• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

29. júna 2017 
Thomas jezdí do Prahy a do Brna,byla jsem u něj,ale tedy nic moc,vztah o kterém mi psal,tak se nekonal vůbec
30. jún 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi pani Angela odpísala.Skoro som spadla na riť ked som prečítala prvú vetu,že vidí dieťa.A ja som naozaj tehotná už mám pred termínom. :grinning: No napísala mi všetko super. :slight_smile: Isto jej ešte napíšem. :wink:
1. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, môžete mi do IP poslať kontakť na pani Angelu ? vďaka
1. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako dlho trvalo,kým vám veštice odpovedali?
viem,že určite nemajú len mňa na starosti ale som veľmi zvedavá :sweat_smile:
1. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinkaaa tu babám čo písali konkrétne Angele.
odpovedala aj na druhý den a ja som už aj zabudla nato,že som jej písala.Neviem či sa neozvala až po 2 týždňoch.Viac menej ja som len tak zo žartu lebo ja nemám nejaké vážne problémi.Chcela som skúsiť ked ju tak chválili.A aha ona mi odpísala pravdu zarazilo ma to.

Drejka je aj tu o niekolko strán do zadu kontakt na angelu.Viem,že začína mail na ciganskekarty ale dalej už neviem tak prelistuj stránku po stránke od zadu a isto nájdeš.práve mne odpovedali na jej kontakt. :wink:
1. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drejka tu máš ten kontakt presne. ciganske.karty@gmail.com vela štastia
1. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zato veštenie sa aj platí????? :confused:
1. júl 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona po vyveštení ti napíše číslo účtu a suma je dobrovolná.Nemusíš aj nič ale som čítala,že ked sa jej ozveš druhý krát tak už neodpíše ak jej nič nepošleš. :wink: Ale je to fakt kolko chceš. :wink:
1. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ok
dík za odpoveď :wink:
1. júl 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence mne este pani angela na podrobnejsi vyklad neodpisala. asi ma caka nieco velmi zle :confounded: cakam a cakam a stale nic.
janula_nz az pol roka? a ona vesti doma? viem sa k nej objednat osobne alebo tel.cislom? dakujem
1. júl 2009 o 15:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne tiez pani angela odpisala asi po dvoch tyzdnoch, ak by ste chceli mam kontakt na inu vesticu, vesti cez email, skype alebo mobil, kontakt cez IP
1. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemáte niektorá kontakt na vešticu, ktorá veští osobne a je z okolia Martina, Prievidze, Žiliny alebo po prípade Banskej Bystrice? Chcela by som k nejakej ísť. Prosím napíšte mi nejaký kontakt.
Písala som aj pani Angele pred dvoma mesiacmi, odpísala mi dosť rýchlo. Keď som si to prečítala, povedala som si, že je to úplná blbosť, vôbec nič tam nepasovalo. A teraz sa mi všetko splnilo, čo napísala. Bohužial som jej vtedy peniaze neposlala, lebo som jej neverila a teraz ma to mrzí, lebo sa bojím že mi už neodpíše.
2. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miminkaa- ak jej ich posles teraz a ospravedlnis sa jej nevidim v tom problem... aj ludia sa mozu mylit
2. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dá sa veštiť aj cez e-mail? ak áno nemáte na niekoho kontakt....
2. júl 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
I3nka Angela co ju spominame vesti len cez mail :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako to prebieha, koľko to trvá...
2. júl 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napises jej mail na ciganske.karty@gmail.com s otazkami a datumom narodenia a ona ti odpovie... :slight_smile: neviem kolko to moze trvat kym ti odpovie,mne napr.raz odpisala hned na druhy den a raz do 5tix dni,daktore zienky cakali aj mesiac :unamused: tak skutocne neviem za kolko dni,moze odpisat
2. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k. ďakujem
2. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemas za co :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
l3nka ja čakám na odpoveď do ja1407 už 3deň :wink: a dúfam,že sa aj dočkám,určite nemajú na veštenie len jednu osobu :sweat_smile:
2. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujala ma vasa stranka a rada by som bola,keby ste mi dali daky dobry kontakt na dobru vesticu.Viem,ze hodne su take,ktore si robia biznis ale najdu sa,ktore to dostali do vienka.Ak mate daku sikovnu,bude ma tesit ak mi pomozete.Zatial vam dakujem :slight_smile:
4. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim aj mne pomozte a dajte mi kontakt na dobru vesticu.Byvam V BA a aj keby som to mala cez mail.
Dakujem
4. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj nazor-ak si vestica pyta peniaze,dar to neni urcite.ak ma niekto poslanie pomahat,je to poslanie "zhora" ,robi to zadara...viem o com pisem :dizzy_face:
4. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, náhodou som sa dostala na tieto stránky a našla túto tému.Viem, že máte rôzne názory na veštenie, ale mne stretnutie s jednou vešticou úplne zmenilo celý život k lepšiemu. Chodím k nej pravidelne už dva roky a spravila som si znej takú dôverníčku. Je fakt super. Zo zaujímavosti som bola aj u inej, ale táto moja sa mi osvedčila na 100 percent a fakt mi super vždy pomohla. Takže ja verím, že má to niečo do seba. A môžem zodpovedne povedať, že táto moja "druhá mama" ako ju volám ma vedie životom tým správnym smerom. Nemá ľahký život a obdivuhodné je, že sa snaží pomáhať druhým. Má fakt dar od boha.
5. júl 2009 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus a nemyslis,ze to uz prehanas,ked k nej chodis tak casto?nic v zlom
uz to tu bolo popisane,ze niektore sa nedokazu ani obliect von,bez toho aby zavolali vestici,ake bude pocasie..

je dobre,raz za par rokov sa ist popytat zo zvedavosti a zistis,ci si vymyslala alebo nie,ale aby som k nej chodila pravidelne to sa mi uz nezda celkom normalne
skus si riadit zivot sama :wink:
5. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
5. júl 2009 o 16:01 • jozkasisi
to čo? :astonished:
5. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tu napisali? :confused:
6. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pisala pani angele a nakolko mi neodpovedala, tak som poprosila ja1407.....vzapati som vsak dostala odpoved aj od pani angely aj od ja1407, odpovede sa na 100% zhodovali..... odpoved ja1407 bola o nieco podrobnejsia.....naozaj som z toho bola prekvapena....vystihli to uplne presne.....mozem len odporučať a im obom podakovat...
6. júl 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ja som pani Angele poslala aj peniaze a na otázku mi neodpovedala.Bola to otázka ktorú by nemohla sa dozvedieť z kona.A neodpísala.Asi mi už ani neodpíše.Keby som vedela tak jej ani nezaplatím. :frowning2:
6. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok