Veštice. Veríte v ich predpovede?

Ahojte....zaujimal by ma nazor...mam nutkanie ist k vestici..ale neviem ci tomu budem potom verit alebo nie?..boli ste niektora u nejakej vestice?....a plni sa vam to co vam predpovedala?
usbbsu
13. sep 2018
@lubka31 ak by som mohol poprosit o kontakt na silviu.ak je to mozne.dakujem.
nostalgia03
14. sep 2018
@usbbsu doplatit?zaco?
usbbsu
15. sep 2018
@nostalgia03 zato ze mala robit obrat na lasku.zaplatil som sumu 400 a este mam doplatit dalsiu taku sumu ze aby to fungovalo.ale co neviem sam.nic sa neudialo,len ma dosuvala a nakoniec som dosiel k nej a povedala ze treba doplatiti dasiu sumu aby to fungovalo.
nostalgia03
17. sep 2018
@usbbsu paneboze nedajte sa oblbnut.mne ukazovala kufrik cez skype,ze tam ma bilinky na ocistu na odrabanie a dokopy vsetko by ma vyslo cca 1500 eura.bol ste u nej osobne doma?
dharmasanata
17. sep 2018
To myslíte vážne že im platíte takéto peniaze? Fakt toto nieje normálne.. inak tie čáry máry na lásku na to už vôbec neplatte. Viete čo je to slobná vôľa? Človek sa sám rozhodne s kým chce byť
.. človek sa buď zamiluje alebo nie.. to znie veľkým zúfalstvom... ja len toľko vravím ak sa niekto rozhodne ísť inou cestou treba to rešpektovať zmieriť sa s bolesťou to je cesta. Nie platiť stovky cudzej osobe a myslieť si že ona urobí nejaký rituál a tá láska sa k vám vráti. Takto to nefunguje. A aj keď niekto ovláda čiernu mágiu nikdy to dobré neprinesie. Jedna pani mi raz rozprávala o jednej prostitútke. Tá sa vraj predávala len preto že to od nej chcel jej muž. Bola pre neho handrou plakala nechcela to robiť ale pre neho urobila všetko. Bil ju ..ponižoval.. ona nechápala čo ju tak pri ňom drží..fakt bola zúfalá a nevedela od neho nijak odísť. Sedeniami prišli na to že v tom boli obyčajné slová..obyčajný precítený sľub v minulom živote. A to sľub budem s tebou navždy.. ak takýto sľub má takúto silu čo môže urobiť mágia? Nerobte si dlhy.
pupavocka101
17. sep 2018
@dharmasanata aj ja ziram kolko penazi su ludia ochotni za to dat a pritom za uplne keci, to aj mne by za take veci mohli platit susedia by som im narozpravala bajok a by som mala zarobene 😂
usbbsu
17. sep 2018
@nostalgia03 Ano bol som u nej doma.aspon si myslim ze u nej doma.je tazko povedat nieco o tom.ale sam viem ze penazi pyta velmi vela.a to je mozno problem.a este kazdy vravi ze ak nebude niekto spokojny tak sa peniaze vracaju.To poznam este jedneho z kosic co robi takto isto.tiez chce kopec penazi a nakoniec este napise ze treba urobit ritual so samanom a to tak ze treba doniest dve flase fernetu citrus ale velke, potom dve koly ale zero bez cukru, potom cigarety pre samana nejake peniaze pre samana a este zaplatiti dvesto eur za ritual.toto ak niekto povie tak to uz je nieco.
ankare
17. sep 2018
@usbbsu 😂😂😂 tá vysluzka pre samana nema chybu 😂😂😂
bobekova4
18. sep 2018
Ja vrelo doporučujem Sofu /vestenie-sofa.eu/ naozaj ma nesklamala a veľmi mi pomohla ma dar od boha
lubka31
18. sep 2018
SOFA bože len to nie. Tej som raz volala ale to je úplne sibnuta ženská . To nieje veštica ale nejaká sibnuta baba ktorá je pôvodom vraj psychiater a dobíja si peniaze aj ego takto že sa hrá na vesticu.
usbbsu
19. sep 2018
@ankare Vsak to.toto ked mi niekto povedal tak som myslel ze zomrem.to sa uz trosku dost prieci zmyslom ked take nieco si niekto zmysli a mysli si ze nato niekto nabehne.
klarissa25
19. sep 2018
Ak niekto niecomu takemuto veri nepotrebuje vesticu ale psychiatra...
zahrada6a
20. sep 2018
@lubka31 mam presne tu istú skúsenosť.. Nikdy viac.
zahrada6a
20. sep 2018
@bobekova4... Mam pocit, že ty si Sofa... Super reklamu si robíš. Psychológ na slovo vzatý.
krpcek2
24. sep 2018
Ziram ako puk. Ľudia, vy sa máte naozaj tak dobre aby ste dali niekomu 400€ alebo 1500€? Aby Vám vrátila lásku? Alebo priviedla lásku?? Och môj bože. Veci sa deju pre vás. Neproste o nikoho, ani boha o to, aby vás vrátil niekam, odkiaľ vás on sám vytiahol. Kam vás on sám nasmeroval. To sa deje kvôli Vám. Pre vaše dobro i keď to tak dnes nevidíte. Nerobme zo seba sudcov že vieme čo je dobre a čo je zle. Nikto z nás to nevie. Mnohokrát vyhodnotíme situáciu ako veľmi zlu a Odstupom času ste ešte vďační za to, že sa to stalo. Čiže zmeníte názor. Lebo pochopíte mnoho veci ktoré vy sa bez tej “zlej” situácie nestali. Chaos a panika je vo svete práve preto, že ľudia zo seba robia sudcov a bohov a sami určujú čo je dobre a čo je zle. Pritom sa často mýlia. Práve najťažšie situácie z nás robia lepsich a silnejšich ľudí. Iba cez bolesť poznávame svoju silu a schopnosť vstať. Bez pádov by sme sa nič nenaučili. Buďte vďační za stratu. Pretože ma prísť niečo väčšie, lepšie. Keby to bolo na Vás, nedali by ste tomu šancu pre strach. Neverte že z vás niekto za peniaze tu bolesť zloží alebo urobí zázrak. Jedine zázraky vo vašom živote robíte vy sami cez silu lásky a cez odpustenie a tým, že si dovolíte byt šťastný. Každý jeden deň.
dominika7990
24. sep 2018
Ako tie sumy čo tu čítam 😱😱😱 mama chodí k jednej veštici. Či je predpoveď skutočná myslím si že áno zatiaľ niektoré veci presne vyšli. Krstnej mame povedala že ju niekto uriekol a keď zdvihne doma poklop na jazierku budú tam žubrienky a žaby ( o jazierku jej nikto nehovoril že má. Krstná prišla domov a naozaj aj jej povedala čo má robiť aby to odvrátila ) mamininej kamoske predpovedala že za pár dni bude mať výhodnú ponuku na novú prácu. Za týždeň jej volali z inej firmy s lepším platom. Čo sa týka minulosti každému hovorila take veci že nechápali. Nevedeli skadial to mohla vedieť toľko veci. A cena za sedenie u nej? Vôbec 1000€ sumy ale každý dá koľko chce či 20€ či 40€ či viac je to len na tom človeku....
nostalgia03
24. sep 2018
@dominika7990 a skadIial je?
dominika7990
24. sep 2018
@nostalgia03 partizánske sa mi zdá
brigget
27. sep 2018
mate skusenosti s vesticou Marciou z TV8?
bobekova4
1. okt 2018
@zahrada6a chcela by som byť
senzulka
4. okt 2018
Dobrý deň ja mám overenú vešticu Marion .Kto chce kontakt nech pošle správu.
senzulka
4. okt 2018
Dobrý deň ja mám dobré skúsenosti s Marion.Kto chce kontakt nech pošle správu.
liuluci
6. okt 2018
@lucyy222 ahoj, prosim, od ktorej jasnovidky ti vysli veci? Od silvie,ci lauri? Dakujem
liuluci
7. okt 2018
@lucyy222 splnilo sa ti vsetko,co ti povedala?
leeaa8
30. okt 2018
@ingola21 Ahojky, mohla by som ta poprosit o kontakt a meno na pani, dakujem kraasne.L.
leeaa8
30. okt 2018
@usbbsu
@liuluci Ahojte, mozem poprosit i ja kontakt na p. Silviu z Humenného, dakujem kraasne. L.
marusia12
Dnes o 07:13
@veronikamozolova k tvojmu príspevku sa pridávam a súhlasím. Bohužiaľ na "veštenie" nemá každá. Keď vidím niektoré ako hádžu tie karty a drístajú od veci, no paráda... radosť zarábať 😃 Pre mňa je jediným tarotom Crowley, ktorý je našťastie tak ťažký, že s ním skoro nikto nechce pracovať... lebo nerozumejú. Asi je jednoduchšie sa naučiť symboliku cigánskych a potom si pýtať 100€ za výklad. Neuveriteľné 😃 Na tých profi vešticiach vidieť nasadaných démonov... a veru, stačí sa pozrieť ako tá veštica sama žije, kam sa vypracovala... nie sedieť kdesi v ošúpanej kuchyni a radiť ľuďom, keď si sama nevie poradiť. Keby si uvedomovali, s čím narábajú, nikdy by to nerobili... a nedajbože vo vlastnom byte...

Začni písať odpoveď...

Odošli