• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
STAL SE ZÁZRAK !!! Jako muž jsem se styděl jít ke kartářce,a dlouho jsem zvažoval,ale nakonec trápení mě donutilo oslovit Paní,která udělala doslova ZÁZRAK. Dostal jsem na ní kontakt,že je fakt dobrá,tak jsem se s ní domluvil.Už při rozhovoru s ní,jsem pociťoval zvláštní pocit,který nedokáži popsat,ale bylo to krásné. Paní mě zachránila manželství,ale hlavní věc co udělala po čem jsem toužil je,že konečně čekáme miminko.Před 3 roky jsme o dítě přišli,a naše manželství šlo ke dnu.Manželka je nyní ve 3 měsíci,a jsme nejšťastnější lidi na světě díky této úžasné Paní. Podstoupil jsem 3 rituály které mě udělala,a podle fotky i na manželku,a výsledek se zdařil.Paní má neuvěřitelné bylinky,které používá,má jich hodně,a každá je na jinou věc.Bylinky zapálila,pronášela nějaké zaříkadla,ale bylo to úžasné.Kdo máte jakýkoliv problém,nebojte se tuto Paní oslovit.Dělá to i na dálku,nebo přes skype.Kontakt na ní je 605821736 nebo upinka@seznam.cz
22. jún 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe Ano, vytvorila som si ine konto, lebo nepotrebujem, aby ma tu ludia, co ma tu poznaju a mam ich v priateloch odsudzovali, ze nieco taketo riesim. Nie kazdy tomu veri a nie kazdy ma pre to pochopenie, ale niekdy sa naozaj ocitnes v takej situacii, ze hladas uz aj takuto pmoc a mne to zatial pomohlo. Je aj skupinka ludi ako napr. ty a zosmiesnuju ostatnych v tychto veciach a hladsju za tym neviem co a ostatní nadsene lajkuju ;). Ja Vam len vsetkym drzim palce, nech ste stastní a spokojní a stretnete co najmenej ludi, co vedia vsetko bez zistenia a len tak zo zabavy trapne okomentovat..
22. jún 2016 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miamac aj ja som to tak vyskúšala, ďalej sme spolu síce nepracovali, lebo tá vec bola veľmi drahá, ktorú sme riešili. Ale s prístupom som bola veľmi spokojná
23. jún 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miamac nerobim to zo zabavy, ale je to velmi podozrive, vid prispevok nad tvojim... a ak niecomu naozaj veris, odporucas to dalsim, tak si stoj za tým a nevytvaraj si nove nicky, proste stoj si za svojim a vyhnes sa takýmto situaciam, ktore si sama vytvaras :wink:
23. jún 2016 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe ti drbe? a čo je na mojom príspevku podozrivé???? vyskúšala som asi 10 veštíc, ostala som pri dvoch, kľudne ti môžem všetky vypísať.
23. jún 2016 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@december85 ha ha ha prave si sa sama prezradila, zabudla si sa prihlasit ako miamac pretoze ja som neodpisovala december85 ale miamac, tak preco reagujes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2016 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale viem na koho si reagovala. No pretože som mala skúsenosť, tak som napísala čo som vedela. Ved si teda prečítaj všetky moje príspevky, keď si taká múdra, že môj profil je fiktívny, alebo o čo ti ide.... Ale si napísala, že môj príspevok je podozrivý... Nejdem sa tu s tebou hádať, nebaví ma to a nemám nato ani čas. Prajem ti, aby si sa v živote nedostala do situácií, keď budeš potrebovať veštenie.
23. jún 2016 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@december85 ja som sa ktebe vobec nevyjadrovala, ale k miamac, lenze ty si si to precitala a tak si s horucou hlavou odpisala ako december, nikdy som ti nepisala ze tvoj prispevok je podozrivy, vyjadrila som sa iba k miamac, bodka, nemozem za to ze mas potom bordel vo svojich fiktívnych nickoch :wink:
23. jún 2016 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@december85 ano, su drahí, ja som cast mala a na cast si zobrala spotrebak. Ale ako som pisala, som spokojna. Pristup maju super a vsetci okolo vnimaju moju zmenu a hlavne ja. Ja som jednoducho stastna ;). Ked sa naplni to, kvoli comu som s nimi zacala spolupracovat, tam ti dam vediet :slight_smile:. A ewwe si nevsimaj. V kazdej diskusii su ludia, co jednoducho potrebuju rypat a hladat nieco. Je to asi ich napln zivota :D. Krasny dnik prajem.
24. jún 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe Prepac Ewwe, ale ja si so svojim postavenim nemozem dovolit pisat o takychto veciach verejne. Neposudzuj prosim ludi a neryp do nich, ked ich nepoznas. Bavime sa tu o skusenostiach a radime si. Bohuzial, ja mozem pisat len z ineho nicku. Nemozem si dovolit ohrozit moj biznis, firmu, postoje ludi ku mne, mojej praci, rodine, detom. Je ine ist za vesticou a je ine takto s nimi spolupracovat. Ludia nie su pripravení na magiu a stale to beru ako sarlatanstvo a carovanie a pritom nevedia, ze je to hlavne praca so sebou a energiami. Ja naozaj dufam, ze TY take nieco v zivote nebudes potrebovat..prajem ti nech si zdrava a stastna a uz prosim na mna nereaguj, pokial ta nezaujima aku mam s nimi skusenost..krasny den!
24. jún 2016 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewwe A s december85 nemam nic spolocne. Myslim, ze jej dlzis ospravedlnenie. Len sa pridala do diskusie a reagovala na moj prispevok a ty ju hned takto potopis. Prepac, ale to bolo krute! Ja som rada, ze je tu konecne niekto, kto tiez s nimi volal/spolupracoval/nieco riesil.
24. jún 2016 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miamac ospravedlnovat sa nebudem, ja som presvedcena ze ste jedna a ta ista osoba, ktora sa aj hned prezradila, ostatní to pochopia a detto ak mas ,,svoje postavenie, firmu a biznis,, a potrebujes si na to zobrat spotrebak? nechapem preco potom dve nicky? inak na koniku je zakazane vytvarat si duplicitne nicky, je to v pravidlach
24. jún 2016 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mam ten pocit..
24. jún 2016 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mareklucka vysla predpoved? :grinning:
29. jún 2016 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danculik Nie ,su to same podvody od zlého ducha
2. júl 2016 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto kto veští ? mala by som jednu otazku :slight_smile:
2. júl 2016 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje odporučenie s pozitivnou skúsenosťou určite patrí kartárke Mili ktorá je v Ba, časť Ružinov. Je pravda, že niekedy si na termín počkám, ale beriem to ako znak toho, že nás spokojných je viac:blush:. Výklad robí po telefóne, e-mailom no ja uprednostňujem osobný kontakt v jej veštiarni, kde už pri vstupe cítiť úžasný pokoj a pozitívnu energiu. Všade horia sviečky. Za hodinové sedenie som zaplatila 30,- eur, ale kto máte záujem má cenník uvedený na svojej stránke www.vešteniemili.sk
2. júl 2016 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je az neuveritelne ako sa jasnovidky vydavaju za akoze-zakaznikov a vytvaraju si takto akoze-referencie..

ved toto je uz normalne sociopatia
3. júl 2016 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Veľmi rada by som mala ten dar jasnovidky, alebo vedela čítať z kariet no bohužiaľ som odkázaná na iných ľudí ktorí to vedia a preto ich z času na čas výhľadám. Pán Ondrej, najprv informáciu overiť a následne zodpovedne komentovať, no napriek vášmu negativnemu postoju k životu Vám prajem krásny deň.
3. júl 2016 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka19800 Maximálne súhlasím s @ondrej1234. Prepáč, ale žiadny rozumný človek neverí na takéto veci - a ešte vykladanie kariet telefonicky a nebodaj e-mailom... A k čomu je ti to dobré?! Ja radšej za 30,- Eur kúpim niečo svojim deťom....Ale to je každého vec čomu verí a za čo míňa peniaze....
Toto všetko je len o reklame a peniazoch....a blbých ľudí ktorí na to naletia.
3. júl 2016 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katka19800 si nejaky sociopat, ze nasilu klames? ked vies, ze som ta odhalil, preco klames dalej? psychicka porucha?
3. júl 2016 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som mala dobrú skúsenosť s madam Helen, všetko čo mi vyveštila sa splnilo. Kontakt naňu: stastna.buducnost@gmail.com
3. júl 2016 o 18:37  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam skúsenosť s viacerými ale môj zdravotný stav a vestenie mi u nej vyšlo na 99%.Nebudem o nej písať v superlatívoch ona to fakt nepotrebuje.osobne len poviem,že mi zachranila život.A to je fakt pravda.Kontakt 0949778420.Skuste na 30ročné skusenosti.Nieje rýchlokvasena predražená vestica.Čistý človek :slight_smile:
3. júl 2016 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka1357 a kolko u nej stojí veštenie?
3. júl 2016 o 20:45  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viky64 dalsi sociopat
4. júl 2016 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som zaplatila 10 eur a pýtala som sa koľko chcem
4. júl 2016 o 19:31  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam dobru skusenost s agaven:slight_smile:
5. júl 2016 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Určite, nie ....tie predpovede, ktoré sa nevyplňajú svedčia, o klamstve osoby, ktorá ich akože pre vás vykladá, ...horšie je to s tými ľuďmi, ktorí vám vykladali veci a tie sa následne vo vašom živote naozaj aj plnili...Vždy si je potrebné klásť otázku, z akej moci, sily to robia...Navyše aj lož vám vypovedaná vás môže ovplyvniť vedome alebo nevedome...
7. júl 2016 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne predpovede od vestkyne vychádzaju. Ale musím povedať aj to, že od malička som bola vedená k viere k Bohu. A dosť to aj lutujem, lebo čím viac som sa len modlila a modlila a recitovala v kostole Otčenáš, a podobné modlitby, tým to bolo len horšie a horšie. Nuž všetkého vela škodí. Teraz sa modlím menej, a som spokojnejšia viac. Homosexualov knazov neuznávam. Ani tu rozprávku o nebe a pekle. Pretože je vela neveriacich čo su lepší ako farizeji katolíci. A tí pôjdu do pekla? Tato rozprávka je blbost, že nebo, peklo atd.
8. júl 2016 o 22:29  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@besenova33 ...mala si skúsiť viac zatiahnúť na hlbinu :slight_smile:. hm, a homosexuálni kňazi? áno počuť o nich z médii, ale koľkých takých si ty osobne poznala, alebo si sa s nimi rozprávala :slight_smile:...a áno, žiaľ veľa katolíkov sa správa ako spomínaní farizeji, to je bohužiaľ tak, ale radšej by som nesúdila v týchto veciach druhých....veď i my sami máme toho dosť na svojom konte...
9. júl 2016 o 20:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok