• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

13. októbra 2017 
paní Angela mi říkala,že u mně nevidí problémy s partnerem,budeme štastní,je můj osudový muž a láska ke mě je tam velká,včera se se mnou ten můj rozešel a nastěhoval si k sobě ženskou,kterou zná 9 dní,takže tak,ale přeji každé,aby jí věštba vyšla
23. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po 32och dnoch cakania som p.angele napisala opat a opat cakam uz tyzden. :angry: takze som sa rozhodla uz necakat a kaslat na vsetko,lebo sa asi mam fakt dobre alebo ma o mne malo infosiek z MK. lebo inac si to uz neviem vysvetlit.
23. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja1407 - tak to je podla mna jedna perfektna vestica a mne sa od nej uplne plni, ale napr mam 2 kamaratky ktorym sa uplne sekla.
Andina4,to ma mrzi :frowning2:(.
Ja1407 - cim je To ze niektore ohlasy su totalne pozitivne a niekomu sa to zas nevyplni,moze sa vestica "seknut" alebo to mame vo svojich rukach?
23. jún 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je to, že sa sekla, ale nastáva časový posun. Napr. andina4 - nevychádza jej vzťah, ale ten jej jumá v srdci, len si to neuvedomuje, alebo nechce pripustiť. Nepoznám jej údaje, ale je celkom možné, že časom k sebe cestu nájdu a budú šťastný pár.

andina4 - pošli mi RP údaje a ja si skúsim na to pozrieť. Samozrejme aj jeho /dáta a miesto narodenia, ak vieš aj presnú hodinu tým lepšie/
23. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak mne napr.ja1407 povedala presne to co Angela,dokonca povedala aj to,co som tu nespomenula,aj v tom boli za jedno...nie ste jedna a ta ista osobka :grinning: to bol vtip :wink:

ja1407 odporucam ta aj inym maminkam,za oxotu,ryxlost,serioznost a konkretny vyklad...si mila osobka :slight_smile:

to co povedali sa zacina plnit :slight_smile: ale to,ze co si nexavam pre seba :wink:
23. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja1407 poznas aj vesticu Ines zo ZV?Aj osobne?Ak ano,co na nu hovoris...?Baby ktorym vestila,ake s nou mate skusenosti?
23. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Debra,ta Inez nie je taka co vesti aj cez skype?

Babulky date mi kontakt na tu pani Angelu?Ma aj telefon??
24. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja 1407,děkuji ti moc
24. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkovalucka...to neviem ci Ines vesti aj cez skype :unamused: ja som jej len raz volala,ale absolutne sa to nezhodovalo s tym co povedala Angela,ja1407 a Livia... :unamused:

Angela - ciganske.karty@gmail.com vesti len cez maily :slight_smile:
24. jún 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u didy som bola, ale v drvivej vacsine mi povedala same hluposti o mojej rodine, vobec to nesedi, vyplnila sa len jedna vec
nic v zlom ale slusny zarobok za 3/4 hodku
tot moj zazitok
25. jún 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

debra
- ďakujem. Keď môžem tak pomôžem. Prajem Ti všetko dobré. Inez poznám len z počutia. Osobne som sa s ňou nikdy nestretla, ale moja dobrá známa veštica Zora /môžeš ju poznať aj z novín a TV/ ju pozná a nemá na ňu dosť dobrý názor.Nie som Angela. Veď som Ti napísala moje meno.

loginka
- Didu poznám a je dobrá, sama som si u nej dala urobiť výklad, /neviem prečo ale sebe neviem predpovedať/ a môžem povedať, že mala pravdu.

Všetky čo ste mi písali IP
- ďakujem Vám za dôveru, budem sa snažiť všetkým čo najskôr urobiť výklad a odpísať ale zavalili ste ma prosbami a tak to trošku potrvá.
25. jún 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jal samej si ani nemozes vestit
to vychadzaju uplne bludy a same negativne karty aspon mne teda
25. jún 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Debra dakujem za kontakt, este vcera som pani Angele napisala, ale teraz od rana musim kazdych 5 min pozerat do mailu :slight_smile:

Petruci6 aj ty vestis :slight_smile:?
25. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusala som ale nechcem do toho spadnut,tak som s tym prestala
25. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola u Didi 3krat v rozmezi zakazdym roka a vzdy sa to splnilo,teraz tretikrat mi povedala presne to iste ako ona aj vestica Angela,akoze super ze sa trafili,ale na druhej strane mam pocit ze nemozem konat inak,proste ze ma to zvezuje :frowning2:
25. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preco si nechavas tak casto vestit?
nechod tam a urcuj si zivot sama
25. jún 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No prispievam do témičky...ja som zakladala túto témičkua vidím , že sa to tu dobre rozbehlo, ani som to nečakala :grinning: :grinning: :grinning:

Ja len pridávam svoju skúsenosť...nie všetko sa vyplnilo čo mi povedala..a taktiež v niečom bola úplne mimo...takže neverím tomu, neverím vešticiam...

Skúšala som rôzne a to čo mi povedali, sa nesplnilo vôbec..
25. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje skúsenosti s výkladom budúcnosti sú rôzne. Dala som si robiť za posledné roky výklad u viacerých. Niektoré predpovede boli až šokujúco pravdivé. Boli v nich poodhalené také informácie, ktoré dotyčná nemohla vedieť ak by nemala jasnovidné schopnosti. O to viac potom prekvapí keď tá istá veštkyňa narozpráva totálne zmätočné predpovede. Ak by som dala predpovede všetkých dohromady, výklad by som mohla hodnotiť ako úspešný. V každom výklade bola aj pravda aj nepravda. Najlepšie predpovedať moju budúcnosť aj tak vedia moje vlastné sny. Až sa bojím zaspávať ...
25. jún 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som teraz dostala odpoved aj od ja1407 a sú úplne rozdielne na ten istý problém, takže asi tak, to čo bude ďalej sa nakoniec aj tak ukáže časom.

Jedna odpoved potešila a druhá zarmútila
25. jún 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak drzim palceky aby sa splnila ta dobra.Ja si myslim ze dobra vestica by mala trosku aj ukazat cestu a povzbudit,aby clovek od nej neodchadzal so zlym pocitom,ja stale netrpezlivo cakam na vyklad od Angely....
25. jún 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, uz dlhsie sledujem tuto diskusiu a pridavam sa aj ja k tejto teme. bola som zatial u dvoch vestkyn. jedna mi vestila anjelskym pismom a druha cez sedmove karty a u tej som bola trikrat - za kazdym mi ine povedala. po precitani tohoto clanku som pred par dnami napisala pani Angele - opisala som jej moj problem (bol dost dlhy) a ona mi odpovedala, len bola strucnejsia, inak ma potesila. napisala som jej esteraz ci by mi vedela spravit podrobnejsi vyklad. na odpoved este cakam. chcela by som vyskusat este jednu vestkynu v novych zamkoch, len neviem ci este vesti. vola sa Izabela. poculi ste uz o nej? bola niektora z vas u nej? ako sa vam to plnilo co vam povedala? ako ste sa citili u nej?
inak na internete som nasla dost zaujimavy clanok.. : http://www.tajnevedy.cz/cz/uvod/
25. jún 2009 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
izabela vesti este ale je moc zaneprazdnena vraj. tam aj pol roka dopredu sa objednava. ja som u nej nebola ale pocula som, je tu dost vychyrena.
25. jún 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som o nej pocula,vraj je vyborna
ale nedovolas sa k nej
vraj dost aj cestuje a ma dopredu velmi vela ludi
26. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už prestávam s vešticami. všetky mali v niečom pravdu, od každej si niečo do života vezmem, minimálne sa zameriam na vlastné zdokonaľovanie sa. Ale vzťahy, prácu a zdravie, to je myslím v iných rukách ako v kartách a čo mi osud sám prinesie tak tomu sa asi vyhnúť nedá.
29. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata,takze ja som dnes dostala vyklas od pani Angely,musim povedat ze az mraz mi behal po chrbte ako sa trafila a som velmi spokojna,inak je to aj celkovo pozitivna osoba a naozaj nelutujem ze som si dala vyvestit,dakujem za kontakt :slight_smile:
29. jún 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si tiez dala vyvestit,vzdy som tuzila ist k vestici,ale akosi ma nepresvedcila,mozno v niecom pravda ale inak take vseobecne......... :unamused:
29. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ako sa pohybuju ceny za vestenie? Mam dost problemov a neviem si rady, jednu vesticu som uz navstivila (kamaratkyna mamicka), no este niekam planujem ist... vedeli by ste mi poradit?
30. jún 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kotenko,

Dida BA 30 euro, Thomas TT 500 - 600 sk, Vestica Martin to neviem, vesti cez telefon - ale je dooost pesimisticka :-/ a Angela - poplatok za vyklad lubovolny.. poslem ti IP kontakty
30. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ti
30. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie je zaco :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok