Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
ondrej1234
2. jún 2016
...chladne citanie.. google uz napovie viac 🙂
+nahody
veci sa proste deju
nechce sa mi tu davat desiatky odkazov na stranky, ktore vysvetluju ako vestice funguju..
ondrej1234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
johanka59
8. jún 2016
Pozdravujem Vás všetkých.Naozaj by som bola šťastná,ak by mi niekto poradil spoľahlivú vešticu.Vyskúšal som ich už niekoľko.Prišla o nie málo peňazí.Predsa osud je jeden a karty by mali hovoriť u každej veštici to isté na opýtaný problém--alebo sa mýlim? PROSIM---niekoho spoľahlivého,kto veští aj cez meil. Ďakujem.
ondrej1234
8. jún 2016
VESTICE neexistuju..🙂

uz to ludia pochopte.. vsetko co hladate mate kazdy v sebe.
ewwe
9. jún 2016
@johanka59 ak niesi spokojna a ako pises, ze si prisla len o peniaze tak si daj s vesticami pokoj, riad sa podla seba 🙂
lindush1105
9. jún 2016
@ewwe aj to je možnosť. Poznám pár ľudí no ani nie pár možno tak dve osoby, ktorým nikto nedokáže vyveštiť. Buď majú nejakú silnú ochranu ale jednoducho veci vedieť nemajú a nemôžu.
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viki19911991
12. jún 2016
Zravím, som mamka na materskej a pred rokom a pol som narazila na veľmi dobrú vešticu, ktorá mi vyveštila, že budem tehotná a budem mať cérku čo sa aj splnilo. Mala som vtedy nejaké problémy s ktorými mi pomohla tak môžem len odporučiť (kontakt na jej mail: stastna.buducnost@gmail.com
viky64
12. jún 2016
Dobrý..tiež mam skúsenost s vesticou,dlho som hladala a nakoniec aj našla.Dnes som s ňou hovorila telefonicky.Musím ju fakt pochvalit...vedela toho veľa.Hovorili sme asi hodinu.Mala som ťažké depresie,bola som na ne liečená.Povedala mi prečo mam tie depky a čo mám začať čistiť aby som sa toho zbavila.Bola som fakt prekvapená.Mám s nej dobrý pocit.K samotnému vešteniu pristupovala s takou detskou radosťou.Naozaj super.Úprimný a čistý clovek.
Ak by niekto potreboval- codie@zoznam.sk Prajem vam krasny deň 🙂
majka1357
13. jún 2016
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
majka1357
13. jún 2016
Ahojte ja som na veštice nikdy neverila, až kým ma kamarádka neukecala jednej ísť. Povedala mi také vecy čo nemôže vedieť nidko iný z minulosti a povedala mi ja čo sa stane v budúcnosti a všetko sa splnilo tak ja som zmenila svoj názor asi všetky nesú podvodníčky.
nicollettka
13. jún 2016
@majka1357 ahoj mna by zaujimalo co ta viedlo k tomu ze jeden komentar si napisala snad do vsetkych tem ohladom vestic? urobilo ti to radost?🙂))
majka1357
13. jún 2016
tak mala som chuť sa podeliť🙂 momentálne nemám ským
nicollettka
13. jún 2016
@majka1357 myslim ze podelit sa da aj inym sposobom ako zahltit pomaly kazdu temu, ci?
lindush1105
13. jún 2016
@nicollettka Prepáč ale prečo by nemohla hodiť jeden názor do viacerých diskusií pokiaľ je to k veci? Prećo do nej rýpeš? Ja by som sa skôr opýtala inú vec. Prečo ťa to až takto trápi? Ona nemá právo napísať si kam chce?
majka1357
13. jún 2016
mrzí ma to som tu nová
majka1357
13. jún 2016
Netrápi ma to je ma to dosť zaujalo ja som veľká skeptička a aj tak troška pochybujem aj keď sa to všetko splnilo:)
lindush1105
13. jún 2016
@majka1357 nemá ťa čo mrzieť. ja som tiež prispela rovnakými príspevkami k danej téme v troch rôznych diskusiách a čo má ako byť? To niekto si chce zas len rýpnuť vieš. Ty si prispievaj kam chceš a koľko chceš, je to tvoja osobná vec a keď to niekomu vadí problém je u neho nie u teba
majka1357
13. jún 2016
ďakujem 🙂
bykaterina
13. jún 2016
Baby zas to tu začína spamovat niekto. Zamknu diskusiu a bude. Prečítajte si názov O čom to je o skúsenostiach nie že si tu budete robiť reklamu. Ak je neskto dobrý nemá čas tu spamovat lebo reklamu si robí tým že je dobrý V tom čo robí a ľudia za ním chodia aj bez spamovania a niekomu vysvetlovania a obhajovania sa
majka1357
13. jún 2016
bykaterina
13. jún 2016
@majka1357 áno toto si tu už písala dva krát
johanka59
13. jún 2016
kamaráTka....lebo je kamarátiť sa,nie kamarádiť.....veci !! nie vecy 😞........moja aj pravopis je v živote veľmi dôležitý.......
johanka59
13. jún 2016
@majka1357 ----a teraz rýchlo napíš na seba kontakt,nech môžeš veštiť 😉
majka1357
14. jún 2016
ja neveštím aj keď tebe by som vedala 🙂
krivkalm
20. jún 2016
majka1357 mozem poprosit kontakt?dakujem
majka1357
21. jún 2016
Volá sa madam Helen a kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com
majka1357
21. jún 2016
Mám stouto dobrú skúsenosť. Volá sa madam Helen a kontakt na ňu: stastna.buducnost@gmail.com
miamac
21. jún 2016
@dadoo5879 ahojky, ja spolupracuje s Pavlom Malenkym uz od konca septembra 2015. Nie su lacny, to je fakt, ale zmenili moj zivot uplne a este stale pracujeme na dosiahnuti ciela. Su super, ale nie je to tak, ze ty nic nerobis, aj s tvojej strany musi byt spolupraca. Ja som na nich hladala recenzie a nenasla, len na ich stranke a sla som do toho. Ja komunikujem s Pavlom a Monikou. Su dobrí. Ked chces vediet viac, kludne mi posli spravu. Ja este s nimk spolupracujem, tak ti mozem aspon nieco zodpovedat. Vestit som si u nich nedala, ja som vyplnila dotaznik a zavolali mi a povedali, ze mi vedia pomoct, aka je situacia a cena. Casu premyslenie mas kolko chces. Ja som do toho sla hned a nelutujem ani sekundu 🙂
ewwe
22. jún 2016
@miamac a preto si si vyhladala na modrom koniku tuto temu a hned si sa zaregistrovala, aby si nam mohla o tom povedat 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli