• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. septembra 2017 
Konečne som našla vešticu Scarlet ,ktorá mi veštila pred 9 rokmi .Všetko sa splnilo do bodky.Kto má záujem tak nech sa mi ozve správou.
5. nov 2016 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
13. nov 2016 o 14:58 • natalia322
14. nov 2016 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Dôvod: “reklama”
14. nov 2016 o 09:09 • mariacejch
Viete niekto poradit vesticu overenu ale nie z kariet ale z ruky ???dakujem
14. nov 2016 o 22:09  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v máji 2018 (9. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariacejch ahoj neviem niekoho mi to pripomina, hm musim porozmyslat ze koho....
....ano viem som hnusna, viem...
16. nov 2016 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mariacejch-karma sa nedá očistiť a už vôbec nie cez mail.To by bolo jednoduché,že niekto by narobil kraviny v živote a niekto iný by mu to ocistil..karma sa da očistiiť jedine tým,že si to človek odžije a napraví sám..takže toto sú dobre zavázdajúce informácie..a následne nato špinavý biznis s ovládaním druhých ludí...asi tak :grinning:
16. nov 2016 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Chcela by som Vás poprosiť,súrne hľadám nejaký kontakt na vešticu Mabel,potrebudej sa s ňou nejak spojiť ,nemáte na ňu nejaké číslo.Dakujem
16. nov 2016 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viky64 to je jedna a ta istá osoba ako upinka vymýšľa si rôzne nicky zaregistruje sa a pridá tu príspevok samé odporúčania na veštice upinku môžeš jej tu písať koľko chceš ona si točí svoje dookola alebo ti napíše iP ako mne a keď niekto naletí tak potom vôbec neodporúča, ta pani porušuje pravidla koníka a navyše ťahá od ľudí peniaze
17. nov 2016 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ewwe ahoj,no je mi jasné že robí hlúposti..lebo čistenie karmy týmto spôsobom nejde spraviť..to sú len praktiky ako oklamať ludí..
17. nov 2016 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dobry večer...chcela by som sa prosim opytať ak by mi to niektora vedela z vas vysvetliť,prečo sa vyklady kariet nezhoduju ak som bola u troch veštic a každa tvrdi niečo ine......čo može byť dovod? poradte prosim....dakujem každej za odpoved,či info...
20. nov 2016 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkainka Výklad kariet môže byť spôsobený nastavením podvedomia,ale aj tým ku komu ste išli...veštec ktorý ide cez ego čita karty, a mýli sa...veštec ktorý ide cez srdce človeka cíti..a keď ho cíti je omyl minimálny..a ďalšia vec-ten kto veští pre prachy vám povie čokolvek..človeka ktorí ide cez srdce spoznáte tak,že hneď reaguje na vaše energie,cíti strach,hnev..skrátka všetko...
21. nov 2016 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata chcela som sa opytat nepozna niekto vesticu dobru z Trnavy ???
27. nov 2016 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Dôvod: “reklama”
7. dec 2016 o 06:26 • mariacejch
@apoloma mohla by som poprosit kontakt na tu topolcianksu? Dakujem
11. dec 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2016 o 16:34 • marketa320
@ichi zdravím , mohli by ste mi dat kontakt na tu pani z LM?
Vopred ďakujem
12. dec 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer. Poprosila by som Vas o kontakt (kludne aj telefonicky) na vesticu, ktora je na spolahliva a pravdiva v oblasti vztahov. Som celkom zufala
Dakujem
16. dec 2016 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewelinka21 ahoj.ja som skusila tuto a je superrr.
twinflame sa vola
16. dec 2016 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewelinka21 ja chodím do Žiliny 0905435408 a som spokojná:thumbsup:
19. dec 2016 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potrebujem radu :cry: ... vyhladavala som vestice z dôvodu ci je mi môj priatel neverny,pretoze moja ženska intuicia mi hovori ze ano :frowning2: ... zatial som bola lenbu dvoch vestic, u jednej romskeho pôvodu,ktora mi s istotou tvrdila ze môj priatel mi nieje neverny ba prave naopak lubi ma tak ze by ma ani neopustil ... a ta druha vestica mi povedala ze mi bol viac krat neverny :frowning2: ... neviem co mam robit a komu mam verit :( ... zit n neistote je hrozne, prosim pomôzte mi :cry:
26. dec 2016 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anetakonusikova pozri sa do jeho mobilu, na jeho email, zisti kam chodi, a ci ti hovori pravdu o tom, kam chodi = ziskaj dokaz...len tak budes na istotu vediet, co sa deje
27. dec 2016 o 05:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gilian dakujem, urcite sa o to pokusim :frowning2:
27. dec 2016 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anetakonusikova nič nehľadaj, starať sa niekomu V osobných veciach je nechutné. Keď mu neveris tak ho opustí. Lebo stále budeš ho podozrievat že tá podvádza aj keď to nebude narp pravda. Načo to je dobre. Vzťah je o dôvere
27. dec 2016 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky ak chcete tu je kontakt kto ma nádherný dar pomáhať v ťažkých chvíľach tel . č. 0904496328...je to skvelý Pan čo rad pomôže....
5. jan o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kotatko1232 no mne od nej nič nevyšlo, úplne od veci
6. jan o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@notebook ano??a platila si jej??
6. jan o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vestice s naozajstnym darom tych je malo. Este som u ziadnej nebola.

Ja si vykladam karty sama raz do roka. Ked sa uz fakt neviem pohnut. Sluzia mi ako orientacia a povzbudenie : )
6. jan o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
7. jan o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
agi
@notebook a ten pan vesti cez telefon....ja by som teraz tak velmi potrebovala radu ze by som riskla aj vesticu :(
8. jan o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok