• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

20. januára 2017 
@ichi ahoj prosim mas este kontakt na tu vesticu z LM?dakujem
11. júl 2016 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@besenova33 páči sa mi tvoj názor. Ja verím v Boha. Bola som tiež k tomu vedená, ale všetko s mierou. Človek si musí zachovať zdravý rozum. Poznám mnoho ľudí, ktorí sa chodia pomaly každý deň modliť do kostola a pritom ohovárajú, podvádzajú. No je mi z toho až zle.
11. júl 2016 o 11:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Aj v dobách Krista boli proroci...ale boli aj praví a nepraví....ludia od nepamäti chodili k veštcom..ale tiež je treba vedieť že karty su len informatívne a človek si svojím myslením ovplyvňuje svoj osud...niektoré veci som nechápala.Ale pomohla mi jedna pani.A ja jej veľmi za to ďakujem.../0949778420/možno pomôže aj vám
18. júl 2016 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viky64 Netreba si mýliť rozdiel medzi Božím prorokom,( či prorokom v Ježišovom mene, veriacim človekom s charizmou prorokovania). a medzi veštcom, vešticou, o ktorých nevieš v akom duchu vykonávajú svoju činnosť. A správne aj v dobách Ježiša Krista takí boli, a ľudia využívali ich služby dávno pred tým... Spomeniem panovníka Šaula. (Biblia: 1.Sam. 28, 1-25)
18. júl 2016 o 19:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
janakas táto žena je božia...jej dary sú z ducha,zavolal si ju aj kňaz s ktorým som hovoria,dal jej požehnanie.Ludia ju dlho odsudzovali,smiali sa jej.a teraz za nou chodia.Nemusíte mi veriť,ale bola som toho svedkom.
18. júl 2016 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer ----má niekto z Vás skúsenosť s Marsiou? / ivestenie/
21. júl 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Po dlhej dobe vám píšem. Začalo to pred 2,5roka,keď som sa ocitla v zúfalej situácii.Preto ako každá z vás,aj ja som vyhľadávala Vestice.Začala návštevami,myslela,som že pomôžu,no namiesto toho,som žila len s nádejou, ktorú mi dávali.A tolko pozitívneho,ach jaj,že ako budem s ex a neviem čo a ja tomu verila.No musím povedať,že len jediná Ines mala pravdu,vtedy som tomu neverila,No ukázalo sa,že áno.A po tom všetkom,som objavila tieto knihy,je ešte jedna od Jana Dubnicku,no momentálne ju nemám u seba.Stačí si ich prečítať,všetko je pravda v nich.Prestala som s vestkynami,začala čítať takéto knihy a môj život sa začal posúvať napred.Vo vnútri som našla konecne pokoj,začala som pozitivne mysliet a viac ma neovladne nič negatívne,ani ľudia.Týmto všetkým som a aj si pritahujem pozitivne veci.Každá vec,osoba atď,beriem ako lekciu,ci uz dobrú a zlú.A hlavne som začala používať svoju intuiciu,teraz dokážem vnutornym pocitom rozoznať, či sa stane niečo dobré,alebo zle.Odkedy myslím len pozitívne,mám len dobre tušenie.S vesticami som nadobro skončila a radšej si knihovnicku zaplnim.Pekný deň a aj vám želám čo najviac pozitívnych myšlienkach.Keď ich budete mať,tak všetko dobré vám príde samo <3
24. júl 2016 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Chcem sa touto cestou poďakovať pani Lidke, ktorá mi veľmi pomohla a povzbudiť tak ľudí, aby ju neváhali kontaktovať. Je to jasnovidka a veštica ktorá je neuveriteľne presná,pomôže vám v každej životnej situácii, či už je to privolanie osudového partnera, alebo s otehotnením,ak máte manželstvo pred krachom, dokáže zvrátiť siruáciu vo váš prospech, máte problémy so súdmi, aj s tým vám vie pomôcť, robí ritály na zdravie a v tomto je naozaj výborná, čo môžem potvrdiť aj z vlastnej skúsenosti, očistí karmu a váš dom od negatívnych síl aj na diaľku, robí ritály na financie, pracovné úspechy, akýmkoľvek spôsobom potrebujete pomôcť, so všetkým vie pomôcť a každú životnú situáciu vie zvrátiť vo váš prospech. Karty vám vyloží dobodky presne bez toho,abymala o vás akékoľvek informácie o vás. Je výborná a presná. Píšem to preto,lebo mne zachránila život, lekári ma odpísali, no ona ma vytrhla hrobárovi z lopaty. Našla som na ňu kontakt na internete prečítala som si hodnotenia a ozvala sa jej potom to už išlo veľmi rýchlo.

Ďakujem Lidke za pomoc, môj život konečne dostal zmysel. Žiadne bolesti konečne som zdravá, a to mi lekári nedávali veľkú nádej na uzdravenie. Pani Lidka mi rituálne očistila karmu, urobila rituál na zdravie a navyše som si od nej kúpila starý indiánsky rituál na ochranu proti negativite, urieknutiu. Môžem povedať, že po jeho vykonaní sa začali diať veci, ľudia ktorí mi ublížili , tým sa to vrátolo 100 násobne a stále vracia, neľutujem ani cent a keby som sa mala zase rozhodnúť, určite by som to znova podstúpila. Je to pol roka a ja ani neviem ako sa Vám pani Lidka odvďačím za vašu pomoc. Vrátili ste mi môj život. Ďakujem
24. júl 2016 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
Dobry den prosim vas pozna Tu niekto dobru vesticu z okolia cadce
25. júl 2016 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adel4360 skús Žilina 0905435408 som spokojná
25. júl 2016 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beata231 ahoj, nemas cislo na tu Lydku prosim ta? odkial je? da sa to aj cez telefon?
4. aug 2016 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, nemáte niektorá kontakt na vešticu Jasmínu z Holíča? poprípade aj skúsenosti? :slight_smile:
5. aug 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcel by som sa tu poďakovať madam Helenke ktorá mi pomohla v mohých veciach čo sa týka zdraviac, porobenia a lásky môžem len odporučiť. Zastihnete ju na maily stastna.buducnost@gmail.com
5. aug 2016 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. poslali by ste mi prosim kontakt na tu pani zuzanu šimekovu v prievoze v bratislave? niekto kto u nej bol v poslednej dobe, plus poprosím nejaké recenzie prípadne cenu. a ak by sa našiel niekto kto má aktuálny kontakt na Didu bola by som vďačná, stratila som na ňu kontakt, to len pre istotu, mám ku nej ísť až o rok. ďakujem :slight_smile:
9. aug 2016 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte:slight_smile: . Chcem sa opýtať,či má niekto z Vás skúsenosť s vešticou Beatou zo Senice.Ďakujem za odpoveď a ešte želám pekný deň.
10. aug 2016 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viete mi doporučiť dobru vešticu po telefone:blush: Ďakujem:blush:
15. aug 2016 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viky64 To ti neviem, takto posúdiť, ale dá sa to spoznať podľa toho, či za to berie peniaze pre vlastnú potrebu. (Iné je, keď ti povie, daruj peniaze, dar ľubovoľne, podľa slobodnej vôle na charitu alebo za seba na omšu atd. ) A tiež sa spoznávajú tieto veci podľa tzv. ovocia Ducha, či ďalej spôsobujú dobro druhým, alebo či sa neskôr neprejavia presne opačne, nejakými psychickými problemámi, na zdraví atd. Želám úprimne všetkým všetko dobré, pekný deň
17. aug 2016 o 07:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bol niekto u Zany v Leviciach? Ako ste boli spokojni a kolko berie za vyklad? Dakujem
17. aug 2016 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@johanka59 ahoj, ja som u nej bola a musim povedat, ze je teda velmi trefna
18. aug 2016 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkesa Ta Beata zo Senice vesti len z kariet alebo je aj jasnovidna? Dakujem.
18. aug 2016 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariska1 mne vestila z kariet a splnilo sa vsetko. Ona vesti na take kratsie obdobie (cca 3 mesiace) iba pri jednej veci ma upozornila, ze sa to stane az tak o 4 roky, jej to tie karty niekedy tak "povedia".
18. aug 2016 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkesa Dakujem. A treba k nej ist osobne alebo vyklada aj na dialku?
18. aug 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klariska1 je asi lepsie ak zena ide k vestici osobne, skor a viac bude vestica vidiet
18. aug 2016 o 13:54  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň,nemáte niekto s p. Martou Jankouvou z Drietomy?
22. aug 2016 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liliana1986 ahoj prosim ta mozem mi poslat cislo na tu Mirku? Dakujem pekne vopred.
23. aug 2016 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phoca ja mam kontakt na nu a mne sa vela splnilo bola som tam 2 x a velka spokojnost a teraz mam v plane zasa k nej ist
28. aug 2016 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@phoca neviem ci plati este to jej cislo 0915727573 jasmina holíč
28. aug 2016 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladena - dakujem velmi pekne :slight_smile:
29. aug 2016 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apoloma dala by si mi kontakt prosím?
31. aug 2016 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už je najvyšší čas aby niekto napísal pravdu o upinke, isteho času som ju sama odporučala, no chcem vas však varovať je to zakerna zla žena ktora ludom skodi este nikdy nikomu nepomohla mozno kedysi davno ked este netahala z ludi tolko prachov ako teraz ide aj o tisice eur ona vas zmanipuluje aby ste robili pre nu vsetko navodi kamaratsky vztah a dokonca vam casom navrhne ze vam bude robit ritualy a vestby zdarma ak jej budete dohadzovat ludi
viac pisat nebudem bolo to tu viacerymi uz prezentovane a ten kto nahlasuje jej prispevky vie velmi dobre co robi
ona z vas vycuca vsetko co moze energiu peniaze atd a ked uz z vas nic nema dokoca vas preklaje a robi to velmi rada
a pozor na to ohana sa ze pracu jej pomaha robit aj saman vtedy vie naraz vytiahnut niekolko tisic ona vas tak zblbne ze vy si to uvedomite az ked bude neskoro
2. sep 2016 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok