• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
@klariska1 prepac, dlhsie som tu nebola. No ja som u nej bola prvykrat osobne a potom mi vestila mailom (musis jej poslat fotku) - ale osobne to bolo si myslim lepsie, tak obsirnejsie to povedala. Inak ona vesti cca na 3 mesiace dopredu.
7. sep o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: . Ak Vám mal odporučiť jednoznačne p. Lidku. Bol som už pri viacerých vešticiach ale pravdu povediac nič mi nevyšlo čo mi povedali. Až som natrafil na pani Lidku všetko čo mi povedala sa mi splnilo. Od A po Z. Robila mi aj rituáli na očistenie karmi a na ochranu a pomohlo za čo som jej veľmi vdačný. Od vtedy mam pokoj a kľud ako nikdy :slight_smile: .Vyvešti vam osobne alebo cez skype.
7. sep o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@matus12382 precitaj si prispevky vyssie, hoci viem, ze si to zasa iba ty upinka, jedna vec, ktoru by si mala ako ,,vestica,, vediet karma sa neda ocistit len tak niekým iným, to by bolo velmi lahke nie? ale tebe je to asi jedno, pises si pises dookola to iste, snad sa niekto chytí, len uz tu mas aj realne zle hodnotenia ups
8. sep o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ewwe ....Chytí sa už len málokto :wink:
8. sep o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@johanka59 že sa im to ešte chce, stále nový nick a chvála na pani Lidušku :slight_smile: :slight_smile:
14. sep o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
17. sep o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chcem upozorniť na karmmu je to podvodnícka ktorá chce pokaziť Eve meno
17. sep o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
U veštice Evi z Rače Som bol veľmi spokojní všetko sa splnilo do botky
17. sep o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ifkael --Dobrý deň---boli ste u Márii Mandíkovej? Zaujímala by táto veštica---napíšete mi svoj názor? Ďakujem.
18. sep o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý den všem :slight_smile:

musím napsat velmi kladnou referenci skvělé paní Lidunce, která dělá nejen karty, ale i rituály na očistu karmy a osudu člověka, na vztahy, dává dohromady partnery a nebo je dokáže dát od sebe a najít Vám nového partnera, taky rituály na hojnost a dostatek peněz, zdraví a štěstí a lásky.. Už víckrát mi dělala výklad karet a vše sedělo na 95% do detailu a taky mi pomocí rituálu dala život dohromady a pomohla najít cestu ke štěstí a životní lásku. Všechno dělá i na dálku přes skype nebo mobil, klidně Vám zavolá zpět a odpoví na SMS. Já žiju na Slovensku a ona bez problémů se mnou komunikovala přes skype, abych to měla zadarmo a nemusela platit za volání. Vyzkoušejte ji, já už žádnou jinou kartářku ani zkoušet nechci, protože tato je nejlepší. Navíc moc milá a fajn ženská!
21. sep o 14:08  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
@adrianka82 super zasa si ma pobavila, ty mas teda trpezlivost :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@matkapetka fuha.a skadia je.a kontakt nanho?
22. sep o 22:08  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2012  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den , prosim vas ma tu niekto kontakt na vesticu Elviru z Ba ? Ružinov . Dufam ze sa niekto najde , dakujem
24. sep o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den, tymto reagujem pripevok od "marianna777" aj na tejto stranke.
Na http://www.cas.sk/diskusia/282944/neuveritelne-video-nachytaneho-liecitela-marcela-45-dostal-z-leukemie-doma-v-bolestiach-zomrel/1/
bol uverejneny tento prispevok : tak podvodníčok je viac napriklada taká Iveta ujfalušiova a jej svokra Olina ujfalušiova...tie maju tiež dobre za ušami...kriminalka ich už dobre pozná....otazka času kedy sadnu na lep...:grinning: ...je jasne že zle robia....ale dobre ešte nikomu nespravili....jedine keby mali oni s toho prospech....
Pani Ujfalusiovu poznam a velmi sa ma dotklo, ze niekto takymto hrubym sposobom dokaze urazat ludi. Mne osobne pani Ujfalusiova velmi pomohla v prvom rade ako clovek a velmi si ju za to vazim. Jej pomoc ludom nie je o peniazoch a za to, co pre mna urobila jej uprimne dakujem. Z vlastnej skusenosti ju mozem len odporucat. Pani Marianne777 prajem, aby nasla svoje miesto v zivote a bola stastna bez toho, aby bezdovodne ublizovala ludom.
27. sep o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@civavava Dobry den, neviem ci sem este chodite, ale ak... tak nemate nejaky kontakt na pani vesticu ktoru ste spominali? hladam niekoho kto je fakt dobry a nebude ma tu salit zbytocnymi recami, ale vyvesti co sa fakt udeje. Dakujem :slight_smile:
27. sep o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amia2016 skús zavolať 0905435408 a je to pán veštec.
29. sep o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka za radu ... ale rozhodla som sa to teraz neriesit. :slight_smile:
29. sep o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
2. okt o 20:17 • janik38
@janik38 dakujem ze si si dala tu namahu nam to oznamit a kvoli jednemu prispevku sa aj zaregistrovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
môže mi niekto dať kontakt na p. Marciu?
5. okt o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niekto kontakt na vesticu poprad a okolie
8. okt o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ma niekto skusenosti s Tatianou Zatkovou z Bučian?
9. okt o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luciapa184 ja mam s nou skusenost
9. okt o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcatá máte kontakt na overenu vešticu v BB?Ja som bola raz pri jednej v Sasovej, tuším na Starohorskej, ale nemám už kontakt?Dakujem za všetky rady :slight_smile:
11. okt o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
SOFA!!!!Overena jasnovidka ktorá vas naozaj nesklame ,netrepe,netára nezavádza ide ihned na vec a hned viete že hovoríte s inteligentným človekom,ktorí riadne pracuje a po praci pomáha čo môže ludom !!!!!!.Vdaka podvodníkom apropo ktorí sa tu samy propaguju nič nefunguje a ľudia neveria že je tu niekto kto im naozaj môže pomôcť.Len tak dalej karma poznaá každého adresu.Toť môj nazor .A pre tých ktorí chcú úroveň sofa-vestenie.eu :slight_smile:
17. okt o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@amia2016
Dobry vecer, ak mate zaujem o kontakt na pani Ujfalusiovu,
napiste mi na moj e-mail: natija259@centrum.sk
Velmi si pani Ujfalusiovu vazim a nerada by som zverejnovala
jej sukromne cislo na verejnej diskusii,
ale ak mi napisete, rada Vam na nu poslem kontakt.
Z vlastnej skusenosti mozem o nej napisat, ze je to velmi príjemna
pani a co zistite hned ako ju budete pocut v telefone.
Dokaze naozaj pomoct aj v tazkych zivotnych situaciach.
Hovori pravdu a je to osoba, ktora ma dar vidiet veci,
ktore bezny clovek nevidi a dokaze Vam pomoct aj na dialku.
25. okt o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobry den, tymto reagujem pripevok od "27sunny" :
"Už je najvyšší čas aby niekto napísal pravdu o upinke, isteho času som ju sama odporučala, no chcem vas však varovať je to zakerna zla žena ktora ludom skodi este nikdy nikomu nepomohla mozno kedysi davno ked este netahala z ludi tolko prachov ako teraz ide aj o tisice eur ona vas zmanipuluje aby ste robili pre nu vsetko navodi kamaratsky vztah a dokonca vam casom navrhne ze vam bude robit ritualy a vestby zdarma ak jej budete dohadzovat ludi viac pisat nebudem bolo to tu viacerymi uz prezentovane a ten kto nahlasuje jej prispevky vie velmi dobre co robi ona z vas vycuca vsetko co moze energiu peniaze atd a ked uz z vas nic nema dokoca vas preklaje a robi to velmi rada a pozor na to ohana sa ze pracu jej pomaha robit aj saman vtedy vie naraz vytiahnut niekolko tisic ona vas tak zblbne ze vy si to uvedomite az ked bude neskoro"

Mila 27sunny, kazdy ma svoje svedomie a je zodpovedny za to co robi a pise. Napriek tomu, co ste o upinke napisala Vam prajem, aby ste si nasla svoje miesto v zivote a bola stastna bez toho, aby bezdovodne ublizovala ludom.

Dnes som spoznala pani upinku a mala som moznost stravit s nou s telefonickym rozhovorom viac ako hodinu. Je to naozaj jeden uzasny clovek s velkym srdcom. Hned na zaciatku telefonatu sa mi predstavila a povedala mi o tom, cim sa zaobera. Zaroven ma upozornila, ze nechce, aby som jej hovorila o sebe, pretoze ona to vidi v kartach.
Ked mi zacala vykladat karty a rozpravat, miestami som ani nedychala. Nikdy v zivote som pani upinku nestretla ani som s nou netelefonovala a predsa o mne vedela velmi vela veci. Som rada, ze aj vdaka tomuto foru som ju mohla spoznat. Jej telefonne cislo som vytocila napriek negativnemu prispevku na jej osobu a urobila som dobre. Po rozhovore s upinkou ju mozem vsetkym len odporucat. Nemam dovod klamat a pisat nieco co nie je pravda. Presvedcte sa sami. Kontakt na upinku 00420 605 821 736 alebo jej napiste upinka@seznam.cz
25. okt o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dnes som spoznala pani upinku a mala som moznost stravit s nou s telefonickym rozhovorom viac ako hodinu. Je to naozaj jeden uzasny clovek s velkym srdcom. Hned na zaciatku telefonatu sa mi predstavila a povedala mi o tom, cim sa zaobera. Zaroven ma upozornila, ze nechce, aby som jej hovorila o sebe, pretoze ona to vidi v kartach.
Ked mi zacala vykladat karty a rozpravat, miestami som ani nedychala. Nikdy v zivote som pani upinku nestretla ani som s nou netelefonovala a predsa o mne vedela velmi vela veci. Som rada, ze aj vdaka tomuto foru som ju mohla spoznat. Jej telefonne cislo som vytocila napriek negativnemu prispevku na jej osobu a urobila som dobre. Po rozhovore s upinkou ju mozem vsetkym len odporucat. Nemam dovod klamat a pisat nieco co nie je pravda. Presvedcte sa sami. Kontakt na upinku 00420 605 821 736 alebo jej napiste upinka@seznam.cz
25. okt o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@talia343 chcem sa ta opýtat ci pani liduska hovori vsetkým svojim zakaznikom nech sa zaregistruju na konika a nech na nu napisu hodnotenie a nakonci daju presný telefon a email? velmi ma to zaujima alebo je to len nahoda, ze zakaznici pani lidusky nahodne pisu referencie do tejto temy, dakujem :grinning:
26. okt o 08:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewwe Dobry vecer, neviem preco sa ma pytas, ci pani Liduska hovori vsetkym svojim zakaznikom nech sa zaregistruju na konika a nech na nu napisu hodnotenie a nakonci daju presný telefon a email.
Ja jej zakaznikov nepoznam a do vcerajsieho vecera som nepoznala ani pani Lidusku.
Ak si vsimla ja som nepisala na pani Lidusku ziadne hodnotenie, ale reagovala som na prispevok od "27sunny", ktory som si precitala este predtym, ako som pani Liduske zavolala. Asi som nepochopila pravidla na tomto fore, pretoze ak tu ludia osocuju druhych, tak je to v poriadku, ale ak som sa zastala cloveka, ktoreho poznam a z vlastnej skusenosti viem o nom povedat, ze to co napisala "27sunny" nie je pravda, tak to v poriadku nie je. Vzdy som si myslela, ze kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor, ale tu na tomto fore to naozaj funguje asi nejako inak.
Este raz sa vratim k odpovedi na tvoju otazku. Ako som uz napisala s pani Liduskou som vcera hovorila viac ako hodinu. Predstavila sa mi, vylozila mi karty a zacala mi z nich citat. Zacala minulostou a presla do buducnosti. Pocas rozhovoru hovorila to, co vidi v kartach a ja som ju len miestami prerusila, ak som sa chcela nieco k vykladu opytat a upresnit si, co tym konkretne mysli. Potom som jej podakovala za vyklad a rozlucili sme sa.
Pani Liduska ma neposielala registrovat sa na ziadnu stranku ani mi nekazala pisat tu ziadne referencie a ani neviem z akeho dovodu, by to mala robit. Tato stranka je slovenska a pani Liduska zije v Cechach a naozaj netusim, ci o tejto stranke vobec vie.
Na tom, ze som sa po vlastnej skusenosti rozhodla pani Lidusku odporucit aj inym a zverejnila som na nu kontakt, nie je podla mna nic zle. Ked niekto pre mna nieco urobi, je normalne podakovat sa mu za to. Alebo sa to tu nesmie? Je to predsa forum o vesticiach a nazoroch na nich. Dnes sa hodnotenia pisu bezne, po pobyte v hoteli, pri nakupe tovaru, existuju aj hodnotenia lekarov... Tieto hodnotenia ludom potom pomahaju pri dalsom rozhodovani. Takto to funguje vsade.
26. okt o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok