• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

23. januára 2017 
v NZ su tusim 3 vestice
jedna sa volala Eva,druha Izabella a ta tretia neviem

ved ked mas na nu cislo,tak jej zavolaj,nemusis ju oslovovat menom a dohodni si termin
nic tym nestratis,ked k nej chces ist a uvidis ci este vesti
22. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak mne vyveštila kamoška,ktorá veštenie brala ako hobby. To som bola ešte so svojím bývalým. Vyveštila mi, že ten moj /už teraz bývaly/ nie je pre mňa, že zatial mi je verny,ale moje srdce bije pre niekoho iného. Pre chlapa ktorý ma okolo 30 a viac, ma vyriesenu buducnost, je zabezpeceny, ma rad psy a spoji nas operacia. Tak sm tomu neverila. Lenze o par mesiacov nato som sa dozvedela ze ma moj drahy podviedol tak som sa s nim rozisla.K nam do prace chodil kuryr z Fedexu a nejak videl ze niesom vo svojej kozi ze ma rozchod poznamenal tak ma chcel trosku rozveselit. Tak bola jedna kava,druha,tretia a tak to slo. Zial rozchod zmenil vela v mojom zivote.Rovnako som mala problem aj v praci tak som odisla.A ked som si mazala zlozku v pocitaci mala som tam mail od nej. A som myslela ze spadnem na zadok. Totiz to vsetko sedelo na mojho kuryra :slight_smile: Ma 34,ma byt,je rozvedeny,nema deti a operacia?V 5-ich rokoch ma operovali na srdce. Jeho tiez :slight_smile: Na tu istu vadu :slight_smile: Sme spolu uz rok,planujeme buduci rok dietatko a sme spolu stastni :slight_smile:
22. júl 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to je pekny pribeh :slight_smile:
22. júl 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,uz som bola u viacerych vestic,niektore sa zhodli ine nie,uz som davnejsie nebola.Vsimla som si,ze dost casto tu spominate akusi Angelu a tiez dobru z BB pri starom priore.Viete mi niekto poslat na niektoru kontakt?Velmi rada by som niektoru po dlhom case navstivila.Dakujem
22. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj petruci6...aj by som jej zavolala,len neviem či je to dobrý nápad...keď je totak dávno čo mám to číslo..bohvie aj čo je s ňou či ešte vôbec "žije :zipper_mouth: :sweat_smile: "..uvidím,chvílu etšte počkám,či nááhodou sa k nej týmto spôsobom nedopracujem a ak nie,tak to rysknem :sweat_smile: :slight_smile: ...ozaj a máš na tie 2 aj čísla?ak hej mohla by si my ich prosííííím poslať?...a máš s nimi aj skúsenosti?..ak hej,tak aké ak smiem vedieť :confused: :sweat_smile:
22. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím Vám nemá náhodou niekto celú e-mailovú adresu na ja1407, ktorá takisto veští? ďakujem
23. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci6
Jo hodně hezký a až se mi to nechce věřit,ale asi na to něco bude. Jsem s ním šťastná a on semnou taky.Aspoň to říká :slight_smile:
Tak se mějte holky
23. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vesticiam neverim u jednej som bola ked som mala 17- a vtedy mi povedala ze s priatelom nikdy nebudem stastna a nas vztah nema buducnost...

a dnesna realita?...sme spolu 4 roky, nedavno sme mali svadbu cakame babetka- a vraj nebudeme stastny
23. júl 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miroslava nie kazda vestica ma ten dar,niektore su obchodnicky s ludskymi osudmi :unamused:

martina cisla uz nemam,ale bola som u dvoch okrem izabely a zial ani jedna sa netrafila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tatramelka nech vam to vydrzi do smrti :wink:
23. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci to som si vsimla este ze som jej neuverila..vravi sa ze sa splni to comu sama uveris..neuverila som a je nam dobre:slight_smile:
23. júl 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sila myslienok a tuzob ma velku moc :slight_smile:
ked nieco chceme,tak sa cely vesmir spoji,aby sa nam to splnilo :wink:
23. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruci6
DAKUJEME! :wink:
23. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte babenky som tu nova a chcem vas poprosit ako sa dostanem k tej vestici mam problem a potrebujem poradit
23. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angela - ciganske.karty@gmail.com vesti len cez maily
23. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napis jej datum narodenia a otazku,kt chces riesit
23. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten nail kde napisem ci len tak a odoslem na tu adresu PROSIM a DAKUJEM
23. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes skoro rano pisala a este sa mi neozvala mailom tak snad zajtra :sunglasses:
24. júl 2009 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niektore baby cakali na odpoved aj mesiac
skuste si precitat par stran do zadu :wink:
24. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina48 aj ja som pocula ze v NZ je jedna vestica starsia pani a vesti u seba doma viem ze byva hned pri zeleznicnej stanici v panelaku no nikdy som u nej nebola aj ked by som chcela , este som nenabrala odvahu inac ked sa tam pri stanici popytas ze vraj ju tam poznaju aspon tak som pocula.
24. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čitala som vaše reakcie na veštice a magov a rada by som sa s vami podelila o moju skusenost.
Pred 13 rokmi som sa stastne vydala porodila manželovi 3 krasne deti a okrem bežnych sttarostí financie, podnikanie byvanie a vychovy ratolestí sme boli štastny , jedneho dna však prišiel manžel domov a stažoval sa na bolesti v hrudníku nič neobvikle išli sme do nemocnic urobili vyšetrenia nasadili mu tablety a pokoj .............., lenže problem sa zvačšoval z bolesti v hrudi bolo o tyžden nechutenstvo,infarkt, ochrnutie a takto to išlo celych 8 rokov , ja som sa nevzdavala a kontaktovala roznych bylinkarov , magov veštice,liečitelov vysledok žiaden v Bratislavskej fakultnej mi primar povedal pani Kobzíkova pripravte sa na najhoršie vas manžel to ma zratane :frowning2: :astonished: ,zomrie neviem ako opísat bolest ktorú som vtedy citila nehovoriac o bezmocnosti......, približne v tom istom čase dcerka na nete nasla reklamu jednej magičky a bylinkarky desany , navštívila som ju a rozpovedala svoj smutny príbeh vypítala si jeho fotku a išla za nim do nemocnice kazala mi manžela previest domov a liečila ho ta desana zhruba 6 mesiacov a moj manžel žije dodnes a predstavte si že pod prahom rodinneho domu ktorý sme kupili boli ženske vlasy a kosti z mrtvoly človeka a tot svinstvo urobila moja sestra ked sme menili dvere a okna bola som v porodnici a ona mi takto ubližila čiernou magiou dokonca som u toho maga bola ........
Za osem rokov mojho trapenia som na tychto podvodníkov ktorých je na slovensku 1540 minula 400 tis. a pomohla mi iba jedna neverte dobre cielenej reklame ale vysledkom
Maria Kobzíkova, mriak274@gmail.com
27. júl 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mriak ona aj vesti? alebo lieci?
27. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,ze ti zachranila manzela,je jedno kto a za kolko,hlavne,ze zije a ste spolu :slight_smile:
27. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechápu,co ti udělala vlastní sestra,je pravda,že mezi kartářkami je mnoho podvodnic,aspon si na stránkách můžeme povědět své zkušenosti :confounded:
27. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mriak274
je to super, že Ti zachránila manžela, ale trošku ma na tom tvojom príbehu zaráža fakt, že tvoja sestra ti to dokázala spraviť, a vôbec kde zobrala ľudské kosti? Veď keď sa niečo také objaví, tak to musí skúmať kriminálka a tvoja sestra by mala ísť za mreže, už len za hanobenie mrtvoly.
27. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej kamaratke sa tiez stalo, ze neuverila vestici a zobrala si svojho priatela, boli stastni dlho dlho, prisiel den ked pan podlahol automatu a predal dom aj snou a synom. Predpovedala jej pozor na hazardne hry u priatela, vtedy sa vysmiala lebo nic take cele roky nerobil.
28. júl 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, sú ľudia ktorí veštiť naozaj vedia, majú taký dar a sú ľudia čo si z toho urobia len biznis. správny veštec za to nemá pýtať ani cent, lebo dar "z nebies" sa nemá čo speňažiť.
mňa by skôr zaujímalo, či sa nejaká veštica špecializuje aj na tzv. prekliatie. keď sa človeku v živote vôbec nič nedarí a podobne.
28. júl 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nedavno som tu pisala svoj pribe ako mi jedna pani vola sa Eva Desana Benova pomohla v mojich najhorších chvílach a kedže nestíham odpovedat na vase maily - neobtažujúma len viete mam už svoje roky a ide mi to akosi s tuha zasielam vam na nu mail aj nove cislo telefonu robí magiu liečenie a veštenie a po jej odpovedi robí aj osobne aj na dialku takže kontakt na nu je mail: benova.eva@boomail.sk a telefon 0944304254
maria kobzíkva pekny den baby
28. júl 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela som sa len spytat, ci ste niektora pisala v poslednych dnoch na tolko krat tu spominane ciganske.karty@gmail.com. Ak ano, ako dlho ste cakali na odpoved? Dakujem.
29. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
du1234la - tak ja som po týždni čakania napísala ešte raz a do hodiny som dostala odpoveď....ale niektoré čakali aj dlhšie, možno aj mesiac, ale ako som si tu mohla prečítať, vždy sa všetky dočkali odpovede....je to individuálne...asi podľa zaneprázdnenosti pani Angely.....s odpovedou som bola velmi spokojna....vystihla všetko do bodky...a niektoré veci sa mi už splnili....
30. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eva Desana si bere za výklad 30euro,připadá mi to dost,máte s ní někdo také zkušenosti?
30. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok