posli spravu. Ja este s nimk spolupracujem, tak ti mozem aspon nieco zodpovedat. Vestit som si u nich nedala, ja som vyplnila dotaznik a zavolali mi a povedali, ze mi vedia pomoct, aka je situacia a cena. Casu premyslenie mas kolko chces. Ja som do toho sla hned a nelutujem ani sekundu :slight_smile:
21. jún 2016 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miamac a preto si si vyhladala na modrom koniku tuto temu a hned si sa zaregistrovala, aby si nam mohla o tom povedat :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2016 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok