Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
senzulka
5. nov 2016
Konečne som našla vešticu Scarlet ,ktorá mi veštila pred 9 rokmi .Všetko sa splnilo do bodky.Kto má záujem tak nech sa mi ozve správou.
natalia322
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewwe
14. nov 2016
mariacejch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminka12345
14. nov 2016
Viete niekto poradit vesticu overenu ale nie z kariet ale z ruky ???dakujem
ewwe
16. nov 2016
@mariacejch ahoj neviem niekoho mi to pripomina, hm musim porozmyslat ze koho....
....ano viem som hnusna, viem...
viky64
16. nov 2016
mariacejch-karma sa nedá očistiť a už vôbec nie cez mail.To by bolo jednoduché,že niekto by narobil kraviny v živote a niekto iný by mu to ocistil..karma sa da očistiiť jedine tým,že si to človek odžije a napraví sám..takže toto sú dobre zavázdajúce informácie..a následne nato špinavý biznis s ovládaním druhých ludí...asi tak 😃
azare
16. nov 2016
Chcela by som Vás poprosiť,súrne hľadám nejaký kontakt na vešticu Mabel,potrebudej sa s ňou nejak spojiť ,nemáte na ňu nejaké číslo.Dakujem
ewwe
17. nov 2016
@viky64 to je jedna a ta istá osoba ako upinka vymýšľa si rôzne nicky zaregistruje sa a pridá tu príspevok samé odporúčania na veštice upinku môžeš jej tu písať koľko chceš ona si točí svoje dookola alebo ti napíše iP ako mne a keď niekto naletí tak potom vôbec neodporúča, ta pani porušuje pravidla koníka a navyše ťahá od ľudí peniaze
viky64
17. nov 2016
@ewwe ahoj,no je mi jasné že robí hlúposti..lebo čistenie karmy týmto spôsobom nejde spraviť..to sú len praktiky ako oklamať ludí..
vierkainka
20. nov 2016
dobry večer...chcela by som sa prosim opytať ak by mi to niektora vedela z vas vysvetliť,prečo sa vyklady kariet nezhoduju ak som bola u troch veštic a každa tvrdi niečo ine......čo može byť dovod? poradte prosim....dakujem každej za odpoved,či info...
viky64
21. nov 2016
@vierkainka Výklad kariet môže byť spôsobený nastavením podvedomia,ale aj tým ku komu ste išli...veštec ktorý ide cez ego čita karty, a mýli sa...veštec ktorý ide cez srdce človeka cíti..a keď ho cíti je omyl minimálny..a ďalšia vec-ten kto veští pre prachy vám povie čokolvek..človeka ktorí ide cez srdce spoznáte tak,že hneď reaguje na vaše energie,cíti strach,hnev..skrátka všetko...
kotatko1232
27. nov 2016
Dievcata chcela som sa opytat nepozna niekto vesticu dobru z Trnavy ???
mariacejch
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yanina1983
11. dec 2016
@apoloma mohla by som poprosit kontakt na tu topolcianksu? Dakujem
marketa320
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalasim
12. dec 2016
@ichi zdravím , mohli by ste mi dat kontakt na tu pani z LM?
Vopred ďakujem
ewelinka21
16. dec 2016
Dobry vecer. Poprosila by som Vas o kontakt (kludne aj telefonicky) na vesticu, ktora je na spolahliva a pravdiva v oblasti vztahov. Som celkom zufala
Dakujem
kotatko1232
16. dec 2016
@ewelinka21 ahoj.ja som skusila tuto a je superrr.
twinflame sa vola
ewa99
19. dec 2016
@ewelinka21 ja chodím do Žiliny 0905435408 a som spokojná👍
anetakonusikova
26. dec 2016
Potrebujem radu 😢 ... vyhladavala som vestice z dôvodu ci je mi môj priatel neverny,pretoze moja ženska intuicia mi hovori ze ano ☹ ... zatial som bola lenbu dvoch vestic, u jednej romskeho pôvodu,ktora mi s istotou tvrdila ze môj priatel mi nieje neverny ba prave naopak lubi ma tak ze by ma ani neopustil ... a ta druha vestica mi povedala ze mi bol viac krat neverny ☹ ... neviem co mam robit a komu mam verit 😞 ... zit n neistote je hrozne, prosim pomôzte mi 😢
gilian
27. dec 2016
@anetakonusikova pozri sa do jeho mobilu, na jeho email, zisti kam chodi, a ci ti hovori pravdu o tom, kam chodi = ziskaj dokaz...len tak budes na istotu vediet, co sa deje
anetakonusikova
27. dec 2016
@gilian dakujem, urcite sa o to pokusim ☹
bykaterina
27. dec 2016
@anetakonusikova nič nehľadaj, starať sa niekomu V osobných veciach je nechutné. Keď mu neveris tak ho opustí. Lebo stále budeš ho podozrievat že tá podvádza aj keď to nebude narp pravda. Načo to je dobre. Vzťah je o dôvere
agi99
5. jan 2017
Ahojky ak chcete tu je kontakt kto ma nádherný dar pomáhať v ťažkých chvíľach tel . č. 0904496328...je to skvelý Pan čo rad pomôže....
notebook
6. jan 2017
@kotatko1232 no mne od nej nič nevyšlo, úplne od veci
kotatko1232
6. jan 2017
@notebook ano??a platila si jej??
tuusfatum
6. jan 2017
Vestice s naozajstnym darom tych je malo. Este som u ziadnej nebola.

Ja si vykladam karty sama raz do roka. Ked sa uz fakt neviem pohnut. Sluzia mi ako orientacia a povzbudenie : )
notebook
7. jan 2017
yanina1983
8. jan 2017
agi
@notebook a ten pan vesti cez telefon....ja by som teraz tak velmi potrebovala radu ze by som riskla aj vesticu 😞

Začni písať odpoveď...

Odošli