• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
Konečne som našla vešticu Scarlet ,ktorá mi veštila pred 9 rokmi .Všetko sa splnilo do bodky.Kto má záujem tak nech sa mi ozve správou.
5. nov o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
13. nov o 14:58 • natalia322
14. nov o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Poznámka admina: “reklama”
14. nov o 09:09 • mariacejch
Viete niekto poradit vesticu overenu ale nie z kariet ale z ruky ???dakujem
14. nov o 22:09  •  3 deti - snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mariacejch ahoj neviem niekoho mi to pripomina, hm musim porozmyslat ze koho....
....ano viem som hnusna, viem...
16. nov o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mariacejch-karma sa nedá očistiť a už vôbec nie cez mail.To by bolo jednoduché,že niekto by narobil kraviny v živote a niekto iný by mu to ocistil..karma sa da očistiiť jedine tým,že si to človek odžije a napraví sám..takže toto sú dobre zavázdajúce informácie..a následne nato špinavý biznis s ovládaním druhých ludí...asi tak :grinning:
16. nov o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Chcela by som Vás poprosiť,súrne hľadám nejaký kontakt na vešticu Mabel,potrebudej sa s ňou nejak spojiť ,nemáte na ňu nejaké číslo.Dakujem
16. nov o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@viky64 to je jedna a ta istá osoba ako upinka vymýšľa si rôzne nicky zaregistruje sa a pridá tu príspevok samé odporúčania na veštice upinku môžeš jej tu písať koľko chceš ona si točí svoje dookola alebo ti napíše iP ako mne a keď niekto naletí tak potom vôbec neodporúča, ta pani porušuje pravidla koníka a navyše ťahá od ľudí peniaze
17. nov o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ewwe ahoj,no je mi jasné že robí hlúposti..lebo čistenie karmy týmto spôsobom nejde spraviť..to sú len praktiky ako oklamať ludí..
17. nov o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
dobry večer...chcela by som sa prosim opytať ak by mi to niektora vedela z vas vysvetliť,prečo sa vyklady kariet nezhoduju ak som bola u troch veštic a každa tvrdi niečo ine......čo može byť dovod? poradte prosim....dakujem každej za odpoved,či info...
20. nov o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vierkainka Výklad kariet môže byť spôsobený nastavením podvedomia,ale aj tým ku komu ste išli...veštec ktorý ide cez ego čita karty, a mýli sa...veštec ktorý ide cez srdce človeka cíti..a keď ho cíti je omyl minimálny..a ďalšia vec-ten kto veští pre prachy vám povie čokolvek..človeka ktorí ide cez srdce spoznáte tak,že hneď reaguje na vaše energie,cíti strach,hnev..skrátka všetko...
21. nov o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata chcela som sa opytat nepozna niekto vesticu dobru z Trnavy ???
27. nov o 14:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem". Poznámka admina: “reklama”
Dnes o 06:26 • mariacejch
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok