Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
ankare
15. mar 2018
@vams jasné
ivanamyl
16. mar 2018
@alayapo mozte mi poslat blizsie info do spravy?
katarina27
30. mar 2018
ja som vyskusala davnejsie spomenutu Helen (stastna buducnost). Mala som pripravene otazky, jej odpovede boli nemastne, neslane, neurcite a velmi strohe. Neskor si zacala odporovat, raz napisala tak a potom inak..Len sa snazila vytiahnut peniaze a aj taknevyslo nic z toho co predpovedala. takze som sa poucila a uz neverim a ani neskusam
matkovazuzka
3. apr 2018
Kolko stoji prosim take vestenie po telefone u vestici Silvii z Reci ? Dakujem.
lubka31
3. apr 2018
@matkovazuzka 40 eur
matkovazuzka
3. apr 2018
@lubka31 dakujem 😉
matkovazuzka
3. apr 2018
@ankare mozem sa spytat kolko stoji vyklad u nej ? Dakujem.
ankare
3. apr 2018
@matkovazuzka platila som asi 17 eur pred rokom
matkovazuzka
3. apr 2018
@ankare dakujem 😉
mukicica
10. apr 2018
Pozná niekto z Vás médium/parapsychológa v Rožňave alebo v blízkom okolí? Potrebovala by som meno a kontakt, resp. skúsenosti pre kamarátku. Ďakujem
bobekova4
10. apr 2018
Každy tu hlada najlepšiu vešticu ,keď ju doporučíte ,,hneď sa tu štartujete a tie podvodníčky čo si tu samé píšu komentáre kto je najlepšia veštica no hnus//hned bojujú za svoje teritorium//.Važené dámi veštice'" čo neviete same čo je to mať dar,viem o čom píšem ,lebo som aj ja bola riadne sprosta a verila som a vyťahali ste zo mna strašne peniaze.Ešte ma chviľku kakajte a zverejním zoznam ktorá a koľko €.Za tie roky skúsenosti a počuvania blábolov o porobení a tahaní penazi ,,dokonca ste zašli až tak ďaleko že mi pride z veštiacej firmy sms že ked sa neozvem stane sa niečo strašne. /////Jedínááááá ktora ma skutočný dar a viem nebaví sa s kde kým ,lebo hned odhadne človeka je jasnovidka sofa//táto 0900511020//kto ju vyskúšal vie o čom hovorím. A pozor klamárky ten kto je z hora chráneny ,,ma z hora aj ochranu.Tak sa nečujte že sa vám nedarí a nikdy nebude.8 PRIKAZANIE Nepreriekneš krivého svedectva proti blížnemu svojmu!“
cecilia68
10. apr 2018
@bobekova4 Sranda....lebo teraz to vyzerá, že ty sama sebe píšeš recenziu 🙂
ruzenakotlarova
10. apr 2018
Veštenie je niekedy veeeeľmi nebezpečná záležitosť, pretože vam môže narušiť psychické pochody a pevne budete veriť tomu čo vám veštila. Ale život to móže priniesť aj ináč. Dávajte si pozor na veštice, móžu vám aj uškodiť. Radím ako cigánka.
mici79
11. apr 2018
Baby ja som bola u Thomasa. Veští v Ba a aj v Nitre. Vyskúšala som veľa veštíc, ale on ma totálne dostal. To čo mi povedal z minulosti aj z prítomnosti trafil na 100% a boli to také detaily ktoré naozaj nemal odkial vedieť (napr. pomenoval konkrétnych ludí presne menami). Budúcnosť ešte uvidím, ale myslím si, že sa splní aj tá. Tá veštba budúcnosti je viac ako reálna 🙂 A čo je príjemný bonus zaplatila som 20 eur čo je si myslím prijateľná cena za 3/4 hodiny veštenia - skutočného veštenia.
nostalgia03
11. apr 2018
@mici79 vesti aj telefonicky?mozem poprosit kontakt?
kvetinka75
11. apr 2018
@ruzenakotlarova tak v tom máte pravdu, že môžu narušiť psychické pochody. A čo to potom s človekom dokáže narobiť. Z niektorých vecí sa človek ťažko dostáva.
mici79
11. apr 2018
@nostalgia03 Veští iba osobne a na termín sa čaká cca pol roka
oira
11. apr 2018
Ponukam vyklad kariet ...
johanka59
12. apr 2018
Prosím Vás,má niekto skúsenosť s maria alian ?píšem jej na meil,ale neodpovedá.Dakujem.
gastanovykvet
24. apr 2018
@gastanovykvet teším sa že pomohla 🤗
bobekova4
24. apr 2018
@cecilia68 Ja? veď ja neveštím,,len som si dala veštiť a mám skúsenosti a snáď sa môžem podeliť o ne,,či?
bobekova4
24. apr 2018
@nostalgia03 nerob moju chybu je to taký zoženštelí človek ktorí si čarbe na papier vlnovky a trepe dve na tri ,,žiadny dar ale podvod
nostalgia03
26. apr 2018
@bobekova4 dakujem za info
lolitka27
3. máj 2018
Ak bude treba,tiez vestim.cistim,odrabam porobenia,urieknutia a bloky..taktiez rozne ritualy v laske,financiach
gastanovykvet
4. máj 2018
Takze editkine vestby sa opäť plnia 🤗 kamarátke sa dnes splnilo niečo čomu v živote neverila že sa splní...
inak táto diskusia je o vesticiach. Podľa mna je správne že každý si tu vyjadri názor a svoju skúsenosť.. nikto nikoho do ničoho nenúti.. a samozrejme viac ľudí má dar, najlepšie vyskúšať aj viacerych a keď každý vraví to iste niečo na tom bude....
lubka31
4. máj 2018
vysli vam predpovede od silvie zo senca co vesti cez telefon?
sunflower33
4. máj 2018
@gastanovykvet editka v ruzinove pri Slovanete?
sunflower33
4. máj 2018
boli ste niekto u pani Zubkovej v Stiavnickych Baniach? vysli Vam jej predpovede?
gastanovykvet
4. máj 2018
@sunflower33 nie nie v dedinke pri Šamoríne
nostalgia03
5. máj 2018
@mici79 vesti aj cez telefon?

Začni písať odpoveď...

Odošli