• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

9. septembra 2017 
ako to ze si jej poslala peniaze?
ved svoje cislo uctu posiela az na konci odpovede na tvoju otazku
odial si mala cislo uctu?
6. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved mi odpovedala na takú všeobecnú otázku a zaplatila som jej a viac už neodpísala. :unamused:
6. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez posielala po odpovedi peniaze a potom som jej dala dalsiu,na kt som cakala mesiac,ale prisla
kolko uz cakas?
6. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už asi týždeň.No tak to som zvedavá.Ja sa jej potom podakujem ked neodpíše. :frowning2:
6. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci6, neboj sa nie som u nej denne - 2-3x do roka, sem tam cez telefón /ale to iba vtedy keď som ozaj zúfalá/
nie je to len veštenie, ale ako som už napísala je ako mama /ktorú nemám/, vykecám sa a ona mi povie svoj názor a poradí. Viem, že svoj život si musím riadiť sama ale keď máš niekoho komu mužieš povedať všetko je to super.
7. júl 2009 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakotka -

tebe vyšlo od obidvoch na 100% rovnaké

mne od každej iné len v niečom sa zhodovali.
7. júl 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus,ked je to dovernicka oukej,je to tvoj zivot :wink:

ja som si dala vyvestit od jal,angely,aj livie a vsetky sa zhodli
7. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vesteniu neverim nasa susedka je "vestica"
vesti z toho sajrajtu co ostane po kave v salke...
10eur na hodinu bere denne aj 5 ludi k nej ide a
na nasom dvore je to potom jak na pesej zone...
Raz som ju pocula jak svojmu synovy vravi ze
je to vsetko odrb....A chudaci ludia platia a ocuvaju
jej starecke dristanice... :unamused:
7. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vcera som prvy krat napisala angele.ja som chcela aby pisala o mne a co ma caka a dala som jednu otazku.ale ja som jej napisala datum narodenia a 1 otazku.dnes mi odpisala len odpoved k otazke,o mne a co ma caka nie.nedala mi cislo uctu.co si myslite mam jej znovu napisat? :unamused:
7. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka napis jej ze mas zaujem o kompletny vyklad,popripade ine otazky :slight_smile: mne pisala o vztahu aj praci,ale som sa nato aj dotazovala :slight_smile:
7. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne odpovedala Angela ale tak stručne,že to môj syn by asi povedal viac. :unamused: Dala som konkrétnu otázku a dosť závažnú ale mala som pocit z toho výkladu,že vôbec nevedela načo sa pýtam. :unamused: Ved som jej aj napísala,že z takou odpovedou som spokojná nebola.Myslím si,že mi viac neodpíše.
8. júl 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne popisala vztah obsirne a potom som sa pytala na jednu otazku a odpovedala jednou vetou ale potom som este doplnila otazku a datumy a este mi napisala. Zatial sa mi to plni,tak som spokojna :slight_smile: .
8. júl 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale ved ked jej chýba dátum alebo iné info mala by dať sama vedieť. :wink:
8. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
llumka aj mne pani angela prvykrat odpisala strucne, ale celkom pekne veci a cislo uctu neuviedla. Tak som jej napisala ci mi vie vyvestit podrobnejsie a kolko som jej dlzna a ona nic. Uz cca 15 dni cakam na odpoved :frowning2:
asi ma caka nieco velmi zle a nevie ako mi to ma povedat, tak mi neodpisuje :astonished:
8. júl 2009 o 17:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angela neviem komu a ako píše, lebo ja som sa jej pýtala včera a aj mi včera odpovedala.

na druhej strane som jej ale prvý krát písala pred mesiacom a niečo, neodpisovala tak som jej napísala z druhého mailu, tiež neodpisovala tak som napísala aj tu nejakým kočkám na ktoré sú odporúčania a výsledok? odpísala aj angela aj iné kočky pre moju zvedavosť a neodbytnosť z viacerých mailov a všetky sa zhodli len v jednej veci a to v šťastných kartách a odpoved bola od každej a od angely 3x odlišná :grinning: v jednej adrese budem bohatá, v druhej chudobná ako kostolná myš, v tretej sa vydám do roka , v druhej zasa nikdy :grinning: Takže z toho vyplýva že je to taká veštba ako poďme na jahody, lebo aj keď je iná mailová adresa ,údaje sú tie isté a osoby tiež, takže karty nemajú stále hovoriť o inom osude :grinning: je zaujímavé veriť niečomu a hlavne ak je to dobré, ale ak sa do toho ponoríte poriadne uvidíte aká je to blbosť a že na tom niekto len zarába a druhý sa zasa nudí. :grinning:
8. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Renca ved ja som dnes dostala takú odpoved ako podme na jahody. :grinning: Od pani Angeli.
8. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim,ze to musime brat s rezervou,ked to chceme cez PC
je ine byt u vestice a tahat si karty sama,ako ked ich ona taha za vas
musi byt na nich vasa energia a cez PC neni
9. júl 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajímalo by mě,jestli máte některá výbornou zkušenost s kartářkou co se týká budoucnosti,znám super kartářky,které vidí špičkově minulost a přítomnost,ale nevychází jim co bude,nevím čím to může být... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ......

ja som kedysi bola u jednej vestkyni..ako keby mala moj zivot v tych kartach.povedala mi vela veci co bolo,,povedala mi co sa udeje asi 5 rokov dopredu a zmylila sa jedine v tom ze si vezmem muza ktory nosi uniformu......ten moj nenosi..ale s odstupom casu by som tiez rada navstivila niaku osobne,,,myslim ze ta u ktorej som bola ako 19 rocna uz nezije.......ved vtedy bola velmi velmi stara......ja vestbam cez PC neverim......nic o energii,,tak ako napisala Petruci6 neni tam nasa energia.......

a ak nahodou niaku osobne poznate,,dajte mi kontakt
10. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Andino4, s několika kartářkami zkušenost mám. Poprvé jsem byla cca před 10 lety. Dost věcí se vyplnilo, na některé ještě čekám. V několika zásadních věcech se kartářky shodují, ať už jsem u nich byla před několika lety či před rokem. Nevím, odkud jsi, mohla bych ti napsat moje zkušenosti na pražské kartářky.
Ještě mne napadlo, na konci července se koná na hradě Kost čarodějnický festival, nebyla jsem tam, ale slyšela jsem chválu, bývá tam i několik kartářek.
10. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj coly,napiš kontakt prosím,já ráda cestuji a pokud by to byla dobrá kartářka,nevadilo by mi jet i pěknou dálku za ní,napiš své zkušenosti,díky,třeba do schránky,já mám zkušenosti jen s Kludskou z Prahy a to byla totálně mimo její předpověď :slight_smile:
10. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no mne pani Angela stale neodpisuje a to je uz vyse mesiaca.... ja poznam jednu velmi dobru vesticu v chlebanoch a jednu v TO. a samozrejme ze ma skusenosti aj s pani Sofiou,ktora ma sice audiotex,ale ta osoba vedela tolko veci o mojom vztahu ,o mne a o ex,ze som nedychala,a to som jej nic nevravela,iba problem a datumi som jej dala.zlata zienka
18. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte sama som zažila vešticu , veštila mi podla datumov narodenia, bola som prave čerstvo po rozchode spriatelom , jasne mi povedlala, že naš vztah je definitivny, po roku sme sa dali s priatelom zase do kopy . Nemala som ist k veštici, lebo ja som bola naozaj presvedčena , že je koniec , tak som sa s tym naučila žit, azrazu pravy opak , človek ma žit , tak ako pride a nezaujimat ho buducnost, Dnes sme s priatelom skor kamarati , ako partneri ,,,, hlavne je nikdy sa nevracat .
18. júl 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nany to som nepochopila
tak ste spolu s priatelom ci nie?
18. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
má niekto celú e-mailovú adresu na ja1407?
20. júl 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vzdy chcela ist k nejakej vestici,ale bohuzial este som sa k ziadnej nedostala,ale dufam ze sa raz k nejakej dostanem.............................pani angela mi napisala par viet ked som jej pisala ale ako by sa to ani mna netykalo.............. :confounded: ale co uz co ma caka to ma neminie..............
20. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len xcem napisat,ze sa vestba pani Angely zacina naplnat a to tak,ze mi vyvestila,ze si v juli najdem pracu a ja som si ju aj naslaaaaaa :slight_smile: v stredu podpisujem zmluvu :slight_smile: musim sa priznat,ze som tomu trosku neverila :sweat_smile: ze si ju mozem najst v tejto dobe a vidite :slight_smile: :slight_smile: a dokonca aj manzel zmenil od dnes zamestnavatela :slight_smile:
20. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja by som k vestici isla uz len zo zvedavosti...co o mne povie, ale buducnost by som v ziadnom pripade nechcel a vediet...vestenie je skutocne moc...len neviem ci od Boha alebo diabla, preto ja osobne sa tomu radsej vyhybam...teda tak mi nejako hovori moja "hlavicka"...
20. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Debra gratulujeeeem :slight_smile: :slight_smile: ! No musim povedat ze mne sa od pani Angely plni do bodky :slight_smile:!!
21. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.....jedna známa my pred pár rokmi vychválila a odporučila jednu vešticu,ktorú by som strašne chcela navštíviť....len žial bohu vtedy sa my dotoho moc nechcelo,ale teraz by som to aj tak-trochu potrebovala no ale,známu som nevidela dobrych par rokov,proste niesom s ňou v kontakte....a preto sa skúsim obrátiť na Vás,či náhodou sa s vašou pomocou k nej nedopracujem....noo viem len tolko,že je to staršia pani,je z NZ a veští u seba doma bez poplatku (kto čo dá)...To je všetko :frowning2: ...len to je na tom,že ešte vtedy my známa hovorila že nevie,či ešte bude veštiť,pretože už nezvvláda tie osudy ludí,že ju to strašne trápy a berie jej to energiu...a to bolo pred rokmi...takže ani neviem,či ešte veští :frowning2: ...mám aj na ňu t.č.,ale nemám odvahu jej zavolať..predsa to je pár rokov dozadu,neviem ani jej meno,..no proste nedokážem to....ak ste niektorá z NZ,alebo ak sa vám tento ako-taký popis bude zdať známy..dajte prosím vedieť,ak budete mať aj záujem o to t.č.kludne píšte cez IP ...budem rada a najmä vďačná za nejakú bližšiu indíciu....ďakujem
22. júl 2009 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok