• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. septembra 2017 
svata pravda,raz dva x si nechat vyvestit a pobavit sa na tom nie je nic zle,ale aby tam clovek chodil uz po radu co na veceru,to je uz chore :unamused:
19. jún 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre twinflame ... tak ja som si dala urobiť výklad prvykrát asi pred 2 mesiacmi u spomínanej Gerty, pretože som na ňu čítala dosť pozitívnych ohlasov a keďže som nemala dovtedy žiadne skúsenosti s vešticami, tak sa mi zdala taka seriózna. Mala som s ňou menšie nedorozumenie, lebo výklad som neobdržala v dohodnutom čase a peniaze už mala dávno na účte. Musela som ju kontaktovať viackrát a potom mi odpísala, že "vraj" nemá odo mňa žiadne potrebné údaje na veštbu, ale platbu evidovala, tak som bola troška sklamaná, prečo sa neozvala že nedostala odo mňa email s údajmi, keď peniaze dostala. A okrem iného, ten jej výklad mi pripadá dosť všeobecný, chytila sa situácie, ktorú som jej opísala ako problém, ktorý chcem vyriešiť a z niektorých jej odpovedí som bola dosť šokovaná, že som bola na tom psychicky horšie než predtým a stálo ma to nemalé peniaze. Zatiaľ sa mi nič z toho nesplnilo a dúfam, že ani nesplní :confounded:
Potom som vďaka tejto téme našla kontakt na pani Angelu, opísala som jej svoj problém skoro takisto ako v predchádzajúcom prípade a odpoveď som dostala asi do polhodiny a ta pani nemala odo mňa ešte žiadne peniaze. Jej výklad mi pomohol sa psychicky pozbierať, ani som jej nespomínala predošlú negatívnu skúsenosť, presne sa trafila, čo práve prežívam, jej veštba je dosť konkrétna, som s ňou spokojná, len keby mi ešte bližšie ozrejmila jednu skutočnosť, čakám na jej druhú odpoveď týždeň, zatiaľ nič :frowning2: ... a možno že sa nemám dozvedieť o tom pravdu, aj tak to beriem.
Inak ak mám porovnať obidve veštby, sú dosť rozdielne, zhodli sa iba v jednej veci.
19. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujmalo by ma ci p.angela odpisuje kazdemu,lebo mne nejak nie :frowning2:
20. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som napr. na jej odpoved cakala 5dni a potom som sa este nieco spytala a do cca 1hodiny mi odpisala
no potom som jej pisala s kamoskou a to mi tiez hned asi za 2 hod odpovedala :grinning: :grinning: a teraz tiez cakame uz asi 5 den,mozno ma toho fakt moc alebo zalezi od situacie...treba byt len trpezlivy :slight_smile:
20. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som jejpisala raz-neodpisala,druhy krat-neodpisala a treti krat dnes......tak pockam a uvidim.... :unamused:
20. jún 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale damy,ved nemusi sediet stale za pc,prip.nie je na vestenie naladena,aleo ste polozili zlu otazku,zlu poziadavku,alebo je blok u vas. :wink:
21. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to bude ozaj tak, že najskôr odpisuje na závažné otázky a na celkové výklady až nakoniec. ja čo som mala závažný problém tak mi odpisovala okamžite, čo nebol tak to trvalo a trvá.
22. jún 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liana, podľa mňa je to pomerne zvláštne deliť problémy na dôležité a nedôležité, lebo pre každého kto sa pýta niečo p.Angely je ten jeho problém dôležítý... :wink: mne sa napríklad rúca manželstvo a tiež čakám na odpoveď už vyše dvoch týždňov...tak neviem či je môj problém zrovna málo dôležitý alebo nie... :astonished:
22. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx-suhlasim s tebou
22. jún 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fejusa - ďakujem :slight_smile: :slight_smile:
22. jún 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne neodpísala. :frowning2: Skúsim jej ešte raz napísat a potom sa už vykašlem na to. :unamused:
22. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja jej uz nebudem pisat.... :unamused:
22. jún 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepánajána, nad niektorými sa mi rozum zastavuje. Mám taký pocit, že to už začína fakt hraničiť so zneužívaním. Je naozaj veľa takých, ktoré majú vážny problém, ale viac takých ktoré píšete len zo zvedavosti. Skúste rozmýšľať, keď tá pani musí denne vybaviť niekoľko desiatkov mailov a to nehovorím len o odpisovaní, ale ona musí venovať na to aj patričnú energiu. A to už nevravím o tom, že má aj svoju rodinu a svoje povinnosti.
Maryx pokiaľ som dobre čítala, už si jej písala niekoľkokrát, aj mne sa rúca manželstvo, ale človek problém nevyrieši, keď bude sústavne vypisovať o tom istom. Môže ťa len nasmerovať, už sa to u niektorých dostáva do štádia"odpisuj hneď a nech je to len pozitívne, inak nestojíš za nič. Uvedomte si, že život nie je len o peknom a všetko chce svoj čas.
22. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majamajka pekne si to zhrnula,naozaj,mame ten nas osudik vo svojich rukach,vestica ma hlavne nasmerovat.
A tiez si nemyslim ze deli problemy na menej a viac dolezite,podla stylu pisania je to velmi inteligentna a duchovne zalozena osoba.Asi ma toho ozaj vela a vestenie nie je len o odpisovani,je to aj o odovzdavani mnozstva energie.Mne pani Angela pomohla,jej slova boli moc trefne,tak trpezlivost a drzim palceky kazdemu :slight_smile:
22. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majajamka - nie nepochopila si to správne, písala som jej raz pred troma mesiacmi, a teraz raz popri tom to prvé sa nejednalo môjho manželstva, síce okrajovo mi napísala v odpovedi, že u mna vidí formálny koniec tejto etapy, ale otázka bola celkom iná...teraz so sa jej spýtala ohľadom manželstva raz a čakám poctivo dva týždne na odpoved...a ja to berem celé iba ako jednu z možností, lebo mám rada svoj život vo svojích rukách
22. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ps: prvá otázka bola ohľadom vývoja zdravotného stavu mojej dcérky, nakoľko má permanentné zdravotné problémy...
22. jún 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paní Angela je milá paní,jen nevím,nemůžu otěhotnět tak jsem se ptala jak to dopadne,napsala mi,že u nás vidí štěstí a dětátko,a dnes mi napsal ten můj-už bývalý,že se zamiloval,takže tak,vám to vychází? :confused:
22. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maryx hod mi tvoje udaje /cele meno a mesto/do ip

andina-chcela si dietatko,ci chlapa ,s ktorym ho budes mat? :slight_smile:
22. jún 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

prosim vas od koho si to davate vestit a komu a kde pisete?dakujem pekne
22. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula ty vestis?
22. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak aj ja pridám svoju trošku do tejto témy..Dávno som to tu nečítala, tak už ani neviem, o čom sa bavíte :sweat_smile: :confused: :confused:

U nás v dedine máme jednu pani. Má deti, ktoré jej pomerne často vychovávala/la ulica, ona sama nikdy nikde nerobila, ale mala šťastie, že sa vždy zavesila na krk nejakému bohatšiemu chlapovi-bolo jedno, či ženatý, či nie. A keď už bola asi vo finančných suchotách, rozhodla sa, že bude robiť vešticu. Jednoducho najskôr rozhodila siete medzi desiatky svojich mužských priaznivcov a tí jej meno rozhlasovali ďalej. Nemusím hovoriť, ako sme sa čudovali, keď u nás občas zastavovali autá z blízka, z ďaleka a pýtali sa na chýrnu vešticu :grinning: :grinning: :grinning: Aj nám to bolo smiešne, ako jej môže niekto naletieť na tie hlúposti, lenže sme si uvedomili, že ona využíva ľudské zúfalstvo a zvedavosť vo svoj prospech..Ona je jednoducho herečka a vie, ako s ľuďmi jednať, aby jej uverili..A oni jej za to platili. :rolling_eyes: :rolling_eyes: Teraz si lapila jednéhu hlupáčika oficiálne + celkom slušnú bokovku a s týmto veštením praštila nadobro :confounded: :grinning:

Ja neviem, ale po tejto skúsenosti by som asi ťažko ešte niekomu verila-to by musela byť fakt nejaká dobrá známa alebo niekto z rodiny, aby som si bola istá, že naozaj takéto vlohy jej boli dané a ona si nič nevymýšľa :wink: :wink: :wink:
22. jún 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama mi napsala,že spolu budeme štastní,tak jsem byla ráda,kdo chce sám vychovávat dítě,každá ho chce mít s tím koho miluje přece,bibulo
22. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no pozerám ,že to začína byť zaujímavé. Neviem, čo si mám o tom myslieť, zachvíľu začneme asi viaceré pochybovať. :confounded:
22. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majajamka, ja si myslím, že naozaj existujú osoby, ktoré dokážu veštiť, alebo aspoň vytušiť niečo, usmerniť človeka...ale väčšinou je to podľa mňa využívané na zárobok-viď všetky tie veštice, čo idú ako teleshoping po polnoci, alebo zavolaj na toto číslo-veštica neviem aká ti povie, čo ťa čaká :grinning: :grinning: :grinning:

ale tie naozajstné veštice, vedmy, bylinkárky, liečiteľky/lia, atď..naozaj pomáhajú v tichu svojho súkromia-z vlastného domu-tak ako to bolo kedysi a je ešte niekde v Afrike,Číne,Ázii,atď...Skrátka, nerobia okolo toho farebné blikajúce reklamy a nedávajú si neuveriteľne vesmírne mená... :wink: :wink:
22. jún 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečítala som si Vaše príspevky dva dni dozadu a neviem sa zdržať, aby som Vám neodpísala, už dávnejšie som písala, že p. Angelu nepoznám a to sa v kruhoch veštíc pohybujem. Píšete, že niektorým odpisuje hneď a niektorým nie. Sama veštím a pravda je, že to dosť vyčerpáva. Nedá sa urobiť výklad za deň 10-im. Vyskúšajte sa na niečo sústrediť a denne to opakovať viac x. Budete vyčerpané, unavené. Pravda je, že každej problém je ten najzávažnejší. Keď robím výklad, tak sa sústredím celkovo a až po tom na ten závažný problém.
Nezabúdajte na to, že žiadna veštica vám nepovie presne čo a ako, ukáže vám len smer, ktorým sa treba uberať, ktorý je ten najsprávnejší a najľahší. Každý človek má svoj osud vo svojich rukách. Môže ho zmeniť, no to neznamená, že bude doma sedieť a nariekať, že písala veštici a tá mi neodpisuje - tak neviem ako ďalej. Pozbierajte sa, aj tie ktoré máte ozaj vážny problém, vecte, že sú ľudia, ktorí sú na tom omnoho horšie. Začnite myslieť pozitívne, nepripúšťajte si problémy k telu, nezaoberajte sa len nimi, nájdite si každý deň niečo pekné. Veď na každom dni je niečo pekné už len to že žijete, máte pri sebe svoje deti, ktoré Vám vracajú svoju lásku, usmejú sa na Vás, majú rozžiarené očká. Uvidíte, že keď zmeníte svoje myslenie k lepšiemu aj Váš život bude lepší a krajší. Veď každý deň vychádza slnko, niekedy viac niekedy menej ale vždy je na oblohe a svojimi lúčmi zohrieva.
23. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, poznete niektorá fakt "výbornu"vesticu, s ktorou mate opakovane dobre skusenosti, t.j. čo povedala, to sa stalo a jej výklad sa zhodoval aj s vašou minulostou???
23. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky,citam ze ste sa nejak rozvestili.No mne sa veci od pani Angely poplnili,najviac ma prekvapilo ako trefne analyzovala sucasnost.Ale tiez mi na zaver pisala ze 2 tretiny mozem ovplyvnit sama a ked budem sediet a nic nezmenim ani udalosti sa len tak same nezmenia.
Viem si tiez predstavit ze to musi byt psychicky narocne,denne byt zavalena problemamy ved kto sa ma dobre vesticu nevyhladava...
23. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja1407 poznas vesticu Didu z vrakune?vdaka za odpoved
23. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola u vestca v Trnave,predpovedal mi dietatko az v roku 2012 a cakame teraz,.hmm sekol sa :slight_smile:
23. jún 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano poznám Didu
23. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok