• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

25. marca 2017 
hmm aj vestice sa mozu seknut...mne predpovedala aj negativa aj pozitiva,a vsetko sa poplnilo,davala som si prvy krat pred vyse pol rokom...a pred mesiacom som si dala...a povedala mi takmer to iste co pred rokom...tak asi sa v tvojom pripade netrafila :unamused:

petruci nezufaj,urcite sa ti ozvu :slight_smile: treba verit..mozno ze mas tazke otazky :grinning:
16. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež písala Lívii - aj peniaze má už určite na účte a stále NIČ :unamused:
16. jún 2009 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna s pani Angelou uplna spokojnost,vdacim jej ze som sa psychicky pozbierala a prva vec sa mi uz aj splnila :slight_smile:
16. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vanilka ty si odkial z BB? som rada,ze sa ti uz nieco plni...inak aj mne sa zatial len to negativne,ze bude mat zdr.problemy dlhodobe a xronicke a aj ma :cry: :cry: ale ze sa to dobre vyvinie,aby som sa urcite neobavala...takze bohuzial toto sa zatial plni,pracu ze najdem v juli resp.v auguste...tak to som zvedavaaaaa :slight_smile:

petruci neviem preco ti Livia neodp,mne odpisala hned na druhy den :unamused: skus jej este napisat,ze ci jej nahodou dosiel mail aj peniaze ze si uz poslala :wink:
16. jún 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno mam fakt tazke otazky :grinning:
16. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky a mne este stale nic....asi aj ja mam tazke otazky.... :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tie zdravotne problemy,co som spominala ze bude mat...len som nepovedala kto,myslela som dceru
petruci a uz si jej napisala opat?skus jej poslat mail opat,ze kolko moze trvat kym ti odpovie alebo tak nejak...urcite ma vela toho a je dennodenne zavalena nasimi otazkami...inak ja som ju kontaktovala pred 4 dnami a vcera mi odpisala,ale len 2 otazky tak ktovie podla coho odpoveda...asi fakt podla obtiaznosti otazok,lebo netusim preco vam neodpisuje :frowning2:
16. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi povedat,ci je mozne ak vestica vyklada z kariet,ze nevidi v nich nic :unamused: .Manzel bol u jednej a ked sa pytal na syna,tak mu povedala,ze jej karty nic neukazuju.A ja teraz stresujem,ze videla daco zle a nechcela mu to povedat,tak mu radsej povedala,ze nevidi nic :frowning2: .Stalo sa aj Vam, ze vestica nevidela nic?
16. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka nerob si tazku hlavu,mozno nemala dost velku fantaziu,nieco povymyslat ako ostatne :wink:
17. jún 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi hej :wink:
17. jún 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj mne už Angela odpísala :sunglasses: a sa tešíííííím :grinning: :grinning: :grinning: do cca 7 mesiacov vidí počatie bábätka - bude dievčatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj manželovo podnikanie vyzerá byť pozitívnee :grinning: :grinning: :grinning:

... ešte som zvedavá, čo odpíše Lívia - ak teda odpíše :fearful:
17. jún 2009 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm,ahojte baby aj aj som jej pisala -angela- ale este nemam odpoved.
17. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Livii som znovu napisala,ale dosla mi iba ta jej automaticka odpoved ze dostala mail,tak ako predtym :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne,ze uz ma prachy na ucte
17. jún 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky,tak ako?Ja som pisala uz aj s mojou kamaratkou p Angele a hned bola odpoved :slight_smile:
Len skoda,ze ju clovek nemoze vidiet...alebo sa s nou rozpravat...
17. jún 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mini a spokojnost? dobre napisala?
17. jún 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spokojnost...nie ako ked sedis u kartarky a ta ti vidi na ociach co chces pocut...
alebo cez telefon ze si na dne..
ved ona ta ani nevidi ani nepocuje,iba dat. narodenia a meno
ohromne...aj tak psychicky,take poradenie...ze nemusis niekomu dookola nieco rozpravat... :grinning:
17. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem napsala paní Angele včera a dnes ráno mi přišla odpověď,jsem spokojená,když tady čtu příspěvky ani se nedivím,že některým z vás neodpovídá,protože se některé z vás ptají potřetí,pomalu jí píše celá rodina,přijde mi to jako zneužívání,ona ví asi moc dobře,komu odpovídá.
17. jún 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja som písala v sobotu a stále nič. :confused: Andina a ty tak rýchlo odpoved? :confused:
17. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andina, nezartuj :frowning2: vcera bol mesiac co cakam na odpoved . stale som sa ubezpecovala, ze som na tom tak super,ze mne vlastne netreba ani vestit :grinning: ale teraz uz idem p.angele opat napisat.
17. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt,taky se divím,že tak brzo odpověděla,v 7.40 mi došel email
17. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andina ked niekomu napise vseobecne a chce vediet konkretnu vec,tak je napisu este raz
na tom nie je nic zle
17. jún 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím tím,že tady některé píšou-psala jsem Angele dvakrát a tedka to zkusím s Lianou,to je pak jak droga,jen nevím,její věštba byla až moc pozitivní,tak uvidím,co se splní.
17. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera ona odpoveda najskor tym,ktori maju tazsi problem,povedala mi to...nic v zlom,ale nemas len take bezne otazky?? :unamused: ja som psala pred tymi 5 dnami a predvcerom mi odpisala,ale to co som potrebovala vediet bolo dolezite..som rada,ze odpisala,fakt ma velmi potesila ...skus jej napisat este raz ze ju prosis...inak fakt neviem preco ti neodpisuje :unamused:
17. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz mi odpisala Livia,ale velmi ma nepotesila,nezhoduje sa to s tym co napisala Angela
teraz komu verit? :sweat_smile:
18. jún 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci6 .... aj mne LIvia uz odpisala (dnes v noci okolo jednej cca) a tiez sa to v jednej veci trosku nezhoduje :confused: tiež som v "pomykove" :unamused:
18. jún 2009 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ze vam uz odpisala...len no je mi to luto,ze sa nezhoduje,mne povedala presne to co Angela :unamused: ale s Angelou som viac spokojnejsia i ja :slight_smile:

mne vcera sesterka povedala ze to co vam vyvesti vestica by sa nemalo nikomu hovorit,lebo sa to nesplni...no a ja som vam to tu napisala :unamused: teda nexcem aby sa splnilo to,co predpovedala dcerke :frowning2: ale len to,co povedala mne :slight_smile: dcerke poved,ze bude dlhodobo xora :cry: :cry: a uz aj je :cry:

baby drzim palce,nex sa vam splni len to dobre vsetkyyyym :slight_smile:
18. jún 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ... veľa zdravíčka prajeme :wink: :wink: :wink: je pravda, že človek sa nemôže spoliehať len na veštice .... každý si zariadi život ako chce .... ja to skôr beriem ako usmernenie :sunglasses:
ale v tom, že budeme mať čoskoro druhé bábo sa zhodli obidve :grinning: :grinning: len Angela bola konkrétnejšia a napísala mi, že to bude dievča :grinning: :grinning: no uvidíme - prvý testík zatiaľ vyšiel negatívne :grinning: - ale možno sme ho len skoro robili :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. jún 2009 o 12:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

akej Angele píšete?... :wink:
18. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dal si niekto z Vás niekedy urobiť výkladu u Gerty? Kedysi žila v Bratislave, teraz žije vo Vysokých Tatrách. Počula som na ňu veľa chvál, asi pred rokom som si nechala u nej urobiť výklad. Výsledky sú ale dosť zmätočné. Napĺňa sa to tak na 50%.
19. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Debra, pochadzam z BB,ale uz byvame v Ba.

Lyzenka,staci napisat na ciganske.karty@gmail.com

Twinflame, ja som u nej nepocula,ale ja moc na vestice niesom,pani Anngela bola moja druuha skusenost,predtym som bola u jednej co si hovori Evva,nic moc.S Angelou uplna spokojnost :slight_smile:. Moja sestricka ta je u vestic varena pecena,bez vestenia uz ani nevie hadam co si obliect :slight_smile:,takze podla mna vsetko s mierou :slight_smile:
19. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok