• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

15. januára 2017 
ano,dievcata,ta vestica zo Stiavnickych bani/ked som tam chodila do skoly,tiez som u nej bola,a fakt vsetko sedelo,minulost aj buducnost/ :zipper_mouth:
su tam ale dve,jedna sa vola tusim čierna/pokial este zije/-tak ta nie,ale ked chcete ist,tak k tej druhej.a nemusite vediet meno,staci sa opytat. :wink:
6. aug 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja na to moc neverim, mne jedna predpovedala ze sa do konca roka 2007 rozvediem s muzom, a ze neskor budem mat druheho chlapceka. dodnes sme s manzelom spolu a stastny a mame druhu dcerku :grinning:
6. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne veštila len raz jedna z kariet, bola som ešte na strednej, veštila budúcnosť a zatiaľ to sedí ako riť na šerbel :grinning: nejak takéto veci nevyhľadávam (to som bola ešte zvedavá pubertiačka) nie som si istá či je to dobre dobredu vedieť, ale osobne verím, že sú ľudia čo tie schopnosti majú. Ide len o to nájsť toho správneho, nie šarlatána. Lenže to sa ťažko dá dopredu rozoznať. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som raz bola u jednej v LC, taká staršia pani vykladala z kariet, veštila z ruky. Vpodstate sa mi splnilo čo predpokladala. Ono je všetko asi vec podania, aj to zlé tak trochu zaobaliť a povedať len v náznakoch, aby sa človek príliš nestresoval a podvedome si to nejako neprivodil sám.
Držím palčeky všetkým zvedavým :wink:
6. aug 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja tiez premyslam nad touto moznostou pretoze sa neviem rozhodnut ako dalej. Nechcela by som vediet veci do buducnosti ale iba to akou cestou by som sa mala vybrat, viem, ze by mi mohli pomoct.
13. aug 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som bola u vestice este za slobodna a to co mi povedala sa do tristvrte splnilo. ked nieco vieme do predu tak je moznost to zmenit. a minuly rok som bola u numerologicky a to bol zazitok. ona mi povedala to co som ja nikomu nevravela a moju povahu mi povedala tak ako kebi so mnou bola 24 hod denne. povedala veci co boli a co bude tento rok, o manzelovi ,o detoch no proste strielala goly jeden za druhym.
15. aug 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja idem znova, bola som pred 4 rokmi a presne mi predpovedala niektoré veci a stali sa do bodky aj z minulosti mi niečo povedala, a bola som v šoku, videla ma prvý krát.
16. aug 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne predpovedala zdravotne probelmy a presne sú tu. tak budem len rada ak sasplní aj to čo mi predpovedala dalej.
17. aug 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca ahoj...a kde xodíš k veštkyni,lebo aj ja xodím,asi tak raz za rok...je za starým priorom v BB....väčšinou sa vše splnilo,je fakt dobrá...aj teraz v stredu k nej idem...som zvedavá,čo mi povie :sweat_smile:
17. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som raz bola,mala som asi 17rokov,a vtedy som to nebrala vazne...ale stali sa fakt niektore veci ,co mi povedala....odvtedy som uz u ziadnej nebola a ta je uz davno mrtva,co som pri nej bola....
17. aug 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola par krat a u roznych a vsetky mi povedali to iste a vsetko pravda a mam zato dost pestry zivot takze ja tomu verim ale neriadim sa podla nicoho co predpovedali ked sa ma nieco stat tak sa stane aj keby som sa na hlavu postavila :grinning:
18. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ja som pocula ze k tej vestici v Banskej Stiavnici je treba sa objednat pretoze ma toho vela. Viete mi niekto poskytnut kontakt? Alebo na tu co je v Bystrici za priorom, dakujem
23. aug 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doporucte mi dobru vesticu z nitry dik
24. aug 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola, aj som za to zaplatila.to co predpovedala sa nesplnilo a to som isla k nej na odporucanie. a este ma ja rozculila.. :angry: ked so mnou zacal chodit moj priatel tak tiez siel ku vestici (bol u inej ako ja) - neplatil nic a a splnilo sa mu vsetko co povedala. az som sa zlakla, kolko pravdy o mne mu prezradila :angry:
25. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim Womenne a Sonoga mohli by ste dat kontakt na tie vestice?Prosim prosim
26. aug 2008 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj debra,
ak budes toto citat rada by som ta poprosila o kontakt na tu vesticu, ktora je v BB za starym priorom. Dakujem velmi pekne
1. sep 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neverim a naco.. len sa rozculovat. kedysi som citavala horoskopy a BLBOST... ano nieco sa splni ved su tak vseobecne, ze urcite nieco ano. PRESTALA SOM, lebo ked pisali, ze bude zly den.. a podobne veci tak som to ocakavala a ukratila som sa o to dobre co mi tou zlou naladou uslo. odkedy necitam a to uz par rokov je mi super... pride co pride.. a nepride co nema prist. naco to vediet dopredu. aj tak to nik nevie.. a este ten zdroj odkial to zistuju tie vestice... ted to je otvaranie sa duchovnu v ktorom sa nachadza kopec zlych veci. A to mi nestoji za ten risk. takze VESTENIE NIKDY. NEPOTREBUJEM TO.
1. sep 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem zajtra so svokrou do ba k vestici ak mam pravdu povedat velmi ma to laka,ale stale vaham :unamused:
5. sep 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa vas opytat v sobotu idem k jednej vestici ale som objednana aj v stredu k druhej, je mozne absolvovat obe alebo si mam radsej vybrat len jednu? poradte mi prosim vas, je to surne, dakujem
10. sep 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj drahý sa v zahraničí spoznal s jednou slovenkou, čo veští z kariet, a on aby ju dobre preskúšal nepovedal jej nič, čoho by sa mohla chytiť a ona mu povedala také veci, že len zíral. Nepýtala od neho ani korunu, ešte sa k nej chystá na nejaké upresnenia :sweat_smile: dloho sa rozprávali aj o nej, ako sa k tomu dostala a tak, no zaujímavá žienka :slight_smile:
10. sep 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako píše stunsun, tiež by potreboval len poradiť v nejakých rozhodnutiach, no a povedala mu, že my ako partneri máme tie najlepšie karty :dizzy_face: a že v blízkej budúcnosti budeme čakať, aelbo mať syna. No tomuto sa ešte asi budem snažiť zabrániť :sweat_smile:
10. sep 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj nám predpovedala ešte nejaké problémy v blízkej dobe, ale potom vraj nám už bude dobre, takže som zvedavá. Ale dosť mi to pomáha :unamused: stále si vravím, že to už nebude dlho trvať :unamused:
10. sep 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievčatá, s tým vestením by som si davala radsej pozor, lebo sa mozete dozvediet aj to co nechcete. Bola som pred dvoma tyzdnami u vestice, lebo som chcela vediet ci budem mat dietatko niekedy. S manzelom zijeme vynikajuco a velmi sa lubime - o nom som nic nechcela vediet. A? toto mi povedala: Ano budem mat dievcatko - na buduci rok, moj muz je neplodny a ja to dietatko splodim so zenatym muzom a nakoniec svojho muza opustim. Akokeby som dostala facku od steny - skuste si predstavit moju situaciu, neviem ako dalej, ci skusat s manzelom babetko, neskusat...ako dalej zit??...keby som sa mala rozhodnut znova - NEJDEM..
10. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kipperk, tomu never :wink: zas nemusíš veriť všetkému, či sa zapletieš so ženatým a splodíš s ním dieťa je len tvoja vec... podľa mňa je to silná fantasmagória, to kde si bola???
10. sep 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a propo: manzelovi zistili, ze nema ani jednu spermiu v ejakulate - nothing, nichts, none....
10. sep 2008 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly:silna fantasmagoria? vsetko ostatne co mi povedala, o mne, rodine, svokrovcoch, skole, minulosti - pasovalo ako past na oko....neveim....k tomu ten nulovy spermiogram.....az sa strach chyta cloveka a to som skor logicky typ..
10. sep 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kipperk, pokúste sa mať svoje dieťatko inak, a to, že sa zapletieš so ženatým nemusí byť pravda, je to budúcnosť a možno to budeš môcť ovplyvniť :wink:
10. sep 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kipperk-no nikdy nevieme čo nám osud pripraví.

ja som volala nedávno.dokonca dvom, aby som si overila, či to bude to isté. a v podstate áno.a dokonca som si aj sama vyložila karty a všetky tri výklady sedia.
a ano.je to tak,že oni ti povedia cestu po ktorej ideš, ale ty si môžeš vybrať, či po tej ceste chceš ísť alebo to zmeníš..... :wink:
10. sep 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ella a ty vieš veštiť z kariet? :wink:
10. sep 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ono je to tak, že karty neklamu. len ich treba vedieť vyložiť.
mňa to vždy ťahalo, tak som si kúpila knihu aj s kartami.ešte sa len učím na kamoškách , rodine a sebe.
nie vždy to viem správne vyložiť-teda popísať kartu,ale čo som zatiaľ, tak vyšlo to.
také skúsené to vedia veľmi dobre popísať.

ja som napr. netušila, že bud som tehu(ale zrejme nie) alebo si mám dávať momentálne veľký pozor, ak teraz nechcem byť.ale vraj ten človiečik už čaká pripravený , kedy ho pozveme na tento svet :grinning:
a toto ja napr. nemám v kartách takúto konkrétnu kartu.
ja to viem z hruba , ani podrobne :grinning:
10. sep 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok