• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Veštice. Veríte v ich predpovede?

27. novembra 2016 
linette, ja som písala Angele asi v máji, tiež som mala problém a bola som zúfalá, odpísala mi hneď, neviem prečo je to teraz problém, možno má ona nejaký, ťažko povedať. Ja som potom ešte pre porovnanie chcela skúsiť inú a nejaké ohlasy som našla na pani Sofu, odrádzalo ma to audiotextové číslo, ale povedala som si, že to risknem a neľutujem, volala som jej už 2-krát aj moja kolegyňa to skúsila a bola spokojná. Je pomerne rýchla, nebude Ťa zbytočne zdržiavať a okrem toho, že načrie do jadra problému-do minulosti aj súčasnosti-a to sa budeš naozaj diviť, čo Ti všetko povie, zároveň Ti poradí aj riešenie. Skús to, myslím, že nič nestratíš a názor si sama urobíš a napíš potom, ako si dopadla. Možno bude spočiatku problém sa dovolať, ale nevzdávaj sa. 1 minúta hovoru stojí 1,19 EUR, ale naozaj je rýchla a povie Ti toho dosť.Ja som jej vďačná, že mi otvorila oči. Posielam Ti link na jej web, rozhodni sa sama.
http://www.sofa.estranky.sk/
26. aug 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som bola na vesteni kedysi zavisla...musela som vediet co ma caka- chcela som pocut, ze nieco dobre, ale stale mi vychadzalo len nestastie...uz mi z toho sibalo....nastastie ma potom stretlo stastie :slight_smile: a Boh ma z toho vsetkeho oslobodil...odvtedy viem, ze vyhladavanie vestic je len strach o buducnost, nedovera v seba, lenivost konat rozhodnutia...clovek moze ovplyvnovat svoj zivot prave svojim konanim...niektore vestice naozaj vedia nieco z buducnosti, ale prave tie su najhorsie, lebo clovek nepride len o peniaze, ale aj o zdravie, ci uz psychicke alebo fyzicke
viac zaujimavosti je na : http://modlitba.sk/ okutizmus- temne temy
26. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte ludkovia.nemate niekto kontakt na vesticu Didu?
29. aug 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majajamka nevolala som pani sofii - zda sa mi to vela na 10 minut, ale je to dost pravdepodobne, ze jej zavolam len neviem kedy. ona ti povedala tvoj problem alebo ty si jej ho v skratke povedala a ona riesenie?

baby chcem sa vas opytat ci ste pisali pani desane a ako ste s nou spokojna aj napriek tomu, ze je draha? dakujem
30. aug 2009 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nase podvedomie je zazracne. Kolkokrat si az privolame to,co nam niekto povie. Pretoze tak zacneme mysliet a potom to pripisujeme tomu, ze jedna vestica mi povedala...
Sami si tvorime zivot a je zbytocne sa v tom sprtat:slight_smile:.
30. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna nasvtevuju vestice ludia, co nemaju svoj zivot pod kontrolou, neveria sami sebe a svojim schopnostiam.
je to cele o cloveku.
30. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Linette, ja som jej povedala jednou vetou, aký mám problém a ona ho začala rozoberať hlbšie. Pýtala si len meno a rok narodenia a potom začala hovoriť, čo a ako bolo, prečo to tak bolo-osobné veci zo súkromia, skoro som odpadla. V skratke Ti povie, čo bude nasledovať, samozrejme život si tvoríš Ty aj sa sama rozhoduješ, naznačí Ti len cestu, ale určite Ti povie presne, ako máš vyriešiť problém, ktorý máš. Je veľmi inteligentná a myslím, že sama vie veľmi dobre, koľko z toho čo Ťa čaká Ti povie. Ja som do toho šla tiež s obavami a volala som už 2-krát. Za 10 min telefonovania zaplatíš cca 300 Sk a dozvieš sa toho naozaj dosť. Skús sa pozrieť, koľko si berú tie čo posialajú veštby cez mail. Ale je to naozaj len na Tebe.
30. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja1407 - mohla by si mi prosim ta dat kontakt na Didu? pocula som, ze je ozaj dobra, ale neviem sa k nej dopatrat.dakujem
31. aug 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majajamka prave som minula velke peniaze na niekoho, kto ma asi oklamal :cry: mohla som si radsej nabit kredit a zavolat pani Sofe, mozno by mi lepsie poradila. ktovie. pani sofa funguje aj cez skype alebo icq? aby som si s nou vedela viacej pisat, ked kredit nemam, ale asi neni na skype a icq. vies ja potrebujem aj tak trocha maga k mojmu problemu - asi som nevyriesitelny problem.

koho mam vyskusat? vie mi niekto poradit niekoho, kto naozaj ovlada to, co robi? co hovorite na desanu, kaitana, izabelu? ktory z nich je najlepsi? jednemu z nich som napisala a vyzera to tak, ze ma oklamali :cry: :cry: :cry: na kazdeho som nasla negativa - az na izabelu.

co sa tyka pani Angely, znova som jej pisala, ba dokonca aj fotky som jej poslala a stale nic :cry:
3. sep 2009 o 10:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ja vešticiam verím, ale len takým čo vedia človeku ukázat cestu,čo dalej ... nie povedat čo sa stane, to je podla mna hlúpost.Vždy sa stane to, čo vlastne sami pripustíme, ktorou cestou sa dáme, vždy máme na výber... Može upozornit na to čo hrozí, ale aj poradit ako sa tomu vyhnút alebo ako to urychlit.
3. sep 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babenky..strašne surne potrebujem navštiviť nejaku vešticu..Som z vychodu..Pozna niekto nejaku v okoli Prešova,Bardejova,Vranova?humenneho alebo Košic?ale fakt dobru.. :frowning2:
3. sep 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ignola nepoznam nejaku z vychodu, som zo zapadu. skus napisat pani angele, mne sice neodpoveda (napisala som jej esteraz a aj fotku poslala a neodpovedala neviem preco), tebe mozno odpovie. baby ktore si s nou pisali su velmi spokojne.
ked chces ist niekomu osobne, tak si to dobre premysli, precitaj si o nich nejake fora, diskusie aby si sa nedostala k nejakym klamarom. vies je ich strasne vela :frowning2:
3. sep 2009 o 15:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
linette a ta pani angela komunikuje len pisomnou formou?priamo s ňou sa neda skontaktovať?
3. sep 2009 o 17:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tusim, ze len cez emaily komunikuje, nepoznam niekoho, kto by sa s nou stretol. mozno tam, kde byvas je nejaka vestica, ku ktorej mozes ist, treba sa popytat napriklad susedov, kamaratky, kolegyne, byvale spoluziacky, atd (niektore dievcata ked skoncili strednu isli sa popytat k vesticiam, ci ich zoberu na vysoke a tak.. )
3. sep 2009 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj dali4.....a vieš o nejakej takej?...ak hej a máš s ňou osobné skúsenosti ...môžeš my dať prosíím na ňu kontakt do IP a poprípade v skratke ako si s ňou bola spokojná?.........linette - ani tebe neodpisuje?ja som jej písala presne pred mesiacom a nič :frowning2: tak som jej skúsila znova napísať tento týždeň tak uvidím :unamused:
3. sep 2009 o 23:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niekolko dobrych vestic najdes aj na http://www.moneo.sk, mozno ti niekto poradi, ktoru sa oplati kontaktovat
4. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, tak ja som neverila, sice som si nerobila zarty, ale proste nikto nemoze vediet, co sa stane,
ale zmenila som nazor. Ked sme na nu cakali - boli sme objednane, rozpravala som sa s jednym
chlapcom, co tam chodi pravidelne a ten mi hovoril, ze sa nemam pytat na minulost, vraj to mi
povie na 100%, mam klast konkretne otazky. To sa mi zdalo totalne nepravdepodobne, ale ked
som tam vosla a posadila som, proste som mala 6. zmysel, ze to nejako bude fungovat, ze mi po-
radi, ze bude vediet, co dalej. A ci mi verite alebo nie, zacala takymi faktami, ze som sa tam cela
takmer roztriasla - opisala celu moju rodinu, pracu, co ma caka, co sa udeje v praci a vsetko sa tak
stalo. Len pre zaujimavost - v praci mame niiekolko dievcat - nie sme velka firma a jednu blondinu
s melirom - a ju opisala, ze pojde onedlho na matersku. Tak ja som ju presviedcala, ze nie, ze istotne
nie, ale proste to videla jasne a povedala, ze ma nebude presviedcat a nemusime mrhat casom, nech
sa jej teda pytam dalej. O 2 tyzdne prisla ta kocka z vysetrenia s papierom - ja som ani nepozrela,
akurat vidim - gynekologicka ambulancia, ale to by nikoho nenapadlo, teda ja som na to nemyslela
a o 5 minut prisla kolegyna, ze ta baba je v 6 tyzdni. A to sme sa pred mesiacom rozpravali, ze
este neplanujeme druhe dieta, ved tu nepracuje dlho. Ostatne veci sa mi nechce rozpisovat, ale
naplnaju sa do bodky. Tak ci niekto veri alebo nie, ja osobne za seba hovorim, ze som neverila,
ale ako sa mam k tomu vyjadrit - ked mi vychadza vsetko do bodky?
4. sep 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dia2006, len jednu vec si nenapísala u ktorej kartárky si bola.
4. sep 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já byla u kartářky začátkem čerence a ona mi řekla že budu těhotná což sem jí vyvracela a ono ejhle čekáme miminko!taky mi řekla,že máme nějaké hodně staré paní v naší rodině hlídat tlak a naší tetě(90let)z ničehož nic začal příšerně kolísat tlak až málem několikrát omdlela.taky mi řekla,že syn je frfňa v jídle ale holka sní všechno_NAPROSTá pravda!!!a že holka je mnohem víc pohybově a sportovně založená a kluk je spíš technický typ-no zase trefila atd..mohla bch toho jmenovat... :sunglasses:
4. sep 2009 o 22:36  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v apríli 2010  • Odpovedz  • Páči sa mi to
len ako najst tu,čo sa trafi?
5. sep 2009 o 07:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zevraj pani kotlarova je dobra :confused:
5. sep 2009 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fejusa a odkial je?
5. sep 2009 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ingola-z levic je.ako pocula som o nej aj z nama bola u nej a je dobra...ta znama sa jej pytala na jednu vec,stratila kluce uz neviem od coho ich mala,tak sa jej spytala na ne a povedala jej p.kotlarova su v zelenom kabate a aj tam boli aj osttne veci jej vysli,,,aj to ze jej nevlastny otec dostane infarkt aj sa tak stalo do troch dni,ako soferoval dostal ho atd...
5. sep 2009 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenže ja som z vychodu...to fakt nevie nikto o nikom na vychode?
5. sep 2009 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja tatry su ti daleko?
5. sep 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dosť..ja som od Prešova..ale vždy bližšie než Levice :slight_smile:
5. sep 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v pršove mate demjadiča i ako sa vola,ale on robi numerologiu ale je dobrý :wink:
5. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denisocka a ty si tam bola u neho?
5. sep 2009 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky dám vám kontakt na vešticu z prievidze, kde chodí velmi veľa mojich známych a stále sa ku nej vracaju.0918 097 441.alexandra
7. sep 2009 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ingola,bola som na reiki a bol tam aj on,kus sme sa rozprávali ale na výklad som nebola http://www.zoznam.sk/firmy/s/80670/Demjanic-Jan--Presov
7. sep 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok